סרטים מומלצים – 32 סרטים שישנו את חייכם

סרטים מומלצים – 32 סרטים שישנו את חייכם

המידע שאנחנו בוחרים להכניס למוח שלנו הוא מה שבונה את אמות המידה, את האידיאולוגיה ואת דרך ההסתכלות שלנו על העולם, אלו 32 הסרטים ששינו את קו המחשבה שלי לתמיד ואני מקווה שגם אתם תפיקו מהם השראה:

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

פייט קלאב

פייט קלאב הוא סרט בעל מסרים רבים, חלקם גלויים לעיין הצופה ואחרים סמויים מין העין, הייחוד של סרט זה נמצא בחוכמה המדויקת שלו, במסרים תת ההכרתיים המופנים אל הצופה, מסרים הנראים כתמונות בודדות במקטעים שונים, מעין הבזקים בני שבריר שנייה אשר משפיעים על הצופה ללא כל מודע. הסרט מתחיל בחייו הפשוטים של פקיד בעל נדודי שינה המחפש דרך לשנות את חיו, בדרכו הוא חווה תהפוכות ופוגש בדמויות אשר מלוות אותו ומלמדות אותו אודותיו, וזוהי רק ההתחלה.

ספרות זולה

הוא אחד הסרטים המשפיעים ביותר של 1990 ועל כלל הקולנוע העולמי. ספרות זולה היא שילוב פוסט-מודרני הזוי של ריגושים מנקודות ראות שונות, עומק ומשמעות, הומור שחור משחור, ונגיעות של תרבות הפופ.

רקוויאם לחלום

סרט דרמה פסיכולוגי המתאר צורות שונות של התמכרות אשר מביאות לכליאה מנטאלית של כל אחת מהדמויות בסרט, כל אחת מהדמויות מחפשת את הבריחה מחייה הרגילים ויוצרת עולם לא ריאלי בעבור עצמה, תחת מחשבה שזהו הדבר הנכון בעבורה, עולם שלעיתים מתנגש עם המציאות עצמה.

התפוז המכני

התפוז המכני הוא סיפור על ניסוי – כיצד ניתן לטפל בפושעים, הסרט מתעסק קבוצת נערים ובניהם אלכס גיבור העלילה, אשר נהגו לבצע מעשי אלימות בחפים מפשע, מתוך הנאה סדיסטית, לאחר זמן מה אלכס נתפס ונידון 14 שנות מאסר, בהמשך הסרט מקבל את האפשרות להשתתף בניסוי לשם קיצור שהיה בכלא וכך מתגלגלת העלילה, התפוז המכני מתאר באופן מדויק את שתי הקצוות של המשוואה – הטוב והרע, ומעלה מסקנות לגבי טבע האדם ואופיו.

Into the wild

הסרט המקסים הזה מספר על כריס, בן למשפחה בורגנית מבוססת אשר יום אחד בתום לימודיו מחליט להעלם ולמצוא את שלוותו באזור מנותק לגמרי מכל מציוויליזציה, אלסקה. בדרכו הוא פוגש דמויות רבות, ואת עצמו, משנה את שמו ומוצא את ייעודו. כל מה שדואגים לייפות בשאר הסרטים לא תראו כאן, הסרט הזה הוא אמת טהורה גם היא לא בהכרח הכי יפה, יחד עם הטבע, בשילוב פסקול מדהים.

סיפורו של ויל האנטינג

הסרט מספר את סיפורו של ויל, בחור מחונן אשר עדיין לא גילה את חוזקו המוחי והנפשי ולכן עובד בתור שרת, מבלה את רוב זמנו בברים ושתייה, אך בבוא הימים אחד מהמרצים במכון שבו מנקה ויל חד חידה לכיתתו, ויל פותר אותה בלי כל בעיה, אותו מרצה מגלה אותו ולוקח אותו תחת חסותו, בשילוב עם טיפולים פסיכולוגים, אהבה, מכות, חברויות, ויל נפתח לעולמו הפנימי. סיפורו של ויל האנטינג הוא סרט שפשוט גורם לך להאמין בעצמך, והכי חשוב לא לוותר לעצמך.

