10 טיפים שילמדו אתכם איך לחיות טוב בתקציב נמוך

ניסיון חינם לזמן מוגבל

 10 טיפים שילמדו אתכם איך לחיות טוב בתקציב נמוך

כולם שואפים להצליח לזכות בכסף או להרוויח כסף שיגרום לנו לחוש “מסודרים” לכל אורך החיים. עם זאת, פעמים רבות זהו איננו המקרה. בארצנו הקטנטונת המחייה איננה זולה כלל וכלל ולדאבוננו, המשכורות הן במבצע. אז כיצד נצליח להתמודד? כיצד נצליח להתנהל בחכמה, להשיג את כל שאנו רוצים ולהשאיר כסף בצד כדי שנוכל להתקדם בחיים שלנו? בזמן שאתם עובדים על הגדלת ההכנסה שלכם ויצירת השקעות מניבות, להלן 10 טיפים שילמדו אתכם לחיות טוב, בתקציב נמוך.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

חישבתם?

כאשר אתם שוקלים כיצד לחיות את היומיום בניחותא, קודם כל עליכם להתוודע להוצאות שלכם. אנחנו לא נוטים לשים לב בכלל, אך אנחנו מבזבזים הרבה יותר כסף במהלך היום משאנו חושבים: לפעמים זה טלפון קטן של “שכחתי משהו, את/ה יכול/ה…”, לפעמים הילדים מתחננים, לפעמים אנו פשוט רוצים להתפנק וימים של גשם (הוצאות מפתיעות) אינם תמיד גשם זלעפות, לפעמים מדובר בטפטוף קל ולא יותר. עם זאת, אם הטפטוף הקל הזה חוזר על עצמו באון יומיומי – יתכן והוא יצטבר לכמות שלא תבייש שום גשם.

כדי לבצע שינוי רדיקלי ולהתחיל להתכלכל נכון, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לבחון מהו גודל ההוצאות שלכם. כדי לעשות זאת נכון, דווקא במצב שכזה כדאי להכין טבלה ולסדר פה, לפי סדר עדיפויות, את ההוצאות שלכם. מומלץ כי תפתחו את הרשימה בהוצאות בעלות ביקוש קשיח עבורכם, כגון משכנתא, חשבונות, מזון ובית הספר או הגן של הילדים. לאחר מכן, נסו לבחון את שאר ההוצאות שלכם, פחות או יותר, בחודש ממוצע. האם ההוצאות תאמו את ההכנסות שלכם? האם הפדיון שלכם הוא חיובי? אם לא, הגיע הזמן לחשוב היכן באפשרותכם לקצץ. אתם לעולם לא תצליחו לחיות בגבול השכר שלכם, אם ההוצאות שלכם חורגות מראש.

מה הנטו?

ודאי נתקלתם בשאלה הזו מההורים, דנתם בה עם בני הזוג ואולי היא אף עלתה מספר פעמים בשיחות עם משפחה וחברים קרובים: “כמה אתם מרוויחים?”, הם שואלים בתהייה ואתם? אתה עונים כי כ- 6000 ₪, לדוגמא. בואו נבחן זאת לרגע, האם אתם באמת מרוויחים 6000 ₪ בחודש? אולי בעצם מדובר בברוטו שלכם? אתם לבטח מפרישים מהשכר שלכם ביטוח לאומי, מס בריאות… אולי אפילו גם פנסיה? (מומלץ לבחון הפרשות לפנסיה ולוודא כי מפרישים לקרן שלכם על בסיס חודשי, שכן זהו נושא ש”נופל בין הכיסאות” לעיתים קרובות). אז אולי השכר שנכנס לבנק שלנו לא עומד על 6000 ₪? אולי הסכום הנכון יותר לציין הוא 5200 בערך. אוקיי. אם אתם חפצים לעגל את השכר כלפי מעלה עבור הקרובים והאהובים שלכם, אתם מוזמנים לעשות זאת. עם זאת, אינכם יכולים לשקר לא לעצמכם ולא לבני הזוג שלכם; 800 ₪ הוא הבדל משמעותי! לכן, כאשר אתם בוחנים את ההוצאות שלכם, ראשית זכרו כי אתם משווים אותן לשכר הנטו שלכם ולא הברוטו. אל תתרגלו להאמין כי אתם מרוויחים יותר משום שהמחשבה נעימה יותר או קלה יותר, שכן המינוס שייווצר עקב תכנון לקוי ימצא קשה יותר משאתם חושבים.

