פירוש חלומות – סימנים נפוצים בחלומות והמשמעות שלהם

פירוש חלומות – סימנים נפוצים בחלומות והמשמעות שלהם

רנה מגריט אמר “אם החלום הוא התרגום של חיי הערות, חיי הערות גם הם התרגום של החלום” כל החלומות הם מקבילים לחיי הערות שלנו, למציאות שבה אנו חיים. נכון שכולנו חולמים, אבל רגע בואו נבין – איך חלומות מופקים? מהי הסיבה לכך שאנחנו חולמים? ולמה אנחנו בכלל “צריכים” את החלומות?

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

חלומות הם התגלות תת המודע, הברירה הטבעית של תת המודע שלנו ליצור עמנו תקשורת. חלומות הן למעשה התגלמות הרגשות שלנו דרך הדמיון. האדם הממוצע כלל לא משתמש בדמיונו לאורך היום, לא מתוך בחירה כמובן, שאם תרצו או לא – מוחכם לא ייתן לכם להמשיך ולהתעלם מהתחושות שלכם. גופכם יודע להפיק חומר הנקרא DMT, חומר זה מיוצר בבלוטת האצטרובל, בלוטה אשר ממוקמת במרכז הראש בקו מקביל לעיניים. DMT הוא הסם הכי חזק בטבע והפרט הכי חשוב בכך – שהוא כולו מופק בתוך המוח שלנו, כן כן שמעתם נכון – הוא מופק בתהליך טבעי בעת חלימה, לידה, מוות, ואיבוד הכרה, והוא מאפשר לנו להיכנס בקלות למצב של מדיטציה עמוקה, לטייל טיולים אסטרליים, לקבל מסרים ולחקור את היקום ואת עצמנו.

חשוב לזכור שחוויותיו של כל אדם שמורות רק לו, כל אחד “חוקר” בדרכו שלו. לבלוטה זו תפקודים נוספים כמו וויסות השעון הביולוגי של כל בעלי החיים, ייצור הורמונים כמו מלטונין המשפיע על תהליכים רבים בגוף האדם – מחזורי שינה, לחץ הדם, חום הגוף, רמת הגלוקוז והלחץ התוך עיני, הרבה אחריות לבלוטה אחת קטנה.

אז לאחר שהבנו מה בעצם מאפשר לנו “לחלום”, עלינו להבין שתת המודע שלנו חשוף להמון גירויים במהלך היום, גירויים תת הכרתיים שלרוב באים לידי ביטוי בחלומות שלנו, גירויים מיניים, פסיכולוגיים, חרדות, צרכים, מחשבות ועוד רבים… יותר ממה שבאמת ניתן להעלות בכתב.

למרבה המזל יש לנו את היכולות להקשיב וללמוד מהחלומות שלנו, הם אלו שמהווים עבורנו סימני דרך להתקדמות, הם נכתבו בשפת היקום, בשפה שתעורר אותנו למציאות החזקה של הקיום.
הם הכרחיים לנו, ואנו מאמינים שזאת הסיבה האמיתית לחלום, חלום הוא פורקן, אך חייב להיות הגיון מאחורי העובדה שאנחנו זוכרים את החלומות שלנו – והתשובה היא – למידה. הנפש שלנו מנסה לאותת לנו באיזה דרך עלינו לבחור, הקשיבו היטב, חשבו פעמיים לפני שאתם ממשיכים ביום שלכם, השאירו דף ועט על יד המיטה, להנצחת החלום הבא.

דעו לכם – שיש ברשותכם עד 3 דקות ואף פחות לפני היטשטשות החלום בראשכם, אל תבזבזו זמן – כתבו !

