מאכלים שיעזרו לכם לשמור על בריאות הלב

מאכלים שיעזרו לכם לשמור על בריאות הלב

הלב שלנו. אנחנו אוהבים להשתמש בו כדוגמא לאיבר המכיל את כל הרגשות שלנו, אפילו הלב שאנו מציירים מתאר אהבה (אף על פי שבעצם הוא התבסס על אחוריי האישה). עם זאת, ככל שאנו גדלים אנו מבינים כי אמנם הלב שלנו איננו השומר של הרגש, אך הוא בהחלט השומר של החיים. הלב שלנו הוא שריר, האחראי לנתב את מחזור הדם שלנו לריאות ולשאר הגוף שלנו. דמיינו מנהל, לדוגמא, המנתב את העובדים שלו למשימותיהן. הבעיה היא שהגוף שלנו לא ידע כיצד להתנהל ללא הלב, לכן פגיעה בו נחשבת לחמורה מאוד. הלב מנתב דם לריאות בנפרד משאר הגוף, לכן ברגע שהוא נפגע, החמצן המועבר לריאות שלנו נפגע ואנו עשויים להימצא במצב קריטי ואף אנוש כמעט מיד. גם בחיי השגרה, הלב שלנו שרוי בסכנה מתמדת. התזונה המערבית עשירה בשמן, חלבון וסוכר, כולם מסוכנים ברמות גבוהות עבור הלב. הלב אף מתקשר לעורבים ולוורידים, אשר עשויים להיסתם עם השנים עקב כולסטרול גבוה והצטברויות של שומנים. הדבר עשוי להוביל לטרשת העורקים, בעיות לחץ דם, “התקף לב”, הפרעות קצב ועוד. כאשר הלב שלנו חולה, כל הגוף שלנו חולה. כיצד נצליח למנוע את הזוועות?! כיצד נצליח להימנע מחולי, כאב ומוות בטרם עת? לשם כך, ריכזנו כאן עבורכם עשרה מאכלים שכדאי לכם לשלב בשגרה היומיומית שלכם. זהו לא הפתרון היחיד, אך זהו לפחות חצי מהפתרון האולטימטיבי.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

אומגה 3

ישנם שמנים רבים שאנו מעבדים בגופנו במהלך היום, רוב התזונה המערבית מתבססת על שמנים. אומגה שלוש נחשבת לשמן בריא, יחד עם אומגה 6. המוח שלנו מורכב מ- 60% של שומן, וחלק גדול מההרכב הזה מכיל אומגה 3 ואומגה 6. האומגות אחראיות על תהליך בניית הממברנות של התא, הצינורות אשר מעבירים מכל טוב אל התא ומוציאים ממנו את הפסולת החוצה. בנוסף, הם “משכימים” את האנזימים שתפקידם להעביר את המינרלים והוויטמינים דרך הממברנות אל התאים ולהעביר מהתאים את הפסולת שלהם החוצה. בתרבות המערב, אנו צורכים כמויות בלתי נתפסות של אומגה 6, אשר אף מזיקה ללבנו בכמות מוגזמת. הגוף שלנו זקוק לאיזון בריא בין השניים כדי לפקד ביעילות, כך שכדאי לכם לבחון את המזונות השונים ולהקפיד לבחון שאתם לא מגזימים בכמויות האומגה 6 שלכם.

אומגה 3 חשובה מאוד לתפקוד הנוירולוגי ולתפקוד הקרדיולוגי שלנו. זוהי חומצת שומן בריאה, אשר אחראית לבנייה תקינה של קרומי התא, אנטי-דלקתית, משמשת מקור לאנרגיה והמהותי ביותר עבורנו בנושא זה – היא אף מפחיתה את רמות השומנים בדם (וכיוצא בזה את רמת הכולסטרול בדם, על ידי הפחתת ייצור הטריגליצרידים, המצויים ברוב הכולסטרול) ומונעת את תהליך החמצון של הכולסטרול, אשר עלול להביא לבעיה של רדיקלים חופשיים בגוף. רדיקלים חופשיים זו תופעה במהלכה להרבה מולקולות שלנו חסרים אלקטרונים, מה שגורם לחוסר איזון בגוף שעלול להביא להשלכות חמורות.

כדי לשפר את תפקוד הלב שלכם ולמנוע סיכון למחלות, מומלץ לשלב אומגה 3 בתזונה היומית שלנו. אומגה 3 ניתן למצוא בדגים שומניים כגון סלמון (סלמון נחשב לדג בריא באופן כללי ולדג הבריא ביותר עבור הלב שלכם), מקרל, סרדינים טונה… קיימים מאגרים יפים של אומגה 3 בזרעי צ’יה, אשר אף נחשבים למזון-על. אגוזים, אך בעיקר אגוזי מלך, תרד אצות ועוד.

