11 טריקים שיהפכו אותך למושך יותר בכל סיטואציה

ניסיון חינם לזמן מוגבל

11 טריקים שיהפכו אותך למושך יותר בכל סיטואציה:

תרגיש בנוח עם עצמך

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

הצעד הראשון למשוך אליך בני זוג פוטנציאליים ובאופן כללי – בני אדם, הוא להרגיש טוב מבחוץ ובעיקר מבפנים.

בני אדם הם יצורים מאוד אינטואיטיביים; הפועלים לפי אנרגיות. ישנם אנשים רבים, אשר “פשוט לא מרגישים טוב בתוך העור שלהם”, אולי בשל מראה, רמת אינטליגנטיות, הסביבה בה הם מצויים כעת…

תהא הסיבה אשר תהיה, אנשים מרגישים את אי הנוחות של האדם. כאשר אנשים חשים כי אדם אחר שרוי באי-נוחות, הם חשים את הלחץ, הדחק ואי הנעימות המתלווים אליהם. בשל כך, הם ככל הנראה יחפצו למצוא אנשים המעבירים תחושות יותר טובות, גורמים לאושר, צחוק ויצירתיות.

בחורות מחפשות גבר כיפי, מעניין ובעל ביטחון, שיוכל לשמור עליהן. אם אינך מקרין את התכונות הללו וחש כי “יש לכם את זה”, גם הבחורה לא תחשוב כך.

איש אינו אומר שמדובר בתהליך קל, אך בהחלט כדאי לך לנסות להחמיא לעצמך יותר, לנסות לשפר את עצמך כדי שתהיה מרוצה מעצמך, להעניק לך את הזמן להיות לבד ולאהוב את זה… הכול כדי שתלמד כי קודם כל הכי כיף לך להיות עם עצמך.

אם אתה שואף למשוך אליך את בחירת לבך, אתה חייב לגרום לה להרגיש כי כדאי לה לעשות זאת: חוש בטוח מספיק בעצמך, כדי לדעת שאתה שווה את זה.

התלבש היטב

גם אם אישה היא בוגרת ויודעת כי אין לה שום סיבה להסתמך על מראה חיצוני, היא עדיין תצפה שתדאגו לעצמכם מבחינת היגיינה אישית וביגוד. אישה שתראה גבר עם ציפורניים מלוכלכות, זקן פרוע או זיפים או שפם לא מסודרים, שיער פרוע וחסר צורה, תריח את הזיעה… להמשיך?

כפי שאנחנו “נדלקים” מבחורה יפהפייה שעוברת ברחוב ובואו נודה – לרוב אנו מעריכים יותר בחורות מטופחות ומסודרות, כך גם נשים חפצות למצוא גבר נקי ומסודר.

השתדל לדאוג לשיער הפנים שלכם על בסיס קבוע, בהתאם למהירות הגדילה: סדר את השפם, סדר את הזקן וגלח את הקו האמצעי בגבה – אף אחד לא אוהב גבר או אישה עם גבה אחת.

השתדל להתקלח כל יום ולשמור על ניקיון הגוף והציפורניים שלך או לפחות לשמור על ריח טוב עם דאורדורנטים ובשמים, אך לא במידה מוגזמת – הדבר מקשה על נשים להתקרב אליך.

מבחינת הלבוש, פשוט השתדל ללבוש ביגוד הולם, לא חולצה של ספיידרמן או של הקורס שעשית בצבא, זה הכול. לבוש נאה מוסיף למראה – אתה יודע איזה צבעים מבליטים אצלך מה ומה הופך אותך למושך יותר. כאשר אתה מתכנן לצאת ולפגוש בחורה – התאם את הבגדים. אין הדבר הופך אותך לנשי, אגב, פשוט לגבר שאכפת לו מעצמו ויש להם סיכוי גבוה יותר למצוא בחורה.

כיום, לכולם יש צורה אופנתית מסוימת להתלבש בה, כך שאתה יכול לנסות אינספור סגנונות, עד שתראה מה מתאים לך. אם אינך יודע מה מתאים לך, אתה תמיד יכול ללכת לחנויות הבגדים השונות ולנסות לרענן את המלתחה שלך; להחליף את החולצות של הקורסים והמכנסיים הילדותיים בג’ינס יפה וחולצה קצת יותר צמודה. אין צורך להתלבש בצורה חשופה כדי למשוך תשומת לב; כל עוד תתלבש בסטייל, אתה תמיד תסובב ראשים.