פירוש חלומות – לפניכם סמלים נפוצים המופיעים בחלומות ופירושם

 • בעלי חיים לעתים קרובות מייצגים חלקים מהנפש שלך שמרגישים מחוברים לקיום, לטבע ולהישרדות, לעיתים בעלי חיים מתקשרים איתך או מביאים אלייך מסרים, מסרים ירדו אלייך לעיתים בצורות מילוליות, ללא רעשי רקע, לעיתים בעלי חיים הם “השליחים” המנהלים איתנו שיחות על המשך דרכנו.
 • נטרף על ידי חייה, סיטואציה כזאת מרמזת על כך שאתה מתאפק, ומחזיק רגשות מודחקים בתוך תוכך, כמו פחדים או כעסים על אנשים וסיטואציות.
 • תינוקות יכולים לסמל רצון מילולי לייצר צאצאים, או אתה הרצון לחזור לילדות, לקלילות ולחופש נטול הדאגות שבמאופיין באותה תקופת חיים, או יכול לסמל אתה הצורך שלך להרגיש אהוב.
  תינוקות גם יכולים לסמל היוולדות של שינוי, התחלה חדשה בחייך.
 • נרדף, רודפים אחרייך, רדיפה/בריחה מנרדף אחד מסמלי החלום הנפוצים ביותר בכל התרבויות.
  זה לא בהכרח אומר שאתה מרגיש מאוים, עלייך לחשוב על הדמויות אשר רודפות אחרייך האם הן מלוות בחפצים אשר מכוונים כלפייך? מנסים להרוג אותך? אם כן, קח בחשבון את מאפיין הפחד, אתה מפחד ממשהו בחייך, אולי דבר המתנהל ללא שליטתך אך בעל השפעה גדולה עלייך, לעומת זאת אם אתה רק נרדף בידי אדם או חיים, כמעין “משחק תופסת” ללא כל שילוב עצמים חדים או ברורים אשר עלולים לפגוע בך באופן מובהק עלייך להבין שאולי אדם או חייה זאת מנסים להעביר לך מסר, מעוניינים לדבר איתך ואתה מצידך אינך מוכן לשמוע – על כן אתה במנוסה, בפעם הבאה שאתה נתקל בחלום זה, נסה באופן מודע לתכנת את חלומך ולעצור לנהל שיחה עם “הרודף” – שאל אותו – מה רצונך? מדוע אתה רודף אחריי? כך תגלה את התשובה.
 • בגדים מהווים אמירה ברורה על איך שאנחנו רואים את עצמנו, ויותר מזאת – איך שאנחנו רוצים שאנשים יראו אותנו. שים לב לפרטים! האם הבגדים מרופטים? האם הבגדים תואמים לך? האם הבגדים נוצצים? אתה עלול להרגיש לא מושך או מבויש, איך אתה מרגיש ביחס למראך בחלום? איך העולם מגיב למראך? כאן טמונה התשובה שלך לפירוש החלום.
 • סמלים דתיים מתפרשים באופן סובייקטיבי בהתאם לאמונות הדתיות שלך. יש הרואים אותם כמאזנים מסמלים התקדשות, קדושה או מעבר שלב בחיים, מפגש עם אלוהים, קבלת ברכה או עונש, פגישה עם המוות, הסיבות הספציפיות יעזרו להגדיר את ההקבלה של חלומך לחיים, באיזה שלב אתה, האם מגיע לך עונש או ברכה על מעשייך? האם אתה מתפלל לעזרה? חלומות נועדו בכדי לכוון אותנו, ובכך שנשאל את השאלות הנכונות על פי פיסות המידע שניתנו לנו בחלום, נדע להבין את המסר.
 • בחינות ומבחנים יכולים לסמל הערכה עצמית, זכור! כל החלומות שלנו משקפים את המציאות, האם אתה נמצא כרגע בתוך התמודדות אשר מצריכה ממך להמציא כוחות חדשים?
  האם אתה עומד בפניי “בדיקת מסוגלות” עצמית? יכול להיות שאינך מעריך את עצמך מספיק ותוצאות המבחן שבחלום יקבעו את היחס שלך כלפי עצמך, התגובה שלך לתוצאות וכדומה. יכול להיות שתוכן הבחינה משקף חלק מהאישיות שלך, או ההרגשה שלך שהחיים שלך תחת פיקוח ומבדק, נסה לבדוק כיצד אתה מרגיש ביחס לדברים, הסתכל על עצמך כשתי ישויות נפרדות, כיצד הרגשתי בחלום וכיצד אני מרגיש כעת? התשובות יגיעו.
 • מותו של חבר או אהוב מייצגים שינוי (סופים והתחלות חדשות), או רצון עז בקרבה של אותו אדם אלייך, לאו דווקא חיזוי של מוות עתידי של אותו אדם.
  זכור! פירוש החלום חייב להיות על פי תפיסת המציאות שלך – שאל את עצמך – האם אדם זה באמת מת בזמן האחרון? אם כן אולי המוח והלב שלך עדיין מתקשים לעקל ולהאמין שדבר זה קרה, תת המודע שלך שב ומשחזר את האירוע, וזוהי – טראומה, עלייך לקבל חלומות אלו באהבה, ולהבין שעלייך לשחרר גם באופן מודע את אותו אדם, בכל דרך שתקל על הנפש שלך, דרך ציור, דיבור, מוזיקה, בכי, כל דבר – הנפש שלך זקוקה לפורקן, ומנסה להתרגל לשינוי הגדול שבה עלייה.
 • נפילה כלשהי מצוק או ממקום גבוהה מסמלת חרדה גדולה מהצורך שלנו לא לשלוט בכל דבר בחיינו, מהצורך להרפות ולשחרר, הפחד שלנו לאבד שליטה או להיכשל בדרך.
 • מכונות פגומות אשר לא מתפקדות בעת הצורך מעידות על חרדת ביצוע, מעידות על פחד, יכול להיות פחד ביצוע דברים לבד ללא קבלת עזרה, מעברים גדולים בחיים ללא חיבוק ממישהו מוכר אשר יכוון אותנו בדרכנו.
 • העלמות היכולת לדבר מסמלת את ההרגשה של להיות לא מובן בפני העולם, להיות ולהרגיש לבד או מסמלת את פחד ממוגבלות פיזית כלשהי, הפחד להיות נכה וכדומה.
 • מזון מסמל ידע, משום שהוא מזין את הגוף בדיוק כמו מידע מזין את המוח. עם זאת, זה באמת יכול להיות רק אוכל. חשוב לדעת כיצד אתה מרגיש ביחס לאוכל – שוב שם טמונה התשובה.