נפלאות התבונה

נפלאות התבונה הוא מראה לחיים, הסרט מעביר את העוצמה שיש באדם באופן מדויק, דרך גיבור הסרט, המתמודד עם מחלתו בתמיכת אשתו, ומבין את חשיבות הדבקות במטרה, באמונה בעצמות, ובמימוש החלום שלו כנגד כל הסיכויים. זהו סרט אמיתי המראה לנו את רגעי הקושי של גיבור העלילה שלמעשה מקבילים לחיים של כולנו.

שמש נצחית בראש צלול

הסרט הנפלא הזה מספר את סיפורם של זוג אשר נפרד לאחר קשר של שנתיים, בתהליך הפרידה שלהם הם מנסים למחוק אחד את השנייה מהזיכרון, כך אט אט מגלים כמה הם למעשה אוהבים.
אם תוכלו להתחבר להבנה שאהבה היא לתת ולקבל, תראו בסרט זה – סרט נהדר.

חיי פיי

חיי פיי מבוסס על סיפור אמיתי, הסרט המתאר את חייו של פיי המתגלגלים להם באיתם עד לנקודת השיא בה הוא נקלע לסירה טרופה עם טיגריס, צבוע, אורנג אוטן וזברה. כך הוא צופה בכולם נאכלים על ידי הטיגריס, אך הוא היחיד אשר נישאר חי, יחד עם הטיגריס הוא חי על פני המים כמאתיים יום, בה הם מנהלים יחסי קירבה, עזרה, ולמידה אחד אודות השני.

אפקט הפרפר

סרט בדיוני, המבוסס על תיאוריה הידועה מתוך תורת הכאוס – “אפקט הפרפר”, אפקט הפרפר מתמקד בשינויים קיצוניים העשויים להתחולל בחייהם של אנשים בעקבות שינוי מסלולם, שינויים מזערים בנקודות מפתח בחייהם, כך גיבור העלילה חווה תנועה בזמן ומתקן שברירי שניות מעברו, דרך מסע בזמן או בזיכרון הוא מבין שאין זאת משימה קלה בעבורו. זהו סרט מהחביבים עליי, אשר מזכיר לנו שכל האפשרויות פתוחות לקראתנו.

12 שנים של עבדות

סרט לא פשוט לצפייה המבוסס על אוטוביוגרפיה של סולומון נורת’אפ אשר חיי עם משפחתו בצפון ארצות הברית לפני מלחמת האזרחים. הסרט מתאר את ההבדלים בין הצפון לדרום ארה”ב, סולומון גבר שחור חופשי בעל מעמד גבוהה בצפון נחשב למועט יכולת בדרום, יום אחד הוא נחטף ונמכר לעבדות,
הסרט מעלה את נושא השעבוד ואת החיים בצל השעבוד שהיה דבר מקובל בזמנו. קשה לתאר באמת את הסרט הזה כיוון והצופה זוכה לחוות רגשות רבים, נראה שלאורך כל הסרט מעטות נקודות האור והשמחה, הצופה הופך למוכה יחד עם סלומון גיבור העלילה, חווה באופן ישיר את חוסר הוודאות, הכאב, הפחד, הסבל והעוני של הדמויות ויחד זאת מגלה שיש טוב גם בעולם. זהו סיפור מדהים על חייו של סלומון אשר נחטף ושוחרר, ולחם כל שארית חיו למען זכויותיהם של השחורים.

ממנטו (Memento)

הסרט ממנטו למעשה עוסק גם הוא בזיכרון, הצופה חווה את אותו התהליך כגיבור הסרט, לצופה אין מידע על התרחשויות קודמות מבחינה כרונולוגית כמו לגיבור העלילה הסובל מבעיית זיכרון המונעת ממנו לזכור אירועים חדשים, כך הגיבור מקעקע על גופו קעקועי מידע, ומשתמש בעזרים נוספים בכדי “לאחוז” במידע. הסרט נע במקטעי זמן לא כרנו לוגים, הפכי זמן, מקטעים קצרים, וסתירות כך אלה מכניסים את הצופה לתוך הוויות הגיבור, בה הוא בוחן מהי המציאות ומהי זהותו העצמית וכיצד הם מתחברים יחד לתוך השלם שהוא – האני.