תזרים

כדי שתצליחו לחיות בתקציב השכר שלכם, ראשית עליכם להקטין את ההוצאות, כך שלא יעלו על ההכנסות שלכם. כדי לעשות זאת נכונה ולהתמיד באופן חודשי, כדאי לכם לנסות ולרשום תזרים או לכל הפחות תזרים מזומנים, כך שתוכלו לשים לב בקלות מהי כמות הכסף שאתם מוציאים ביום ממוצע, בשבוע ממוצע ובחודש ממוצע. אתם יכולים לבצע תזרים באמצעות יומן, אפליקציות בפלאפון, רישום עצמאי בפלאפון בלוח השנה או בפתקים, גם אם תשתמשו בכרטיס אשראי דרך קבע (הכוונה היא לכל רכישה שהיא) תוכלו להיכנס לאתר של האשראי שלכם ולראות פירוט מסודר של ההוצאות שלכם. באופן זה תוכלו לבקר את עצמכם באופן חודשי ולמנוע בזבוז יתר, שעשוי להוביל למינוס או חובות. זאת ועוד, כאשר ישנה מעין מערכת בקרה אשר בוחנת אתכם על בסיס יומי, אתם תתפתו פחות לרכוש כל מיני מוצרים אימפולסיביים כגון מזון או ממתקים שבדיוק “קרצו לכם בחלון”, מגן לפלאפון, שרשרת, משחק פלייסטיישן או חולצה יפה שראיתם בחלון הראווה. אתם כמעט מיד תחשבו על העובדה שעליכם לרשום זאת בתזרים שלכם. האם אתם יכולים להרשות את ההוצאה הזו כעת? מערכת הבקרה האישית שלכם תדע כמעט מיד את התשובה בזכות התזרים. יש לציין כי באופן זה, אם איי פעם חשתם ברע עקב ההוצאות שלכם, כעת תדעו אם עליכם באמת לחוש כך או שאולי הפעם באמת מגיע לכם להתפנק.

רשימת קניות

לאחר ההוצאות הראשוניות שלנו, להן יש לנו צורך קשיח כגון משכנתא וחשבונות הבית, בדרך כלל ההוצאה ההכרחית ביותר היא קניות המזון הביתה. לא מפתיע כי זוהי גם ההוצאה הגדולה ביותר בממוצע של בית ישראלי. כולם אוהבים לאכול, זהו צורך בסיסי של כל בני-האדם. עם זאת, פעמים רבות כאשר אתם פונים לסופרמרקט הקרוב לביתכם, ודאי אתם מוצאים את עצמכם מפתחים “עיניים גדולות ורעבות”. כעבור כשעה-שעה וחצי, העגלה שלכם מפוצצת באינספור פריטים. האם אתם באמת תאכלו את כל זה? גם אם כן, האם הכמות שווה את המחיר? בארצנו הקטנטונת, המזון איננו זול ברובו ויש לקחת את ההבנה הזו בחשבון: שקית של מוצרים היום עולה בממוצע בין 70 ל- 150   ₪. לא פלא שההוצאה השנתית העירונית של משפחות בישראל היא שני מיליארד שקלים בשנה! פשוט לא יאומן. כדי להתמודד עם “רוע הגזרה” בצורה הנבונה ביותר שאפשר, ראשית השתדלו ללכת לעשות קניות בסופר לאחר ארוחה דשנה. הטעות הגדולה ביותר היא ללכת לקניות רעבים, משום שבאותו רגע אתם פשוט רוצים לקנות הכול, להגיע הביתה, להכין את הכול ולאכול את הכול וחבל; אתם גם תקנו יותר מזון באופן משמעותי וגם תאכלו יותר ממנו כשתחזרו הביתה.

שנית, נסו לברר לפני היציאה לסופר הקרוב לביתכם, אם יתכן וישנו סופרמרקט זול בהרבה ממש מעבר לפינה. אתם ודאי לא תופתעו לגלות  כי ישנם הבדלי מחירים בין הסופרים השונים, אפילו משמעותיים יותר משאתם חושבים. כיום קיימות בשוק הרבה יותר חלופות לסופרים זולים ונוחים יותר. אם יש לכם ביקוש קשיח למוצרים מסוימים, אפילו כדאי שתנסו למצוא קופונים או לקרוא מבצעים של מספר סופרמרקטים, כך שתוכלו לבחון איזה מהם מתאים יותר עבורכם ויהווה את הקנייה הזולה ביותר עבורכם.

הקריטי ביותר?!  רשימת קניות. רשימת קניות מסודרת תמנע מהעיניים הרעבות שלכם להשתלט על הקנייה ולרכוש את כל מה שבא ליד. חצי שעה לפני שאתם יוצאים מהבית, הקפידו להסתכל בכל תא, כל מדף במקרר וכל תווית מחוקה במקפיא, כדי לראות אם אולי “קניתם את זה כבר” או ש”אתם פשוט לא אוכלים את זה”, אז אין טעם לקנות את זה שוב. באותו אופן, תרשמו בדיוק את המוצרים להם אתם זקוקים. יתכן ותשכחו אחד או שניים, אך אל תתפתו להוסיף לרשימה תוך כדי הקניות, אתם פשוט תגדילו את ההוצאה משמעותית.

