15 שאלות שאתם צריכים לשאול את הילדים שלכם כדי לפתח להם גישה נכונה לחיים

15 שאלות שאתם צריכים לשאול את הילדים שלכם כדי לפתח להם גישה נכונה לחיים

אחת הדרכים לעודד את הילדים לפתח חשיבה חיובית ולתרגל אותה, היא לדבר איתם בכנות ולשאול אותם כמה שאלות מנחות. על ידי שאילת השאלות הנכונות אנחנו עשויים לעודד את ילדינו לפתח חשיבה בריאה, הלך רוח וגישה חיובית לחיים. מכך הם עשויים לדעת להעריך ולהפיק את המיטב מכל מה שכבר יש בידיהם. בעזרת האנרגיות שאנחנו משקעים בשיחה הפשוטה הזאת עם ילדינו אנחנו יוצרים פתיחות ומקום בריא להתבטאות כנה, כך אנו גורמים להם לראות את העולם בצורה טובה יותר. לא רק שאנחנו עשויים להבין אותם הרבה יותר אחרי שאילת השאלות הללו, אנחנו גם מסוגלים לקבוע את הצורה שבה הילדים שלנו יסתכלו על העולם של המחר. זה הזמן לשאול את השאלות הנכונות שיעודדו התנהגות שתביא שינוי חיובי ומשמעותי על העולם, הורים זה בשבילכם.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

מהן חמשת המילים שמתארות אותך בצורה הכי טובה?

שאלה זו נותנת לכם מבט על עולמו הקטן של ילדיכם, על ידי התשובה שיבחר תוכלו לדעת כיצד הוא מצטייר בעיני עצמו, אל מול הדעות החיצוניות והכישורים שרכש. שאלה זו נותנת מסגרת טובה בה הילד יכול להשוות ולראות את ההתפתחות שלו במהלך פרקי זמן מסוימים. כן גם, שאלה זו מפתחת את ההסתכלות העצמית ובונה דימוי עצמי תקין אצל הילד, במידה ותשובתו של הילד אינה עולה על רוחכם תמיד תוכלו לרדת לשורש הבעיה ולחזק אותו בעזרת מחמאות ופידבקים חיוביים. שאילת שאלות מסוג זה הן המפתח לעוד שאלות אופי בונות. כדי לפתח תפיסה אישיותית חזקה אצל ילדיכם שאלו אותו שאלות נלוות על אופיו.

מהו הדבר שגורם לך להרגיש הכי מאושר? ולמה?

כולנו רוצים להרגיש מאושרים, מה עושה את הילד שלכם למאושר? שאילת שאלה זו מפנה את תשומת ליבו של ילדיכם אל הפרטים הקטנים שעושים אותו מאושר, כמו ללכת גן, לשחק בקוביות או לאכול גלידה. כל תשובה היא טובה, חפשו את היתרון מאחורי כל רעיון. העמיקו עד לכדי הבנה.

כך אתם למעשה פוקחים את עיניו לעובדה שהוא יכול לבחור באופן פעיל כיצד יבלה את זמנו וכמה אושר הוא עשוי להפיק מהבחירות השונות שלו. כך בונים רשת ביטחון אצל הילד, בעתיד ידע להתנות את הבחירות שלו על סמך הדברים שעושים אותו הכי מאושר.

באיזו מיומנות אתה מחזיק והאם תוכל ללמד אותי?

שאלה זו מלמדת ילדים שלא הכול בחיים מתרכז רק ב”אני” ובאינטרסים האישיים “שלי”. אלא כיצד אנחנו יכולים לעשות שינוי ולעזור אחד לשני. כאשר אתה בתור ההורה המלמד מפנה בקשת עזרה ומיידע את הילד שלך שאתה מעוניין ללמוד ממנו, אתה למעשה גורם לו להרגיש מועצם ומוערך. הוא נזכר שהוא מיוחד, מוצלח, יש לו מה להציע והוא בעל השפעה עלייך ועל העולם. כך הביטחון העצמי, הערך והאהבה העצמית של הילד שלכם נבנית. אנחנו ממליצים לשלב את הילדים בביצוע פעולות שגרתיות, גם אם זה לא מקדם אתכם לשום מקום, בקשת עזרה בקיפול הכביסה או בשטיפת הכלים למשל יכולה לגרום לילד להרגיש בעל השפעה ובעתיד לחסוך לכם כמה מריבות על עזרה במטלות הבית. זכרו, גרמו לילד להרגיש שהוא יכול לעזור ואף ללמד אתכם דבר או שניים, ענו לו בחיוב וכך תעודדו למידה אצל הילד, מה שיגרום לו בעתיד לרצות להראות לכם כמה הוא יודע.