חומות של תקווה

קשה לתת מילים לסרט כזה, רוב האנשים יסכמו ב – צפייה חובה.
כל ניסיון לתאר או לבקר את הסרט הזה לא משתווה לגדולתו.

דוני דארקו

דוני דארקו הוא בחור צעיר החווה הזיות פרנואידיות, דוני מנהל את חייו על פי הקולות שנמצאים בראשו, הם מורים לו את הדרך, זהו פרנק הארנב הדמיוני שיצר בראשו, יום אחד פרנק מנבא בפני דוני את התאריך לסוף העולם וכך מחריף מצבו של דוני. הסרט מאפשר להיכנס לראשו של דוני החווה את החיים כגירוי, הוא נמשך למסע בזמן ופילוסופיה וכך נראה הפרדוקס בין תפיסת המציאות של דוני לבין העולם, תוך שילוב של פילוסופיה באופן הזוי.

ההתחלה

הדמות הראשית בסרט היא דום קוב העוסק בגניבת מחשבות ורעיונות ממוחם של בני אדם בזמן שהם שרויים בחלום לא מודע, הכישרון שלו הופך אותו לגנב מבוקש בתעשיית הריגול אך בו בזמן גם לפושע המשלם מחירי אישי על מעשיו. הסרט נע בין מציאות לחלום של הדמויות, בין המשימות של קוב לבין החלומות של קורבנותיו, במשימתו האחרונה מקבל קוב הזדמנות לקבל חזרה את שאבד לו ובכך הוא משתיל רעיונות במקום לגנוב אותם.

Cube

להציל את עצמך מעצמך. זהו המסר העיקרי בסרט הזה, אשר נפתח באופן מרהיב עם נושא הניסויים בבעלי חיים, בעקבותיו אנחנו פוגשים חבורה של חמישה אנשים אשר מוצאים עצמם בתוך מבוך קלסטרופוביה, כלואים בתוך קוביות אשר מובילות לקוביות אחרות, אף אחד מהם לא יודע כיצד הם הגיעו לשם, כמו חיות בניסוי מדעי הם מתחילים להיות מושפעים בדרכים שונות מתנאי הכליאה שלהם, כאשר כל קובייה מפגישה אותם עם אתגר אחר, הם מנסים להבין כיצד לצאת בעזרת רצפים מתמטיים, חישובים וכדומה אך הם למעשה רק דמויות המוגדרות אך ורק על ידי מעשיהם בתוך המבוך.

להציל את טוראי ריאן

סרט המפשט ומבהיר את חשיבות מוסר העבודה המשותף למען מטרה נעלה, הצלת טוראי ריאן.
שפילברג שיודע כיצד להעביר רגש, עושה זאת כאן בצורה יוצאת מן הכלל, ממחיש כיצד מלחמות מתחרשות ומשלב בתוכו אלמנטים רבים, חשיבה, מצפון ותובנות על החיים.

אמן האשליות

אמן האשליות מספר את סיפורו של קוסם דגול היוצר אשליות מדהימות ברחבי העולם וסוחף אחריו קהל רב, החיים נראים כחידה מלווה ברצח, אהבה אסורה, מתח והרבה מין האשליה.

אמריקה איקס

הרבה התרחשויות בסרט אחד, הסרט מעיד על כך שרוב ההכללות הם שגויות ודעותינו ניתנות לשינוי אך מעשינו כמעט ובלתי הפיכים, הסרט מציג את משפחת ויניארד ואת שני בניה הגדולים, הסרט מתעסק בהשפעת הבן הבכור על הבן הצעיר ועל המשך מהלך חייהם בתוך הדייסה שבישלו עבור עצמם.