לבש אדום

אדום הוא צבע התשוקה, זאת כולם יודעים. לא סתם שוורים משתגעים, כאשר הם רואים אדום. אדום מסייע להדגיש ואם אתה כולך אדום, רואים אותך היטב.

צבעים

מלבד השני החזק, ישנם צבעים רבים שמסייעים לך להיראות מושך יותר: שחור, לבן, בז’, צבע גוף, הם כולם צבעים שמסייעים לך להיראות טוב יותר, משום שהם מחמיאים לגזרה שלך. אתה יכול להתלבש במיקס של שלושה צבעים, כדי למשוך את העיניים של כולם.

רענן את המראה שלך

דרך מצוינת למשוך אליך אנשים חדשים היא פשוט לרענן את המראה שלך, כך שיהיה מעניין יותר וייחודי יותר, כך שימשוך יותר עיניים: צבע את שיערך בגוונים מעניינים, עשה קעקוע יפה ומיוחד, פירסינג או פשוט התלבש בצורה פרובוקטיבית. גם תוספות קטנות כמו גידול זקן או סידור שונה של הגבות יכולים לעשות שינוי משמעותי, שיגרום לקרובים שלך להתלהב ולרחוקים ממך להתקרב.

באותו אופן אתה יכול לשפר את המראה שלך והמצב הבריאותי שלך, אם תבחר להתחיל ולבצע פעילות גופנית.

התעמלות מסייעת לגופנו באינספור דרכים: היא גורמת למוח שלנו להפריש את ההורמון דופמין, אשר גורם לנו לחוש שמחים יותר. את ההורמון אדרנלין, אשר לרוב איננו נחשב להורמון רצוי, אך בעת אימון ממריץ אותנו ועוזר לנו להשלים את האימון בהצלחה. ואת הסרוטונין, אשר מרגיע אותנו וגורם לנו לחוש כה שלווים וטהורים בתום האימון.

הפעילות הגופנית, בייחוד פעילות ארובית, אף מסייעת לגוף שלנו להאיץ את תהליכי חילוף החומרים במערכת ההובלה ומסייעת ליותר חמצן להגיע לתאים, למוח ולעצבים. כמובן שהיא גם מסייעת לכל אחד ואחד מאיתנו לפתח מסת שריר, להיראות חטובים ונחשקים יותר.

חיוך

כמובן שחלק מהותי מכל משיכה הוא החיוך; רוב האנשים נוטים לומר שבדרך כלל הם נוטים לשים לב לחיוך של אדם שמושך אותם. חיוך אף מעיד על הנאה, אושר ומשיכה! כך שזו דרך מצוינת לשדר שאתה מעוניין ולמשוך אותה היישר אליך.

כאשר אתה רואה בחורה שאתה רוצה למשוך לעברך, נסה לגרום לה להרגיש שאתה מעוניין בה: חייך לעברה חיוך המשדר ביטחון, שמחה, אנרגיה ומעט מיניות. אם האישה תבין את הרמז, היא בהכרח תחייך אלייך בחזרה או לכל הפחות, תראה עניין ומעט ביישנות.

יתכן ויהיה זה אתה שיאלץ לגשת אליה ו”לשבור את הקרח הראשוני”, אך באופן זה אתה רק נראה בעיניה כג’נטלמן אמיתי.

קשר עין

קשר עין הוא סימן גדול לחיבה, חום ומשיכה. הרבה אנשים טוענים כי העיניים הן החלון לנשמה ורוב הפעמים, בין אם תודה בכך ובין אם לאו, לרוב גם אתה מביט בעיניהם של אנשים שאכפת לך מהם. כדי “להרגיש אותם”.

באותו אופן, אתה יכול לשדר לבחורה במבט אחד שאתה מעוניין בה והיית רוצה שתיגש אליך: כאשר אתה מבחין בה, פשוט נסה לתפוס את קשר העין שלה מהעבר השני של החדר. מדובר בדבר מאוד עוצמתי, המשדר הרבה מאוד ביטחון וסקסאפיל. כאשר מבטיכם נפגשים, אל תסיר את המבט בביישנות – שלח לה תחושה של ביטחון, כי אתה יודע בדיוק מה אתה רוצה. אם היא מחזירה לך מבט או מסיטה אותו בביישנות ושבה להביט בך – היא בהכרח מעוניינת אף היא.

יתכן כי היא תנסה “לשחק אותה קשה להשגה” הפעם, אך במבט המחשמל שלכם, כבר הצלחתם “לכשף” אותה.