מה הוא הדבר הנפלא ביותר או הגרוע ביותר שאי פעם קרה לך?

כאשר ילדיכם יבינו כי החיים מורכבים מטוב ורע, הם יוכלו בקלות רבה יותר להבין ולקבל את השיעורים שהחיים מביאים עליהם. כאשר הם יבנו זאת הם יהיו מוכנים נפשית לכל הפתעה לא צפויה. הם יזכרו כי השמש תמיד זורחת אחרי הסערה. אומנם החיים הם שילוב של חוויות טובות ורעות ולנו אין את היכולת המלאה לשלוט על הכול, אך זה לגמרי בסדר ואת זאת עלינו ללמד את ילדינו. על ידי יצירת דיון סביב שאלה זו תוכלו להבין כיצד הילדים שלכם מקבלים את הדברים הטובים והרעים שקרו להם, תוכלו להוביל אותם לחשוב במונחים חיוביים, לנסות להסביר להם מהו “השיעור” או מוסר ההשכל שיש להפיק מההתרחשויות. בפעם הבאה שהילדים שלכם יתקלו במצב זה, הם כבר ידעו שאין טעם לרטון שהדברים לא מתרחשים כפי שמתוכנן להפך – הם ילמדו שיעור חשוב, שיהיה בעבורם עוד כלי להתמודדות בעתיד. הם יודו לכם בעתיד על המתנה שהענקתם להם, חשיבה הגיונית לטווח ארוך.

מה למדת מהדבר הכי טוב או הגרוע ביותר שקרה לך?

פתגם ישן טוען שניסיון הוא המורה הטוב ביותר. לכן נסו לכוון את הילדים לחשוב דרך – למידה. כדי שהילדים ידעו להסיק לקחים מניסיונם ולא לחזור על אותם טעויות שוב ושוב, דברו איתם בקביעות על הדברים שמתרחשים בניהם לבין החברים, המורים והמשפחה. היו בעבורכם כתף חמה להתייעצות בכל פעם שהם נתקלים בבעיה או צריכים לקבל החלטה חשובה. שתפו אותם מניסיונכם, הילדים ישמחו לשמוע שגם אבא או אימא עושים טעויות לפעמים, ספרו להם מה למדתם ואיך התמודדתם עם תרחישים שונים. הסבירו להם כיצד להפעיל שיקול דעה, מתי יש להתחשב באחרים ומתי יש לשים את עצמי במקום הראשון. כך תחזקו את האחיזה בכם ההורים והרצון  והפתיחות לשתף במידע אינטימי. מבטיחים שהילדים יעריכו אתכם הרבה יותר אחר כך.

מכל הדברים שאתה לומד, מה אתה חושב שישמש אותך כאשר תהיה מבוגר?

שאלה זו היא קפיצה משותפת עם הילדים אל העתיד. בעזרת שאלות מסוג זה אנחנו מסוגלים לפתח את החלומות העתידיים של ילדינו במקביל להווה. תמיד טוב לבדוק במה הילדים מתעניינים, בכדי שאנחנו ההורים נדע לכוון ולעודד אותם לבחור בדרך שיבחרו. פיתוח מיומנויות אצל ילדים זהו דבר חשוב ביותר. כאשר הילד בעל כישרון – זוהי ההזדמנות שלנו למנף אותו. בעקבות כך שהילד מבין את הערך של מה שהוא לומד עכשיו וכיצד המידע הזה יכול לעזור לו בעתיד – הוא ישאף להגיע לתוצאות טובות יותר.