פורסט גאמפ

הוא סרט מלא בנגיעות של חוכמה והגיון המספר על פורסט גאמפ אדם מוגבל שיכלית, אשר מספר את סיפור חייו לאנשים מזדמנים כאשר הם ממתינים לאוטובוס, הוא חיי את החלום האמריקאי, עושר בית ואישה יפה ומהווה השראה להמונים ותוהה האם החיים הם מקריים לחלוטין או מכווני גורל.

שבעה חטאים

עוסק בשבעת החטאים של הנצרות, גרגרנות, חמדנות, עצלות, תאוות בשרים, גאווה, קנאה וזעם.
הסרט מספר על שני בלשים אשר חוקרים סדרה של מעשי רצח מטורפים על רקע פולחני דתי ומנסים להתחקות ולאתר את הרוצח.

Christiane F

סיפור חזק המספר את סיפורה האמיתי של כריסטיאנה פיי, ילדה בת 13 אשר מתגוררת עם אמא בגרמניה של 1980, כריסטיאנה כבר בגיל צעיר נופלת לשימוש בסמים קשים, הסרט מעביר את חולשתו הפיזית והנפשית של האדם בעת התמכרות לסמים.

ונדטה

הסרט ונדטה הוא יצירת אומנות מתוחכמת, סרט המותח ביקורת על החברה שבה אנחנו חיים, כיצד מערכות ובעלי ממון מנהלים אותנו, ואנו מושתקים על ידי הדיכוי הממשלתי, בין כל אלה קם גיבור העלילה העונה לשם ונדטה לבוש במסכה, אשר מלמד את החברה כמה לקחים, ולוחם למען צדק וחופש.

מיס סאנשיין הקטנה

ציטוט מתוך הסרט- “There are two kinds of people in this world, winners and losers.” הסרט מקסים ומלא הומור המתמקד במשפחה אשר נחלצת לטובת חלומה של הבת הקטנה אוליב, להשתתף בתחרות “מיס סאנשיין” שבקליפורניה, ובדרך הם עוברים חוויות אשר ישנו את מהלך חייהם.

רשימת שינדלר

סיפור שואה המספר את סיפורו האמיתי של התעשיין הגרמני אוסקר שינדלר, שעסק בתקופת השואה בהצלת חייהם של יהודים רבים ממכונת ההשמדה הנאצית. שינדלר, שהיה בעליהם של מפעלי תעשייה, שיחד קציני צבא גרמנים על-מנת שיתאפשר לו להעסיק יהודים, על אף סיכון חייו שלו וזהו סיפרו.

מטריקס

גיבור העלילה עונה לכינוי “ניאו” המגלה לראשונה כי העולם בו הוא חשב שהוא חיי למעשה עולם מדומה המכונה “המטריקס”. הסרט הראשון בטרילוגיית מטריקס הינו סרט בעל יכולת לעורר את מוחות ההמונים. נחת היסוד שלו “מה אם כל העולם, כל מה שאנחנו יודעים ומכירים הוא רק אשליה”. אנחנו בעיקר אוהבים אותו בשל כך, המסר מועבר בצורה מדויקת להפליא וקלה להבנה, תוך כדי מתן ההסברים סבירים למה העולם הוא כמו שהוא.

Enter the Void / אל תוך הריק

האמת היא, שמעולם לא ראינו סרט שכזה מבחינת ויזואלית, “אל תוך הריק” הוא פלא גאונות של מפצי אור וקול, הבזקי מצלמה ודמיון פסיכדלי. העלילה מתרחשת בטוקיו ומספרת על אוסקר צעיר הסוחר בסם הזיות עוצמתי ועל אחותו המתפרנסת מחשפנות. במהלך הסרט אוסקר, גיבור הסרט מת ואנחנו זוכים לחזות במסע דרך העיניים שלו, מחוץ לגופו הפיזי כאשר הוא נוסע בזמן ובמרחב. כמו הזיה או חלום, הסרט מתאר את מסעה של הנפש בהיפרדותה מהגוף הפיזי בעת המוות, תיאוריה הנגזרת מספר המתים והחיים הטיבטי.

