11 דברים שכדאי לעשות לשמירה על חניכיים בריאות

ניסיון חינם לזמן מוגבל

11 דברים שכדאי לעשות לשמירה על חניכיים בריאות

החניכיים הם הרקמה שמסביב לשיניים, אשר מונעת חיכוך ביניהן ובין המזון שאתם אוכלים יום-יום. אף על פי שבדרך כלל אנשים מרבים לדבר על היגיינת השיניים בפרט, השיניים מרכיבות רק כ- 25% מחלל הפה שלכם! אם כך, מה עם שאר 75 האחוזים הנותרים? חלק גדול מהם הוא החניכיים, הנוטים לסבול משלל של דלקות מפחידות וקשות, שסופן הוא בתותבות ואוכל רך.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

כיצד תדעו אם אתם סובלים מדלקת בחניכיים? התשובה פשוטה מאוד: אם החניכיים שלכם מדממות, אם השיניים שלכם מתנדנדות, אם השיניים ארוכות מהרגיל (החניכיים “נסוגו” לאחור), אם הפה שלכם מצחין, אם הלעיסה מרגישה כמו יום הדין… יתכן מאוד כי “קללת החניכיים” מצאה את דרכה גם אליכם. במקרה כזה, מומלץ לנהור לרופא השיניים לשם טיפול מהיר ויעיל.

אם עדיין לא הגעתם לצוק ועדיין נותר לכם זמן, להלן מספר דרכים לשמר חניכיים בריאות ופה חייכני.

צחצחו שיניים כמה פעמיים פעמים ביום

צחצוח שיניים הוא הפעולה החשובה ביותר שעליכם לבצע, כדי לשמר את השיניים שלכם, החניכיים שלכם ואת כל חלל הפה שלכם נקי מחיידקים, לכלול ו/או פטרת או הצטברויות שלהם, שעשויות להוביל לדלקות.

הקפידו לצחצח את השיניים כל בוקר, כל ערב וחצי שעה לאחר כל ארוחה. הסיבה להמתנה נעוצה בכך שלגוף ולשיניים נדרש זמן לספוג את הוויטמינים והמינרלים מהמזון שהרגע נאכל, אך צחצוח מוקדם יביא להרס של הוויטמינים והמינרלים הללו ולאובדן כל סיכוי לספיגתם.

כאשר אתם מצחצחים את השיניים, עשו זאת בעדינות; לא סתם ההיא מכונה “מברשת שיניים” ולא “מצחצחת שיניים”. צחצוח חזק מדי עשוי להביא לנסיגת חניכיים ואיש איננו רוצה בכך. כאשר אתם מצחצחים, הקפידו לצחצח גם את הלשון, אשר מהווה משטח שלם של חיידקים ולכלוך.

אם אתם יכולים, השתדלו לדבוק במברשות שיניים חשמליות, אשר מצליחות לנקות חלק גדול יותר מחלל הפה, לעומת המברשות השגרתיות.

לאחר כשלושה-ארבעה חודשים, הקפידו להחליף את מברשת השיניים, כדי לשמור על פה נקי.

חוט דנטלי

ידוע כי חוט דנטלי נחשב למהותי עבר ניקיון השיניים, בדיוק באותו אופן הוא קריטי לצחצוח החניכיים וחלל הפה. החוט הדנטלי מגיע למקומות, אשר אליהם מברשת השיניים פשוט לא מגיעה; הוא מונע הצטברויות של חיידקים, לכלוכים ופטרת באזור הפה ועל ידי כך מונע אפשרות של היווצרות דלקת בחניכיים.

שטיפת פה

אם אתם שואפים לגונן על החניכיים לכם, הדרך היעילה ביותר לעשות זאת היא באמצעות מיי פה אנטי-בקטריאליים איכותיים, שינקו לכם את הפה היטב. השיניים מהוות רק 25% מחלל הפה שלכם, אך רוב אמצעי ניקוי הפה מתמקדים דווקא בהם, לכן מהותי כי באמת תשתמשו במיי פה מספר פעמים בשבוע.

נסו למצוא מיי פה המכילים פלואוריד, אשר ינקו היטב את חלל הפה ואף ילבינו את השיניים שלכם.

מה שכן, השתדלו למצוא מיי פה אשר אינם מכילים אלכוהול, משום שכמות גדולה של אלכוהול בפה לאורך זמן דווקא עשויה להביא לדלקות ומחלות שונות.

די עם הסוכר!

מאכלים מתוקים, מסטיקים, משקאות ממותקים… כל אלו הם אויבים של כלל חלל הפה שלכם, שלא לדבר על החניכיים. כאשר אתם אוכלים מן המתוק, חלק ממנו נדבק לאזור השיניים והחניכיים. רוב האנשים לא מצחצחים שיניים לאחר כל ארוחה או נשנוש, כך שהסוכר פשוט נותר דבוק לחניכיים עד שמתפתחת דלקת.

