עור בעל מראה יבש – איך להפוך עור בעל מראה יבש לעור צעיר ורענן

עור בעל מראה יבש – איך להפוך עור בעל מראה יבש לעור צעיר ורענן

מרגישים שהעור שלכם איבד את המראה הבוהק והצעיר או את המגע הנעים והרך? הגיע הזמן לעשות עם זה משהו.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

שטפו את לפחות פעמיים ביום

כאשר איננו שוטפים את העור שלנו כראוי, הוא מתקשה לנשום וכתוצאה מכך תהליך החידוש התאי נפגע: תאים ישנים ומתים אינם מתפנים כראוי מהגוף וכתוצאה מכך תאים חדשים, בריאים ורכים למגע אינם יכולים לצאת אל פני השטח ולהחליף אותם.

האמת היא שהעור שלנו חשוף לשפע לכלוכים, מפגעים סביבתיים ומזהמים לאורך היום ומסיבה זו מומלץ להקפיד ולשטוף את העור פעמיים ביום לכל הפחות: בבוקר ובלילה.

שטיפה איכותית תסייע ללכלוך לעזוב את הנקבוביות שלכם, כך שהן יוכלו לנשום שוב. מים חמים מסייעים לפתוח את הנקבוביות שלנו, בעוד שמים קרים מסייעים לסגור אותן.

דאגו להשתמש בסבונים עדינים וטבעיים, שלא פוגעים בעורכם. אף מומלץ כי תקפידו לבחור סבון שמותאם לסוג העור שלכם, כדי שיעניק לכם לחות או יסייע לשמר את הלחות הקיימת בעורכם, תוך כדי מתן ניקוי יעיל לנקבוביות שלכם.

השתמשו בפילינג באופן קבוע

פילינג הוא דרך נכונה ונוחה להסיר לכלוך, עור יבש, שחורים ושאריות איפור שחוסמות את הנקבוביות שלכם ומייבשים אותו. לרוב מדובר בשמן איכותי המלווה בגרגירים.

כאשר אתם בוחרים את הפילינג שלכם, כדאי לכם לשקול מהו סוג העור שלכם – כך שלא תפתחו עור שומני מדי או תחריפו את בעיית העור היבש חלילה.

השתדלו להימנע מפילינגים המכילים ריח, צבעים מלאכותיים ו/או כימיקלים שאינם בריאים או עשויים לגרום לאלרגיות. בחנו היטב את הרכיבים של התכשירים שאתם קונים – הם משפיעים על העור שלכם באופן משמעותי!

באופן כללי, כדאי לכם לנסות ולהכין פילינג משל עצמכם: אתם יכולים להשתמש בגרגרי קפה, סוכר או שיבולת שועל כדי לנקות את העור, בעוד שהבסיס עשוי להיות שמן זית, שמן קוקוס, דבש, שמן שקדים או שמן אבוקדו.

השתדלו להימנע מפילינגים אברסיביים מדי, שרק יזיקו לעור שלכם ויפצעו אותו (מומלץ לבחור בגרגירים ממקור טבעי, שאינם גדולים יותר מגרגירי סוכר או קפה שחור). כדאי לעשות את הפילינג במקלחת, כאשר העור שלכם חם והנקבוביות שלכם פתוחות, כך שיהיה לעור פשוט יותר להתנקות מכל הלכלוך המצוי בו באמצעות הפילינג.

מומלץ לבצע פילינג פעם-פעמיים בשבוע לכל היותר, אך לכאן או לכאן עליכם לשטוף את העור ובעיקר את הפנים שלכם פעמיים ביום – בבוקר ובלילה. באופן זה תשמרו על ניקיון הגוף שלכם לאורך היום ותאפשרו לנקבוביות שלכם לנשום.

העניקו לחות לעור שלכם

רוב האנשים נוטים להימנע מקרמים וחבל, משום שזוהי התרופה הטובה ביותר לכל עור יבש בשטח.

קרמים הם חיוניים להגנה על העור: הם מסייעים לשמר על מאזן נוזלים איכותי בעור. כאשר כל חלק בגופנו מועשר בנוזלים, התהליכים שהוא מבצע פועלים באופן יעיל יותר והעור שלנו איננו שונה – כאשר הוא ייהנה מכמויות יפות של נוזלים, הוא יפיק יותר שמן טבעי שיתרום לחות רבה ויקרה לעורנו, ינקה אותו מלכלוכים או זיהומים, אקנה, נקבוביות חסומות ויעניק ברק לעור.

