השקעות – איך להתחיל להשקיע במניות

ניסיון חינם לזמן מוגבל

השקעות – איך להתחיל להשקיע במניות

כשבוחנים את המצב הכללי בשוק המניות, ניתן להבחין כי התנהגות המדדים המובילים בבורסה לניירות ערך עולה באופן חיובי ככל שעובר הזמן. המגמה החיובית נובעת משינויים שונים ובעיקר מן ההתפתחות הכלכלית המתגברת בעולם כתוצאה מן החדשנות הטכנולוגית. מסיבה זו, הפך אפיק ההשקעה במניות לאחד מאפיקי ההשקעה הפופולריים ביותר בקרב משקיעים צעירים וותיקים.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

מדובר אומנם באפיק תנודתי למדי, אך בד בבד כזה המאפשר סיכוי סביר לגריפת רווחים נאים. בניגוד לאפיקי השקעה אחרים, השקעה במניות אינה מצריכה כישורים מיוחדים או תואר מתקדם במנהל עסקים. הכישורים הנדרשים להצלחה בהשקעות מסוג זה הם בעיקר כישורי חשבון בסיסיים, והרבה מאוד סבלנות ומשמעת עצמית. שילוב יכולות אלו יחד עם בחירת אסטרטגיה מתאימה להשקעה, תהפוך כמעט כל אדם למשקיע מצליח במניות.

הרווחים כתוצאה מן ההשקעה במניות מושגים על ידי יצירת תיק השקעות חכם, והערכה נכונה של המחיר האמיתי של כל מניה בהתאם לשווי החברה בשוק. המדריך הנוכחי מכיל את כל המידע שאתם צריכים כדי שתוכלו להתחיל להשקיע במניות. הוא יספק לכם מידע רלוונטי בנוגע לאפשרויות ההשקעה השונות העומדות בפניכם, אך אל תצפו להפוך בעקבותיו לוורן באפט (אחד המשקיעים המצליחים בעולם). זאת תוכלו להשיג על ידי מאמץ, לימוד והרבה יגיעה.

לפני הכל- מהי השקעה במניות?

מניה היא תעודת בעלות המצביעה על היות בעל המניה חלק מחברה. כבר ביום הקמתה, על החברה לרשום את המניות המרכיבות אותה וכן פרטים שונים על בעלי המניות שרכשו אותה. לאורך חיי החברה, בעליה יכולים לגייס הון באמצעות מניות (כלומר, על ידי מכירת אחוזים מבעלות החברה בתמורה להון מסוים). כל חברה המעוניינת להנפיק מניה או מספר מניות לציבור, אמורה לעמוד בקריטריונים אותה הגדירה מראש הרשות לניירות ערך. בין הקריטריונים החשובים יהיה עליה להראות איתנות פיננסית לאורך זמן, שווי שוק מסוים ועוד. כוחות השוק יקבעו בסופו של דבר את מחיר המניה, וברגע ההנפקה יהיו המניות זמינות עבור ציבור המשקיעים. מהרגע בו בחרו המשקיעים לרכוש מניה מסוימת, הם יקבלו חלק מהון החברה. אין זה אומר שיהיו להם זכויות ניהול או יכולות החלטה על הנעשה בחברה, אלא שהם יגרפו חלק ברווחים שיחולקו.

האם השקעה במניות מתאימה לכל אדם?

מניות הן השקעה בלתי ניתנת לחיזוי בטווח הקצר. בתחילת הדרך עשויה המניה לעמוד על ערך קבוע, או להמצא במגמת ירידה לאורך שנים ללא סוף הנראה לעין. אי לכך, השקעה במניות מתאימה בעיקר למשקיעים שיכולים להשקיע את כספם לאורך תקופה של מספר שנים ברציפות. אם בכוונתכם להשקיע לתקופה קצרה יותר, מומלץ לבחור באפיק השקעה אחר.

חישוב שווי המניה

המניות מונפקות בערך מסוים, המעיד על אחוז הבעלות של המשקיע בחברה. המניות אינן עוד פיסת נייר עם תג מחיר. על כל מניה מופיע ערך נקוב נומינלי, ללא קשר לשווי האמיתי של המניה בשוק. חשיבות הערך הנקוב היא בכדי לחשב את בעלות בעל המניה בחברה. כך למשל, לבעל מניות המחזיק ב-50 מניות רגילות בעלות ערך נקוב של 1 ש”ח מתוך הון מונפק של 500 ש”ח, יש בעלות של 10% מהחברה. באופן דומה, חברה ששוויה האמיתי הוא 10 מיליון ש”ח ובעלת מיליון מניות נסחרות, כל אחת ממניותה תהיה שווה ל-10 ש”ח. מכאן יוצא, שכדי לסחור במניות אטרקטיביות, יהיה עלינו להעריך נכונה את שוויה האמיתי של החברה בה בחרנו להשקיע.

