20 מאכלים מועשרים בסידן שכדאי לכם להוסיף לתזונה היומית שלכם

20 מאכלים מועשרים בסידן שכדאי לכם להוסיף לתזונה היומית שלכם

הסידן הוא מינרל מהותי המשחק תפקיד מפתח בחיי כל אדם בריא: הוא תורם להתכווצות השרירים שלכם, לתהליכי ההפרשה של הדופמין, לבנייה ושימור החוזק של השיניים, העצמות והציפורניים ואף מסייע למנוע מחלות לא נעימות כגון אוסטאופורוזיס.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

למרות האמונה הרווחת כי עיקר הסידן מצוי במוצרי חלב, יתכן ותופתעו לגלות שהבריאות האמתית טמונה דווקא במאכלים מן הטבע.

תאנים

התאנים עשירות באשלגן וסידן. הסידן נחשב למינרל המהותי ביותר עבור גופנו, בין היתר בשל תכונות חיזוק העצמות והשיניים שלו. ככל שנרבה באכילת תאנים, כך יתחזקו השיניים שלנו. כמובן שאין צורך להגזים באכילת תאנים (3-4 ליום נחשבת לכמות היומית המומלצת), שכן הן עשירות גם בסוכרים שבכמות גבוהה אינם בריאים עבור הגוף.

פרג

זרעי הפרג הם בין המאכלים העשירים ביותר בסידן, לכן הם זוכים לאזכור מיוחד. הם אף עשירים בברזל ומגנזיום, המסייעים לתרום לשלווה של גופנו ונפשנו.

אצת הספירולינה

אצת הספירולינה עשירה בערך יוצא דופן של חלבון, ויטמינים כגון A, C, E, B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9, מינרלים כגון ברזל וסידן כמובן, חומצות שומן חיוניות וכלורופיל, המסייעים לשפר את התפקוד הקוגניטיבי שלנו, להגדיל את כמות החמצן בגופנו, להאיץ את תהליכך העיכול שלנו, למטב את תהליך ניקוי הרעלים של גופנו, לשפר את מצב הרוח שלנו ולהגן עלינו מפני מחלות, דלקות ותופעת הרדיקלים החופשיים.

תרד

העלה הירוק והבריא. זוהי כמובן הכללה לא נכונה משום שכל העלים הירוקים בריאים מאוד ומומלץ לשלב אותם בתזונה היומית שלנו, אך תרד נחשב ליוצא דופן. התרד עצמו עשיר באינספור מינרלים וויטמינים שונים כגון ויטמין C, ויטמינים רבים מקבוצת B, הרבה מאוד ויטמין K, אשלגן, סידן, ברזל, מגנזיום, זרחן ועוד. היתרון של התרד הוא שהוא מכיל ויטמין C בנוסף לברזל, ועל ידי כך מביא לעיכול פשוט יותר של מינרל הברזל.

ברוקולי

עוד ירק ירקרק, בדומה לעיקר הירקות המכילים את מינרל הסידן בכמויות יפות. ה”עץ” הירוק והטעים הזה ידוע כירק בריא מאוד, העשיר בוויטמין A, ויטמינים מקבוצת B, מקור מצוין לוויטמין C, ויטמין K, סידן, זרחן, אשלגן וברזל.

הברוקולי נחשב לירק בעל ריכוז גבוה של מינרלים וויטמינים, לכן הוא מסייע בעת ניקוי הגוף ומפחית את רמות הכולסטרול בדם, אנטי-דלקתי, מחזק את העצמות, מסייע בעת שריפת שומנים ועל כן נחשב מעולה להרזיה בריאה ותורם לניקוי ושיקום הכבד.

כרוב

הכרוב הוא ירק שקל לשלב עם כל סלט, בשל היותו קליל ותכולת המים הגדולה שלו. מים בפני עצמם מסייעים לנקות רעלים. יתכן כי זו הסיבה שגם הכרוב נחשב במהותו לירק שמטרתו היא לנקות רעלים. הכרוב עשיר בוויטמין C, זרחן, סידן, ויטמינים מקבוצת B, ויטמין A, מעט מגנזיום, אשלגן וויטמין K.

נוגדי החמצון שמכיל הכרוב מסייעים לבצע את תפקידם כהלכה ובין היתר לנקות את הרעלים מהגוף.

גם הכרוב עשיר בגופרית, אשר מסייעת, בין היתר, לטהר את הרעלים ממחזור הדם ולגרות את ייצורם של אנזימים שונים בכבד, המסייעים להאיץ את תהליך ניקוי הרעלים.

הכרוב אף מכיל כלורופיל, המסייע לנקות את הרעלים המגיעים לגוף ממקור חיצוני.

כרובית

הכרובית הטעימה והדלה בקלוריות מכילה כמויות יפות של ויטמין C, סידן, סיבים תזונתיים, ויטמין K ואשלגן.

נוגדי החמצון והסיבים התזונתיים מסייעים להאיץ את תהליך העיכול ולהביא לניקוי רעלים איכותי.

