כוח רצון – איך להעצים כוח רצון ולהשיג כל דבר

כוח רצון – איך להעצים כוח רצון ולהשיג כל דבר

מרגישים שכל מה שאתם רוצים לעשות הוא לישון? אין לכם כוח לזוז? אולי חסרה לכם מטרה מול העיניים? אולי חסרה לכם המוטיבציה? אולי זה קצת משניהם?

כוח רצון הוא השילוב האבסולוטי של מטרה ומוטיבציה – המטרה גורמת לכם לרצות, המוטיבציה נותנת לכם כוח לבצע.

כיצד לפתח את השניים ולהטמיע אותם בחייכם?

צאו מהסרט

גם אם אף פעם לא אמרו לכם שאתם “חיים בבועה” ואתם האנשים הכי מקורקעים שאתם מכירים – כולנו פוט חלק מפס הייצור של החיים וכולנו רואים אותו בצורה הרבה יותר סובייקטיבית, משאנחנו חושבים.

כאשר אתם חיים את חיי היום-יום שלכם, אתם בדרך כלל מתעסקים בדברים הקטנים: הארוחות שלכם, הפגישות עם החברים, ההנאה הרגעית. באופן זה, אתם גם מתמודדים עם “בעיות קטנות”, שלא דורשות יותר מדי מאמץ או כוח רצון.

רובכם מצויים בשגרה מסוימת, אולי נוחה יותר או נוחה פחות, אך עדיין שגרה. לכל אחד יש משהו שמפריע לו חיי היום-יום שלו: הבית, העבודה, הלימודים, העיר, האנשים… משהו לא מדויק ואתם מחפשים את השינוי הזה. עם זאת, המשך החיים כפי שהם לא יעשה דבר מלבד להשאיר אתכם באותה שגרה מייגעת או משעממת.

הגיע הזמן “לצאת מהסרט” והשגרה ולהתחיל להסתכל לצדדים ומחוץ לקופסא, לראות מה אתם רוצים וכיצד אפשר לשנות את הסטטוס קוו: נסו דברים חדשים, הכירו אנשים חדשים והרחיבו אופקים. ככל שתחוו יותר, כך המוח שלכם יאלץ להסתגל ליותר מצבים, שיגרמו לכם לצאת ממצב השגרה החדגוני. גם חוסר שגרה הוא שגרה – הטובה ביותר שיכולה להיות.

כאשר אתם לומדים לירות לראשונה במטווחים, המפקד שלכם יכול לתת לכם אקדח ביד, ללמד אתכם איך להחזיק אותו, ללמד אתכם איך לירות, ללמד אתכם לכוון – אבל אתם ורק אתם, הם אלה שלוחצים על ההדק. אם לא אתם, דבר לא ישתנה. החיים שלכם לא שונים. הקפידו לזכור זאת.

האמינו בעצמכם

ואם אתם הם אלו שאחראיים לכל שינוי, ולו הקטן ביותר, בחייכם, הריי אתם הם החזקים ביותר בבועה הקטנה שלכם. אתם יודעים את זה? אתם זוכרים את זה? חשוב שלעולם לא תשכחו.

אנשים אוהבים להעליב את עצמם, לחשוב מחשבות לא-נעימות ואפילו מרתיעות, לקלקל לעצמם את המוטיבציה… הכול עקב פחד מכישלון, עצלנות או אי-אמונה עצמית.

אולי תופתעו לגלות זאת, אך בני האדם הם אנשים של הרגלים בשל המוח שלהם, שמאוד נהנה ללמוד דפוסים: חלק גדול מהיום שלכם מתנהל על מעין “טייס אוטומטי”, והמחשבות שלכם אינן שונות. ככל שתנסו להתעלם ממחשבות שליליות, הרסניות, שיפוטיות או “מורידות”, כך תשימו לב כי יש יותר מקום לחיובי בחייכם. איש לא אומר שזה קל, פשוט לדחוק את המחשבות הללו הצידה, הריי למדנו להאמין לכל מילה – אך הן כל כך מיותרות, חשבו על זה לרגע… אתם לא מה שהמחשבות האלה אומרות. אולי בהתחלה יהיה לכם קשה להאמין, קשה לראות את עצמכם כאנשים המדהימים והכישרוניים שאתם, אך היו בטוחים שככל שתזכירו לעצמכם – גם אתם תשימו לב.

