13 מקומות שאתם חייבים לבקר בהם לפני שייעלמו

13 מקומות שאתם חייבים לבקר בהם לפני שייעלמו

פיתוח כלכלי, אקלים משתנה והביקוש המתמיד לאנרגיה משפיעים עמוקות על המערכות הטבעיות בעולם. יש מקומות שבהם זהו דבר טוב וחיוני. כך נוצרים מקומות עבודה חדשים, חשמל, מקורות מים נוספים אשר יכולים לשמש את כלל האוכלוסייה המקומית. למרבה הצער, פעולות אלו משאירות חותם על פלאי הטבע הפראיים ביותר. שינוי של נופים ייחודיים ומערכות אקולוגיות הם אינם דבר חדש, אך בעבורנו הן עוד סיבה להתחיל להניע את עצמנו לראות אותם ברגעי שיאם. במאמר זה אספנו בעבורכם כמה מהמקומות המדהימים ביותר שייתכן שלא יהיו כאן בעבור הדור הבא, לפניכם רשימה עולמית של המקומות שחובה לבקר בהם לפני שייעלמו.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

שונית המחסום הגדולה

שונית המחסום הגדולה ממוקמת באוסטרליה וכיום הנה שונית האלמוגים הגדולה ביותר בכדור הארץ המוכרת לאדם, שונית זו מורכבת מכמעט 3,000 תתי שוניות ו-900 איים נוספים המשתרעים לאורך של 2,300 קילומטר. אם אתם חובבי צלילה, אתם חייבים להוסיף את שונית המחסום הגדולה לרשימה שלכם. שונית המחסום הגדולה, המארחת תעשיית תיירות בשווי 5.1 מיליארד דולר בשנה, נמצאת תחת שינוי אקלימי מכריע. טמפרטורות חמות יותר הובילו להלבנת אלמוגים נרחבת ופני החוף של האיים שונו או אבדו. מעל 1600 מינים של דגים, 550 אלמוגים, צבי ים, דולפינים, לווייתנים הפכו את המקום הזה לאתר מורשת עולמי. שונית אדירה זו מושפעת ממתקפות טורפים הנגרמות עקב אירועים שפגעו בשרשרת המזון הימית. הדרך הטובה ביותר לחוות את שונית המחסום הגדולה כנוסע אחראי היא להתחבר למשלחות המובילות סיורי צלילות ושנורקל אל השוניות.

שונית המחסום הגדולה

בנגלדש

בנגלדש עשויה להיות יעד לנסיעה הנמצא כמעט מתחת למכ”ם, אך היא נמצאת בראש רשימה ארוכה של מדינות בסיכון קיצוני לחשיפה לשינויי האקלים. דיוויד הרמן, מטאורולוג בחברת התעופה האווירית, אומר כי “בנגלדש תיעלם מתחת למים ב -40 השנים הקרובות”. הדבר יביא ל -18 מיליון פליטים אקלימיים, אפילו בתרחיש השמרני ביותר. הגברת הקרחונים הנמסים מהרי ההימלאיה תגביר את הזרימה של נהרות הגנגס והברהמפוטרה ומאות היובלים שלהם, ותציף 30-70 אחוזים מהמדינה בכל שנה, כשהמים יעשו את דרכם אל מפרץ של בנגלדש.

בנגלדש

רכס הרי ההימלאיה ההודית

במישור ההר הגבוה ביותר בעולם, שינויי האקלים ממיסים את הקרחונים בקצב מהיר יותר מאי פעם בהיסטוריה, על פי קרן חיות הבר העולמית העובדת באזור מאז שנות השישים, הרי ההימלאיה מספקים מים לכ-2 מיליארד בני אדם, ההתחממות הגלובלית בעלת השפעה משמעותית על התיירות ועל מינים חיים, ההערכה היא כי בעודנו חיים, 30% מאזור המחייה של נמרי השלג עשוי להיעלם. זוהי אחת ההזדמנויות האחרונות לחוות את התרבות הטיבטית המסורתית השוכנת במעלה ההרים.