תכנית חיסכון

תמיד יש מחר ועמו עוד מחזור חדש של הוצאות. אבל מה עם השנה הבאה? מה עם עוד חמש שנים? אם אתם באמת רוצים לתכנן את עצמכם ואולי אפילו להתקדם בחיים, כדאי לכם להיערך מראש לא רק לשבוע הבא או לחודש הבא, אלא גם לשנה הבאה ולחמש השנים הקרובות. בחיים ישנם הרבה אירועים בלתי-צפויים שלא משנה מה תעשו, לא תוכלו להתוודע אליהם מראש. בדיוק לשם כך כדאי לכם להשאיר מעט ממון בצד, כך שכאשר תאלצו להתמודד עם מצב ביש פתאומי, יהיה לכם כסף מן המוכן לטפל בבעיה. גם אם תחסכו כ- 500 ₪ בצד, אתם תחסכו כ- 6000 ₪ בשנה. נכון, זהו לא הכסף שיפתור לכם את כל הבעיות, אך הוא בהחלט עלול לפתור תשלום על ביטוח רכב ששכחתם ממנו, תשלום משכנתא שפספסתם וצבר ריבית או אפילו מתן מקדמה ללימודים לילד שלכם, כך שיוכל להתחיל את השנה הראשונה שלו במכללה או האוניברסיטה יותר בקלות.

תכנון כלכלי

ומה אם בעצם שאפתם לממן לילדכם את הלימודים? למה בכלל הופתעתם מהביטוח השנתי של הרכב שלכם? בדיוק לשם כך התכנון הכלכלי. כאשר אתם מבקשים לבצע תכנון כלכלי נכון לטווח ארוך, ראשית רשמו על דף את כל אשר הייתם רוצים לחסוך אליו. מצד שני, רשמו את כל ההוצאות הכבדות שלכם, במיוחד אלו שאינן חודשיות כגון ביטוח הרכב, תשלומים לבתי-הספר של הילדים, תשלומים שיש לכם כעת על רכב, סופר או חנות בגדים וכדומה, משום שאותן בדרך כלל נוטים לשכוח. נסו גם לרשום הוצאות גדולות שאתם יכולים לצפות, אף על פי שעדיין לא התרחשו, כמו אירוע של חברים או משפחה קרובים שמתכננים בקרוב (אל תכללו רק את המתנה, אלא את כל ההשקעה כולל הבגדים, המספרה…), קורס שיתכן והילדים יאלצו לקחת כדי להשתפר בלימודים או תיקון ברכב שאתם יודעים שבקרוב יזדקק לטיול במוסך. כאשר אתם צופים את כל ההוצאות הרציניות שלכם מראש, אתם יודעים כמה כסף עליכם להניח בצד כדי להתמודד עם התשלומים הללו ביעילות וללא לחץ. באופן זה, תוכלו לבחון מהי כמות הכסף שנותרת לכם ללא שימוש כלל. אתם יכולים ללכת ולקנות עמה חולצה יפה או לצאת למסעדה מפוארת פעם ב… אך אתם יכולים גם לשמור את הכסף הזה בצד, כך שתוכלו להתקדם בחייכם לעתיד: אולי לקנות בית חדש, אולי לשלם את הלימודים של הילדים בעוד כמה שנים… גם אם כיום אינכם רואים אפשרות להשאיר כסף בצד, ככל שתקפידו על תכנון נכון בנוסף לתזרים שלכם,  תראו כי אט-אט אתם יכולים לאפשר לעצמכם יותר.

