10 הרגלים פיננסיים שיהפכו אתכם לחכמים יותר בכל מה שקשור לכסף שלכם

10 הרגלים פיננסיים שיהפכו אתכם לחכמים יותר בכל מה שקשור לכסף שלכם

כולם זקוקים למעט טיפים, סדר ומתן הרגלים, כדי ללמוד כיצד לחסוך. כיום, אנשים רבים מצויים במינוס או מצויים במעגל של הלוואות בלתי-נגמרות. אתם תופתעו לגלות כי כל מה שאתם באמת זקוקים לו, הוא מתן “סדר וניקיון” לחשבון הבנק שלכם. יתכן ותדרשו לשנות מעט פה ושם, אולי קצת-הרבה, אך ככל שהחודשים יעברו וההרגלים ישקעו, אתם תדעו כי אתם הופכים לאנשים אחראיים, בוגרים ואול אפילו גאים בעצמכם.

אז קדימה, למלאכה!

העניקו לחשבון שלכם תשומת לב

יום אחד אתם מתעוררים בבוקר של יום שמשי ויפה, מתכננים ללכת לקנות משקפיים חדשות ולשבת עם בני הזוג לארוחת בוקר מפנקת. אתם יוצאים מהבית, הכול טוב ויפה ואז, בארוחת הבוקר – האשראי לא עובר. “מה?”, אתם שואלים בחוסר הבנה, בזמן שאחראי המסעדה מנסה שוב ושוב, עד שהוא בוחר לגזור את האשראי.

אתם, בתדהמה, בדיוק תופסים את הבנק, שמספר לכם כי אתם במינוס.

“מתי זה קרה?”. השאלה הנכונה היא מה יותר גרוע: העובדה שאתם במינוס או העובדה שלא ידעתם?

במהלך החודש, ישנן הרבה מאוד הוצאות שאדם ממוצע מבזבז במאה ה- 21: חשבונות, בית, אירועים, אוכל ושלל מותרות. לפעמים, אתם שוקעים בהנאה כל כך, עד שאינכם שמים לב לבזבוזים.

ברגע שאינכם יודעים מה קורה עם חשבון הבנק שלכם – אף אחד לא יודע. לכן, כדאי לנסות ולהעניק לחשבון הבנק שלכם, את תשומת הלב המגיעה לו: בתחילת כל יום או בסופו, נסו להציץ ביתרת חשבון הבנק שלכם; אולי מישהו משך צ’ק מוקדם מדי? אולי העברה מסוימת עדיין לא נראית בחשבון? אולי ישנה הוצאה גדולה ששכחתם ממנה ומזל שנכנסתם, כי אינכם יכולים “לגהץ” יותר בחודש.

תשומת הלב הקטנה הזו, תעניק לכם ידע וביטחון בנוגע למצב של החשבון שלכם. באופן זה, אף תמנעו רכישות אימפולסיביות או בזבוז מופרז, בשל ידיעה שאינכם יכולים לבזבז.

העבירו כסף לחיסכון באופן אוטומטי

לרוב האנשים במדינת ישראל אין חיסכון וחבל – כיום, כולם זקוקים לאחד. למרות תלונות על ריביות נמוכות והיותן לא משתלמות, תפקידן של תכניות חיסכון במהותן – הוא להיות שם למקרה של “יום גשום”. אינכם יכולים לדעת מתי צ’ק יקפוץ, רכישה לא תעבור, המכונית תתקלקל, מישהו יזדקק לעורך דין או שהילד בדיוק יתחיל ללמוד… כמובן ש”היום הגשום” יכול להיום גם “יום שמש בהיר”, בו תבזבזו את חסכונותיכם על בית חדש, חופשה חלומית או מכונית מהסרטים.

בהתחלה, אולי תרגישו מעט מחסור בחשבון הבנק ואולי אפילו תחשבו על להוציא את הכסף, ברגע שתצברו סכום קטן. עם זאת, כדאי לכם לנסות ולדבוק בחיסכון: בני אדם הם אנשים של הרגלים. אם תשימו מטרה בעתיד לתכנית החיסכון, היא תעניק לכם מוטיבציה לשים את הכסף בצד. גם אם בסופו של דבר החיסכון הזה יציל אתכם ממצב ביש, הוא עדיין עשה את עבודתו נאמנה.