 • שדים הם דמויות הנראות בעינינו כישויות רעות וערמומיות אך הן למעשה מסמנות רגשות מודחקים. הם עוד כלי להעברת מסרים, דרך פחד או סיטואציה לא נעימה שאנחנו חווים בחלום, הם כאן כדי להכווין אותנו להסתכל פנימה אל תוך ליבנו, להקשיב ולקבל ממנו מסרים, כיוון ורק אנחנו יודעים מה נכון וטוב לנו.
 • שיער על פי פרויד מתקשר באופן גורף עם מיניות. שיער שופע עשוי לסמל גבריות וכוח. אובדן שיער בחלום מקביל לאובדן החשק המיני. פחד מאימפוטנציה, או נשירת שיער עלולה גם להביע פחד מילולי להקריח.
 • ידיים תמיד נוכחות בחלומות באופן פעיל, אבל כאשר הם קשורות אחת לשנייה הן עשויות לייצג הרגשה של חוסר תועלת. פעולות כמו שטיפת הידיים עשויות לבטא הרגשה של רגשות אשם, או רצון להתנקות ממעשה שפל שנעשה, חרטה על מעשה זה.
 • בתים, בניינים או עלייה במעלית יכולים לסמל את הנפש הפנימית שלך. כל קומה, חדר או ריצפה יכולים להיות בעלי משמעות ולסמל זיכרונות מהעבר, רגשות, ופרשנויות של אירועים משמעותיים שונים.
 • הרג בחלומות שלך לא בהכרח אומר שאתה רוצח בארון, כשאתה הורג מישהו בחלומות שלך ההרג יכול לייצג את הרצון שלך “להרוג” חלקים באישיות שלך. הרג גם יכול לסמל עוינות כלפי אדם מסוים, רצון להתרחק מאותו האדם וכדומה. במידה ואתה הורג אדם מוכר, שאינך בהכרח מחבב ככל הנראה האדם הזה משמש לך כמראה – למעשים שאתה מבצע לא כשורה.
 • נישואים יכולים להיות רצון מילולי להינשא או מיזוג של החלקים הנשיים וגבריים של הנפש שלך.
 • נסיעה בכלי תחבורה או טיסה הוא עוד חלום משותף, החושף תסכול התעלמות מההזדמנויות הנכרות בדרכך, כנראה שהגיע הזמן להיות יותר ספונטני ופחות מחושב, היה בטוח שזה מה שהנפש שלך רוצה. חלומות אלו נפוצים ביותר כאשר אתה נמצא במאבק עצמי לפני קבלת החלטה גדולה.
 • כסף יכול לסמל ערך עצמי או לסמל את המטרות שאתה מציב לעצמך – להיות בעל ממון, אם אתם חולם על החלפת כסף, זה עשוי להראות שאתה בעצם מצפה לשינויים בחיים שלך.
 • מכשולים, עוד מכשול ועוד מכשול שאתה עובר, שים לב אם אתה עובר אותו בהצלחה או באפיסת כוחות, חלומות אלו יכולים לחשוף את תחושותיך האמיתיות לגביי הישגים והישגיות. כמה כוחות טמונים בך, כמה אתה מסוגל באמת להתמודד מול המכשולים ששולחים עלייך החיים.
 • עירום הוא אחד מסמלי החלום הנפוצים ביותר, והוא חושף את האני האמיתי שלך לאחרים. אתם עשויים להרגיש פגיעים וחשופים לאחרים. ולעומת זאת להשוויץ בעירום שלך או לחלוק אותו עם אחרים מראה על דחפים מיניים ותשוקה.
 • אנשים הם השתקפויות של הנפש שלך, ויכולים להדגים היבטים ספציפיים של האישיות שלך.
 • אנשים מהעבר הם אנשים שאולי ימצאו את דרכם אל תוך חייך בשנית בזמן הקרוב, או להפך אנשים חדשים נמצאים בחייך כרגע אך הם בעלי אותם מאפיינים של האנשים מהעבר. וצד נוסף לעניין – יכול להיות שאתה אולי נמצא באותו המצב רגשי שהיית שרוי בו במהלך הקשר שלך ושל אותו אדם.
 • רדיו וטלוויזיה יכולים לסמל ערוצי תקשורת בין המודע ללא-מודע.
  כאשר אתה צלול, עלייך לשאול שאלה, איזה מידע באתם להעביר לי? לשים לב מה המידע שנמסר לך, מה מופיע על צד הטלוויזיה או מושמע ברדיו?
 • כבישים, מביעים את הרצון שלנו לכוון את החיים שלנו, לבחור דרך, חלומות אלה באים להעיר אותנו לשאלות פנימיות שעדיין לא שאלנו, זה עשוי להיות הזמן לשאלה מהו “נתיב החיים” הנוכחי שלך.
 • בתי ספר הם סמלי חלום משותפים של ילדים ובני נוער, אבל מה לגבי חולמות על בתי ספר בבגרות? הם עשויים להציג בפנייך את הצורך שלך לדעת ולהבין את עצמך דרך “השיעורים” של החיים.
 • חלומות סקס יכולים לסמל אינטימיות ותשוקה מילולית למין. או שהם עשויים להדגים את האיחוד של רגשות לא מודעים עם הכרה מודעת, מראה על מודעות וצמיחה אישית.
 • מורים, מלבד היותם ביטויים מילוליים של אנשים, יכולים לייצג דמויות סמכות שבכוחו להאיר את עיניך.
 • שיניים, חלימה על אובדן השיניים עשויה לסמן פחד מהזדקנות או ממוות, פחד מלהראות לא מושכים ואטרקטיביים בעיני אחרים.
 • להיות לכוד פיזית, כלוא בתוך מקום סגור או כלוב הוא נושא סיוט נפוץ, המשקף את חוסר היכולת שלך להתמודד, והרצון העז שלך לברוח ולעשות את הבחירה הנכונה בחייך.
 • כלי רכב עשויים לשקף עד כמה אתה מרגיש שיש לך שליטה על החיים שלך – למשל היא המכונית יצאה מכלל שליטה, או שהוא מישהו אחר מסייע אותך?
 • מים מגיעים בצורות רבות הם מסמלים את הלא-מודע. בריכות רגועות של מים משקפות שלום פנימי תוך אוקיינוס ​​סוער יכול להציע אי-נוחות.

