ניהול זמן – דרכים לניצול זמן איכותי

ניסיון חינם לזמן מוגבל

ניהול זמן – דרכים לניצול זמן איכותי

מרגישים כי הזמן חומק מבין אצבעותיכם? מאמינים כי אין לכם רגע לנשום? הטלפון לא מפסיק לצלצל? הרשימות לא מפסיקות להתארך? לו רק היה כלי שבאמצעותו היינו יכולים לעצור את הזמן… האמת? פעמים רבות אין צורך לעצור, אלא פשוט ללמוד לחיות עמו בהבנה.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

הכול קורה עכשיו?

הדבר הראשון שחשוב להבין הוא ששום דבר לא קורה ברגע זה: גם אם יש לכם 20 סידורים לעשות היום, אתם לא יכולים לבצע את כולם בבת-אחת גם אם הייתם רוצים וכדאי להשלים עם כך.

המקום היחידי שבו “הכול קורה” הוא הראש שלכם: כעת, אתם מדמיינים את אינספור המשימות, התחושות הלא נעימות והקשיים. אתם מרגישים שפשוט אין לכם את הזמן או את היכולת לעשות את הכול, אז אתם פשוט קורסים.

אבל שום דבר לא באמת קורה עכשיו, למה אתם קובעים שאתם כה אבודים? גם האדם המסודר ביותר בעולם לא יכול לדעת מה יצפון עבורו המחר: כולם הולכים בחשכה, מנסים לעשות כמיטב יכולתם לארגן את החיים שלהם בחוסר הוודאות הזה. שלא תטעו – אף אחד לא מגד עתידות.

נסו לקחת נשימה עמוקה ולהבין שאתם בשעה מסוימת ביום, כך שאתם עדיין יכולים להספיק הרבה, כל שעליכם לעשות הוא לדאוג לעצמכם וליצור מעט סדר בבלגן. גם אם לא תספיקו לעשות את הכול היום – אלו החיים שלכם! מה שחשוב הוא שאתם תהיו מאושרים בסוף היום הזה; גם אם לא תספיקו היום, תמיד יש את מחר.

התוודעו לחשיבות תחושות שונות בחייכם

האמת היא, חברים, שכולנו עשינו זאת עד עכשיו, כך שאין סיבה לחוש ברע – כולנו פירשנו את התחושה הזו לא נכון מהרגע הראשון.

הלחץ והחרדה שאנו חווים מסייעים לנו במידת מה לזהות מצבים חדשים בחיים שלנו; מצבים שהם חסרי ודאות, מצבים שהם מעניינים, מרגשים, אולי אפילו חווייתיים. יש לזכור כי בלעדיהם, אף לא היינו מעריכים את הרגשות החיוביים והטובים בחיים שלנו באותה מידה.

רוב האנשים בעולם הם אנשים של הרגלים, אשר נהנים ממה שהם מכירים ולא אוהבים חוסר ביטחון, אי-הבנות או מצבים שהם לא חוו בעבר – אך כאן הטעות.

אתם כן אוהבים ואפילו משתוקקים לחדש, לעומס, ללחץ, לעשייה, התפתחות ומימוש עצמי! פשוט לא ידעתם זאת. זה מה ש”החרדה” ניסתה לומר לכם: משעמם לכם, אתם זקוקים לריגושים, זקוקים לעניין, רוצים להתוודע, להכיר ולהתעניין – אתם פשוט לא יודעים במה להתחיל מרוב התרגשות. רק לאחר שתסיימו להכיר הכול – רק אז תחושו חופשיים.

למה שתרצו להיות חופשיים בכלל? איזה כיף זה להבין שמה שפחדנו ממנו כל הזמן הזה, היה לא יותר מהרצון לחיות? אז קדימה! קחו סיכונים, פרשו כנפיים וצאו לחופשי.

נערוך רשימות

כולם עורכים רשימות מידי פעם ופעם, כדי ליצור סדר בראש, כדי לזכור מה עליהם לעשות או פשוט כדי לזכור מה עליהם לארוז או לסדר.

כדי להצליח ולהיות פרודוקטיביים יותר, כדאי לכם לשנות משמעותית את האופן שבו אתם עורכים רשימות: ראשית, אם אתם מתקשים לעמוד בזמנים של עצמכם – כדאי לכם לנסות ופשוט לפנות לעצמכם זמן שאתם מקדישים לביצוע סידורים, מטלות ומשימות ולהשאיר אותו ריק.

