השקעות קטנות – איך להתחיל לבנות תיק השקעות

השקעות קטנות – איך להתחיל לבנות תיק השקעות

כולנו שאפנו להיות בוגרי הקורס הזה בשוק ההון כשיהיה לנו את הזמן. הבעיה היא שבעידן הטכנולוגי של היום אין זמן, ובינתיים הכסף שלנו מעלה אבק בכספת בבנק. לא חבל?! כאשר אתם בוחנים את האפשרויות שלפניכם, אתם יודעים כי הפיקדונות של היום לא מצדיקות את עצמן ונדל”ן דור הרבה ממון, שבדרך כלל אין לנו בנמצא. יש לציין כי למרות הסטיגמה, שוק ההון איננו תחום כה מורכב, הריי איש איננו יכול לצפות את העתיד ולדעת אם יצליח לזכות בממון, בדיוק כמוכם. המטרה היא פשוט “לפזר את הקלפים שלך בכל יד” ולהימנע מהפסדים ככל הניתן. אתם יודעים שיש לכם כסף ואתם רוצים להשקיע אותו, אז הגיע הזמן לעשות את זה! אבל איך? שאלה טובה. אנשים נוטים בדרך כלל להתבלבל מהמונחים, להילחץ מהתעסוקה הקרובה לכסף ומהאפשרות להגיע למצב של הפסד. כיצד נוודא כי דבר שכזה לא יתרחש עבורנו? כדי למצוא את הדרך הנכונה, ריכזנו כאן לפניכם את האופן בו כדאי לפתוח תיק השקעות מתחיל.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

זכרו שהכול כסף

ברוכים הבאים לעולם הכסף. אם חשבתם שבעולם האמיתי הכול סובב סביב הכסף, כאן החיים והמוות עומדים על קצוות המאזניים ותוהים אם יזכו לראות את הניצחון הבא או שיפלו לפשיטת הרגל. בכל השקעה כספית, בין אם היא מרגישה “השקעה בטוחה” ובין אם מדובר בניחוש מסוים והשקעה בשביל תחושה של הנאה בלבד, קיימות שתי אפשרויות: או שאתם מנצחים או שאתם מפסידים. ואם אתה מפסיד לאחר השקעה גדולה, יתכן ותסבול מההשלכות של ההשקעה הזו.

יש לציין כי בעולם הכסף יש “לבזבז כסף כדי להרוויח כסף” כלומר, להשקיע ממון רב. השקעות קטנות יניבו לכם ניצחון בהתאם. השקעה גדולה יותר תעניק לכם תשואה מכובדת שתתגאו בה ואולי אף תוכל לסייע לכם בכלכלה הפרטית שלכם. מהותי כי הכמות שאתם בוחרים להשקיע תתאים לתיק שאתם בוחרים לבנות: הדרך הנכונה ביותר לדעת מהי הסבילות שלכם לסיכון, היא פשוט לחוות זאת במציאות, אך בזהירות. חשוב מאוד שהתיק יהיה מתואם לתנודתיות שאנחנו מסוגלים לספוג, אחרת הדרך קצרה לקבלת החלטות השקעה רעות מאוד והיא ומובילה למפולת שלגים חסרת מעצורים.

כמובן שהכול תלוי בשיקול האישי שלכם, במצב הכספי שלכם ובכמות שאתם מוכנים להפוך לנזילה. בסופו של יום, אם אתם עדיין מתחילים תמיד ניתן לנסות “לטבול רגל אחת במים ולבחון את השטח”. במקרה הכי גרוע, תפסידו מעט כסף, אך למזלכם אינכם מתגוררים בעולם שוק ההון, אתם רק מבקרים בו; בעולם האמיתי, ישנם הרבה יותר דברים החשובים בהרבה יותר מהממון הנחשק.

אך לא משחק

אנשים רבים אשר נכנסים לעולם שוק ההון חשים את הריגוש זורם בעורקיהם כמעט מיד וממהרים להשקיע. נכון, הרגע כתבנו כי החיים אינם מבוססים על ממון, אך כסף הוא בהכרח אמצעי להשגת מטרה: חשבו על הילדים, בני הזוג, המשפחה והצרכים שלהם. חשבו על הצרכים שלכם בעת הקרובה, רשמו הכול ברשימה מסודרת והקפידו לחלק הכול כיאות, כך שתדעו מהי כמות הממון שבאפשרותכם להשקיע באמת, לא הערכה גסה. גם אם אתם מבקשים להתנסות קודם, כדאי להתחיל מסכום קטן, כך שהמכה לא תהיה עזה מדי ותגרם לכם לרצות לפרוש לפני שבכלל ניסיתם. כאשר אתם בוחרים לעסוק בשוק ההון, הפקידו לבחון את הכמות של הכסף שבאפשרותכם “לשים על השולחן” היטב, שכן ההפסד עשוי להיות גבוהה הרבה יותר מההימור, במידה ומדובר בכסף משמעותי עבורכם.