רכס הרי ההימלאיה ההודית

החור הכחול הגדול, בליז

החור הכחול הגדול בבליז הינו אחד מעשרת אתרי הצלילה המובילים בעולם, החור הכחול הגדול נשאר במצב יציב וטהור מזה שנים רבות. אולם אתרי נופש יוקרתיים ואינטרסים כלכליים מציבים את אתר המורשת עולמית זה בסיכון. בליז הציעה 99% ממימיה לקידוח נפט כולל החור הכחול הגדול, גם לנוכח התנגדות אזרחית נרחבת, מה שאומר שבמוקדם או במאוחר נצטרך להיפרד מהפלא הגדול והכחול הזה לשלום. מה ניתן לעשות במקום? לבקר באתרי הנופש הסמוכים במרחק של 35 ק”מ מחוף בליז, ניתן להגיע לשם כדי לאכול, לישון ולצלול ב-70 אתרי צלילה שונים באזור החור הכחול הגדול.

החור הכחול הגדול, בליז

משולש האלמוגים

משולש האלמוגים הנו אזורי הממוקם במימי האוקיינוס השקט, שטח האזור כולל 6 מיליון קילומטר ימי רבוע הכולל בתחומו גם את מדינות כמו מלזיה, פיליפינים, אינדונזיה ועוד. אזור זה מכיל מעל 500 מיני אלמוגים, וכיום מ-3000 מיני דגים. אלו למעשה 76% מסוגי האלמוגים המוכרים לנו כיום. לא תמצאו עולם תת-מימי מפואר יותר ממשולש האלמוגים, שבו מתגוררים למעלה מ -3,000 מינים של דג שונית, 134 כרישים וקרניים, וכ- 30 יונקים ימיים שונים. נראה כי התחממות הגלובלית משפיעה בצורה דרמטית על משלוש האלמוגים, מפלס הים והטמפרטורות ממשיכות לעלות. מחקרים של WWF מצא כי עד 2050 המערכת האקולוגית עשויה לרדת ב-30%, דברים שיפגע לא רק בשוניות ובחיים תת הימים אלא גם ב-100 מיליון בני אדם התלויים בתזונה ימית להישרדותם.

משולש האלמוגים

הפארק הלאומי מסה ורדה, קולורדו ארצות הברית

קל לדמיין כי אתר מורשת עולמית של אונסק”ו כמו הפארק הלאומי מסה ורדה יהיה כאן לנצח, אם החזיק מאז 600 לספירהץ אולם נראה כי מסה ורדה כמו 5 אלף אתרים ארכיאולוגים המצויים בו, שהם האוסף הארכיאולוגי הגדול ביותר בארצות הברית מתמודדים עם עתיד מתרסק עקב שינויי אקלים. עונות החום במערב חמות יותר מאי פעם, הפחתת השלג בשילוב עם הבצורת הופכת את הקיץ לא רק לחם יותר אלא גם יבש יותר לתקופות ארוכות. ייחודו של המקום הזה מצוי בשרידים מהעיר האינדיאנית של השבט הקדום שבט האנסאזי. לשבט זה היה יחוד אשר הבדיל אותו מהשאר, בני האנסאזי היו חוצבים את בתיהם בין קניונים, מאדמה ומסלעים. ניכר כי נבנו בתכנון ארכיטקטוני מעורר השראה. ניתן לראות במקום לא רק בתים חצובים אלא גם רהיטים, כלים ומקדשים.