מה משפיע על מחיר המניה?

כיצד נקבע ערך השוק של מניה, כלומר הערך בו אנשים ימכרו ויקנו אותה? הערך הזה נקבע בעיקר על ידי כוחו של השוק, כלומר על ידי היצע וביקוש. מחירי ניירות הערך ומחירי המניות, נקבעים ממגוון גורמים: התפתחויות בחברה, התנהגות המשקיעים כלפי השוק, גורמים מאקרו כלכליים, שווי החברה הנוכחי ועוד ועוד. מכאן, שהשקעה במניות יכולה להצליח או להכשל בהתאם לגורמים השונים. כל הגורמים שציינו וגורמים נוספים משפיעים על מחיר המניה בכל רגע ורגע, וכמובן בהתאם לסיכון להפסד יש כמובן גם סיכוי מסוים לרווח.

הרווח של בעלי המניות

החברה מרוויחה באופן ישיר כתוצאה מפעילותם של בעלי המניות, ובתמורה לכך זוכים המשקיעים להשתתף באסיפות הכלליות של החברה ולקבל דיבידנדים (חלקים מרווחי החברה), ולעיתים גם בבעלות על נכסים מסוימים במקרה של פירוק החברה. כאשר אנו דנים בהשקעה במניות, אנו מתכוונים למניות שעברו כבר את שלב הנפקת המניות הראשוני לציבור (מניות נסחרות). בשלבים הבאים, נערך מסחר עצמאי במניות החברה, אלא שהפעם מדובר במסחר במניות הקיימות שנערך על ידי גופים מוסדיים (גופים שונים המנהלים את כספנו כגון: קרנות נאמנות, חברות שונות, קרנות השקעה פרטיות ועוד). בדומה למניות הנסחרות, גם המסחר הזה נערך בהתאם לביקוש וההיצע, ובהתאם להתפתחות הפיננסית בארץ או בעולם. כלומר, אם החברה פרסמה מדדים גבוהים יותר ממה שהוערך בשוק, צפוי שהמניה תעלה, אך מנגד אם דווח על התמוטטות בשווקים ברחבי העולם, הצפי שמחירי המניות ירדו.

השקעה במניות – הגישה הפאסיבית

בעולם שוק ההון הרחב יש שתי גישות פופולריות להשקעה: הגישה האקטיבית והגישה הפאסיבית. הגישה האקטיבית גורסת כי כדי להתחיל להשקיע, על המשקיע להיות אקטיבי כדי לייצר תשואה מסוימת. המשקיע האקטיבי ינהל באופן פעיל את השקעותיו על ידי רכישת ומכירת ניירות ערך שונים ומעקב עצמאי אחר המדדים המובילים. הבורסה מפרסמת לעיתים קרובות את מדדי המניות- כלי סטטיסטטי המשקף את השינוי ברמת המחיר הממוצעת של קבוצת מניות, וכך ניתן לעקוב אחר המניות בקבוצה ולבדוק אם המדדים שלהן עולים או יורדים. דוגמא למדדי המניות בבורסה: מדד ת”א 100- מתייחס לקבוצת נכבדת של 100 המניות הגדולות בארץ. מדד התל טק המוכר- כולל את 15 המניות המובילות בחברות ההיי-טק.

הגישה הפאסיבית לעומת זאת, מסייעת למשקיעים לעקוב אחר המדדים המובילים ולקבל את התשואה. בשוק יש כמה וכמה מוצרים העוקבים אחר המדדים המובילים, ביניהם: תעודות סל, קרנות מחקות ועוד, וניתן לרכוש אותם באמצעות ברוקרים בבנק או בתי השקעות ולהרוויח את התשואה. הגישה הפאסיבית לא מחייבת אתכם לערוך ניתוחים פיננסיים או לעמוד על שווי החברות. כל שעליכם לעשות הוא ליצור תיק השקעות מגוון המורכב מרכיבים מנייתיים, דוגמת תעודות סל. דוגמא נוספת להשקעה פאסיבית היא באמצעות שיטת המניות המנצחות. שיטה זו גורסת, שכדי להתחיל להשקיע בבורסה יהיה עלינו לבנות תיק השקעות ממספר מניות אקראיות ולאחוז בהן למשך מספר שנים. כל מניה שתמכר מהתיק, תוחלף על ידי מניה אחרת שעשויה להיות מניה איכותית ומנצחת. שיטה זו נחשבת לאחת השיטות הפאסיביות, היות ואינה מצריכה ניתוח אנליטי מעמיק, אלא אך ורק בחירה אקראית של מניות.

