מה לעשות כשיש כל כך הרבה לעשות – הדרך לסדר את היום שלכם

מה לעשות כשיש כל כך הרבה לעשות – הדרך לסדר את היום שלכם

המאה ה- 21 הביאה עמה הרבה טכנולוגיה, קדמה ורעש, הרבה מאוד רעש, שנובע מאלפי אנשים שמתרוצצים ברחובות כל היום: עובדים, לומדים, מבצעים מטלות, סידורים ומנסים “לעבור את היום בשלום”.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

אם אתם מרגישים כמו שתיארנו עכשיו, זהו בהחלט המאמר בשבילכם; כזה שיוכל לסייע לכם למצוא בכל יום קרן אור של הרבה חום ואושר.

תכננו מראש

כדי להצליח ולהתמודד עם כל יום בצורה האופטימלית ביותר, ללא הפתעות או מכשולים, כדאי לכם ללמוד לתכנן כל יום שלכם מראש. גם אם מדובר בשבוע עמוס, כדאי לכם לעשות את אותו הדבר. ברגע שאתם רושמים על הדף את כל מה שיש לכם לעשות, כל העומס וכל המחשבות כבר לא בראש שלכם – הוא בדף. מרגישים את השחרור הזה? התחושה הזו שאתם לא צריכים לזכור הכול בקופסא שלכם ושחס וחסיסה היא תיעלם ולא תשמעו ממנה שוב.

כל יום שישי או שבת, נסו לשבת עם עצמכם ולחשוב על כל המשימות וכל המטרות שהייתם רוצים להשלים בשבוע הקרוב. רשמו את כל מה שעולה בראשכם, אל תתביישו בכלל.

לאחר שסיימתם, נסו לחלק את המשימות לימים, בכמות של חמישה סידורים לכל יום, לכל היותר. אם אתם מרגישים שמדובר ביותר מדי, אתם תמיד יכולים לרשום ארבעה או שלושה סידורים, בנוסף למסדרת היומית שלכם. המטרה היא שהרשימה תהיה הגיונית, קונקרטית, כזו שאתם באמת רואים את עצמכם מסיימים עד סוף היום.

גם אם ישנן משימות שיהיה עליכם לדחות לשבוע הבא, נסו ללמוד ולקבל זאת. בסופו של דבר, החיים הללו הם החיים שלכם ואתם בטח יכולים לחכות וללכת לדואר או לבנק שבוע הבא.

תכננו נכון

כדי להצליח להתמודד עם כל יום בצורה נכונה, כדאי לכם לדעת איך לתכנן נכון כל רשימה ומשימה.

בסופו של דבר לכל אדם יש סדר עדיפויות, הדברים שחשוב לו לעשות והדברים שהוא יכול לדחות למחר. רוב האנשים מעדיפים לשים מטלות של אחרים או סידורים אישיים קודם, לפני דאגה עצמית. לכן אם אתם רעבים, אתם תתאפקו. אם אתם עייפים, אתם פשוט תשתו עוד כוס קפה ואם אתם מרגישים שהגוף שלכם תפוס מרוב שלא ביצעתם פעילות גופנית, אתם פשוט תתרצו שהריצות שלכם מספיקות, אף על פי שאתם יודעים שלא.

כדי להצליח להתמודד עם כל רשימה “מאיימת” או כל יום בפני עצמו, אתם חייבים להתחיל לדאוג לעצמכם! לאכול מספר מסודר של ארוחות מזינות, שיעניקו לכם כוח.

 למדו על עצמכם

זוכרים אתכם? את עצמכם? את אנוככם? זוכרים? פעמים רבות, אנשים שוכחים ולא רק במובן הפיזיולוגי – אלא גם במובן הנפשי.

כאשר אתם חווים תחושות של תסכול, כעס, עצב, לחץ, עומס ו/או חוסר אונים, אתם בדרך כלל תנסו לברוח מהתחושות הללו. הגיוני מאוד סך-הכול, שכן לאדם יש שתי אסטרטגיות התמודדות מהירות – לחימה או בריחה.

עם זאת, זה המקום בו עליכם לעצור ולהבין שאתם פועלים לפי נוהל פרימיטיבי: אין כאן שום איום או גורם שיכול להזיק לכם, אלא רק אתם ועצמכם ואתם רוצים חיבוק.