קינואה

הקינואה היא זרע שערכו שווה לחלבון מלא, המכיל כמות יפה של סידן, סיבים תזונתיים, נוזלים, אשלגן ומגנזיום, שיסייעו לתרום לתחושות הרוגע שלכם, על ידי ייעול והאטת תהליך העיכול שלכם, הענקת תחושת שובע, שימור הנוזלים לשם תהליכי ניקוי הרעלים והגברת הפרשת מוליכים עצביים, כגון סרוטונין.

שקדים טריים

שקדים שאינם קלויים ואינם מבושלים הם מן אגוז בריא מאוד לגופנו בשל אינספור בחינות. השקד מכיל כמויות יפות של סידן, זרחן, אשלגן ומגנזיום המעשירים את גופנו, מסייעים בתהליכי העיכול, האצת מחזור הדם וחיזוק השרירים והעצמות. אף מצויים בו ויטמינים רבים כגון ויטמינים מקבוצת B, סיבים תזונתיים וויטמין E המסייעים לטפל בבעיית הרדיקלים החופשיים ולהקל על תהליכי התקשורת בין המוח, המוליכים העצביים ושארית מערכות הגוף. כמו רוב מיני האגוזים, הוא אף מכיל חומצות שומן בריאות כגון אומגה 9 ואומגה 6, להן אנו זקוקים כדי לבנות ולבקר גורמים שונים במוחנו ולסייע בתהליכי העיכול ובניית התא.

בזיליקום

הבזיליקום הוא עלה ירוק טעים וייחודי, אשר ניתן לשלב בשלל מאכלים, בעיקר מהמטבח האיטלקי. כאשר אתם אוכלים את הפסטה שלכם, בדרך כלל אתם לא נוהגים לחשוב על כל הבריאות שמכיל עלה אחד קטן, אך אתם תופתעו לגלות שהוא בריא מעבר לכל דמיון: הוא מכיל ערכים יוצאי דופן של ויטמין A, ויטמין K, סידן, ברזל, מגנזיום, אומגה 3, אשלגן ועוד.

הערכים התזונתיים הללו מסייעים לחזק את המערכת החיסונית שלכם, לתרום לרוגע ושלווה של הגוף ולייעל את תהליכי הניקוי והחידוש התאי של הגוף.

שיבולת שועל

שיבולת השועל היא מאכל בריא במיוחד: היא עשירה בחומצה סיליצילית, ויטמינים מקבוצת B, ערך יוצא דופן של מגנזיום, רמות יפות של אשלגן, סידן, חומצת השומן אומגה 3 וערך יוצא דופן של סיבים תזונתיים, כאשר כולם תורמים לרוגע ושלווה. האשלגן תורם לתהליך ניקוי הרעלים, בעוד שוויטמינים מקבוצת B ואומגה 3 מסייעים לייעל את התפקוד והחדות הקוגניטיביים שלנו.

תפוזים

הפרי החמצמץ עשיר בסידן ובעיקר בוויטמין C. זהו ויטמין שלא נאגר בגופנו ולכן, כדאי לנו לאכול ממנו במשך היום, כדי ליהנות מיתרונותיו. מחקרים רבים מעידים כי ויטמין C מסייע להתמודד עם תופעות הרדיקלים החופשיים, לחזק את המערכת החיסונית ולתרום לרוגע הנפשי שלכם. מחקרים הוכיחו כי אנשים שמקפידים לאכול ויטמין C מייצרים פחות קורטיזול ונהנים מלחץ דם נמוך ורגוע יותר.

יוגורט

למרות הנאצה שהחלה תוקפת את מוצרי החלב בשנים האחרונות, יוגורט עדיין תופס מקום של כבוד בעולם הבריאות: היוגורט עשיר בסידן, אשר דואג לתהליך חידוש התאים שלנו ובין היתר, ייצור של תאי עור חדשים.

בנוסף, היוגורט מכיל חיידקים פרוביוטים המסייעים משמעותית לתהליך העיכול שלנו בגוף – מסייעים לשקם את פלורת המעיים שלנו, תורמים למטבוליזם מהיר, יעיל ותקין, מסייעים ליישר את דרכי המעי, לייצר צואה יותר בקלות וללחום בפולשים שונים, המנסים להזיק לגופנו.

עלים ירוקים למיניהם

מעבר לעלי התרד והבזיליקום העשירים בכמויות יפות של סידן, עיקר העלים הירוקים כגון הפטרוזיליה, המנגולד, עלי הבייבי הרוקט וכל עלה אחר שאתם יכולים לחשוב עליו, מכיל ערכים יפים של המינרל.

בנוסף, עיקר העלים הירוקים מכילים כמויות יפות של ברזל, אשר תורם לערנות שלנו על ידי העברת חמצן יעילה בגוף במערכת ההובלה ומהווה מרכיב חיוני בחלבון ואנזימים התורמים אנרגיה לגוף. בנוסף, הוא מביא לפעולות מעיים תקינה ומהווה גורם עיקרי בבניית הקולגן בגוף.