איש לא אמר שפשוט להגשים חלומות או אפילו לבחור לרדוף אחריהם, אך האם חייכם יהיו שווים משהו, אם לא תעשו זאת? הריי אם אדם אחד עשה זאת לפניכם – גם אתם יכולים, אז איזו סיבה יש לכם לא לנסות? מה כבר יקרה?

תאמינו בעצמכם, תקפידו לראות את החיובי בכם ובעולם מסביבכם ותכבשו את הפחד המשתק, תלמדו לראות מעבר ל”חלונות האפורים” ולהבין את האמת – כי אתם יכולים לעשות כל דבר בעולם הזה. באמת. אולי זה נראה כך, אך זה לא באמת כל כך קשה.

ואם זה קשה? אתם פשוט תאלצו לפתח כוח רצון, גם לשם השגת אמצעים.

מה אתם רוצים?

אז למה אתם בעצם זקוקים ל”אמצעים”? אולי אתם זקוקים למשהו אחר? מה אתם מחפשים? האם אתם יודעים?

כדי לפתח כוח רצון איתן, אתם זקוקים למטרות שיעניקו לו “חיים משל עצמו”, תשוקה לפעולה. הריי ללא מטרה – למה יש לכם לשאוף? מה יש לכם לרצות? ולשם מה עליכם לעמול?

אם אתם יודעים מה אתם רוצים – נפלא! יש לכם מטרה, שתוכלו להטביע בה את כוח הרצון שלכם. אם יש כמה דברים שהייתם רוצים לשפר, לשנות או להטמיע בחייכם, כדאי לכם לרשום אותם, כדי שלא תשכחו. בנוסף, ברגע שאתם רושמים משהו על דף, אומרים אותו בקול – הוא הופך להיות אמיתי. זה הרגע שבו מסע ההצלחה שלכם מתחיל, בחסות כוח הרצון שלכם.

אם אינכם יודעים מה אתם רוצים לעשות, אין פלא שאין לכם כוח רצון.

איך תגלו?

אבל האמת היא שרוב האנשים בעולם לא יודעים וכנראה גם לא ידעו, מה הם באמת רוצים מהחיים הללו. נסו לא להיות האנשים הללו, הריי כל מטרת החיים היא לממש את עצמכם בצורה האופטימלית ביותר עבורכם.

אז כיצד מגלים? האם יש לכם כישרון מיוחד? האם יש משהו שתמיד רציתם לעשות, אך לא היה לכם את האומץ? האם יש משהו שאתם מאמינים בו כל כך, שהייתם מוכנים להילחם למענו? האם יש מישהו שאתם מחבבים ומוכנים לעשות הכול כדי שתצאו פעם אחת?

זהו הרגע “לעורר” את כוח הרצון שלכם, כמו כלב שמחפש אחר עצם.

אם תמיד התלבטתם בין כמה דברים, זהו הרגע לנסות ולחשוב מה גורם לכם להרגיש “חיים” בצורה העזה ביותר. אם אין שום דבר כזה ואין לכם שום רעיון בראש – יתכן שעדיין לא נתקלתם במטרה, שגורמת לכם לרצות “להתעורר”.

אז זה הזמן לחקור, לקרוא, לחפש, לשאול וללמוד מכל מי שאתם יכולים על כל מה שאתם יכולים, משום שאין שום סיכוי שבעולם כה גדול, רחב ועשיר ידע, אין ולו דבר אחד שהייתם רוצים לתת לו את כל מה שיש לכם.

חפשו היטב, הוא שם.