במקום מזונות מתוקים, נסו לאכול הרבה ירקות ופירות, קטניות, אגוזים או מזונות העשירים בסידן.

אם כן אכלתם מזונות מתוקים, הקפידו, לכל הפחות, לשטוף את פיכם לאחר מכן. כחצי שעה לאחר מכן, מומלץ כי תצחצחו שיניים. הסיבה להמתנה במקרה זה, נעוצה בעובדה שיהיה לכם הרבה יותר קשה להסיר את רוב המתוק מהפה מיד לאחר אכילתו. אל תמתינו ותאפשרו לבלוטות הרוק לסייע לכם לבצע חלק מהעבודה, אתם תצליחו לנקות את השיניים כליל לאחר מכן.

שתו הרבה מים

מים מסייעים להעביר את החיידקים והלכלוך הלאה מן חלל הפה לעבר מערכת העיכול. המים אף מעשירים את בלוטות הרוק שלכם ומביאות להפרשה רבה יותר של רוק. גם הרוק מטרתו היא לנקות את חלל הפה שלכם, על ידי מניעת הצטברויות של מאכלים בשן ומתן פירוק יעיל שלהם.

כדי לשמור על חלל פה נקי לאורך היום, הקפידו לשתות בין שניים לשלושה ליטרים של מים כל יום. השתדלו לחלק את השתייה שלכם לאורך היום, כך שהפה שלכם תמיד יעבור מעין “שטיפה מהירה” שכזו.

ניקיון טבעי של חלל הפה

אם אתם חשים כי לא משנה כמה אתם עושים, זה פשוט לא מספיק, אולי כדאי שתנסו לחזור לימי קדם ולהיעזר בשיטות עתיקות כדי לנקות את השיניים שלכם. אחרי הכול, השיניים שלהם שרדו תקופה מסוימת, אז למה לא שלכם?

כיצד נעשה זאת?

קחו כף אחת של שמן שומשום או שמן קוקוס והכניסו אותה לפיכם. השאירו את השמן בפיכם למשך עשרים דקות. העבירו באיטיות את השמן בפיכם. הימנעו מבליעת השמן, גרגור השמן או כל פעולה עזה עם הפה באותה עת. לאחר כ- 20 דקות, תירקו את השמן. לאחר מכן, שטפו את הפה עם מים חמימים עם מלח. זה הזמן לגרגר. השלב הסופי הוא רק הצחצוח – צחצחו בעדינות ובאיטיות כמו שאתם יודעים. אם תחזרו על הפעולה פעם בשבוע לפחות, אתם תזכו בחלל פה ובחניכיים נקיים ובריאים.

כורכום

השורש הזה באמת יודע לעשות הכול ו… לעשות זאת על הצד הטוב ביותר (הכוונה היא לא רק לקוסקוס) – הכורכום מכיל חומר פעיל הקרוי כורכומין. הכורכומין הוא בעל אינספור נוגדי חמצון וחומרים אנטי-דלקתיים, אשר יסייעו לנקות את החניכיים שלכם מכל חיידק או פטרייה. גם במינרלים וויטמינים הוא לא חסך; הכורכום עשיר בסיבים תזונתיים, ויטמינים מקבוצת B, ויטמין C, סידן, ברזל, מגנזיום, זרחן ואשלגן. במילים אחרות, הכורכום דואג כמעט לכל מחסורכם ועוזר לכם לאגור נוזלים בצורה בריאה בגוף, להוביל חמצן במחזור הדם בצורה תקינה, לשמור על בריאות הגוף ועוד. דרך מצוינת להתמודד עם בעיות חניכיים, היא להכין מיי פה או משחה מכורכום.

כיצד נעשה זאת?

כדי להכין משחה, קחו רבע כפית של אבקת כורכום והוסיפו לה מעט מים, כדי להכין משחה. לאחר מכן, פשוט צחצחו את השיניים שלכם עמה.

כדי להכין מיי פה, פשוט הרתיחו כמות של כוס מים, יחד עם חצי כפית של כורכום.

אם אתם תמיד רציתם לפנק גם את החניכיים והשיניים שלכם, אתם יכולים להכין מעין “מסכת שיניים”: קחו כפית של אבקת כורכום, חצי כפית של מלח וחצי כפית של שמן חרדל וערבבו אותם יחד. לאחר מכן, עסו את החומרים על השיניים והחניכיים. ניתן לשטוף את הפה מספר דקות לאחר מכן.