עזרי חיסכון

אתם יודעים למה אנחנו מתכוונים: לכל אפשרויות החיסכון הקטנות האלה שאיש איננו מנצל, אך אתם כן מהיום: התקשרו לחברת החשמל ובקשו ממנה להגביל את צריכת החשמל שלכם לסכום מסוים. אתם יכולים לעשות את אותו הדבר עם חברת המים. השתמשו בטיימר של המזגן והתקינו טיימר לבוילר שלכם, כך שתדעו מהי כמות החשמל המקסימלית שתבזבזו על שימוש במוצרי החשמל הללו, אשר בדרך כלל צורכים את רוב החשמל בבית. בנוסף, הקפידו לבדוק את מדי החשמל שלכם. תבחנו אם כדאי לכם לקנות בלון גז באופן עצמאי או להישאר בחברת הגז בבניין שלכם. התקינו חסכמים שיתרמו גם לסביבה וגם לכיס. תבדקו מכשירים חשמליים ישנים, אשר בדרך כלל נוטים לצרוך יותר חשמל מאחרים, אולי הגיע הזמן להחליף עכשיו ולחסוך לטווח ארוך? תלכו לקנות בחנויות עודפים במקום בחנויות בקניון המרכזי… קיימים אינספור שינויים והסתגלויות שאתם יכולים לבציע כדי לייעל את תהליך החיסכון שלכם. כל שעליכם לעשות הוא להתמיד. אולי בהתחלה תרגישו מעט רע ותתקשו להתמודד עם כל החסכונות הללו, אך אם תיישמו אותם לאט-לאט, לפתע תבחינו כי יש לכם עודף כסף שאותו תוכלו לנצל לשם טובות הנאה ומותרות.

תתאפקו

במהלך כל המאמר הדגשנו זאת ובכל זאת, היינו חייבים להקדיש נושא קטן לעניין הצריכה האימפולסיבית: זה יכול לקרות לכל אחד, בכל עת ובכל מקום, אך ההוצאות הקטנות הללו שאינכם שמים לב אליהן?! הן בדיוק מה שמפרד בינכם לבין החיסכון הקטן שעשוי לתרום לכם הרבה עוד כמה שנים. זכרו לדבוק בתכנון הכלכלי שלכם ולקרוא את התזרים שלכם. האם באמת כדאי לכם לבצע את הרכישה הזו כעת? ישנם אנשים ששר נהנים במיוחד מקניות, אשר יותר קשה להם להימנע מקניות אימפולסיביות. אם אתם חשים כך לעיתים, נסו ראשית להגביל את עצמכם בסכומים שאתם מאפשרים לעצמכם להוציא: במקום לקנות שרשרת, חולצה או משחק מחשב, תקנו עט, חטיף אנרגיה או ארנק קטן למטבעות. השאיפה היא להמעיט בצריכה עד שלבסוף תפסיקו לגמרי.

נסו לדבוק במזומן/אשראי בלבד

כאשר אתם מבקשים להתנהל בצורה נכונה, מומלץ להשתדל ולדבוק באמצעי תשלום אחד. ראשית, משום שזהו אמצעי התשלום שלכם, אתם תחושו יותר אי-נוחות כאשר תזדקקו לו. ידוע כי מזומן יכול להגביל אותנו ברכישות, משום שמדובר בכמות מסוימת, אך תמיד ניתן ללכת ולמשוך עוד בסופו של דבר. השתמשו במזומן אם אתם באמת מעדכנים את התזרים שלכם לאורך זמן ואתם באמת חשים כי יותר קשה לכם להיפרד ממנוף לעומת הממון באשראי הפלסטיק.

גם את האשראי שלכם ניתן להגביל. ראשית, אל תשתמשו ביותר מכרטיס אחד. שנית, הגבילו את המסגרת שלכם לאחת שמתיישבת עם ההוצאות שלכם ברמה ממוצעת ואל תגדילו אותה בעבור שום הון שבעולם, כך שתגבילו את עצמכם גם דרך האשראי. גם אם ישנה הוצאה חד-פעמית שאין באפשרותכם למנוע, תמיד ניתן להעלות את המסגרת לחודש אחד בלבד, רק הפעם. בנוסף, האשראי מפרט לכם את ההוצאות שלכם כל חודש, כך שתמיד תוכלו לבחון את התזרים שלכם, גם אם לא תקפידו לעדכן אותו. האמת היא שלא תזדקקו לאחד, משום שיהיה לכם התיעוד של האשראי.

אל תיקחו הלוואה

הטעות הכי גדולה של כל בית. הלוואות הן מעגל רצחני שמותיר אתכם חייבים לבנק. אתם תמיד תזדקקו לעוד הלוואה כדי לכסות את הקודמת, אלא אם כן קיבלתם העלאה משמעותית, הצטמצמתם פלאים מבחינה תקציבית או שפשוט זכיתם בכסף. חבל להיכנס למעגל האכזרי הזה; כל עוד אינכם חייבים, אל תהפכו לחייבים, זהו כאב ראש מלחיץ ומרתיע שאינכם חפצים כי יהווה חלק מהחיים שלכם.

לחיות עם הכנסה נמוכה יחסית באופן ממוצע איננו דבר פשוט, במיוחד במדינה היקרה שלנו. עם זאת, ניכר לראות כי מספר צעדים פשוטים יכולים לפתור הרבה בעיות. השתדלו ללכת לפי השלבים ואט-אט תבחינו כי החיים אינם כה קשים כפי שהם נראים.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.