מתחילים בבנייה

בעולם ההשקעות קיימות שתי גישות השקעה כיום  – הגישה האקטיבית, לפיה על משקיע / מנהל ההשקעות לעמול קשה ולהיות פרודוקטיבי כדי להביא לידי ממון. המשקיע מנהל באופן שוטף את תיק ההשקעות על ידי רכישה ומכירה של ניירות ערך שונים. הגישה הזו מקובלת אצל רוב קרנות הנאמנות – הקרנות למעשה מנהלות את הכסף שלנו באופן אקטיבי – מנהלי הקרנות  מנתחים דוחות כספיים, אירועים עסקיים ומחליטים אם לקנות או למכור ניירות ערך. המטרה שלהם היא להניב תשואה. מנגד –  קיימת הגישה הפסיבית שפשוט עוקבת באופן פאסיבי לחלוטין אחר מדדים. בשוק ישנם מוצרים העוקבים אחר מדדים – תעודות סל וקרנות, ופשוט ניתן לרכוש אותם ולקבל את תשואת המדד.

אנו נבחר בגישה הפאסיבית, משום שכל המטרה שלנו היא לעבוד לבד ולהרוויח יותר ככל האפשר. כאשר אנו משלמים עבור יועץ השקעות שיבצע את הדבר עבורנו, אנו משלמים לו עבור שירותיו וחבל. בנוסף, הגישה הפאסיבית דורשת הרבה פחות הבנה בניירות ערך, שחבל לנו להשקיע בה אם אנחנו עדיין בתחילת דרכנו, עדיף ללמוד את הבסיס קודם.

מניות או אגרות חוב?

בפועל, צריך להרכיב תיק השקעות שבנוי בעיקר משני חומרי הגלם העיקריים של השווקים הפיננסים – מניות ואגרות חוב. אפשר לעשות זאת באופן ישיר, ואפשר לעשות זאת באופן מקיף וכוללני דרך תעודות סל / קרנות מחקות על האינדקסים שמספקות כאמור תשואה של מדד מניות מסוים. יש להבין כי בבורסה סוחרים מבחינת כמות באגרות חוב, אך המניות הן הפופולריות שבחבורה. ישנן אינספור אפשרויות נוספות בין לבין. בואו נפרט אודות העיקריים, כך שנבין אותם מעט יותר:

השקעה במניות 

מניה היא  שטר בעלות על חלק מחברה מסוימת, המאפשרת מעין שותפות בחברה, גם אם מדובר בחלק קטן יחסית. ככל שבעל המניות מחזיק ביותר מניות, כך מעמדו מתחזק . המניה מבטאת חלק גם בהון וגם בשליטה; אתם זוכים גם באחוז מהממון עצמו שהחברה מפיקה וגם בשליטה מסוימת בחברה עצמה.

מניה מקנה למחזיק זכות לדיבידנדים וכן היא מאפשרת להשתתף באספות בעלי מניות, להצביע ולהביע א עמדתכם. מניה גם מבטאת זכות הונית בפירוק של חברה.

המניות נרשמות בבורסה במקביל להנפקת החברה, כך שיוכלו להעריך את שוויה. החברה בעצם מוכרת חלק מהבעלות עליה, בתמורה לסכום מסוים שנכנס לקופת החברה ומשמש אותה בעסקיה השוטפים. באופן זה מצליחה החברה להמשיך להתקיים, בייחוד בימי השפל. מאז ההנפקה, המניות של החברה נסחרות באופן שוטף ומחירן נקבע בהתאם לקונים ולמוכרים באותו יום.

מדובר בשוק לכל דבר ועניין, הכוונה לשוק הכרמל – המוכרים מעדכנים את המחירים וכמות האחוזים שנקנית מהחברה, בעוד שהמוכרים בוחנים את התיק שלהם, אפשרות ההשקעה שלהם וכדאיות התשואה שהם עשויים לקבל. כל זאת לקראת קניית ומכירת המניות. לאחר מכן, הבורסה מפרסמת את חמשת הקונים והמוכרים הראשונים. ברגע שיש מפגש, מתבצעת עסקה – המוכר מכר את המניות והקונה רכש את המניות. מהרגע שנקבע הנקבע שער, כך באופן רציף מתנהל המסחר שמושפע מאירועים ספציפיים שקורים בחברה, ומאירועים שונים שמתרחשים בשוק המקומי ובשווקים הגלובליים.

השקעה באגרות חוב

אגרות חוב הן סוג של כביכול “הלוואה”: החברות מנפיקות אגרות חוב לציבור. בעת ההנפקה הן מגדירות את תנאי אגרות החוב – סוג האיגרת, הצמדה של ריבית – אם יש, לכמה שנים, מתי הפירעונות ועוד.