זכרו, כי היכולת שלנו כבני אדם לחיות את החלום שלנו דרך חיי הערות בעצם מאפשר לנו להתעלות מעל כל הקשיים והמחסומים של המציאות, פירוש החלומות שלנו מאפשר לנו להתפתח ולהתקדם ולא לקחת כמובן מאליו את המציאות, החלומות הם כאן בכדי שלא נסתפק “במוכר והידוע”, עלינו לחיות ולפעול מתוך החלומות שלנו.
החופש לפעול מתחיל מתוך אותו הפירוש של החלומות שלנו על פי חיי הערות, מתוך ההבנה כי החיים הם יצירתיים וגמישים והם מבקשים ודורשים מאיתנו להתפתח.
דעו לכם שלא כל סמל בחלום בעל משמעות נסתרת, לא כל אלמנט בעל משמעות לא מודעת, לפעמים זה רק רעשי רקע.
אנו ממליצים לנהל יומן חלומות, כך תזכו להביט לאחור ולראות את ההתפתחות שלכם לאורך פרק הזמן, כך תוכלו להביט בשנית ולראות את כל ההיבטים יוצאים הדופן, הנקודות המרכזיות בסיפורים שלכם, לקשר בניהם ואף ללמוד על עצמכם ולהתקדם, חלומות כאן בכדי להעביר לנו מסר – קבלו אותו באהבה.

הקשיבו ללבכם – פירוש החלומות טמון בקשב שלכם, הלב שלכם יגיב אל הסמלים באופן אינסטינקטיבי וידע לפרש אותם הכי טוב בעבורכם.

דע את עצמך וכך תוכל לדעת את חלומך.

בהצלחה!

עשוי לעניין אתכם:

אהבתם את המאמר? שתפו עם חבריכם את הסימנים הנפוצים לפירוש חלומות !


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.