כיצד מחסור בתקשורת עשוי להשפיע על הקריירה שלך באופן דרסטי

ניסיון חינם לזמן מוגבל

כיצד מחסור בתקשורת עשוי להשפיע על הקריירה שלך באופן דרסטי

הכוח שטמון בתקשורת אפקטיבית הוא מופלא – חברה שמעבירה את האסטרטגיה שלה בצורה נכונה, לוקחת עוד צעד קדימה אל עבר המטרה שלה.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

לחלופין, חברה שלא מצליחה להעביר לקהל את המידע כראוי, לא תצליח לשכנע את קהל הצרכנים לבחור דווקא בה, משום שהם לא מצליחים להבין את החזון שלה.

אם אי-פעם צפיתם בנאום שריגש אתכם והניע אתכם לעשות דבר מה, ראיתם תקשורת עוצמתית בפעולה ואף הושפעתם ממנה בעצמכם. כל אדם שבאפשרותו לייצר מוטיבציה באחרים, באמצעות העברת מסר באופן יעיל – הוא אדם עוצמתי מאוד – משום שהוא יכול לכוון אחרים לעשות כמבוקשו או לחוש בנוח בחברתו, בלי מאמץ.

בכל מקצוע ניכר כי חוסר בתקשורת עשוי להביא לטעויות ואף לאסונות: מהזמנות שגויות במסעדה ועד לרשלנות רפואית. רוב הפעמים, היא נובעת משום שאחד מהאנשים לא מבין את האחר היטב, אך בוחר שלא לשאול ולנסות להבין וכתוצאה מכך, יוצר כשל שמוביל לטעות.

כולנו קראנו כי כדי לקבל את מה שאנחנו רוצים – עלינו “להשמיע את השאגה” שלנו. אם אתם במערכת יחסים ואינכם מתקשרים את הרצונות והצרכים שלכם כראוי לבני הזוג שלכם, הסיכויים גבוהים כי אתם לא תקבלו אותם. הדבר נכון בנוגע לכל סיטואציה, חברתית או עסקית. לדוגמא, אם תתקשרו נכונה את הרצונות שלכם באשר לקריירה שלכם, הסיכויים גבוהים יותר כי הקריירה הסופית שלכם תושפע מכך באופן דרסטי. מחסור בתקשורת בעבודה עלול להוביל לחסרונות רבים, כגון תקיעות בתפקיד מסוים.

אתם חייבים להצהיר מה אתם רוצים מהחיים – זה לא אנוכי, אלא הכרחי לשם קיום מערכות יחסים וקריירה איכותיות עבורכם, באופן ספציפי.

השפעה רדיקלית על הקריירה שלכם

אם תחשבו על זה, בכל יום בעבודה אתם בונים מוניטין. בעודכם מרוויחים ידע וותק בתחום שלכם, אתם בונים לעצמכם שם. השם שלכם, המוניטין שלכם, הסטאטוס שלכם, האופי שלכם והעמדות שלכם כולם מתגבשים על ידי החברה שלכם יום-יום, בהתאם לפעולות שאתם מבצעים בעבודה ביומיום או מה שאתם לא עושים.

יתכן ויאמינו כי אתם אותם אנשים שמניעים פרויקט לסיומו ותמיד מגישים עבודה בזמן, אולי אתם האנשים שתמיד שולפים פתרון יצירתי במקרה הצורך… כשפרויקט חשוב עולה בפני המנהלים שלכם, יתכן והשם שלכם עולה בשיחה, בהתאם לכישורים מסוימים שהם מאמינים שיש לכם.

אם כישורי התקשורת שלכם יחסית רעועים, השם שלכם ככל הנראה לא יעלה, במקרה ופרויקט חדש ימצא את דרכו לחברה. גם לא העלאה נאה… שלא לדבר על קידום.

למה?

אתם לא תיהנו מהמשאבים, להם אתם זקוקים כדי להצליח

אם לא תתקשרו כי אתם זקוקים ל- X, אין שום סיבה שתקבלו אותו. מחסור בתקשורת ימנע מכם כל משאב שהייתם יכולים להשיג, אילו רק… אתם אלו שאמורים לדעת למה אתם זקוקים, כדי להצליח ולבצע את העבודה שלכם באופן אופטימלי. בהתאמה, אתם אלו שחייבים לתקשר את המידע הזה הלאה, כדי לקבל אותם.

אחד האספקטים הבולטים ביותר, הם התעדכנות בעבודה: בין אם מדובר במשרד, מסעדה או בית-חולים – כל מקום עבודה משתנה מיום ליום; כולם ודאי הייתם חולים מספר ימים, שבתם לעבודה ולפתע הרגשתם – הכול השתנה.