ברגע שמקימים תכנית חיסכון ומתרגלים ל”הוצאה החודשית”, מבינים עד כמה כיף שהוא נמצא שם: הוא מעניק ביטחון בעתות משבר, שם לזמנים בהם רציתם להשקיע במישהו או בעצמכם ולפעמים… לפעמים פשוט רוצים להרגיש שאפשר לבזבז. והנה, יש לכם את הסכום היפה הזה, פשוט יושב שם, מחכה. כל הכבוד!

היפרדו מכרטיס האשראי

אתם זוכרים את האשראי ההוא שגזרו לכם במסעדה? הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות, הוא להימנע מלהחליף אותו.

כרטיסי אשראי הם דרך לא מבוקרת ולא נכונה לבזבז את הכסף שלכם. רוב האנשים המשתמשים באשראי, לא שמים לב לכמות ההוצאות שלהם, פשוט משום שכרטיס פלסטיק לא באמת מרגיש לנו כ”בזבוז של ממש”, אף על פי שערכו שווה למזומן.

בנוסף, בשל אי-היכולת לחשב, ההורדות השגרתיות והאפשרות להגדיל את מסגרת האשראי עד אינסוף, אנשים רבים נכנסים לחובות רק עקב שימוש מופרז בכרטיס האשראי.

כדי להימנע ממצבים לא נעימים במסעדות נחמדות, נסו להעניק לאשראי מנוחה הגונה ו…

ואמרו שלום למזומן

אתם יודעים מה תמיד עובר כל קופה ללא חשש? ניחשתם – המזומנים.

כסף מזומן היה השיטה למסחר מזה שנים רבות. “אם משהו עובד, מדוע לתקן?”.

מזומן מעניק לנו תחושה של בזבוז ויכולת לכמת את כמות הממון שאנו מבזבזים בתקופת זמן מסוימת.

כאשר אתם מודעים יותר לכמות שאתם מוציאים, אתם תימנעו מרכישות אימפולסיביות או בזבוז מופרז, משום שזו כמות המזומנים בידכם ואתם הוצאתם אותה מסיבה מסוימת. לכל אחד קיים סדר עדיפויות מסוים לבזבוז הכסף שלו. בזבוז באמצעות מזומנים, מסייע לזכור את הסדר הזה.

בנוסף, אם תעשו זאת למנהג להוציא כמות יפה של כסף אחת לתקופה, אתם תגבילו את עצמכם מהוצאות גדולות, פתאומיות או לא נחוצות, מהסיבה הפשוטה שאין לכם אפשרות לבזבז יותר.

מזומן מלמד דחיית סיפוקים מצוינת, כך שבהחלט כדאי לנסות ולהישאר “צמודים אליו”.

נסו לתכנן קדימה (הוצאות גדולות, אירועים…)

אם יודעים שהחברים הכי טובים שלכם מתחתנים עוד חודש? בדיוק החלטתם שאתם רוצים לעשות קורס צלילה? ההורדה הראשונה של שכר הלימוד מתחילה לרדת עוד שבוע? אז למה לא התכוננתם מראש?

נכון, תמיד ישנן הוצאות שיש פשוט “לספוג”, משום שלא היה ניתן לצפות אותן. עם זאת, מעט מחשבה, תושייה וזמן יוכיחו לכם שדווקא את רוב ההוצאות כן ניתן לצפות, אם מקפידים לזכור אותן.

נסו לשבת עם עצמכם ולחשוב: “מהן ההוצאות שעומדות להיות לי בזמן הקרוב?”.

ברגע שאתם רושמים את הכול באופן מסודר, אתם גם יכולים להתחיל לחשוב אם יש לכם את הכסף, כיצד תחסכו את הכסף או כיצד תימנעו מבזבוזים מיותרים – משום שכעת יש לכם מטרה לכסף. ברגע שאתם מדביקים מטרה על סכום מסוים של כסף, אתם תרגישו כי אתם מאכזבים את עצמכם, אם תבחרו לבזבז אותו על סכום אחר; אתם תרגישו שהייתם רשלניים.