הפארק הלאומי מסה ורדה, קולורדו ארצות הברית

הפארק הלאומי טורס דל פיינה, צ’ילה

קרחונים ההרים בכל רחבי העולם כבר מתחילים לאבד מאדישותם, יחד עם זאת, גם הקרחונים המעטרים את קצוות ההרים של הפארק הלאומי טורס דל פיינה שבצ’ילה מתחילים בזה אחר זה להתמוסס. הקרחונים נסוגים כ- 450 מטר בשנה, מה שאומר שהתמונה המפורסמת של מטיילי דרום אמריקה לא תראה אותו דבר. קרחוני ההרים ישתנו באופן דרמטי בעשורים הקרובים, בעשרים השנים האחרונות הם נסוגים מהר יותר מהרגיל, כי האווירה מתחממת.

הפארק הלאומי טורס דל פיינה, צ'ילה

אלסקה הפראית

אולי יותר מכל מין אחר, דוב הקוטב הפך לסמל של התחממות כדור הארץ. עם קצב הקרח הנמס באלסקה – שם הטמפרטורות גדלות פי שניים מהר ככל שאר העולם, על פי הערכת האקלים הלאומית – סביר להניח שדובי הקוטב ייעלמו בעודנו חיים. כיום הקרח מפשיר הרבה יותר מוקדם בעונה ובמהירות גדולה יותר, בעלי החיים עומדים בפני מספר הולך ופוחת של ימים שהם יכולים להשתמש בקרח כמצע למחייה, התרבות ומציאת מקורות תזונה מספקים. זמן מוגבל מנובמבר עד אפריל. מה היינו ממליצים לעשות? טיול קפוא. צפייה בדובי הקוטב בטבע הפראי. ובנוסף לנסות ולצפות בזוהר הקוטב המוכר יותר כזוהר הצפוני/הדרומי. זוהי למעשה תופעה המתרחשת בשמי הלילה, אורות שונים צובעים את השמיים בצבעים מרהיבים.

אלסקה הפראית

הטרקין, טסמניה

אוסטרליה למרות היופי האגדי שלה, מאפשרת לחברות כרייה לראות את אזור הטרקין כאוצר טבעי המותר לפדות לרווחתם האישית. ממשלת טסמניה עצמה דחתה את המלצת המועצה הלאומית למורשת כי היא תהפוך לאתר מורשת לאומית, אך קיבלה בברכה תשע הצעות לפתיחת מכרות חדשים בחמש השנים הקרובות. הרוב המכריע של הטרקין נשאר ללא הגנה או מוגן, כלומר, מבחינה טכנית, במקביל לכריתת עצים וכרייה של אוצרות טבעיים באזור, תהליכי השימור לא מתקיימים. יחד עם מתכות יקרות כמו זהב, ברזל, עופרת, נחושת, ישנם 60 מינים נדירים ונמצאים בסכנת הכחדה החיים על כמעט מליון הדונמים של הטרקין. אם הממשלה לא תעצור את התפתחות הכרייה, יגדלו האיומים של צמחים ובעלי החיים. מה ניתן לעשות במקום? ליהנות מהנוף, בחוף הצפיני של מערב טסמניה מלונות רבים מציעים חדרים במחירים סבירים ונוף מרהיב.

הטרקין, טסמניה

קילימנג’רו, טנזניה

בשל התחממות כדור הארץ, כריתת יערות, ואקלים יבש יותר, ההר הגבוה ביותר באפריקה בקרוב יהיה נטול שלג. הפסגה הלבנה המפוארת שהתהדר בה במשך שנים רבות עשויה להיעלם בעשורים הקרובים. נתגלה כי בין השנים 1912 ו- 2007, השטח הכולל של שדות הקרח של קילימנג’רו התכווץ בכמעט 85 אחוזים. זה כל כך מעניין לראות את האבולוציה של הנוף ואת התרבות על ההר, יש קרחונים סביב הפסגה של קילימנג’רו, אבל הם נסוגים מהר יחסית. לעמוד בין הקרחונים האלה בפסגה זה אחד החוויות העמוקות והיפות ביותר שיכולות להיות לאדם אי פעם.