אם אתה יכול לנסוע אחורה בזמן שלוש שנים ולבקר האני הצעיר שלך, איזו עצה היית נותן לעצמך?

כולנו צריכים להרגיש שלמים עם העבר שלנו בכדי לא לסחוב איתנו פחדים וכעסים, רק כך נדע לאהוב להתחבר ולהשתחרר. אנחנו ממליצים על ניהול שיחה קבועה דרך הדמיון, חזרה אל העבר או קפיצה אל העתיד יכולים להיות גירוי מחשבתי נהדר בעבור הילדים. על ידי שאילת שאלות מסוג זה, אנחנו פותחים בעבור ילדינו אפיקים של רגשות חבויים ומלמדים אותם כיצד להתמודד במפגש עם אכזבות ותסכולים. בנוסף – הדבר החשוב ביותר הוא, שבמבט לאחור הילדים שלנו מסוגלים להבחין בשינויים ההתפתחותיים שעברו ואתם תזכו לשמוע על כך.

על מה אתה אסיר תודה?

שאלה זו גורמת לילדים לפתח חשיבה ערכית (מלשון ערך), כשהם יתבוננו סביב ויחפשו את התשובה, הם ישמח לגלות שיש להם כל כך הרבה דברים להיות אסירי תודה עליהם. זוהי הדרך ללמד את הילדים להסתכל על החיים מתוך פרספקטיבה נכונה. הסבירו שכל מה שהם רואים כרגע נבנה בעבורם – רק בכדי שיהיה להם טוב, כל מה שיש להם הוא לא מובן מאליו והושג בעבודה קשה. כך תוכלו להשביע את הצורך המתמיד בצריכה חומרית מצד ילדיכם, על ידי מבט קטן מסביב ושיחה קצרה הם יתמלאו אושר והכרת תודה עמוקה.

מה אתה חושב שאנשים מרגישים?

לילדים קל מאוד להתמקד אך ורק על הרגשות שלהם ולהזניח את המחשבות על מה שאנשים אחרים מרגישים. עם זאת, כדי לבנות מערכות יחסים חזקות יותר ולהימנע מקונפליקטים מיותרים בחיים, חשוב לפתח עבור ילדיכם שיקול דעת ורגישות חברתית. אינטליגנציה חברתית היא דבר שמתפתח כל הזמן, כדי להיות שולט בעולם המושגים שנראה כל כך לא ברור לילדינו, נסו להבין מהם כיצד הם חושבים שאנשים סביבם מרגישים. אם זה כאשר אנשים עצובים או שמחים, מה הם באמת מרגישים? האם אנחנו מסוגלים לעשות משהו כדי לגרום להם להרגיש אחרת? הובילו את ילדיכם לחשיבה אמפתית, אשר תגרום להם להיות מבוגרים חסרי אגו, רגישים ומתחשבים יותר. הם יהפכו להיות רחומים יותר, מועילים יותר והכי חשוב מאושרים יותר רק על ידי נתינה והתחשבות באחרים. הראי זה לא כל מה שהיינו באמת רוצים?

איך אתה חושב שהחיים שלך הולכים להיראות בעתיד?

כולנו נשאלנו לשאלה – “מה תרצה להיות כשתהיה גדול?”, כולנו זוכרים אותה רק כי היא גרמה לנו לדמיין ולהרגיש כי יש באפשרותנו להיות כל מה שנרצה. בימים מסוימים הילדים ירצו להיות משהו אחד ובימים אחר משהו אחר, תנו להם את ההזדמנות להרהר על מה שהם ירצו לעשות כשיהיו גדולים. אל תשכחו להמשיך ולדמיין איתם יחדיו כיצד העולם הולך להראות בעוד כמה שנים ומה כעת ניתן לעשות כדי שהוא יראה כך.

איזה חבר מבין החברים שלך אתה חושב שאני אוהב יותר מכולם? ולמה?