ירקות ופירות בקליפתם

מחקרים מוכיחים כי שילוב של ירקות ופירות בתזונה היומיומית מפחיתה את הסיכוי להיווצרות מחלות בכלי הדם והלב שלנו. פירות וירקות אשר נשמרים בקליפתם מכילים כמות יפה של ויטמינים ומינרלים. אף מומלץ לצרוך סוגים שונים של ירקות ופירות במהלך היום, כדי לקבל את כל מגוון הוויטמינים והמינרלים שיש להם להציע. גם כדאי לדבוק בירקות ובפירות בעלי הצבעים החזקים, אשר מכילים כמויות גבוהות יותר של ויטמינים ונוגדי חמון. נוגדי חמצון הם הנוגדן העיקרי לבעיית הרדיקלים החופשיים, אותה הזכרנו קודם. מהותי למנוע רדיקלים חופשיים משום שהם מונעים מחמצן להגיע לתאי המוח בצורה בריאה ועקב כך, הם מובילים למחלות כגון אלצהיימר או מחלות לב.  ככל שתקפידו לצרוך יותר ירקות ופירות, כך לבכם יהיה בריא יותר – כיום מומלץ לצרוך שמונה מנות של ירק ופרי ביום בסך הכול, כמובן שהנטייה היא יותר לכיוון הירקות, שכן קיימים סוכרים רבים בפירות ולא כדאי להגזים בצריכתם. הירקות והפירות הנחשבים לטובים ביותר עבור הלב שלנו הם עגבנייה, ברוקולי, בצל למיני סוגיו, פירות יער ומיץ רימונים טבעי. אודות רוב הירקות הללו נפרט בהמשך, כך שנוכל להבין את הקשר בין הערכים התזונתיים שלהם ללב שלנו.

קטניות

קטניות נחשבות לבריאות מאוד עבור גופנו באופן כללי. הן נחשבות לחלבון המהווה בסיס לבניית מסת שריר, הורמונים, רקמות ואנזימים משום שהן מכילות כמויות גדולות של חומצות אמינו ומינים רבים שלהן. הקטניות אף עשירות בסיבים תזונתיים, אשר אכילתם על בסיס יומיומי מסייעת להוריד את הסיכון ללחץ דם גבוה ,לסוכרת ,להשמנת יתר ולדלקות המהוות גורמי סיכון למחלות לב. כדאי לצרוך בין 25 ל- 40 גרם סיבים תזונתיים ביום, מה שהופך פשוט בהרבה כאשר קיימים כל כך הרבה מהם בקטניות. קטניות אף עשירות בוויטמינים רבים כגון ברזל, ויטמין E, ויטמינים מקבוצת B, אשלגן, סלניום ועוד. כדי להימנע ממחלות לב וכלי דם, מומלץ לצרוך על בסיס יומיומי בעיקר סויה, הנחשבת לחלבון מלא ועשירה בסיבים תזונתיים, מינרלים וויטמינים אשר יבטיחו את בריאות הלב שלנו. בנוסף, קיימות קטניות רבות כגון שעועית שחורה, המסייעת להפחית את הכולסטרול, אפונה, עדשים למיני סוגיהם, פול וחומוס.

דגנים

דגנים ובייחוד דגנים מלאים תורמים רבות לגופנו וללבנו. גם הדגנים המלאים עשירים בחלבון, הם מונעים בעיות עיכול, מספקים אנרגיה לטווח ארוך, משפרים את מצב הרוח, מקנים תחושת שובע לאורך זמן, מסייעים לתהליכי הרזיה, מספקים ויטמינים ומינרלים חשובים לבריאות גופנו ואף הם מכילים סיבים תזונתיים רבים, ויטמינים כגון E, ויטמינים מקבוצת B, סלניום, סידן, זרחן, אבץ, נחושת, ברזל ומנגן. הסיבים התזונתיים של הדגנים המלאים מזרזים את תהליך העיכול ומנקים את גופנו מרעלים, כולל רדיקלים חופשיים ומיצי עיכול, אשר עשויים חלילה להיספג חזרה למחזור הדם שלנו ולהזיק ללבנו.

דגנים מלאים בריאים ועשירים במינרלים וויטמינים ניתן למצוא בעיקר בשיבולת שועל, קינואה, אורז חום, שיפון, כוסמת ועוד.