שנית, כאשר אתם מצויים בזמן הזה, אתם מקדישים מספר דקות לעריכת רשימות. במקום לעשות רשימה של 10-20 פריטים, נסו להגביל אותה לכדי 3 פריטים חשובים שעליכם לבצע היום. לאחר שצמצמתם את הרשימה, בחרו פריט אחד מבין השלושה ובצעו אותו באותו רגע. אם אתם חשים כי אתם מרגישים את הלחץ או הרתיעה שוב, פשוט זכרו כי מדובר ברגש שהוא חלק בלתי-נפרד מחייכם, חלק מכם והוא איננו מפחיד כלל. חבקו אותו, נחמו אותו ועודדו את עצמכם לקום ולהמשיך את המשימה כראוי. אם אתם ממשיכים ללכת לאיבוד במחשבות שלכם, כדאי לכם לבצע אימון התמדה.

נייצר שגרה פרודוקטיבית

אז למדנו שאנחנו עמוסים והדבר לא נכון. ההיפך הוא הדבר – העומס רק גורם לנו ללחץ, אי-נוחות ותחושה מתסכלת של חוסר אונים. כעת, הגיעה העת לקחת את הנתונים הללו ולעשות שינוי.

כדי להצליח ולמנוע השתהות בעתיד, כדאי לכם לנסות ולפתח שגרה מסוימת, שתתרום לאורח-חיים מסודר, בו אתם יכולים לבצע כל משימה בהדרגה.

אנשים רבים מרגישים כי כאשר יש להם מעט זמן להתמקד במשימה לא פשוטה, כדאי להם לדחות אותה לעת מאוחרת יותר. אך אם לא תפנו את הזמן – לעולם לא תגיעו אליה. באותו אופן, אתם כן יכולים לחלק את המטלה לשבועיים ולבצע חלק ממנה במשך שעה ביום. אולי תתעסקו בה זמן רב יותר משחשבתם, אך באופן זה תוכלו לבצע אותה ביעילות ובנוחות.

אם מדובר במטלה ללימודים, נסו למצוא בימים העמוסים שלכם שעה, שתוכלו להקדיש לשיעורים ועבודות. גם אם מדובר בחודש טרם העבודה, כדאי לכם לנסות ולפתוח את הספרים כבר לפני, כדי שתוכלו לבצע את המשימה בקלות וביעילות.

אם אתם עמוסים בשלל משימות לא פשוטות, כדאי לכם לקחת דף ועט ולרשום אותן בצורה מסודרת. לאחר שהן יהיו מול העיניים שלכם, יהיה לכם קל יותר למצוא להם זמן בלוח-הזמנים שלכם. אתם אפילו יכולים לפנות לעצמכם זמן שבו תוכלו לתכנן את השגרה שלכם, כל שבוע מחדש: שבו עם עצמכם, הביטו בלו-הזמנים שלכם ומקמו את המשימות. משום שהן יהיו רשומות ואתם תדעו כי בחרתם לבצע אותן כבר, אתם תחושו מחויבות לעשותן ואשמה אם תימנעו מכך.

היו ראליים

עד היום תכננתם כמות מסוימת של סידורים או אירועים שעליכם לעשות ביום. מעכשיו, אתם פותחים בשיטה חדשה: כל תחילת שבוע, שבו ונסו לחשוב לעצמכם מה חשוב שתעשו השבוע? כתבו את הכול מסודר על דף. לאחר מכן, חלקו את המשימות לימים. יום אחד ארוך מדי? פשוט תאלצו לדחות את המשימה להמשך השבוע ואפילו לשבוע הבא.

היו ריאליים בתכנון שלכם: המטרה כאן היא לייצר שגרה שבה לא תרגישו לחוצים עוד, כך שכדאי לכם לחשב בכנות כמה זמן יידרש לכם לביצוע של כל משימה וכמה זמן יש לכם ביום, כדי להקציב למשימה הזו. גם פריסה של משימה על מספר ימים היא בסדר גמור, כל עוד ניתן לעשות זאת.

