השקעות – איך להתחיל להשקיע בנדל”ן

ניסיון חינם לזמן מוגבל

השקעות – איך להתחיל להשקיע בנדל”ן

אם אתם מגששים אחר הצעדים הראשונים שלכם בעולם הנדל”ן, יש לא מעט נקודות שחשוב ללמוד. הרבה אנשים מעידים על עצמם שהם היו מעוניינים באמת ובתמים להתחיל להשקיע ולרכוש נכסים שונים, אך כשהדברים מגיעים לידי מעשה הם מתקשים מאוד להתמיד בכך. מדוע כך נראים פני הדברים בתחום הנדל”ן? ככל הנראה בשונה מהשקעה במניות או בבורסה, לצאת מעסק נדל”ני קשה פי כמה וכמה. השקעה נדל”נית דורשת הון עצמי גבוה בדרך כלל, ולעיתים הסיכונים מצטיירים כלא שווים את המאמץ. אם כן, כיצד בכל זאת ניתן להתחיל? במדריך הנוכחי נביא לפניכם כמה עצות מועילות שיסייעו לכם להתחיל בצעד המשמעותי בחייכם ולהשקיע בנדל”ן בכל הכוח.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

אבן דרך ראשונה – לקיחת סיכון מסוים

יזמים מקצועיים מתמקדים בתחומי פעילות מסוימים, בהם צברו ניסיון מוכח. כיצד הצליחו אותם יזמים מוכשרים לצבור ניסיון בשטח? ייתכן ולא היו כה מוכשרים או חכמים, אך ידעו עובדה ברורה אחת- כל יוזמה יכולה להצליח אך ורק אם לוקחים סיכונים מסוימים. אדם עשיר שנטל סיכונים והצליח ביוזמתו, למעשה רכש כלים וניסיון לבצע את אותה פעולה שוב ושוב ועל ידי כך הצליח להגדיל את עושרו. השקעות בנדל”ן פועלות בדיוק באותה צורה. כדי להצליח, יש ליטול סיכונים מסוימים כשאיננו מנוסים בתחום, ולאחר שנלמד את שלבי ההשקעה המדויקים נוכל לבצע השקעות לאורך שנים.

אבן דרך שנייה – גובה ההון העצמי שלנו

כדי להתחיל להשקיע בנדל”ן יש לגייס הון עצמי מסוים. לשם כך, יהיה עליכם להבין מהו גובה ההכנסות שלכם ומה גובה ההוצאות שלכם מדי חודש. בסכומים בהם אתם משתמשים להאכיל את עצמכם ואת ילדיכם יהיה עליכם להשקיע ולנהל את השקעתכם באמצעות עבודה קשה. גם הוצאות והכנסות הצפויות לכם בעתיד כגון: אירועים משפחתיים, טיפולים רפואיים, ירושות, מתנות וכן הלאה יש לקחת בחשבון במכלול השיקולים, שכן השקעה בנדל”ן דורשת מאיתנו הון עצמי מינימלי, ולא רצוי להשקיע כשאין ברשותנו היכולת להתמודד עם ההוצאות השוטפות בחיינו. כך למשל, במידה ונשקיע את כספנו בנכס מסוים המניב לנו תשואה של 5% לשנה, ונידרש לשלם עבור הלוואות שהצטברו בריבית של 9% לשנה יוצא שהפסדנו למרות הסיכון שנטלנו. רק כשגובה ההון העצמי שלכם ברור לכם ואתם יכולים לעמוד בהשקעה, תוכלו לעבור לשלב הבא.

אבן דרך שלישית – גיוס הון עצמי נוסף

האם אין לכם די כסף להשקעה נדל”נית אך אתם בכל זאת מתכוונים ללכת על זה? מדובר בהחלטה מפחידה הדורשת מכם לשקול, האם תהיו מעוניינים לבצע את ההשקעה תוך לקיחת הלוואה או משכנתא? בבואכם להחליט בצעד חשוב כזה, יהיה עליכם לשקול האם תוכלו לעמוד בהחזר ההלוואה או המשכנתא (לעיתים לאורך שנים) והאם תוכלו לקבל הלוואה או משכנתא בתנאים נוחים. אם אתם חדשים בתחום, משקיעי נדל”ן מנוסים יאמרו לכם שמומלץ להשקיע מתוך ההון העצמי הקיים ולהמנע מהלוואות. לאחר שביצעתם מספר השקעות מוצלחות, תוכלו לחשוב מחוץ לקופסא ולהכנס להשקעה עם סיכון גבוה יותר.