קילימנג'רו, טנזניה

איי סיישל

סיישל מכיל קבוצה של 115 איים, אשר נמצאים שעתיים מחופי טנזניה באמצע האוקיינוס ​​ההודי. על אף צעדי ההפחתה וההתאמה, העלייה של מפלס הים, הגברת עוצמת הציקלון והטמפרטורות הגבוהות ממשיכות לעלות בהדרגה ולהביא למוות של  למערכות אקולוגיות שלמות. בעוד האיים מתחילים להיעלם סיישל עשויה לחוות בקרוב הרס הדומה לשינוי האקלימי כמו שחוו מדינות אחרות באי באוקיינוס ​​השקט, ונואטו, טובאלו, קיריבאטי ואיי שלמה. עצם קיומם של איים קטנים וחופים שוכבים נמוכים מונחים על כף המאזניים. נצלו כל הזדמנות כדי לחוות את רגעיה האחרונים של סיישל, לצלול באתרי הצלילה היפים בעולם, לשחות עם דולפינים ועוד.

איי סיישל

ג’יימסטאון, וירג’יניה

אם אי פעם רציתם ללכת בעקבות פוקהונטס וקפטן ג’ון סמית, כדאי שתמהרו. דו”ח של “איגוד הסיכונים הגדולים ” לשנת 2014 סיכם כי לפני סוף המאה, מקום הולדתה של אמריקה יכול להיות מונצח רק באמצעות ספרי היסטוריה ותמונות אינסטגרם. רמת הים בחוף וירג ‘יניה עולה במהירות כמו בכל מקום על חוף האוקיינוס ​​האטלנטי, אומר אדם מרקהאם, סגן מנהל אקלים ואנרגיה ב UCS, והוסיף כי רוב השטח מהווה רק כמה מטרים מעל המים – בדיקת מציאות מראה כי גובה המים בחופים  עולה באופן ניכר וצופים כי ימשיך לעלות בהדרגה עד 2050. ג”יימסטאון הוא אחד המקומות הראשונים לחוות שינוי בשל ההתחממות הגלובלית.  מה ניתן לעשות בביקור קצר במקום? מסלול הליכה רגלי או עם אופניים המזמין אתכם לחוש כאילו אתם חוזרים אל העולם הישן, יחד עם חקירה של אתרי מורשת היסטוריים.

ג'יימסטאון, וירג'יניה

הפארק הלאומי דריי טורטוגס

הפארק הלאומי דריי טורטוגס משתרע על 109 קילומטרים בפלורידה ארצות הברית. הים כאן עוצר נשימה, חופים לבנים ים שקוף עשיר בחיים תת ימיים וצבי ענק, מה שהופך אותו למקום אידאלי לצלילה. הפארק הלאומי דריי טורטוגס הוא אחד הפארקים הלאומיים המרוחקים ביותר, מה שהופך אותו לאחד מהמקומות הפגיעים להשפעות ההתחממות הגלובלית. סופות חמורות ותדירות יותר צפויות לפקוד את המפרץ בגלל עלייה ניכרת בטמפרטורת האוויר והמים, דבר שבקרוב יותיר חורבן על המקום. כיום קיימת בנייה מתחת למים אשר מאיצה את ההשפעה השלילית על הפארק. עם זאת, לפני שייעלם, כיצד ניתן לבלות במקום? הביאו עמכם ציוד קמפינג, ציוד שנורקלינג, מצלמה תת ימית ותאפשרו לעצמכם ליהנות מכל היופי שהמקום המדהים הזה מציע. לאחר בניית האוהל על החוף, תוכלו לצלול לאחת משוניות האלמוגים הגדולות בעולם, שם המים הרדודים (5-15 רגל) וחיים ימיים עשירים, כמו כרישים, צבים גדולים ודגי פרפר, אשר הופכים את הדריי טורטוגס לגן עדן לשנורקלים.

הפארק הלאומי דריי טורטוגס


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.