רוב הקרמים האיכותיים כיום מועשרים בוויטמינים, מינרלים ושמנים טבעיים, שתורמים שפע בריאות לעור ומסייעים לשקם אותו.

קרמים אף מסייעים לגונן על העור מפני הצטברויות של לכלוכים, מזהמים או מפגעים סביבתיים באזור הנקבוביות.

הקפידו למרוח קרם לחות מיד לאחר שימוש בפילינג או שטיפה של הפנים, בזמן שהעור שלכם עדיין לח. באופן זה הגוף יספוג כמה שיותר קרם אל תוך הגוף.

אתם תמיד יכולים להכין קרם גוף איכותי בעצמכם מחמאת שיאה, חמאה קקאו, שמן קוקוס ושמנים אתריים למיניהם: קחו כמויות דומות של החמאות והשמן והמיסו אותם יחד באבן בן מארי. לאחר מכן, הוסיפו 20-30 טיפות של שמנים אתריים לבחירתכם ואפשרו לנוזל להתקרר במקרר. לאחר כשעתיים, השתמשו במערבל מזון כדי לייצר את המרקם המתאים. יתכן ובקיץ הוא יהיה לשמן יותר מקרם, אבל הוא מסייע להזין כל נקבובית בשפע בריאות.

אם אין לכם כוח להכין את התכשירים שלכם בעצמכם – גם זה בסדר. פשוט הקפידו לרכוש תכשירים שנטולים מלחים או אלכוהול ומכילים הרבה שומנים איכותיים וטבעיים.

חשיבות קרם ההגנה

אם נמנעתם מקרם הגנה עד היום בגלל התחושה השומנית שלו, משום שרציתם להשתזף מהר יותר או פשוט משום שלא הקדשתם לו מספיק חשיבות – לא הבנתם עד כמה הוא קריטי לא רק לבריאות הגוף שלכם, אלא גם לבריאות העור שלכם בפרט: קרם ההגנה דואג להגן על העור שלכם מפני מפגעים סביבתיים ולרבות השמש, מסייע למנוע שיזוף יתר, שריפה של העור, היווצרות של קמטים על העור או פטריות שמש.

כאשר אינכם בוחרים להשתמש בקרם הגנה, אתם בוחרים להשתזף, להישרף ולהתקלף. התהליך הזה פעמים רבות מוביל בסופו של דבר לעור יבש, דק וחסר חיות.

קרם ההגנה הנכון אמור למנוע תופעות מעין אלו. כדאי לבחור קרם קליל וטבעי לעור, כאשר הוא איננו מתפשר על איכות ההגנה שהוא מציע.

כדאי לכם למרוח קרם הגנה כל יום, במיוחד אם אתם מצויים בקיץ הלוהט. גם בימים מעוננים, קרני ה- UV עדיין עשויות לגרום לנזק לעורכם – כדי להימנע מתופעות שליליות מקמטים ועד לסרטן העור, מומלץ לשים דגש על הנושא.

שמרו על התזונה שלכם

באותו אופן שבו המזון משפיע על הבריאות של הגוף שלכם, הוא אף משפיע על בריאות העור שלכם.

השתדלו לאכול פרי אחד ביום ולשתות לפחות 8 כוסות מים בכל יום, כדי לנקות את הגוף והעור שלכם מרעלים. אגוזים, זרעים וקטניות מכילים שפע שומנים וחלבונים שיזינו את עורכם בלחות. ירקות הם בעצמם חלק חיוני מהתזונה שלכם ומומלץ לשלב כ- 4 מנות ירקות ביום, כדי ליהנות מוויטמינים ומינרלים שיזינו את העור בשפע ערכים תזונתיים ולרבות ויטמינים A, C ו- E, ברזל ונוגדי חמצון.

אומגה 3

חומצת שומן בריאה כגון אומגה 3 היא מהותית גם עבור הגוף שלנו וגם עבור העור שלנו.

אומגה 3, מהותית עבור ההישרדות הבסיסית שלנו: היא חיונית לבניית קרומי התא ושומרת כי הנגישות אליהם תהיה פשוטה ויעילה ככל האפשר, היא מהווה מקור מצוין לאנרגיה, מונעת את בעיית הרדיקלים החופשיים ומסייעת למנוע היווצרות תהליכים דלקתיים, מסייעת למנוע קרישת יתר של הדם ומפחיתה את רמות הכולסטרול הרע בגופנו. אה, כמעט שכחנו… היא אף נחשבת לחומצת שומן חיונית עבור גופנו, על ידי כך שהיא שומרת על הלחות בגופנו ומביאה לעור רך ונעים. זאת משום שהיא תורמת לאגירת הלחות בגוף. במילים אחרות, היא מסייעת לנו לנצל את הנוזלים בגופנו עד תומם, כדי שיזינו גם את עורנו.