אבן דרך רביעית – בחירת אופן ההשקעה

קיימים מגוון אפיקי השקעה לבחירתכם, מהם בטוחים יותר ופחות. מומלץ להתייעץ עם מומחי נדל”ן, על מנת לבחור אפיק נדל”ן שיתאים ליכולת הכלכלית הנוכחית שלכם. קיימים משקיעים שלא מסתפקים באפיק אחד בלבד, ומנסים מספר אפיקים במקביל, אך כל בחירה חייבת להיות מלווה ביועץ נדל”ן מקצועי המתמחה באפיקים השונים.

בנדל”ן קיימים מספר אפיקי השקעה עיקריים:

 • השקעות נדל”ן בקרקעות
 • השקעות נדל”ן במגורים
 • השקעות נדל”ן מניב
 • השקעות נדל”ן בחו”ל

כל אפיק השקעות בו נבחר, ידרוש מאיתנו התנסות לאורך תקופה מסוימת על מנת לצבור ניסיון בתחום.

אבן דרך חמישית – מחקר על אפיק ההשקעה

בחרתם אפיק השקעה שככל הנראה מתאים ליכולות שלכם, תוך התייעצות עם יועץ נדל”ן מקצועי. כעת, השלב הבא יהיה לדעת לקראת מה אתם הולכים. כשתבצעו את שיעורי הבית כראוי, תוכלו להערך לכל הפתעה ולהתמודד בצורה נכונה עם כל מכשול בו תתקלו בעתיד. תוכלו לחקור אחר אפיק ההשקעה שלכם על ידי קריאת כתבות ברשת, התייעצות עם משקיעים פעילים באפיק הנבחר, למידה אודות הונאות הקיימות בנישה הזו, למידה אודות טעויות נפוצות שמבצעים משקיעים וכדומה. ככל שתעמיקו ללמוד ולהחכים, כך תוכלו להבטיח שההשקעה שלכם תישא פירות. קיימים משקיעים רבים שבתחילת דרכם נבהלים מאוד מן הסיכונים ומוותרים כליל על התחום, עקב אי ידיעת הסיכונים מראש. ככל שמגיעים ערוכים יותר ומודעים לסיכונים השונים, כך מתנהלים ביתר זהירות ולא נופלים בסיכונים כמו משקיעים חובבנים.

להלן כמה פרטים שחשוב לדעת על כל אחד מאפיקי ההשקעה הנפוצים:

 • השקעה בקרקעות- השקעה בקרקע או במגרש עשויה להיות צעד משתלם ביותר, במידה והם נמצאים בתהליך הפשרה. כדי לא ליפול באפיק השקעה בקרקעות, יהיה עליכם לבדוק היטב מול הרשויות המקומיות שאכן מדובר בשטח שיופשר בעתיד. כמו כן, יש לדעת שפוטנציאל התשואה עשוי להגיע לרווחי עתק, אך גובה המס גם הוא אינו נמוך וישנם מקרים בהם לא תגרפו רווחים כלל וכלל. כיוון שמדובר בהשקעה עם סיכון גבוה יחסית, לא מומלץ להכנס אליה ללא כסף פנוי או ייעוץ מקצועי עם יועץ נדל”ן.
 • השקעה בנדל”ן למגורים- מחירי הדירות בארץ עולים בקצב מתמיד, וניתן לרכוש דירה בערים הגדולות: חיפה, באר שבע או טבריה בפחות מ500,000 ש”ח להשקעה. אם רכשתם דירה במחיר הגיוני, וערכה עלה משמעותית בתקופת ההשכרה הרי שהרווחתם בגדול. אם זכיתם והדירה מושכרת באופן קבוע, תוכלו לקבל תשואה של בין 4-5% (גם לאחר הוצאות שונות דוגמת אחזקה ותיקונים). אפיק השקעה זה נחשב בטוח יחסית, ומאפשר בדרך כלל תשואה מיידית. עם זאת, גם בהשכרת דירות ניתן להפסיד, ולכן מומלץ להגיע כשבאמתחתכם כל הידע הרצוי מראש.
 • השקעות נדל”ן מניב- השקעה בנדל”ן מניב עשויה להיות השקעה בכל נכס מסחרי או עסקי, והיא שונה בתכלית מהשקעה בדירה למגורים. תמורת חצי מיליון ש”ח ניתן לרכוש בכל רחבי הארץ נכס שכזה ולהשכיר אותו למעוניינים. נדל”ן מניב עשוי להניב (כשמו כן הוא) תשואה יפה ביותר של 8% מדי חודש, אך אם הנכס עומד ריק לאורך חודשים תצטרכו לשאת בהוצאות גבוהות של ארנונה או תיקונים.
 • השקעות נדל”ן בחו”ל- יש אנשים שבוחרים להשקיע את כספם בנכסי נדל”ן בחו”ל. אולם, בשונה מנכסים נדל”נים בישראל שניתן לראות מקרוב את הנכס ולברר היטב את גובה התשואה שתקבלו עבורו, בהשקעת נדל”ן בחו”ל יש מרחב גדול לטעויות, עוקצים והונאות מצד מתווכים. עם זאת, בהשקעות ברחבי העולם יש מגוון עצום של אפיקי השקעה. כאמור, יש מגוון רחב של מדינות וערים בהם ניתן להשקיע, כשהנפוצות שבהם: ארה”ב, ברלין ומערב אירופה. בכל מדינה ועיר, הדברים נראים אחרת ומחייבים בדיקה מעמיקה של המשקיעים והערכות לחוקים מגבילים הקיימים באזור.

