שיווק אפקטיבי – איך להתחיל לשווק את העסק שלכם ברשת

שיווק אפקטיבי – איך להתחיל לשווק את העסק שלכם ברשת

שיווק באינטרנט הפך בשנים האחרונות לאפיק הפרסום היעיל ביותר עבור העסק הקטן. רוב בעלי העסקים של היום יודעים היטב כי המהפכה הטכנולוגית הפכה את חיינו לקלים יותר: קל הרבה יותר לאתר עסקים באופן מקוון (הקשת שם העסק במנועי החיפוש תוביל במהירות לתוצאה הרצויה), קל יותר להעביר מסרים מידיים ללקוחות (ראו בהמשך המאמר- דיוורים ורשימות תפוצה) וממילא קל הרבה יותר להגיע בקלות ללקוחות פוטנציאליים.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

אם גם אתם מוצאים את עצמכם דואגים לעסק עד לפרטים הקטנים ביותר: מתחזקים משרד, משקיעים בעיצוב, בניירת, שיפור השירות והמוצרים שלכם ועוד ועוד, כדאי לכם מאוד להכיר את האפשרויות השונות של השיווק באינטרנט. הלקוחות שלכם נמצאים ברשת? יש להם סמארטפון ומנוי פעיל ברשת החברתית? אתם יכולים לסמוך עלינו ששיווק נכון ברשת יעזור להם להגיע אליכם, ובמהירות. במדריך הנוכחי בחרנו להציג לפניכם 5 צעדים, שיסייעו לכם להתחיל לשווק את העסק שלכם באופן היעיל, הנוח והבטוח ביותר.

צעד ראשון: למה בכלל כדאי להשקיע בשיווק ברשת?

בשונה משיטות פרסום אחרות שהכרתם עד היום, יתרונו הגדול של הפרסום ברשת הוא היכולת שלכם למדוד את האפקטיביות שלו באופן מידי. אין זה משנה אם בחרתם לפרסם את העסק באמצעות אתר אינטרנט משלכם, במודעות ממומנות בגוגל או באמצעות קמפיין בפייסבוק, תמיד תוכלו לבדוק בסופו של תהליך האם ההשקעה הכספית שלכם הצדיקה את עצמה. במידה וגיליתם שההשקעה שלכם לא הניבה את התוצאות הרצויות, תוכלו להפסיקה בכל שלב ולהשקיע במקום אחר. איש שיווק ידוע אמר פעם: “רוב הסיכויים שחלק גדול מתקציב הפרסום שלי מבוזבז. הבעיה הגדולה היא שאיני יודע איזה חלק”. על פרסום ברשת לא ניתן לומר זאת. בעולם השיווק באינטרנט ניתן למדוד ולבדוק בדיוק איזה חלק מהפרסום שביצעתם הצדיק את ההשקעה הרבה.

צעד שני: יצירת אסטרטגיה שיווקית

עולם העסקים לא דורש מכם להמציא את הגלגל מחדש, אלא לבחור פלח שוק מוגדר ולהתמחות בו. נדרשת מכם היכולת לחדד את הייחודיות שלכם, כלומר אלו דברים אתם מבצעים טוב יותר מהמתחרים ופשוט לרוץ עם זה קדימה. אם כבר למדתם לזהות את הייחודיות של העסק שלכם, וגיליתם את הפוטנציאל של השיווק באינטרנט, כעת יהיה עליכם לבחור את הכלי המתאים ביותר לצורך הפעילות השיווקית.

כבעלי עסק קטן, יהיה עליכם להיות מאוד מחודדים ומדויקים בשלב זה. תקציב השיווק שלכם מן הסתם די מוגבל, ולכל הפעילות השיווקית חייבת להיות מטרה מוגדרת. כך למשל, נניח ובחרתם להקים אתר חנות כדי להניע את קהל המטרה שלכם לקניית מוצרים- יהיה עליכם לגייס תקציב לבניית אתר בשלב הראשוני. נניח והחלטתם ליצור קמפיין מושקע ברשתות החברתיות כדי לחשוף בהדרגה לגולשים את השירות החדש שלכם, תצטרכו לגייס את כל המרץ והמשאבים למען מטרה זו. מן הרגע בו הגדרתם בראשכם את המטרה, יקל עליכם לבצע אותה ולמדוד את ההצלחה.