למה?

אם קרה לכם שיותר מדבר אחד גרם לכם להרגיש “חיים” פעמים רבות בחייכם, אתם יודעים כי כדאי לכם לבחון את מושא כוח הרצון החדש שלכם בקפידה.

אז למה החלטתם ללכת ללמוד דווקא את המקצוע הזה? למה החלטתם לפתוח עסק? למה אתם בוחרים לצאת דווקא איתם? למה החלטתם לעשות שינוי של 180 מעלות?

נכון, כולכם ודאי רוצים לומר שתחושת הבטן מיד תאמר לכם אם אתם צודקים או לא. עם זאת, תחושת בטן הנובעת מהתלהבות, עלולה גם לגווע עם הזמן.

לכן, נסו למצוא סיבות קונקרטיות למשימה שלכם, שיחזקו את האמונה שלכם במטרה או המטרות החדשות של חייכם. יחד עם האמונה, יתחזק גם כוח הרצון שלכם, משום שאתם תדעו כי כעת זה אמיתי. משהו הולך להשתנות ואתם עומדים מאחוריי ההחלטה שלכם במאת האחוזים.

עשו סדר בבלגן

כדי להצליח לפתח כוח רצון איכותי שיישמר לאורך זמן, כדאי לכם למצוא דרך “לסדר את החיים” שלכם. למה הכוונה? בואו נאמר שאתם רוצים להשקיע את כל כוח הרצון שלכם במציאת בית חדש, משום שהבית הנוכחי שלכם לא “חם” או “מזמין” עבורכם מסיבה כזו או אחרת. ברגע שהחלטתם כי אתם רוצים לעשות את השינוי הזה, עליכם למצוא את הדרך לגרום להחלטה הגדולה לבלוט בסדר היום הקטן שלכם: עליכם לקבוע פגישות עם סוכני נדל”ן, ללכת לראות דירות (אם אינכם גרים לבד, יהיה עליכם למצוא זמן שמתאים לכולם), לתכנן הובלה, אולי שיפוץ או רכשה של רהיטים חדשים… אם לא תתקשרו לסוכן הנדל”ן או תסתכלו על דירות באינטרנט – איש לא יעשה זאת עבורכם.

לכן, זה הזמן לעשות רשימות, כדי לדעת בדיוק מה עליכם לעשות, כדי להגשים את המטרה שלכם.

ברגע שתסדרו לכם תכנית ממוקדת על האופן שבו אתם פועלים כדי להשיג את המטרה שלכם, יהיה לכם קל יותר להעניק תשוקה וכוח רצון למטרה; אתם תדעו בדיוק מה עליכם לעשות, הסדר על הדף יתורגם לסדר בראש. הסדר הזה ירגיע אתכם.

אל תירתעו מחשש שלא תצליחו לתכנן נכונה או כי יהיה לכם קשה… כאשר אתם מביטים על שינוי מרחוק, הוא נראה גדול ומפחיד. עם זאת, ברגע שאתם מחלקים אותו לגורמים מסודרים – לפתע הוא נראה אפשרי, אפילו מלהיט.

למדו להתמקד

ברגע שהבנתם מה עליכם לעשות, כדי לגרום למטרות שלכם להתגשם, זה הרגע “להתניע” את כוח הרצון שלכם במלוא הכוח, כדי לשלב את התכנית בלוח הזמנים שלכם.

כמו שאמרנו, כדי להצליח “לעורר” את כוח הרצון שלכם, ראשית עליכם “לעורר” את השגרה שלכם. לכן, נסו לפרק את לוח הזמנים המאובק ולמלא אותו בפעילויות חדשות, שמטרתן היא לגרום למטרה שלכם להפוך מחלום למציאות.

תמיכה חברתית

גם אם לפעמים אתם מרגישים שממש קשה לכם להצליח, נסו לזכור כי כל אחד נתקל במכשולים. כאשר אתם מרגישים שאינכם יכולים יותר וכוח הרצון שלכם ברצפה, הגיע הזמן לחפש תמיכה, שתסייע “לנחם אותו ולהשיב אותו לעין הצריח”.