אבן דרך שישית – איתור יועצים לליווי ההשקעה

אתם כבר כמעט מוכנים להתחיל. עם זאת, העצה שלנו היא לפעול לאט לאט ולא להיחפז. דאגו להקיף את עצמכם במשקיעים מנוסים וביועצי נדל”ן בעת ביצוע ההשקעה (בייחוד אם אתם חדשים בתחום). יועצי השקעות נדל”ן, מתווכי נדל”ן, שמאי מקרקעין, חברות בדק בית ואנשי מקצוע נוספים יכולים להבחין בקלות בנקודות שפספסתם, ויסייעו לכם להגן על עצמכם רגע לפני שתבחרו להשקיע הרבה מדי כסף בנישה הפחות רצויה.

אבן דרך שביעית – ביצוע השקעת הנדל”ן בפועל

ברכותינו! לאחר שהקפתם את עצמכם באנשי מפתח שיסייעו לכם בתהליך המורכב של השקעה ראשונה בנדל”ן, אתם מוכנים לבחור את ההשקעה הרצויה. לאחר שתבחרו את הנכס ותשלימו את הרכישה, לא תהיה דרך חזרה, ולכן חשוב לפעול בשלב זה בזהירות רבה במיוחד.

בשלב הראשוני, מומלץ לבחור השקעה הקרובה לאזור מגוריכם. כך תוכלו לברר מראש את מחירה של ההשקעה, ולהפוך אותה לקלה יותר. רכשו נכס שמחירו נמוך, בררו על הנכס ועל ערכו האמיתי והמשיכו הלאה. משקיע חדש חייב לנהוג באומץ רב, ובפרט אם מדובר בהשקעה הראשונה שלו- לא לוותר עד לשלב בו יש הסכמה על הערך של הנכס מכל הצדדים. בשלב זה, מומלץ להמתין לפחות שבוע בו תשקלו את העסקה שבוצעה לאורך ולרוחב, ובמידה ועדיין רצונכם חזק לרכוש את הנכס תוכלו לעשות זאת ללא חשש.

אבן דרך שמינית – רכישת סבלנות

המשקיע המתחיל נדרש לעתים קרובות להתאזר בסבלנות רבה עד למציאת נכס משתלם עבורו. רוב המשקיעים מוצאים את הנכס האידיאלי תוך מספר חודשים, ולכן עצתנו- התאזרו בסבלנות עד למציאת השקעה משתלמת, שתעניק לכם תשואה מקסימלית בטווח הקצר והארוך. גם לאחר שביצעתם את הקשה מכל- קרי את ההשקעה עצמה, עדיין לא תוכלו לנוח על זרי הדפנה. בהשקעות סולידיות במניות או בבורסה ניתן ליהנות מהשבחת ערך קבועה גם ללא תחזוקה מתמדת. לעומת זאת, השקעות בנדל”ן דורשות מן המשקיעים לנהל את הנכס ברמה חודשית ויש לקחת זאת בחשבון. לאחר שרכשתם נכס איכותי, אתם נדרשים להתחיל בעבודה האמיתית: ניהול שוטף של הנכס שרכשתם, מתוך מטרה להשביח אותו ולהעלות את ערכו. אם רכשתם יחידת מגורים להשכרה, יהיה עליכם לנהל מעקב אחר השוכרים ולבדוק שאינם מזיקים לנכס שלכם. אם רכשתם נכס מניב להשקעה או נכס בחו”ל, יהיה עליכם לבדוק שכל הפרטים הקטנים מנוהלים כהלכה (תוכלו אף להעזר בחברה לניהול נכסים שתשמח לעשות זאת במקומכם).

 

.

 

 

 

 


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.