בנוסף, העלים הירוקים מכילים כמויות יפות של נוגדי חמצון, המסייעים להתמודד עם בעיית הרדיקלים החופשיים. מדובר במצב שבו למולקולות בגופכם חסרים אלקטרונים, כך שהן נלחמות אחת בשנייה כדי להצליח להשלים לעצמן אלקטרון. הדבר עשוי להוביל לבעיות הרבה יותר גדולות מאובדן שיער כגון מחלות לב וכלי דם, מחלות נוירולוגיות ואפילו סרטן. נוגדי החמצון עשירים באלקטרונים, כך שהם תורמים בנדיבות את האלקטרונים החסים בגוף ועל ידי כך מקלים על עבודתה של מערכת החיסון ומביאים לשלום בגוף.

בנוסף, נוגדי החמצון השונים מסייעים לייעל את תהליכי העיכול, ניקוי הרעלים, ניקוי מחזור הדם ושיפור החדות הקוגניטיבית שלנו במהלך היום. אין ספק שכדאי לנו לשלב אותם בתזונה היומית שלנו. נוגדי חמצון מצויים בעיקר בעלים ירוקים, אך ניתן ליהנות מהם ברוב הירקות והפירות.

קטניות

קטניות נחשבות לבריאות מאוד עבור גופנו באופן כללי. הן נחשבות לחלבון המהווה בסיס לבניית מסת שריר, הורמונים, רקמות ואנזימים משום שהן מכילות כמויות גדולות של חומצות אמינו ומינים רבים שלהן. מעבר להיותן עשירות בסידן, הקטניות אף עשירות בסיבים תזונתיים, אשר אכילתם על בסיס יומיומי מסייעת להוריד את הסיכון ללחץ דם גבוה ,לסוכרת ,להשמנת יתר ולדלקות המהוות גורמי סיכון למחלות לב. כדאי לצרוך בין 25 ל- 40 גרם סיבים תזונתיים ביום, מה שהופך פשוט בהרבה כאשר קיימים כל כך הרבה מהם בקטניות. קטניות אף עשירות בוויטמינים רבים כגון ברזל, ויטמין E, ויטמינים מקבוצת B, אשלגן, סלניום ועוד.

סויה

סויה סבלה משם רע מזה שנים, בשל האמונה כי יתכן והיא מכילה תרכובות אסטרוגניות. כיום, ידוע לכולם כי סויה היא דווקא בריאה מאוד ואף הכרחית, אם אתם מקפידים על דיאטה טבעונית: הסויה עשירה בחלבון, סידן, ברזל, סיבים תזונתיים, ויטמינים מקבוצת B ועוד, אשר מסייעים לחזק את גופנו, לתרום לבניית מסת שריר, לתרום לתחושת שובע ומערכת עיכול אקטיבית, לייעל את התפקוד הקוגניטיבי שלנו ועוד.

גזר

גזר הוא עוד ירק מופלא העשיר בסידן וכדאי לנו לשתות או לאכול ממנו יומיום. הגזר איננו כתום ללא סיבה; זאת משום שהוא מכיל נוגד חמצון ייחודי הקרוי בטא-קורטן, נגזרת של ויטמין A.  הבטא-קורטן מומר לוויטמין A בגופנו, מה שמסייע לעורנו להשתקם מנזקים שנגרמים לו עם השנים, להאט את תהליך ההזדקנות שלו ולהעניק לו לחות ומראה בוהק.

ויטמין A הוא אף נוגד חמצון חזק, המסייע לחזק את המערכת החיסונית שלכן ולהאיץ קשת רחבה של תהליכים בגופכם, כגון תהליך ייצור ההמוגלובין – החלבון שתפקידו לקשור את הברזל אליו ולהעביר חמצן בגופכם. ככל שרמות ההמוגלובין בגופכם גבוהות יותר, כך גם רמות החמצן שלכם.

זרעים

הזרעים הם אמנם קטנטנים, אך עשירים בערכים תזונתיים יוצאי דופן, כגון הסידן. זרעים כגון זרעי השומשום, הצ’יה, הסלרי והשומר, הם כאלו שכדאי לכם לשלב במזון ביומיום שלכם גם כדי להגביר ערכים תזונתיים רבים אחרים כגון ויטמין D (שומשום), אומגה 3  (צ’יה) ואף לתרום לתהליכי ניקוי רעלים ותהליכי עיכול יעילים יותר (שומר).

תה שחור

מעבר לעושרו בסידן, התה באופן כללי נחשב לכלי מרפא עבור גופנו בכל כך הרבה רבדים: הוא מסייע לתהליך העיכול, לתחושה של רוגע, מונע תחושות של רעב ומסייע לנקות את מחזור הדם.

קינמון

הקינמון נחשב לתבלין קסום, אשר אף מימי קדם השתווה לערכו של זהב. הקינמון עשיר באופן חריג בסידן וסיבים תזונתיים. הוא אף מכיל כמויות יפות של ויטמינים ומינרלים כגון ויטמינים מקבוצת B, ויטמין C, ויטמין K, זרחן ואשלגן.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.