במקום לברוח, נסו להקשיב לתחושה שלכם, לאתר את המקום הפיזי בו אתם מרגישים אותה, לחבק אותה ולנחם אותה. הרגישו את השרירים התפוסים, החיוך הלחוץ ושחררו אותם. נסו להבין מה הרגש שלכם מנסה לומר לכם: למה אתם מרגישים כך? ממה אתם מפחדים? נסו ללמוד על עצמכם ולהבין מהו המקור של הרגש: האם הוא חיצוני או שהכול בראש שלכם? אולי חוויתם חוויה לא פשוטה בעבר שייצרה דפוס של לחץ או שאולי אתם פשוט זקוקים לרגע של מנוחה?

ככל שתהיו קשובים לעצמכם, כך יהיה לכם פשוט יותר להתמודד. בעתיד אתם לא תאלצו להתמודד עוד, משום שאתם תדעו באופן אוטומטי לאמץ ולחבק.

 הכול קורה עכשיו? (לא)

שום דבר לא קורה ברגע זה. זה משפט שכדאי לכם לשנן רבות בראשכם, משום שאם אתם תבחרו ששום דבר לא יקרה – אתם תיהנו מרוגע ושקט ורוב הפעמים, איש לא יצעק עליכם לסיים את כל הסידורים והמטלות. גם אם יש לכם 20 סידורים לעשות היום, אתם לא יכולים לבצע את כולם בבת-אחת גם אם הייתם רוצים וכדאי להשלים עם כך.

המקום היחידי שבו “הכול זז” הוא הראש שלכם: כעת, אתם מדמיינים את אינספור המשימות, התחושות הלא נעימות והקשיים. אתם מרגישים שפשוט אין לכם את הזמן או את היכולת לעשות את הכול, אז אתם פשוט קורסים.

אבל שום דבר לא באמת קורה עכשיו, אז למה אתם קובעים שאתם כה אבודים? גם האדם המסודר ביותר בעולם, לא יכול לדעת מה יצפון עבורו המחר: כולם הולכים בחשכה, מנסים לעשות כמיטב יכולתם ולארגן את החיים שלהם בחוסר הוודאות הזה. שלא תטעו – אף אחד לא מגד עתידות.

מה כן קורה עכשיו?

משלמדתם כי החיים הללו שלכם וכי “הכול קורה” אך ורק בראשכם, זהו הזמן לבחור מה כן תעשו בשעה כך וכך ואם לא תכננתם מראש – אפילו עכשיו.

ההחלטה בידיים שלכם, רק אתם יכולים לבחור לאן תנווטו את החיים שלכם ומה תעשו בהם. זו אחריות גדולה, נכון, אבל אתם יכולים לעמוד בזה, כמו כל האנשים בעולם.

כאשר אתם תוהים מה כדאי לכם לעשות, כדאי לכם לנסות ולקבוע סדר עדיפויות מסודר, כאשר אתם עומדים “בראש ההתרחשות”: קודם כל אתם דואגים לאכול, לעשות ספורט ולישון היטב. לאחר מכן – אתם דואגים לאהובים שלכם, למסגרת שלכם, לתחביבים שלכם ולסידורים שלכם.

כדאי לכם לנסות ולצייר בראשכם סדר עדיפויות קבוע, כך שיהיה לכם קל לבחור בכל פעם ולא תיתקעו בשאלה של: “מה הכי כדאי לי עכשיו?!”.

אף כדאי לכם לנסות ולהימנע מפניה להסחות דעת מיותרות כגון טלוויזיה, פלאפון או משחקים, כאשר אין לכם זמן להתפנות אליהם.

נסו להיות כמה שיותר פרודוקטיביים בסדר העדיפויות שלכם ולהתחשב גם בתנאים של מיקום, זמן ורצון אישי לבצע את הפעולה הזו כעת.

זכרו כי החיים הללו בידיכם גם אם תכננתם אותם מראש ולכן, אתם תמיד יכולים לשנות סידור אחד לאחר ברגע האחרון, אם אתם מרגישים שאתם רוצים לגוון. עם זאת, אל תהפכו את הפעולה למנהג, משום ששימור סדר דורש שימור של שגרה מסוימת וככל שתשבשו אותה, היא תהיה פחות מהימנה.

התמקדו בהווה

ברגע שבחרתם מה אתם עושים – אתם מפסיקים לדבר עם עצמכם. עכשיו הגיע הרגע להתוודע למשימה של מולכם ולהיות לגמרי נוכחים בה. בין אם מדובר בעבודה יחד עם אנשים או עבודה לבד, עבודה פיזית או מחשבתית, אתם חייבים לתת את כל כולכם. ברגע שתרגישו שאתם שם 100%, אתם תדעו שאתם מבצעים את המשימה בדרך הכי טובה שאתם יכולים, לכן לא משנה מה אתם תשבחו את עצמכם. אתם גם באמת תתנו 100% מכם, כך שאתם באמת תעשו הכול בצורה הכי טובה שאתם יכולים.