הפנו שאלה זו אל הילדים כדי לגרום להם להבין שמעגל החברים בעל השפעה גדולה עליהם משחשבו. יש אומרים שאתה הממוצע של חמשת האנשים הכי קרובים אלייך, אם תתכחש לכך או לא. כבני אדם אנחנו מאמצים התנהגויות מבלי שנשים לב, המסרים שאנשים מעבירים חודרים אלינו כל הזמן, לכן חשוב מאוד לברור את חברת האנשים שאנחנו בוחרים לבלות את זמננו בחברתם. הסבירו לילדיכם כי הם מתנה בעבור העולם הזה ועליהם להיות אך ורק סביב אנשים שעושים להם טוב. ככל הנראה הם יבחרו את החבר שעושה להם הכי טוב ואם לא עזרו להם להבחין בכך.

אם אתה יכול לגדול להיות מפורסם בעתיד, בזכות איזה עיסוק היית רוצה להתפרסם?

גירמו לילדים לחשוב על איזו מורשת הם היו רוצים להשאיר אחריהם. על איזה שינוי הם מסוגלים לעשות בעולם. הציתו בראש את להבת החידוש והסקרנות, הסבירו להם על המשמעות האמיתית של התמדה והצלחה. כיום הילדים שלנו מושפעים ממודלים רבים, אך המודל הטוב ביותר שיש להם הוא הדוגמה הכי קרובה ללבם – אתם ההורים, לאחר שתשמעו על הרצון שלהם לשנות את העולם בדרכים שונות, תוכלו לשתף אותם בשינויים שאתם ביצעתם. לעולם אל תשללו את החלומות שלהם להתפרסם בעבור משהו, הסיקו מסקנות, שימו לב לקווי האופי המתפתחים והגדלים וזכרו כי בתור הורים תמיד ניתן לשנות את צורת החשיבה של הילדים, גם לגביי צורת החשיבה על כסף או פרסום.

אם היית יכול, מה היית משנה את בעולם?

ציפייה לחוות חוויות חיוביות לעיתים מביאה יותר אושר מאשר החוויות עצמם. ברגע הילד מבין כי כל יום הוא הזדמנות לעשות שינוי חיובי, בחיים שלו ובחיי העולם כולו – הכול יראה לו יותר קל ופשוט. אנשים מאושרים הם אנשים שבוחרים לראות את הפתרון שבכל בעיה ולא את הבעיה ללא כל פתרון.

איך אתה יכול לעזור היום מישהו?

הראו לילדים את הסיפוק הרב מנתינה ללא תמורה. אם תרצו תוכלו להעלות יחד דרכים להעניק מעצמך, ציינו אילו מקומות ניתן ללכת להתנדב בהם או לתרום להם אוכל ואספקה. הסבירו לילדים כי אהבה היא דבר חינמי ותמיד יש ביכולתנו לתת ממנה. גירמו להם להבין כי כל פעם שמישהו מבקש עזרה – יש באפשרותנו להיות נחמדים ולעזור לו. לעיתים אנשים נוטים לנצל את הנחמדות שלנו, הסבירו לילדים גם את החלק הפחות חיובי בנתינה, אך שוב תמיד עדיף לעזור כל עוד אנחנו נשארים ללא פגע.

אם היית יכול לחוקק חוק שכל העולם יצטרך לכבד ולפעול על פיו, מה הוא היה ולמה?

שאלה זו מביאה לתשומת לבם של הילדים את העובדה שאנחנו חיים בעולם עם חוקים ותקנות, שבו אנחנו מחויבים לשמור על החוקים כדי להבטיח סדר וחיים בצורה בטוחה. כללים לא נועדו להעניש אותנו, הם קיימים כדי לעזור לנו לחיות וליצור אינטראקציה עם אחרים בצורה יותר טובה. כך הילדים יכלו לקבל יותר בקלות את הסמכות ההורית, את החוקים במערכות החינוכית שהם נמצאים בהם ואת חוקי הכביש והתעבורה. כל זאת מתוך הבנה בריאה כי החוקים משרתים גם את טובתם האישית.

קראו גם:


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.