יס מאן

זהו אומנם סרט קומדיה, בכיכובו של ג’ים קארי אשר לא כל כך תואם את אופייה של ששאר הרשימה, אנחנו בחרנו ב”יסן מאן” בעיקר בגלל המסר הנהדר וצורת ההגשה משובבת הנפש. גיבור העלילה הינו גבר מופנם, אשר כל חיו הפכו שגרתיים למדי לאחר גירושיו, עם הזמן הוא הופך לאדם סגור הנמנע מההזדמנויות הנהדרות שהחיים מציעים לו. הסרט הזה הוא הזדמנות להציץ בחיים שעשויים להיות לכולנו אם נבחר לחייך ולהגיד “כן” להזדמנויות.

לוסי

“לוסי” הינו סרט קצבי המשאיר את הצופה עקבי ומרוכז לכל אורכו. ברגע מפתיע, נראה כי לוסי כוכבת הסרט מעורבת בעסקת סמים מפוקפקת כנגד לרצונה. לוסי הופכת לבלדרית סמים הנושאת על גופה סמים יקרי ערך. עם הזמן אנחנו עשויים לגלות כי לסם אותו השתילו בגופה יש יכולות חדשניות המאפשרות לה להשתמש בכל יכולת המוח שלה דבר המאפשר ללוסי לנוע בחלל ובזמן, לגשת לכל זיכרונותיה ולשלוט בכל חושיה, היא אף מסוגלת להפעיל מכשירים סביבה ולנצח כל יריב אשר עומד למולה.

Waking Life / חיים בהקיץ

חיים בהקיץ הינו סרט אנימציה המתמקד בטבעה של התודעה, החלום והפילוסופיה הקיומית. הסרט הוא למעשה מצויר אך ראליסטי למדיי, עם זאת, המעברים בין סצנה לסצנה תלושים מכל סדר הגיוני. הסצנות מכילות מידע שונה, דמויות מוזרות ועוסקות בדיונים פילוסופיים אודות משמעות החיים. הסרט מתאר במבט אישי ומדויק כיצד החיים הם למעשה חלום נצחי.

הלגונה הכחולה

הדבר שאנחנו הכי אוהבים בסרט הוא ההזדמנות לצפות על חיים אחרים והסרט הזה הוא פרי דמיון החבוי בכולנו. סרט משנת 1980, המתאים בעבור כל מי שחלם אי פעם להיסחף אל אי בודד. זהו סרט פשוט, על זוג ילדים הננטשים באי טרופי בגיל צעיר, אט אט נוצר בניהם רומן המלווה בגילוי גופם המתבגר. תלושים מכל נורמה חברתית או דפוסי חברה כלשהם, הם מעצבים את דמותם.

Mr. Nobody

אנחנו יודעים להעריך רעיונות גדולים והסרט הזה הוא רעיון ענק. Mr. Nobody ממחיש את החשיבות של “להיות נוכח ברגע” ואת ה”רצון לחיות ללא פשרות” דרך עיניו של נימו שהוא למעשה בן האנוש האחרון המסוגל למות מזקנה, כל שאר בני האדם הם בני אלמוות. לנימו אין בעיה למות, הדאגה העיקרית שמעסיקה אותו “האם חי נכון?”.

The Truman Show המופע של טרומן

הידעתם שקיימת תסמונת נפשית הנקראת על שם הסרט? תסמונת המופע של טרומן היא תופעה נפשית בה אדם סובל ממחשבות חוזרות ונשנות אודות האמונה כי חיו מתועדים ומצולמים לשם מופע או תוכנית מציאות אישית. בדומה לתסמונת, טרומן גיבור העלילה מגלה כי חייו מצולמים לסדרה בלי ידיעתו.

מדריך ביטחון עצמי

 

מקווים שתפיקו השראה והכי חשוב, הנאה מהרשימה הזאת, אם יש לכם סרטים מומלצים נוספים שתרצו לספר לנו עליהם, אתם מוזמנים לכתוב על הקיר שלנו בפייסבוק ואנו נשקול להוסיף אותם לרשימה הבאה.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.