כדאי לכם לנסות ולבחון כל משימה לגופה ולראות לכמה זמן אתם באמת זקוקים. היו אסטרטגיים בתכנון שלכם מבחינה גיאוגרפית ומבחינת השעות, כך שתוכלו לייצר רשימת סידורים אופטימלית. יתכן ובהתחלה תתקשו להיות ריאליים במאה אחוז בתכנון שלכם ואף יהיה עליכם לדחות משימות מהיום למחר, אך ככל שתמשיכו לבחון את הזמנים ולהשתפר, כך תוכלו להיות חכמים יותר בתכנון הבא. אל תכפו על עצמכם לבצע משימות שאין לכם זמן אליהן או תנסו לדחוס עוד משימות שאתם זוכרים – גם לכם מגיעה מנוחה.

אתם תדעו שהרשימה שלכם טובה, כשתסיימו יום שלם ברוגע ושלווה, עם V לכל אורך הדף.

מקדו את עצמכם

פעמים רבות אנשים טובעים בתחושות העומס והלחץ, במחשבות… והנה לפתע עברה שעה וחצי ולא באמת עשיתם משהו. נסו לחזור על המנטרה הזו: “אני אדם אחד ואני יכול לעשות רק דבר אחד בכל פעם. לכן, אני אמקד את כל כולי במשימה המיוחדת והחשובה הזו; אתן לה את כל כולי ואשקיע כמו שלא השקעתי מעולם. לאחר שאסיים, אמשיך למשימה הבאה, כשאני מרגיש מאושר ומוצלח”.

נכון, אתם רוצים לעשות מיליון דברים ברגע, אבל אתם לא יכולים, אז אתם תמשיכו להתמקד בדבר האחד החשוב הזה, בסידור שבחרתם להשקיע בו את הזמן והכוח שלכם כעת והעניקו לו את כל האנרגיה שלכם, כדי שתעשו אותו בצורה הטובה והיעילה ביותר. לאחר מכן, תוכלו להמשיך הלאה.

נכון, אתם עדיין מרגישים את הלחץ, את התחושה הזו שאתם רוצים להיות בשליטה, לעשות הכול ולחשוב על הכול. אבל אתם יכולים לעשות רק דבר אחד, אז אתם תמשיכו להתמקד בדבר החשוב הזה ולהעניק לו את כל האנרגיה שלכם, כך שתבצעו אותו באופן האופטימלי ביותר. לאחר מכן, תוכלו להמשיך לדבר הבא.

הקפידו להמשיך ולאהוב את עצמכם, להתוודע לתחושות שבעבר תפסתם כלא נעימות כגון לחץ או עומס ולקבל אותן כחלק בלתי-נפרד בחייכם. כן, אתם עדיין רוצים להרגיש שאתם בשליטה וזה בסדר, כל עוד אתם לא נכנעים לרגש הזה. אתם יכולים לחשוב עליו כמעין תזכורת אירונית לכך שאיש איננו בשליטה. אתם יכולים להזכיר לעצמכם שאתם עושים כמיטב יכולתכם בכל יום ולהתרכז כעת בדבר האחד הזה, הוא אכן הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות עבורכם ועבור המשימה עצמה. אתם חייבים להמשיך ולהרעיף על עצמכם הרבה אהבה בכל עת, כדי לזכור שאין עליכם לשוב למנהגים ישנים. כל עוד תמשיכו להביט קדימה ולשאוף לחיבור פנימי, רוגע ושלווה, אתם בכיוון הנכון.

בנו ביטחון להצלחה

לפעמים אנשים נמנעים מלדבוק במטרה, משום שהם משכנעים את עצמם מראש כי הם לא יצליחו לעמוד במשימה. למה? ניסיתם פעם? מה גורם לכם להיות כה בטוחים בעצמכם?

אנשים אוהבים להתמקד בשלילי: להקשיב למחשבות השליליות שלהם, להרגיש נחותים, לעומת מי שהם. אל תהיו האנשים האלה! זכרו את כל הטוב שעצור בכם: כל החוכמה שלכם, האהבה שיש לכם לתת, האהבה שאתם מקבלים בזכות מי שאתם, היופי החיצוני והפנימי שלכם, הקבלה העצמית וקבלת הזולת שכדאי ותומכים בכם.

לכל אדם יש את המעלות שלו, את הכישרונות שלו, את הייחוד שלו – זו הסיבה שבני-אדם הם כה רבים ומגוונים; כה דומים, אך כה שונים.

כפי שאדם לפניכם הצליח לדבוק במטרה שלו – כך גם אתם. כפי שאדם אחר הצליח במשימה שלו – כך גם אתם. חד וחלק. השרישו את המחשבה הזו בראשכם, עד שאתם חשים את חום הביטחון עוטף אתכם, בהסכמה.