תקשורתיות טובה תסייע לכם לפנות את חבריכם לעבודה (שיתכן כי כבר פיתחתם עמם מערכת יחסים בעבר) ולהתעדכן עמם, באשר לשינויים שאירעו לאחרונה. ללא המידע הזה, יתכן כי יהיה לכם קשה יותר לבצע את עבודתכם או גרוע מכך – תעשו טעות.

יתכן מאוד כי פשוט לא יבינו אתכם

כאשר אינכם יכולים לבטא את המחשבות והרעיונות שלכם כראוי, אתם שמים את עצמכם במקום של חיסרון; הרבה יותר פשוט לאנשים לבחור ולא להבין אתכם או למה אתם מתכוונים, מאשר לנסות להבין ולהמשיך לשאול שאלות, כדי להגיע אל המטרה.

אם אינכם יכולים להעביר את הנקודה שלכם – רוב האנשים פשוט יניחו בשבילכם למה התכוונתם ויפרשו את המידע הזה כאוות נפשם, כאשר הם לא בהכרח יבינו אותה או יפנימו אותה במלואה.

תחושה של נידוי עשויה לאפוף אתכם

אנשים שסובלים מאיכויות תקשורת ירודות, אף נוטים להתקשות ולהקשיב לאחרים בהתאמה. אנשים שלא מקשיבים היטב, לא שמים לב למה שנאמר כפי שהם אמורים לשים לב. בנוסף, רוב הפעמים הם יפריעו למה שאחרים אומרים הרבה פעמים, יתפרצו ויקפצו למסקנות בלי להבין את הסיפור או את המטרה של השיחה באמת.

איש אינו אוהב לעבוד עם מישהו שמתפרץ לדבריו, לא מעביר מידע כראוי ולא באמת מקשיב לו. לכן סוג האנשים הללו מוצאים את עצמם בתחושה כי הם “מנודים” מהחברה לאורך זמן; משום שחבריהם לעבודה אינם מצליחים להבין אותם במהלך שיחה וכתוצאה מכך – הפסיקו לנסות.

עיקרון אי-הוודאות

כאשר אתם מצויים בעמדה של כוח או שיש לכם עובדים תחתיכם, חוסר תקשורת הופך לקטלני: כאשר אינכם יכולים להעביר מידע כראוי לעובדים שלכם, אתם יוצרים הרבה אי-ודאות במקום העבודה.

ישנם אנשים שאינם יודעים מה הסמכויות או מהם תחומי האחריות שלהם בעבודה, משום שהמנהל שלכם לא העביר להם אותן נכונה. גם כאשר שני אנשים עובדים יחד כצוות – אם הם לא יתקשרו, הם לא יתקדמו, כתוצאה מהספק.

שמועות ורכילות

כאשר אתם אינכם מדברים על נושא מסוים, פעמים רבות בני-אדם ישלימו את המידע החסר באופן טבעי, בין אם הוא נכון ובין אם לאו. אם נוסיף לכך את העובדה שפעמים רבות לא הצלחתם להעביר נקודה בצורה מסוימת, אלא בצורה שגרמה לאנשים להבין דבר מה שונה לחלוטין – הסיכויים גבוהים כי עמיתיכם לעבודה, יתייחסו אליכם באופן שונה.

דרכים לשפר את איכויות התקשורת שלכם – מבחינה וורבלית:

פחות=יותר

האם אי-פעם יצאתם מפגישה או הרצאה והרגשתם שמישהו דיבר במהלך כולה, אך לא הבנתם שום דבר? אל תהיו האנשים האלה!

כאשר אתם מדברים עם מישהו – עשו זאת קצר ולעניין. אתם יכולים להתעדכן ולנהל שיחת חולין, אך כאשר הגיע הזמן לדבר על מה שבאמת חשוב – עסקים או עניינים אישיים – אל תעמיסו אל הקהל שלכם במיליון מילים בדקה, אודות כלום ושום דבר.

הקשיבו היטב

כאשר אתם באמת מקשיבים ומביעים אכפתיות כלפי האחר ומה שהוא אומר, אתם מבינים אותו ולמה הוא זקוק. כתוצאה מכך, אתם בונים אמון במערכת היחסים וזהו מפתח למערכת יחסים אוהבת ומבינה.

בנוסף, כאשר אתם לומדים לפרש מה האחר צריך, אתם לומדים כיצד לבטא את הצורך הזה בעצמכם.