זהו הזמן לפנות לחברים ומשפחה, לספר, לחלוק, להתלונן, לבכות ואולי גם לבקש עצה או עזרה.

האנשים בחייכם אוהבים אתכם ורוצים לראות אתכם מצליחים, בדיוק כפי שאתם רוצים לראות אותם מצליחים. הם ישמחו לייעץ לכם עצה, לנחם אתכם בשעתכם הקשה, להזכיר לכם כמה אתם אנשים מוכשרים ומדהימים, שיכולים לעמוד במשימה לפניכם ולהצליח “להצית להבה חדשה” בכוח הרצון שלכם.

כל אחד זקוק לעזרה לפעמים. אם אתם זקוקים ל”יד”, אין לכם שום סיבה להתבייש או לאבד מכוח הרצון שלכם. העובדה שביקשתם עזרה, לא הופכת את המטרה לפחות שלכם – היא פשוט הופכת אותה למציאותית יותר.

למדו לפתח מוטיבציה

אם החברים לא הצליחו לעודד וכוח הרצון שלכם עדיין מרגיש יחסית נמוך, כדאי לכם לנסות ולהבין, שוב, כי הכול מתחיל ונגמר בכם: אתם האור והחושך של עצמכם, ה”יד” והמכשול של עצמכם, האומץ והפחד של עצמכם, האהבה והשנאה של עצמכם.

לכן, אתם מכירים את עצמכם הכי טוב, אז בטח שאתם יכולים לעודד את עצמכם: נסו “לקחת כמה צעדים אחורה” מהבעיה ולבחון אותה בצורה אובייקטיבית. נסו להיזכר כי לכל אדם יש מכשולים בחיים וכי כולם מצליחים להתגבר עליהם, עם מעט כוח רצון ותושייה. זכרו כי אתם אף פעם אינכם לבד – כי יש לכם את עצמכם. זכרו כי הגעתם עד כאן – אז אין סיבה שלא תגיעו גם לקו הסיום.

אם אתם מרגישים שאתם זקוקים ל”ניתוק”, כדי “לטעון את עצמכם מחדש”, אתם תמיד יכולים לנסות לעשות מדיטציה, יוגה או אפילו לקחת שבוע חופש מהמטרה שלכם. לפעמים, גם כוח הרצון זקוק למנוחה.

הילחמו בעצלנות

עם זאת, השתדלו שלא לבלבל בין עייפות לעצלנות. אנשים רבים חשים את תחושת כוח הרצון הלהוטה והראשונית, מתחילים להגשים את חלומם ומוותרים באמצע, פשוט עקב העצלנות המעיקה.

האם העצלנות הזו תנחם אתכם עוד 20 שנה, כשתשאלו את עצמכם “מה יכול היה להיות”? כנראה שלא.

גם אם אתם מרגישים שלא מדובר בעצלנות, הקפידו לקבוע לוח זמנים מסודר גם למנוחה שלכם מהמטרה, במיוחד בהתחלה, כדי שתזכרו לשוב אליה.

תנו לזמן לעשות את שלו

לכל מטרה נדרש זמן מסוים. גם אם אתם זקוקים ליותר זמן מהרגיל, אל תתייאשו – העיקר הוא שתיהנו מהמסע שלכם ושתצליחו להגיע אל היעד.

כוח רצון הוא תחושה שעלינו לרתום על עצמנו ולהכריח את עצמנו לפתח אט-אט, כדי להפוך לחלק בלתי-נפרד מהחיים שלנו.

אתם תראו כי לאחר שכוח הרצון שלכם יתרגל להיות “בן בית” בראשכם, יהיה לכם הרבה יותר קל להתמיד במטרה שלכם. הכול הוא עניין של הרגל בסופו של דבר, זוכרים?

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.