שפת גוף סקסית ומלאת ביטחון

שפת גוף היא הדרך הנכונה ביותר לשדר אהבה, חיבה ומשיכה. גם אם שמת לב לכך עד היום וגם אם לא, אתה וכל בני האדם הם מאוד רגישים לסימנים, תנועות, טונים של קול ומבטים של אחרים ובדרך כלל, נעזרים בהם כדי לפרש את הכוונה שלהם. לנשים ישנם אינספור סממנים של שפת גוף, אשר עשויים לשדר כי הן מעוניינות בך. להיות כנה? רוב הפעמים לא כל כך פשוט לקלוט אותם, כך שלא כדאי שתנסה להתמקד בזה. במקום, השתדל להתמקד במה שאתה משדר: לגברים באופן כללי אין הרבה סממנים של שפת גוף שמעידים כי הם רוצים בחורה; כל שעליך לעשות הוא לחייך, להישיר מבט, לשמור על קשר עין ולשדר ביטחון מעומק הלב. כן, בדיוק ככה. ברגע שבחורה מרגישה נוכחות של גבר שבטוח בעצמו ורואה את זה על הגוף שלו, היא יודעת כי מדובר ביותר מעוד בחור שמנסה “לסגור את העסקה”, אלא בבחור שאכפת לו ומשדר כי הוא יודע מה הוא רוצה. כאשר אתה עושה זאת, ודא כי אתה עושה זאת “בצורה פתוחה”: ידיים לצדדים (לעולם לא משולבות!), ברכיים נינוחות ובית חזה נפוח, המשדר ביטחון וגבריות. היא תגיב בהתאם.

היה נגיש וחברותי

כמו שנאמר, לפעמים אתה יכול להגזים עם כל תחושות ההנאה, הצחוק והמבטים, עד שגרמת לבחורה המסכנה להתבלבל לגמרי: אתה רוצה אותה? אתה לא רוצה אותה? אתה “משחק אותה קשה להשגה”? למה?

להיות מנומסים

כללי נימוסין והליכות אמורים לעמוד בשיא סדר העדיפויות שלך, כאשר אתה יוצר אינטראקציה חדשה עם בחורה: כן, כדאי לך לומר בבקשה ותודה, להיות אדיב, לנסות לשלם גם אם האחר מחליט לקחת את החשבון על עצמו, להציע בצורה עדינה, לצחוק על האחר בצורה עדינה כך שלא ייפגע… במילה אחת – התחשבות; מכל הלב וברמה גבוהה.

פעמים רבות נימוסין והליכות יקנו לך נקודות זכות: כולן אוהבות שמתייחסים אליהן בצורה נעימה ואדיבה יותר, זה גורם להן להרגיש מיוחדות וכי אכפת לך מהן. אין הכוונה שעוד חודשיים לא תוכל לעשות גרעפס ליד בן הזוג, אבל במבט ראשוני כדאי להתחיל בהילוך ראשון.

היא הבחורה היחידה בחדר

מהרגע שבו הסבת את תשומת לבה, עליך לגרום לה להבין כי מבחינתך – רק היא שם. אם היא נמצאת עם חברה או חברים, כדאי לך לנסות ולשתף אותם בשיחה או להזמין גם אותם למשקה, כדי שהבחורה תוכל לחוש בנוח.

השתדל לדבר רק עליה, לגרום לה להרגיש שאתה ממש מתעניין בכל מה שהיא מדברת עליו, שכל מה שהיא אומרת מצחיק וכל מה שהיא עושה מושך אותך. אין צורך להביע תגובה מוגזמת, אלא פשוט להראות את המבט וקשר העין הנכון, שיראה שאתה 100% איתה ושהיא מיוחדת בעיניך: זכור, תשומת לב היא בדיוק המצרך הסודי למתכון ההצלחה שלך.

אם היא שואלת אותך שאלות, השב תשובות קצרות וממצות ולאחר מכן, שאל אותה שאלה שמכוונת שוב אליה. רק אם היא אומרת שהיא ממש רוצה לשמוע ממך – תתחיל לדבר יותר.

בחורות מאוד אוהבות לדבר על עצמן והעובדה שאתה כה קשוב תסייע לה להרגיש כי אכפת לך. בנוסף, באופן זה תוכל לראות אם הבחורה הזו מעניינת אותך מהר יותר ולבחור אם כדאי לך להמשיך ולדבר עמה או להמשיך הלאה.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.