שוקולד מריר

גם אם אנו משתדלים לאכול בריא ככל האפשר, לעיתים אנו חייבים “לחטאות” מעט, אפילו רק בשביל ההרגשה או הטעם. אבל מי כתב שאנו חייבים לחטאות? אולי אנחנו עדיין אוכלים בריא וכלל לא מודעים לכך?! הדבר נפוץ כאשר מדובר בשוקולד. הכוונה היא, כמובן, לא לשוקולד חלב כי עם שוקולד מריר, לפחות 70%, שכן שוקולד חלב עשיר בהרבה מאוד מרכיבים שאינם בריאים לגופנו. לעומתו, שוקולד מריר עשיר בקקאו טהור, שהוא מקור הבריאות. הפלבנואידים שבקקאו הינם נוגדי חמצון רבי עוצמה, אשר מגנים על הלב שלנו ונלחמים בנזק שיוצרים הרדיקלים החופשיים בגופנו. ככל שהשוקולד מריר יותר, כך הוא בריא יותר. כמובן שלא כדאי להתחיל לאכול חפיסת שוקולד על בסיס יומי, ההמלצה היא לצרוך בערך 4 קוביות שוקולד ביום.

אגוזים

אגוזים ושקדים יחד נחשבים בריאים מאוד עבור גופנו, משום שהם מכילים מינרלים וויטמינים רבים כגון חומצות אומגה 3, סלניום, סידן, ברזל, סיבים תזונתיים, חלבון מן הצומח, פיטוסטרולים ורכיבים נוספים. רוב האגוזים אף עשירים בנוגדי חמצון, המסייעים להתמודד עם בעיית הרדיקליים החופשיים. האגוזים תורמים בין היתר להורדת רמות הכולסטרול בגופנו והפחתת הסיכון למחלות לב. מומלץ לצרוך בין 20 ל- 30 גרם של שקדים ואגוזים ביום. עם זאת, האגוזים אכן שומניים ועשויים להביא לעלייה במשקל, כך שכן יש לבחון את הכמות שאתם אוכלים יומיום. האגוזים המומלצים במיוחד עבור הלב הם אגוזי המלך, הפקאן, שקדים, שומשום (טחינה), אגוזי לוז וקשיו. אפשרות מצוינת לאכול אותם על בסיס יומיומי היא לנסות לשלב אותם כתוסף קראנצ’י לסלט.

פירות יער

לא רק שהם שייק הפירות הטעים ביותר שתטעמו, אלא שהם גם הפירות הבריאים ביותר עבור הלב שלנו. פירות היער עשירים בנוגדי חמצון הקרויים מאנתוציאנינים, פוליפנולים וקוורציטין, המסייעים להילחם ברדיקלים החופשיים בגופנו. ישנם פירות יער המכילים גם מלטונין, המסייע לנו להירדם יותר בקלות. ידוע כי שינה היא עת אשר במהלכה גופנו מתנקה מרעלים ולכן מהותי עבורנו לישון גם עבור הלב שלנו, כך שרעלים במערכת העיכול לא יצליחו להסתנן חזרה למערכת הדם. פירות יער ידועים כגורם עיקרי להפחתת מחלות לב וכלי דם ואף הפחתת רמות הכולסטרול בכלי הדם, כך שמומלץ לנסות ולשלב כמה שיותר במהלך היומיום.

פירות יער איכותיים הם התותים, האוכמניות, הדובדבנים והפטל.

ויטמין C

ויטמין C נחשב לאחד הוויטמינים הקריטיים עבור גופנו. מעבר לסיוע שהוא מעניק ללב, הוא אחראי לייצור הקולגן בגופנו בנוסף לברזל, הוא מסייע לשימור העור, השיניים והחניכיים שלנו, מסייע בהחלמה של פצעים ועוד. בנוסף, ויטמין C עוזר בעת התמודדות עם בעיית הרדיקלים החופשיים, אשר כעת אנו יודעים כי פוגעת משמעותית במוח ובלב שלנו. ויטמין C לא נאגר בגוף כלומר, הוא נשאר עמנו כל עוד הוא נצרך על ידינו באוכל ומופרש לאחר מכן על ידי השתן. עקב כך, כדאי לאכול הרבה ויטמין C במהלך היום.

מאכלים המכילים ויטמין C כוללים פלפלים בכל הצבעים, גויאבה, פפאיה, קיווי, תות שדה, תפוז, מלון, לימון, פטרוזיליה, כרובית לא מבושלת, אשכולית, אפרסמון, ערמונים, קולרבי ועגבנייה.