מותר לא לדעת

רוב האנשים חשים מעין גאווה מסוימת, שמונעת מהם להודות כי לפעמים הם פשוט לא יודעים. האמת? דיי הגיוני שבשלב מסוים בחיים, תיתקלו במצב שאתם לא מבינים ולא מכירים. גם המשימות שלכם בלימודים, בעבודה או אפילו בעולם האמיתי עשויות להיראות חדשניות לחלוטין, עד לכדי מצב שאינכם מבינים מה רוצים מכם.

אז מה אתם עושים? אתם פשוט מודים שאתם לא יודעים ומבקשים עזרה. אתם בני אדם כמו כולם ואתם רוצים לעזור אחד לשני, כדי להפוך את העולם לטוב ובריא יותר. אם כך, למה שלא תרצו שיעזרו לכם?

כאשר אתם מודים שאתם לא יודעים, אתם פותחים מקום לידיעה; מעין מוכנות ללמוד ולהתקדם. אתם תשימו לב שככל שאתם מביעים חוסר ידע, כך אתם צוברים יותר ממנו!

היו פתוחים לחידוש במטלה שאתם עושים, למעניין ולמאתגר. אתם תשימו לב כי לפתע אינכם חשים לחוצים עוד, אלא שאפתנים.

האצילו סמכויות

עדיין מרגישים עמוסים עד לכדי נואשות? איפה כולם?

כאשר אתם בתקופה שהיא באמת עמוסה מנשוא ואתם מרגישים שאתם פשוט לא יכולים להתמודד לבד, הגיע הזמן לבקש עזרה מכל אותם אנשים מדהימים שמרכיבים את החיים שלכם.

האנשים הללו רק מחכים שתבקשו מהם עזרה, הם רוצים להיות שם בשבילכם ולעשות כל מה שיוכלו, כדי שתהיו מאושרים. אז תעזרו להם ותבקשו מהם עזרה.

אם אתם מספר אנשים בצוות של עבודה, לימודים, פלוגה או בית, כדאי לכם ללמוד להאציל סמכויות – לחלק את האחריות בין כל בני המקום, באופן שווה. אין סיבה שתיקחו את כל העול הזה על גבכם – אתם רק אדם אחד ואתם יכולים לעשות כמה שאתם יכולים – לא יותר.

אל תאפשרו לתחנונים או קיטורים להניא אתכם, כולם חייבים לעשות את החלק שלהם.

קחו נשימה עמוקה – אלה רק החיים

לכולם יש “ימים לחוצים, ימים טובים וימים רעים”, אך ההגדרה שלהם כ-ימים כאלו נובעת אך ורק מהתודעה שלכם. אתם בוחרים בכל יום אם להתעורר בבוקר ולהודות על מה שאתם מקבלים, על הסביבה שלכם ועל החוויות שאתם עוברים ביומיום או להתלונן, לקטר ולנסות לברוח מהן בכל דרך אפשרית, כדי לעשות… מה? אי פעם חשבתם למה אתם כל כך ממהרים בעצם?

קחו נשימה עמוקה ואמרו תודה על היום היפה שאתם מתעוררים אליו, החיוכים שאתם זוכים לראות כל יום, האנשים הטובים שמלווים אתכם יום-יום והמסגרת המלמדת שכיום אתם מצויים בה.

קחו את הזמן ליהנות מהמטלות והמשימות שאתם מבצעים, גם אם הן לא האהובות עליכן ביותר; כל אחת מהן יכולה לפתוח בפניכם עולם חדש.

גם אם העולם איננו כולו ורוד, מלא חדי-קרן וקשתות, הוא עדיין יפהפה בדיוק כמו שהוא. זכרו שאם לא היה לכם את הרע, לא הייתם יכולים לשפוט כי האחר טוב. זו נקודה למחשבה.

אז נסו לשחרר את האידיאלים, את הרעיונות והקונספטים ופשוט היפתחו למציאות כמו שהיא, בלי מקום לפרשנות או שיפוט מוקדם. חייכו והיו מאושרים עכשיו, במקום לחכות למשהו שיגרום לכם לחייך.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.