בנוסף, אומגה 3 היא שומן בפני עצמה כלומר – היא מסייעת לשמן את עורנו ולהאיץ את תהליך הייצור של תאי עור חדשים, נקיים ועתירי לחות.

אומגה 3 ניתן למצוא בעיקר באגוזי מלך (המסייעים בבניית הקולגן ומאוד מומלצים לשימור העור חלק ומתוח), אגוזים ושקדים למיניהם, מרווה, תרד ועלים ירוקים נוספים, אצות ודגים שומניים כגון סלמון, טונה, מקרל, הרינג, פורל, הליבוט, סרדינים, סול ועוד.

חמאות הזנה

רוב האנשים ששואפים לשמור על העור שלהם לאורך זמן כבר מנסים או לפחות ניסו את הכול: כל קרם מעשיר, כל סרום קסום וכל מסכה או חמאה. הבעיה היא שרוב המוצרים המצויים בשוק, מכילים לצד הטוב והבריא את הכימי והמזיק, כך שלא תמיד מומלץ להשתמש במה שנמצא בשוק, בייחוד לא רק משום שהוא “זול”: ישנם קרמים ותכשירים רבים המכילים פרבנים, פטרוליום ואינספור כימיקלים אשר עשויים להביא לסרטן, להזיק לגופנו ולהביא לתוצאה הפוכה מהרצויה.

מצד שני, רוב הקרמים הטבעיים יקרים מאוד. גם כאשר אתם פונים לבחור את הקרם היקר, כיצד תדעו מה בדיוק הוא מכיל? האם הוא נקי מרעל באופן מוחלט? זהו כל המסתורין. אם כך, מדוע לחיות בחשכה ולזרוק כסף לחינם? במיוחד כאשר כל שעליכם לעשות הוא פשוט לפנות ולקנות חמאה שהיא טבעית לחלוטין כגון חמאת שיאה, חמאת קקאו ואפילו חמאות המבוססות על שמנים טבעיים.

הזינו את הגוף בשמנים מהטבע

הכוונה בשמנים טבעיים היא שמנים כגון שמן הקוקוס (במידה, כמות רבה מייבשת), שמן הזית, שמן הארגן, שמן החוחובה, שמן השקדים, שמן האבוקדו, שמן הקיק (למסכה בלבד, עקב מרקמו הדביק) ושמן השומשום.

אנו יכולים להזין את עורנו בשמנים הטבעיים הללו ולמרוח אותם על עורנו יום-יום, כדי ליהנות ממרקם נעים ורך.

אף יותר ממומלץ לשלב שמנים אתריים בתערובת כגון שמן הרוזמרין, שמן הלבנדר, שמן הארגן, שמן האוליפיחה, שמן החוחובה, שמן זרעי הענבים, שמן פקעות הוורדים ועוד רבים נוספים.

השמנים הטבעיים מכילים חומצות שומן בריאות לגופנו ולעור שלנו ומעשירות אותו בלחות, רכות, נוזלים וגמישות. השמנים האתריים אף הם עשירים באינספור סגולות מרפא ונוגדי חמצון בצורה יוצאת דופן – שמעניקה שפע בריאות ולחות לעורכם.

אתם יכולים ליהנות מאמבטיה חמה ומרגיעה העשירה בשמנים וניחוחות. אפשרות אחרת היא לזרוק את קרם הגוף וקרם הפנים לפח ולהתמרח בשמנים במקום. מה שכן, כדאי להיזהר מבחירה שכזו בקיץ ולא להגזים בכמות השמן, שכן שמן מושך את אור השמש ועמו גם את הקרניים האולטרה-סגולות המזיקות. עם זאת, נמצא כי מאוד מומלץ להשתמש בשמנים הללו גם כקרמים, כך שכמות מועטה, תוך כדי מתן הגנה על עורכם מפני השמש, בהחלט כדאית (במיוחד אם הקרמים בהם אתם משתמשים כיום אינם טבעיים)

זכרו! אתם תמיד יכולים לערבב את השמנים הללו יחד עם חמאות ולייצר קרם גוף ופנים איכותי, שתוכלו למרוח יום-יום ללא דאגה.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.