אלכוהול

לפעמים נחמש לגלות כי ישנם תענוגות בחיים שמותר לנו ליהנות מהם לעיתים. כך גם כאשר מדובר באלכוהול: ידוע כי רובו בעיקר איננו בריא, אך ישנם יתרונות בריאותיים מסוימים גם לבירות וגם ליין ושמפניה, שמציעים כי לעיתים ניתן לחרוג מתפריט הבריאות השלם שלנו ולשתות כוס או שתיים, אך לא יותר. השמפניה, למשל, מכילה פוליפנולים, המשפיעים על ויסות זרימת הדם ולחץ הדם בגוף. גם ביין אדום ישנם פוליפנולים. הייחודי הוא שיין אדום מורכב בעיקר מענבים, כך שהוא מכיל נוגדי חמצון נוספים כגון  פְלַבוֹנוֹאידים, קָטֶכינים, קווֶרסֶטין, אנטוֹציאנידינים ופרוֹציאנידין. נוגדי החמצון מסייעים לטפל בבעיית הרדיקלים החופשיים, להפחית את קרישת הדם, להרחיב את כלי הדם ועל ידי כך להאט את לחץ הדם, להפחית את רמות הכולסטרול בכלי הדם ועוד.

תפוחי אדמה

גם תפוחי אדמה וגם בטטות נחשבים מצוינים ללבנו. הם מכילים שלל מינרלים וויטמינים כגון אשלגן, סיבים, סידן, ויטמינים מקבוצת B, ויטמין C, מגנזיום, זרחן ומעט סיבים תזונתיים. הסיבים התזונתיים מסייעים לפתור את בעיית הרדיקלים החופשיים. האשלגן הוא מינרל הנחשב חיוני עבור לבנו, אשר עדיין לא יחסנו אליו דיי חשיבות. אשלגן נחשב לאלקטרוליט, משום שאחת הדאגות העיקריות שלו היא לסייע לשמור על מאזן המים. הדבר מאפשר התכווצות יעילה של השרירים, תקשורת יעילה בין המוח ושאר הגוף והולכה חשמלית יעילה. גם הלב שלנו הוא שריר, כך שללא האשלגן והנוזלים, הוא לא היה מצליח לתפקד כראוי. משום ששרירי הלב פועלים בצורה אופטימלית, גם קצב הלב הופך סדיר דבר אשר מונע הפרעות קצב או תחושות לא נעימות בגוף של פעימות מהירות ואיטיות לפתע, אשר עשויות להתרחש “פעם בירח מלא”.

בצל

מכל הירקות והפירות, על הבצל לקבל מקום של כבוד. הבצל בפני עצמו נחשב לירק כה בריא לגופנו; הבצל עצמו עשיר בוויטמינים מקבוצת B, ויטמין C, סידן, אשלגן, זרחן ומעט חומצות שומן בריאות כגון אומגה 3 ואומגה 9. הבצל נחשב לירק המסייע לחזק את המערכת החיסונית בשל תכונותיו האנטי-בקטריאליות והגופרית המצויה בו, המסייעת לנקות ולחטא את הגוף. הדבר מונע זיהומים או מפגעים העלולים להיגרם עקב הזיהומים בגוף.

בנוסף, הבצל עשיר אף הוא בנוגדי חמצון הקרויים פלבנואידים, אותם כבר הכרנו במאכלים רמים המסייעים לשמור על הלב ולמנוע את בעיית הרדיקלים החופשיים. בבצל סגול אף נמצא ריכוז גבוה של קוורציטין .

הלב שלנו הוא חלק מהמערכת המהותית ביותר לחיים שלנו. הכוונה היא לא למהלך החיים, כי עם לחוט החיים, אשר במהרה עשוי להישרף ולהתכלות אם לא נדאג לטפל בעצמנו, בלבנו וגם במערכת העצבים ומערכת הנשימה שלנו. מעבר למאכלים המצוינים כאן, הקפידו לעסוק בפעילות גופנית לעיתים קרובות, לישון היטב ולהימנע ממזונות שומניים העשירים באומגה 6, רעלים וגורמים מחמצנים כאלה ואחרים. אין הדבר אומר כי לא ניתן לחטאות לפעמים, אף ישנם מאכלים בריאים אשר נחשבים לטעימים ומערביים עד מאוד. במזון, מה שיש לזכור בעיקר הוא כי “הכול במידה”. כל שתקפידו לא לאכול יותר מדי ממשהו טוב או רע, אתם ככל הנראה תישארו בקו הבריאות.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.