בנו מוטיבציה

כשהצלחתם להפנים כי אתם בהחלט אנשים מדהימים, שיכולים לבצע את המשימות שלכם ולדבוק במטרות שלכם כמו כולם, הגיעה העת להתרגש ולהתלהב מהעתיד שלכם: חלק גדול מהיכולת לנהל את הזמן שלכם נכון נובע מהמוטיבציה – דחף עז, שמרגש אתכם וגורם לכם לרצות להמשיך ולדבוק במטרה שלכם ולהעניק לה את כל הכוח שיש בכם, כדי לראות את סופה, לצלוח אותה ולהמשיך להתקדם בנתיב שבו אתם הולכים.

אתם כבר מבינים את המטרה שלכם, הסידור או הפעולה שעליכם לבצע. אם כך, מה מרגש אתכם בה? האם היא מעניינת בעיניכם? תסייע לכם להגיע ליעד? תסייע לכם לשמח מישהו שאתם אוהבים? תסייע לכם להתקדם? תסייע לכם להתגאות בעצמכם?

גם אם אינכם אוהבים את המשימה עצמה, תמיד יש חלקים מהנים יותר ומהנים פחות: מה אתם מתרגשים לבצע כחלק מהמשימה שלכם? מה הגשמת המטרה תניב עבורכם? מה גורם לכם לרצות להתחיל לבצע את המשימה שלכם, כאן ועכשיו? מדוע ביצוע של המשימה הזו יקרב אתכם להצלחה במשימה כוללת יותר?

ככל שתלהיבו את עצמכם יותר, כך תרגישו שאתם “מתים” להתחיל במשימה. מה שכן, אנשים רבים נוטים ליצור יותר מדי התלהבות כלפי הנושא ואז, לבזבז הרבה אנרגיה ועבודה על המשימה שלכם רק בתחילתה. מוטיבציה היא רצון שכדאי לכם לשמר לכל אורך המשימה, כך שתמשיכו לרצות לבצע אותה לכל אורכה בלי תחושות של שעמום, כי המשימה מייגעת והופכת למועקה בחיים שלכם, כאשר לפני רגע לא יכולתם לשלוט בעצמכם מרוב רצון לקחת בה חלק.

לפעמים, מעניינת ככל שהמשימה תיראה לעולם החיצון, אתם פשוט לא תוכלו למצוא בה את מה שימשוך אתכם לבצע אותה. במצבים כאלו, כדאי לכם לנסות ולהיעזר באהובים שלכם, כך שיפיחו בכם את המוטיבציה שאתם מחפשים. בכל דבר בחיים יש את מה שמרגש ומעניין, לפחות מעט – אל תתעלמו. תמיד כדאי לכם לזכור שבסוף המשימה, כשתשיגו את המטרה שלכם, אתם לבטח תחושו גאים בעצמכם – מוטיבציה לא קטנה.

פתחו כוח רצון

כוח רצון הוא שילוב של שתי מילים: כוח ורצון. הרצון הוא המוטיבציה, הכוח הוא הכוח הפיזי, לבצע את המשימה הזו.

כדי להצליח לבצע משימה בהצלחה, עליכם להשקיע מעמכם ולפנות זמן, שבו תוכלו לעסוק במשימה שלכם: כדי ללמוד, כדי לחקור, לייצר, לחשוב על תכנית ולעבוד לשם הצלחת המטרה.

כדי לעשות זאת, כדאי לכם לנסות ולבנות שגרה מסודרת, בה אתם מפנים זמן במיוחד למטרה שלכם.

המוטיבציה אמורה להעניק לכם את היכולת להתמקד במשימה שלפניכם ולהשקיע בה, במהלך הזמן שפיניתם לעצמכם. כדי ליהנות מכוח פיזי, הקפידו לישון היטב ולאכול היטב טרם השקעת זמנכם במשימה שלכם. הבטיחו לעצמכם כי בכל פעם, אתם באמת תתקדמו מעט יותר.

גם אם אתם מרגישים כי העצלנות “מטפסת בעלי גבכם” ומנסה “לגרור” אתכם לטלוויזיה, מהרו להעלים אותה ולשוב להתמקד במה שבאמת מעניין אתכם – הדבקות במטרה וההצלחה במשימה.

כמובן שלכולם מגיעות הפסקות, אך ודאו כי אתם לא מבלים יותר זמן בהפסקה, מאשר בהשקעה.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.