השקעה במניות – הגישה האקטיבית

אם ברצוננו להתחיל להשקיע במניות באופן אקטיבי, יהיה עלינו להסתמך על המשפט המפורסם שאמר וורן באפט, גדול המשקיעים: “בטווח הקצר, מניות מתנהגות כמו מכונת מזל, אך בטווח הארוך, הן מתנהגות כמו מכונת שקילה” (תרגום חופשי). כלומר, בפרק הזמן הקצר מרכישת המניה ועד למספר שנים לאחר מכן, מחירה של המניה ינוע בהתאם להיצע ולביקוש שלה. כך למשל, פרסום פעילות חיובית אודות החברה יזניק את מחירי המניה בכמה וכמה אחוזים, ושינוי כלכלי בלתי קבוע יוריד את מחירה מטה בחדות. תנודות אלו אינן ניתנות לחיזוי ולכן התחושה של המשקיע היא בדיוק כמו להשקיע במכונת המזל.

בהמשך דבריו של באפט, טמונה היכולת להרוויח מן המניה, באמצעות הפרמטרים השונים הנקבעים על ידי החברה עצמה, שכמעט אינם משתנים: היתרון שלה על פני המתחרים, קצב הצמיחה שלה ועוד. השווי האמיתי של החברה בזמן נתון נשאר קבוע, ומחיר המניה נע ונד שוב ושוב סביב לערך זה עד להגעתו לשווי האמיתי של החברה. לאחר שמחיר המניה ישתווה לערכה האמיתי של החברה (דבר שעשוי לקחת מספר שנים) עתיד המשקיע לגרוף את הרווחים.

מכאן, שמידת הההצלחה בהשקעה במניות, טמונה באיתור חברות הנסחרות מתחת לשווי השוק האמיתי, רכישת מניותיהן בהנחה והמתנה סבלנית עד להשתוות ערך המניה עם הערך האמיתי של החברה.

לרוב המשקיעים כישורים אינטלקטואליים והם מסוגלים לבצע בעצמם השקעה אקטיבית, אולם בחירה נבונה של המניות שיובילו לרווחים, מחייבת עריכת ניתוח מעמיק של החברות השונות ורכיבי ההשקעה וניהול דינמי של תיק ההשקעות.

מה ההבדל בין המשקיע האקטיבי לפאסיבי?

בניגוד למשקיע הפאסיבי, שבהחלט יכול להסתפק בלימוד בסיסי של עקרונות שוק ההון באמצעות האינטרנט או הקורסים השונים, למשקיע האקטיבי צפויה עבודה קשה למדי. כדי להשקיע באופן אקטיבי במניות, יהיה עליו לבנות בעצמו את תיק ההשקעות שלו, על ידי הערכת האטרקטיביות של רכיביו. יהיה עליו ללמוד ולהבין את נתוני החברות השונות, ולהסיק מהם על פעילותן, יכולותיהן לעומת המתחרים, איכות הניהול הפיננסי שלהן ועוד. בנוסף, המשקיע האקטיבי ידרש ללמוד שיטות הערכת שווי שונות עבור חברות (כגון: היוון תזרים מזומנים) שיסייעו לו להעריך את שווי החברה, וכן להיות זהיר מאוד בכל מניה שהנו רוכש עבור תיק ההשקעות שלו.

ברמת העקרון, ניתן להשקיע בכל אופן בו תבחרו -הן באופן אקטיבי והן באופן פאסיבי ולהצליח לגרוף רווחים נאים. למשקיעם המתחילים מומלץ להתחיל להשקיע באחת מן השיטות הפאסיביות או לשלב את שתי השיטות, ולבנות תיק השקעות שחלקו ינוהל באופן דינמי וחלקו באופן פאסיבי. בכל דרך בה תבחרו, יהיה עליכם לזכור כי מידת ההצלחה שלכם מן ההשקעה, טמונה בעיקר בבחירת הדרך המתאימה לכם והתמדה בה לאורך שנים, ללא התרגשות יתרה מן התנודות התכופות בשוק.

 

 

 

 


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.