אגרות החוב נסחרות באופן שוטף בבורסה והן נבחרות לפי גורמים שונים – ספציפיים שנוגעים לסיכון של החברה עצמה וסיכון שירות החוב שלה כלומר, עד כמה היא יציבה? האם כדאי לי לבחור להשקיע דווקא את ההשקעה הזו כעת? מה היא תניב עבורי? וכללים – נתוני מקרו, הריבית בשוק, מט”ח, נתוני הכלכלה בעולם כעת ועוד. ככל שהסיכון של החברה גדל, כך התשואה על אגרות החוב תעלה והמשמעות היא שהמחיר ירד. מנגד, ככל שהסיכון קטן, אז מחיר אגרות החוב עולה.

אגרות החוב הנסחרות בבורסה מחולקות לאגרות חוב ממשלתיות שנחשבות הבטוחות ביותר, ולכן הריבית שלהן נמוכה במיוחד. הסוג השני הוא אגרות חוב קונצרניות – אגרות חוב של החברות, ששם התשואה לפדיון קשורה לרמת הסיכון באופן ישיר. בשוק יש אגרות חוב מכל הסוגים – אגרות צמודות למדד, אגרות חוב שקליות, אגרות חוב דולריות… המשקיע יכול לבחור אגרות חוב ספציפיות. יש שורה ארוכה של מדדים על אגרות החוב ועל כל מדד כזה יש מספר תעודות סל וקרנות מחקות שעוקבות אחריו.

אופציה

כאשר אין מקום למניות כרגע, מנפיקה החברה אופציה למניה על בסיס האפשרות הוודאית כי בקרוב יתפנה להם מקום. אתם, הסוחרים, רוכשים את האופציה הזו במחיר קבוע מראש, תוך ידיעה כי כאשר יגיע תורכם, יפנו אליכם באופן מיידי לקבל את הזכות על המניה, בעבור התשלום שקבעתם בשמנו בין אם לטובתכם ובין אם לרעתכם.

קרן נאמנות

קרן נאמנות היא אפשרות להשקיע בניירות ערך על ידי השתתפות בתיק השקעות המנוהל באופן שיתופי בין המשקיעים בקרן, בידי החברה לניהול הקרנות. השונה בקרנות נאמנות הוא שהן כלל לא נשכרות בבורסה, אלא כל ידי רכישת יחידות השתתפות, המעניקות חלק מסוים בתיק ההשקעות של הקרן. שווי יחידות ההשתתפות נקבע בסוף כל יום מסחר ומשקף את שווי נכסיה של הקרן, לאחר ניכוי ההתחייבויות שלה, הפדיון.

הקצו את ההשקעות שלכם

כעת עליכם להקצות את ההשקעות שלכם על פני אפיקים שונים, בהתאם לרמת הסיכון שבחרתם קודם לכן. המטרה היא להתפרס על כמה שיותר אפיקים וככל שהממון גבוה יותר, כך האפשרויות רחבות יותר וניתן להשקיע ביותר חברות ויותר אפשרויות השקעה (מניות, אגרות חוב…). מומלץ מאוד לפזר את ההשקעות שלכם ככל האפשר – כלומר, מבחינת רמת התיק, כדאי לחלק את התיק לאפיקים שונים – מסוכנים יותר ומסוכנים פחות, לצד סולידיים מאוד (תיקים לא מסוכנים שלא יניבו הרבה רווח, גם במקרה של הצלחה). בשלב הבא, תפזרו את ההשקעה בתוך כל אפיק / סוג נכס על פני מספר ניירות ערך / מכשירים. הרעיון של הפיזור פשוט – ככל שהפיזור גדל, כך הסיכון קטן. יש פגיעה בתחום מסוים – המניות יורדות, אבל לא כל התיק.

כפי שניתן להבחין, בניית תיק השקעות היא איננה תהליך כה קשה או מסובך. הקושי האמיתי מתחיל כאשר אנו מתוודעים לעולם המניות, אגרות החוב ואינספור האפשרויות שבין לבין ועלינו לבחור כיצד עלינו להשקיע את הכסף שלנו. תמיד קיימת אפשרות אקטיבית, המעניקה לכם משקיע מנוסה שמכיר את השור ויודע כיצד לעבור עמו ולהביא לתוצרים בהתאם. עם זאת, אם אדם אחד הצליח לעשות זאת, גם אנחנו יכולים, ושוק ההון הוא איננו “המצאת המאה”; אם תקפידו לשנן את החוקים, להבין מהי כל אגרת חוב, מניה, אופציה או קרן… אף ניתן להתביית על הגורמים הפופולריים: המניות ואגרות החוב, ולנסות למצוא את האחת שתסייע לכם להרוויח את התשואה הגדולה ביותר. הקפידו לאזן את תיק ההשקעות שלכם תמיד ולא להפסיד יותר מדי מהממון שלכם, בייחוד כאשר אינכם מנוסים. יתכן ותחושת הריגוש וההנאה של המשחק תגרום לכם לסטות מעט מהנתיב הנכון, אך ברגע שתפסידו, תכה בכם המציאות ותבינו כי במשחק הזה, רק ההיגיון והחשיבה העמוקה יסייעו לכם לנצח.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.