בנוסף, אתם תהיו הרבה פחות חרדים כאשר ההוצאה הגדולה תגיע. לפתע, היא לא תהיה “כה מפחידה”, משום שאתם ידעתם מראש כי היא מסתתרת מתחת למיטה.

קבעו תקציב חודשי – ועמדו בו

אם כבר דיברנו על תכנונים, אולי הגיע הזמן לנסות ו”לעשות סדר” בחשבון הבנק שלכם.

האם אתם יודעים כמה אתם מבזבזים בחודש, בממוצע? מומלץ לנסות ולחשב. ניתן לחלק בקלות את ההוצאות שלכם ולבחון כמה ולמה, בכל אתר של בנק או חברת אשראי בימינו. לכולם יש הוצאות שמהוות “ביקוש קשיח” (בית, חשבונות, מזון, לימודים, חוגים, דלק/חודשי חופשי), לכן הן יהיו בסיס ההוצאות החודשי. אם תוסיפו עוד כמה שקלים, כדי שתוכלו “לרווח את העניבה”, אתם תמצאו את עצמכם, פחות או יותר, בתקציב הממוצע החודשי שלכם.

כדאי לכם לנסות ולבחון אם אתם מצליחים לעמוד בתקציב הזה כל חודש. אם אינכם מצליחים, מומלץ להסתכל בחשבונות ולראות למה: “האם קניתם יותר מדי בגדים? האם נרשמתם לקורס חדש ושכחתם? האם יצאתם הרבה ופשוט “זרקתם” את התקציב החודשי, יחד עם חשבון הבנק שלכם, דרך החלון?

איש אינו אומר שהכול חקוק באבן, אך כדאי לכם לנסות ולשמור על עצמכם בין קווי התקציב החודשי: באופן זה, יהיה לכם פשוט יותר לחסוך, תחושו בטוחים יותר בנוגע למצב הכספי שלכם, תלמדו דחיית סיפוקים וכאשר תבזבזו, תעריכו זאת יותר ותדעו כי ישנה סיבה מוצדקת לבזבוז הכסף שלכם.

אם אתם יודעים שמגיע חודש “כבד”, נסו להתאים את התקציב החודשי שלכם, עד כמה שאפשר, כך שהגירעון לא יהיה משמעותי, כפי שהיה אם היה מגיע במפתיע. גם אם לא תצליחו ותאלצו להצטמצם מעט בחודש לאחר מכן, אתם עדיין יכולים להתגאות בעצמכם על האחריות.

ערכו רשימות

אם התחלתם להיות מסודרים, אולי כדאי להתחיל להכיר את הקונספט של ה”רשימה”. רשימות נועדו להיות שם כדי לעשות לנו “סדר בחיים”: “מה צריך לקנות בסופר? מה הייתי צריך לקנות לילד לבית-הספר? איזה חולצה הם רצו שאקנה להם?”.

האמת? תמיד אפשר להיזכר או לשאול. הבעיה היא שברגע שאין רשימה “מתחילים להתפזר”. כמה פעמים הלכתם לקנות תלבושות אחידות לילדים וחזרתם עוד שקית גדולה של בגדים? כמה פעמים הלכתם לסופר לעשות “השלמות” וחזרתם עם עגלה של סופר? כמה פעמים הלכתם לקנות כיסוי לפלאפון ויצאתם עם טלוויזיה ומזגן? גם זה קורה…

כאשר אתם יוצאים מהבית מסודרים, קשה יותר “לעשות זיגזגים” ולהתחיל לקנות דברים שאינם קשורים לרשימה. אתם מרגישים רע, משום שהקצבתם את עצמכם ואתם חורגים ממה שהצבתם לעצמכם. אם אתם לא תעמדו בהבטחות של עצמכם, מי יעמוד?!

אתם תמיד יכולים להיות קיצוניים ולעשות רשימות לחשבונות שלכם, להורדות הקבועות שלכם ואפילו לנסות ולעקוב אחרת ההוצאות היומיומיות שלכם, אך אין צורך להיות אובססיביים. מה שכן, מומלץ לשמור את כלל החשבונות שלכם, טפסי האחריות והחשבוניות מתויקים במגירה מסודרת.

האם אני באמת צריך את כל זה?