ביטחון עצמי

כאשר אתם מדברים בביטחון, אתם מראים לעולם על מה אתם מדברים, באמצעות שפת הגוף שלכם, הטון שלכם וקשר העין העוצמתי שאתם שולחים לאנשי השיחה שלכם.

חשבו טרם פתיחת פה

כאשר אתם מבינים מה אתם רוצים לומר פחות או יותר, נסו לחשוב בראשכם כיצד תוכלו לבטא אותם היטב בפני האנשים שעמכם, לפני שאתם מעבירים להם את המסר בפועל.

היו החלטיים

איינשטיין תמיד אמר “אם אתם לא יכולים להסביר זאת בצורה פשוטה, אתם לא מבינים את הנושא טוב מספיק”. מאוד נכון – אם אתם באמת מבינים מה אתם רוצים מהאחר ומה אתם רוצים להעביר – אתם אמורים להצליח ולתקשר את המידע הזה כראוי. אם הם לא מבינים אתכם – כדאי לכם לבחון את הנושא באופן עמוק יותר.

דרכים לשפר את איכויות התקשורת שלכם בעולם הכתיבה:

בחנו תחביר ושגיאות כתיב

בעבודה, מאוד חשוב לשמור על כתיבה איכותית; בין אם מדובר במזכרים, פקסים או מיילים ואפילו חלק מההודעות. שגיאות וטעויות קטנות כאלו, גורמות לעמיתיכם לעבודה להאמין כי אתם עצלנים או רשלנים וחבל.

היו בהירים ותמציתיים

חשוב בשיחה, חשוב בכתיבה. רוב האנשים מקבלים כיום אינספור מיילים לעבודה ולמייל הפרטי. איש אינו אוהב לעבור על כולם, לכן לרוב פשוט עוברים על כל המיילים ברפרוף, בחיפוש עקשני אחר ה”אחד והמיוחד” שאנו מחפשים היום…

במקום לנסות ולהיות ראוותניים כמו פרסומת, השתדלו להיות ממוקדים – אתם תסייעו לעמיתים שלכם מאוד.

הכירו את הקהל שלכם

אם אתם מנסחים מייל למנהל בחברה שלכם, כדאי לכם לכתוב אותו באופן קלאסי ורציני יותר. לעומת זאת, מייל קליל לעמיתכם לעבודה בנוגע לארוחת הצהריים, דורש הרבה פחות רשמיות. דאגו לזכור למי אתם כותבים מה.

שמרו על מבנה קבוע

אם אתם מנסחים מיילים ארוכים, אתם מנסחים מיילים מייגעים. השתדלו לתמצת את המידע ככל האפשר באמצעות נקודות, מספורים ותת-כותרות. כדאי לכם ליישם את השיטה הזו בכל מסמך כתוב.

השתמשו בשמות

כדי שלקהל שלכם יהיה יותר נעים לקרוא את המידע שאתם שולחים להם, השתדלו לרשום את השם שלהם עליו, במידת האפשר. כמובן שבדו”ח רשמי אין צורך שתעשו זאת, אך מיילים הם מומלצים מאוד, לדוגמא.

אם אתם לא מוצאים מקום בהתחלה, תמיד תוכלו למצוא מקום בסוף – “תודה, X” או “תפנה אליי, X, בכל נושא או שאלה”, הן דרכי שילוב מצוינות.

תוצאות

אם תיישמו את כל הטכניקות הללו, עמיתיכם לעבודה ימהרו לשים לב לביטחון שאתם מפגינים באשר לרעיונות שלכם, לאיכויות שלכם ולעצמכם בכלל. כתוצאה מכך, הם יראו בכם כמנהיגים.

משום שלאחרים יהיה הרבה יותר פשוט להבין אתכם, יהיה לכם פשוט יותר לחבור לאחרים ואף לשכנע אותם לעשות כרצונכם; לעשות לכם טובה או לפעול לפי רעיון שלכם.

אם אתם מנהיגים, איכויות תקשורת עוצמתיות הן חיוניות לשם ההצלחה שלכם והיכולת שלכם, להעביר את החזון שלכם הלאה, אל העובדים. אי-הבנות בעבודה מובילות לתפקוד ירוד, כשלים וטעויות רבות, שמרחיקות אתכם מהמטרה. כאשר אתם שולטים באיכויות התקשורת שלכם היטב, יתכן כי עדיין יהיו טעויות, כמו בכל מקום אחר, אך היו בטוחים כי עיקר הדברים החשובים לעולם לא “ייפלו בין הכיסאות”.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.