צעד שלישי : אפשרות א’ – יצירת אתר אינטרנט משלכם

חסרים לכם לקוחות? מעוניינים למכור מוצרים שונים באמצעות פלטפורמה נוחה ומהירה? אם אתם מעוניינים לגייס לקוחות נוספים או למכור להם ממיטב מרכולתכם, אתר אינטרנט משלכם יהיה חלק בלתי נפרד משיווק העסק שלכם.

בדיוק כמו שפרחים זקוקים למים ולשמש על מנת לצמוח ולפרוח, כך העסק שלכם זקוק לאתר משלו כדי להביא אליכם לקוחות חדשים או למכור מוצרים ושירותים שונים. גם אם אין לכם תקציב מנופח לבניית אתר אינטרנט על ידי חברה המתמחה בכך, תוכלו להעזר באחת הפלטפורמות החינמיות המציעות לכם לבסס את האתר שלכם על תבנית קיימת. כמו כן, כדאי לדעת כי כשמדובר על אתר אינטרנט עבור עסק קטן, לרוב אין צורך בתקציב שעולה על 2000-3000 ש”ח, ורוב הסיכויים שההשקעה תחזיר את עצמה לאורך זמן בכפל כפליים. לאחר שיצרתם אתר אינטרנט משלכם, תצטרכו להשקיע זמן ומשאבים מסוימים בתחזוקה. בין היתר יהיה עליכם לרכוש דומיין המתחדש מדי שנה, ולהזין באתר שלכם מאמרים ופוסטים כדי שישאר אטרקטיבי ומושך עבור מבקרים חדשים.

רק רגע, עוד לא סיימנו אתכם. בניתם אתר, והוא נראה נפלא, מקצועי ומרשים. כדי שהוא לא יעלם לו אי שם בתהום הנשיה עם עוד עשרות אלפי אתרים זנוחים, יהיה עליכם לקדם אותו במנועי החיפוש. תוכלו לנסות לעשות זאת בכוחות עצמכם על ידי שימוש במדריכים שונים ברשת, או לאתר בקלות (ברחבי הרשת, כמובן) חברות העוסקים בתחום המציעים קידום אתר אורגני או ממומן במחיר נוח.

אפשרות ב’- קידום העסק ברשתות החברתיות

מוכרים שירות או מוצר חדשני? מעוניינים ליידע כמה שיותר לקוחות על קיומכם? אפשרות טובה לקידום המוצרים והשירותים שלכם, היא שימוש ברשתות החברתיות המציעות ממשק פרסום נוח וחינמי. ניתן לקדם את העסק ברשתות החברתיות במקביל לבניית אתר משלכם (האופן המומלץ ביותר) או לבחור באפשרות הזו לבדה.

הרשתות החברתיות המוכרות לכל הן כמובן הפייסבוק, האינסטגרם והיוטיוב, המאפשרות להעביר מידע וחומרים שיווקיים אל לקוחות פוטנציאליים מסוימים על פי נתונים ספציפיים, לאחר פילוח מדויק וממוקד. בין כל הרשתות החברתיות, בולטת בעיקר פייסבוק עם מעל 3 מיליון משתמשים בארץ, מה שהופך אותה אוטומטית למקור תנועה אדיר ברשת הישראלית. במילים אחרות- אם אתם מעוניינים להריץ קמפיין רחב היקף ברשת, מומלץ להשקיע את תקציב הפרסום בפייסבוק, הרשת החברתית עם מאות אלפי גולשים פעילים ביממה.

מערכת הפרסום של Facebook Ads מאפשרת לפלח בקלות את קהל המטרה שלכם לפי: גילאים, תחומי עניין, אנשים שגלשו בעבר באתר האינטרנט שלכם ועוד ועוד. כך, במקום לפרסם לכלל הגולשים ברשת, ניתן למקד את הפרסום אך ורק לגולשים שככל הנראה יתעניינו במוצרים או בשירותים שלכם.

ובחזרה לנקודה ממנה התחלנו- כיצד מתחילים לקדם את העסק ברשתות החברתיות? על מנת להתחיל ולשווק את העסק באחת מהרשתות החברתיות הקיימות, יהיה עליכם לפתוח חשבון ברשת החברתית המבוקשת ולהתחיל לספר לגולשים את הסיפור הייחודי שלכם. תוכלו למשל לפתוח דף עסקי ומעוצב בפייסבוק שיספר על הלקוחות המרוצים שלכם ומדי פעם על השירותים החדשים. לחילופין, תוכלו לפתוח חשבון ביוטיוב ולקשר את הדף העסקי שלכם לסרטונים מעניינים שיחשפו את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם לחידושים שאתם מציעים. אם אתם מתקשים לעשות את פעולות השיווק והכתיבה בכוחות עצמכם, תוכלו להעזר בעשרות מדריכים בעברית ובאנגלית המופיעים ברשת בנושא זה, או לפנות לאנשים שטרחו ללמוד את התחום באופן מקצועי.