חמוציות

עשירות בנוגדי חמצון, החמוציות היעילות הן אנטי-בקטריאליות, כך שהן גם מסייעות להיפטר מחיידקים ופטריות שונות בחלל הפה, בדומה לכורכום. הכוונה היא, כמובן, לחמוציות טריות או חמוציות שאינן מסוכרות. נוגדי החמצון אף מסייעים להתמודד עם בעיית הרדיקלים החופשיים בגוף: מצב בו מולקולות בגוף חסרות אלקטרונים, לכן הן נלחמות עליהם אחת עם השנייה ועשויות לגרום למחלות הרסניות בגוף, על ידי כך. ה”מלחמה” הזו אף מחלישה את מערכת החיסון, מה שעשוי להקשות על ההתמודדות עם דלקות בחניכיים. למזלכם, נוגדי חמצון פוטרים את הבעיה הזו כמעט מיד, כך שחמוציות הן ממש כמו “שתי ציפורים במכה אחת”.

הקפידו לפזר חמוציות בכל סלט ולשתות מים עם פרי החמוציות, כדי למנוע דלקות חניכיים מעיקות.

תה ירוק

תה ירוק בריא מאוד עבור הגוף שלכם ועבור החניכיים שלכם: התה הירוק אף מסייע לשמור על בריאות הלב, משפר את התפקוד הקוגניטיבי שלכם, משפר את מצב הרוח, מסייע להאיץ את תהליך העיכול, מפחית את רמות כולסטרול בדם, מאט את תהליך ההזדקנות ועם כל זאת, עדיין מוצא מספר דקות לטפל גם בחלל הפה והשיניים שלכם: התה מכיל נוגדי חמצון רבים, אשר נלחמים ביעילות ובקלות כמעט בכל חיידק, פטרייה או פולש אשר עשוי להזיק לפיכם. התה הירוק אף מכיל פלואוריד טבעי, אשר יסייע לגונן על חלל הפה שלכם ועל השיניים שלכם.

ההמלצה הרווחת היא לשתות בין שלוש לארבע כוסות של תה ירוק ביום. כדאי להתאמץ ולשתות את התה כחליטה, כתה ירוק טבעי לחלוטין. מה שכן, מומלץ לשתות לצד התה גם הרבה מים, שכן תה נוטה לייבש.

אם אינכם אוהבים תה, אתם יכולים לנסות לחפש בחנויות טבע מסטיקים המכילים תה ירוק. באופן זה עדיין תספגו את כל הטוב שהוא מציע, ללא התה. עם זאת, הקפידו לזכור כי לעיסה מוגזמת של מסטיקים אף היא מזיקה לחניכיים, כך שלא מומלץ להגזים בצריכתם.

כבו את הסיגריה

ודאי אין הדבר מפתיע איש בקהל – ודאי שסיגריות אינן בריאות לחניכיים: ראשית, העשן שהן מפיצות בחלל הפה מלכלך את חלל הפה ועשוי להביא להצטברויות של חיידקים והיווצרות של דלקות ומחלות. בנוסף, השאיפה מהפיה המלוכלכת, אשר פוגשת בפיכם שוב ושוב לאחר ששהתה ברוח בחוץ – עוד דרך מצוינת לזמן חיידקים אל פיכם.

העישון עצמו מחליש את המערכת החיסונית של גופכם, כך שבמידה ותסבלו מדלקת חניכיים, תתקשו מאוד להחלים ממנה אם עישנתם. אם תמשיכו לעשן תוך כדי דלקת חניכיים… אתם כנראה שואפים להיות הראשונים לגילכם עם תותבות.

אם באמת אכפת לכם מהשיניים שלכם, מהגוף שלכם ומהבריאות שלכם – הפסיקו לעשן!

בקרו את השיננית ואת רופא השיניים

גם אם תטפלו בשיניים שלכם באופן המסור והיעיל ביותר שיכלו לבקש, תמיד קיימת סכנה למחלה, עקב הצטברויות חיידקים חריפות או כאלו שלא שמתם לב אליהן עד שהיה מאוחר מדי, מחלת חניכיים שדגרה מתחת לפני השטח שלכם ועוד. שם כך, לעיתים תאלצו לפנות למקור חיצוני ולקבוע פגישה עם רופא השיניים – גם אם מדובר בבדיקה שגרתית. כדאי לכם לגלות אם מדובר במספר חורים מוקדם מאשר לגלות דלקת חניכיים בעוד כשנה.

גם ביקור אצל השיננית אחת לחצי שנה הוא מהותי וכיום אף נחשב להכרח: השיננית מנקה את כלל חלל הפה שלכם ולרוב אף נעזרת בפלואור כדי לעשות זאת. ניקוי שכזה יסייע לכם לשמור על חלל פה נקי ממחלות ושיניים צחורות ומבריקות.

החניכיים הם חלק מהותי מחלל הפה, אשר אנשים פשוט נוטים לשכוח ממנו. עם זאת, בדיוק כמו השיניים, גם הם שם, מייחלים לתשומת לב וניקוי מידי פעם ופעם. כאשר אתם מצחצחים שיניים, הקפידו להבריש בעדינות גם את החניכיים, כך שלא “יחושו מקופחים”.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.