בסופו של דבר, הבעיה הכי בעייתית בהוצאת כסף, היא שזה כיף: אתם נהנים מהריגוש, מהתחושה של החידוש וההנאה מהסיפוק. כולם נהנים מזה, אך כמו שאי אפשר לאכול כל יום עשר חפיסות שוקולד או לראות עשרים פרקים של סדרה, אי אפשר פשוט לבזבז באופן אימפולסיבי ללא היכר.

הכירו את “חוק 15 הדקות” – זהו הזמן הממוצע, בו בני-אדם באמת מבינים אם הם באמת רוצים משהו או לא. למה הכוונה? האם החולצה הזו בחלון הראווה היא באמת כה הכרחית? האם היציאה הזו חייבת להיות במסעדה יוקרתית כל כך? האם אין אוכל מוכן בבית, שעכשיו אתם מחפשים מה להזמין?

נסו לחכות 15 דקות. זה לא באמת הרבה זמן. אם לאחר 15 דקות, אתם עדיין מרגישים את הצורך “מדגדג אתכם”, תקנו את החולצה. אבל אולי… רק אולי, אתם בכלל תשכחו ממנה ולא תחשבו עליה שוב לעולם.

אתם תמיד יכולים לנסות “דמיון מודרך” ולחשוב אם “באמת הייתם לובשים את זה” או “באמת תשתמשו בזה” וכדומה. לפעמים תופתעו לגלות שלהתלהבות הראשונית יש השפעה כבירה.

“סוף עונה” זה לא גס

ואם כבר בא לכם לבזבז, למה לרוקן את כל חשבון הבנק? הרבה אנשים בוחרים לקנות את הפריטים שלהם רק ממותגים, בשל הרצון להיות חלק ממותג, להרגיש “קוליים” או פשוט ליהנות מהמחמאות. מישהו אמר שלא תקבלו מחמאות על בגדים זולים יותר? מה הופך אותם לפחות יפים? כמובן שאיש לא מתווכח על איכות, אך האם היקר ביותר, הוא באמת הטוב ביותר תמיד?

גם למותגים יש הרבה “סיילים”, מצבעים וזמנים בהם משתלם לרכוש מהם. באותו אופן, ישנם מבצעים רווחיים בסופר, בחנות למכשירי החשמל, בחופשה לחו”ל… פשוט צריך להיות חכמים ולשים לב.

כמובן שאין צורך להיות אובססיביים, אך אתם תופתעו מכמון הכסף שאתם יכולים לחסוך, רק ממעט תשומת לב. היום זה גם לא קשה כלל וכלל: ישנם שלל אתרים, אפליקציות וחברות שכל המטרה שלהם היא להצביע לכם על מבצעים. כל שיש לעשות הוא לחפש.

חשבו על העתיד

רוב האנשים מתמקדים ביומיום, אף פעם לא חושבים מה יהיה בעוד 20 שנה, משום שזה נראה כה רחוק. עם זאת, הזמן אכן טס ותמיד יש לדאוג לגיל הזהב.

בימינו, המזל הוא שקיים חוק חובה למתן פנסיה. ודאו כי אתם מקבלים את הפנסיה שלכם – יתכן ותופתעו. שיחה פשוטה לחברת הפנסיה שלכם תעשה את העבודה. לא יודעים באיזו חברה אתם? אתם יכולים לבדוק באתר של משרד האוצר או לברר דרך מקום העבודה שלכם.

אם יש לכם כסף מיותר, נסו להפקיד אותו בקרן הפנסיה, ל”ימים גשומים”.

כמובן שכולם מופתעים שיש לכם תכנית חיסכון, אבל אם כבר הצלחתם – למה לא לעשות עוד אחת? למה לא לנסות מספר השקעות בטוחות? למה לא להקציב את הממון שצברתם למטרה, שתשמר לכם עתיד ורוד?

אולי כיום אתם תזעיפו פנים לעיתים, עקב הידיעה שיש לכם הרבה כסף שפשוט מעלה אבק בבנק. אבל… חכו לרגע שבו תשבו על שפת הים, רגועים ושלבים עם האהובים שלכם, בבית נופש בו אתם יכולים לבלות את שארית חייכם – באושר ועושר. לא צפיתם את זה, נכון?!

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.