צעד רביעי: בניית רשימת תפוצה

שיווק באינטרנט הוא עסק שדורש מכם השקעה רבה, ואל תגידו שלא הזהרנו אתכם מראש. בעולם העסקים התחרותי של היום, הנושא המדובר ביותר הוא “שימור לקוחות”. כלומר, לאחר שבחרתם את הכלי השיווקי המתאים ביותר עבורכם ורכשתם אי אלו לקוחות חדשים, יהיה עליכם להבטיח שכל המאמצים שהשקעתם לא היו לשווא.

בשפה פשוטה, הכוונה היא לדאוג שהלקוחות ישארו נאמנים לעסק שלכם ולא יעזבו למתחרים. נשמע פשוט נכון? אז זהו, שממש לא. שימור הלקוחות המקצועי ברשת נעשה דרך דיוורים (רשימות תפוצה). המטרה היא לשלוח מסרים ממוקדים לרשימת נמענים ידועה מראש, וכך לחזק את המודעות שלהם למותג שלכם. בדיוור שתשלחו ללקוחותיכם יהיה עליכם לכלול חומר שיווקי שיעניין אותם ויספק להם ערך מוסף, כדי שבסופו של דיוור- הם ישארו אתכם ולא יעזבו למתחרים. אמרנו אתגר גדול, ובצדק, כיוון שמדי יום מתחרים על ליבם של הלקוחות שלכם, עוד מאות עסקים ששולחים גם הם באופן קבוע טיפים ללקוחות, מידע על מוצרים שונים ועוד.

איך מתחילים ביצירת דיוורים? ברשת קיימות כמה וכמה מערכות מתקדמות המאפשרות לכם לייצר מספר רשימות תפוצה ממוקדות לפי לקוחות פעילים או פוטנציאליים, בהתייחס לתחומים שונים או בהתבסס על כל מיני פעולות שביצעו בעבר. באמצעות כלי שיווקי אפקטיבי זה, ניתן לשמור על קשר הדוק ונאמן עם הלקוחות שלכם, להחזיר לקוחות שהתעניינו באתר שלכם בעבר וליצור פניות אישיות עבור כל לקוח ולקוח. אם תשוטטו ברשת תגלו שישנן עשרות מערכות דיוור אלקטרוני, חלקן בתשלום וחלקן חינמיות. מאגר הפונקציות והאפשרויות שלהן גדל מדי יום, ומאפשר לכם ליצור מסרים מדויקים וממוקדים שיגעו בקהל היעד שלכם.

צעד חמישי: שיווק מחדש – ממשיכים לרדוף אחר הלקוחות שלכם

אלפי לקוחות ביקרו באתר שלכם או בדף הפייסבוק העסקי שטרחתם להקים ב10 אצבעותיכם, אך חלקם הגדול יצאו כלעומת שבאו.

אנחנו יודעים שזה מאכזב, אך יש תקווה. שיווק מחדש (או בלעז: Remarketing) הוא אחד הכלים האפקטיביים, המאפשרים לכם לחזור לאנשים שביקרו באתר או בדף האישי שלכם בעבר באמצעות מודעות ממומנות. כך ניתן לעניין אותם במוצרים שלכם באמצעות מסרים חדשים, ולהשיב אותם למשפחת הלקוחות הנאמנים שלכם. כיצד מבצעים שיווק מחדש? כל שעליכם לעשות הוא להוסיף קוד מסוים לעמוד הפייסבוק או לאתר האינטרנט שלכם. לאחר מכן, כל מי שיבקר שם יצורף אוטומטית לרשימת שיווק מחדש. קיימת אפשרות לבצע שיווק מחדש גם עם לקוחות שביקרו בעמוד היוטיוב שלכם. אם קישרתם את חשבון היוטיוב וחשבון גוגל אדוורדס שלכם, גוגל תיצור עבורכם רשימות שיווק מחדש לפי קהלי היעד שלכם. מתקשים להשתיל קודים בכוחות עצמכם או שאין לכם די זמן ללמוד את כל התורה כולה? קיימות חברות רבות שלקחו על עצמן לבצע עבורכם את העבודה השחורה (תמורת תשלום, כמובן). תוכלו להעזר בשירותיהן בעת הצורך.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.