המדריך האולטימטיבי לחיסכון כספי – פשוט ומהיר

המדריך האולטימטיבי לחיסכון כספי – פשוט ומהיר

כולנו יודעים שאנחנו חייבים לחסוך כסף, אבל משום מה זה פשוט נשאר משהו שאנחנו רק יודעים ולא עושים. אנשים רבים טוענים כי הם לא מרוויחים די כסף כדי להצליח וליהנות מהיכולת לחסוך, אבל המציאות היא שפשוט אין להם שיטה נכונה ושגרתית לחסוך כסף.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

למה אנחנו לא חוסכים? האמת המצערת

לרוב האנשים בעולם יש חשבון חיסכון מסוים, כאשר לחלקם יש בו סכום מסוים של כסף. למרבה הצער, רוב הישראלים חוסכים מעט מאוד מידי חודש, באזור 500 ₪ אם בכלל. לרוב האנשים יש חשבון חיסכון שמכיל פחות מ- 10,000 ₪ בלבד!

המזל הוא שכל יום אתם מתעוררים אנשים חדשים, לכן היום אתם יכולים לבחור להתחיל לחסוך ולעשות זאת בצורה נוחה ועקבית, שתוביל אתכם למסלול הנכון. גם אם אתם כבר חוסכים סכום מסוים כל חודש, המדריך הזה יסייע לכם לקחת את ענייני הפיננסים שלכם לשלב הבא – כך שתוכלו לחסוך אף יותר לטווח ארוך.

טעויות נפוצות שעושים כשמנסים לחסוך כסף

רוב האנשים שמנסים לחסוך כסף…

 • תמיד אומרים שיחסכו, אבל לא באמת פותחים תכנית חיסכון
 • חוסכים כמות מועטה של כסף כל חודש
 • לא מודעים למה שקורה בפנסיה שלהם או כמה ביטוח לאומי הם משלמים מידי חודש
 • מנהלים שגרת חיים בה ההוצאות עולות על ההכנסות; מה שמביא לקושי לחסוך כסף

רוב האנשים קופאים כאשר שואלים אותם בנושא פוליסות, ביטוחים ואפילו ביטוח לאומי. הפחד הזה נובע מחוסר ידע שמשפיע על האופן שבו אתם מנהלים את הכלכלה שלכם.

האמת? עדיף לכם להתחיל ללמוד ולנסות כבר עכשיו. גם אם תעשו טעויות, לפחות תעשו אותן כעת, מאשר בעוד 10 שנים מעכשיו: קראו אודות הביטוחים השונים שברשותכם ובחנו אם כדאי לכם לשנות, להוסיף או להוריד פוליסות (אתם תופתעו כמה מכם מבוטחים באותה פוליסת ביטוח, במספר חברות). קראו אודות הפנסיה שלכם ודעו כמה פנסיה יש לכם היום – זכרו שזהו הכסף שלכם לעת הזקנה והוא קריטי לחייכם. בחנו כמה אתם משלמים למס הכנסה ולביטוח לאומי – אולי מגיע לכם החזר?

האינטרנט הפך את המחקר לפשוט עבורכם. כל שעליכם לעשות הוא לשאול את השאלות הנכונות: מהו הביטוח שיש לי היום? כמה אני משלם לביטוח לאומי היום ולמה? מהם התנאים של תכנית החיסכון שלי? וכדומה. אתם יכולים לקרוא, לראות סרטונים ואף לנהל שיחות בצ’אטים אודות כל נושא פיננסי שאי-פעם עלה בדעתכם.

אין סיבה לבזבז את הזמן שלכם: קחו נשימה עמוקה, עשו את המחקר הנדרש בנושא ותעשו היום את מה שפשוט חבל לדחות למחר!

איך נחסוך כסף? – למתחילים

כשאתם מביטים לעבר העתיד, כדאי לכם לזכור גם את ימי הפנסיה. רוב המומחים מסכימים פה אחד כי כדאי לנו להשקיע כ- 15% מהשכר שלנו בפנסיה מידי חודש. אם תחכו עד גיל 45 כדי להתחיל, אתם תמצאו את עצמכם עם פנסיה מאוד צנועה ומדכאת. אם תתחילו את הפנסיה שלכם בגיל 23 ותחסכו כראוי – אתם תבנו לעצמכם ביטחון כלכלי ממשי לעתיד.

אז איך עושים את זה? דברו עם המעביד שלכם ותבדקו כמה אתם מפקידים לפנסיה שלכם כיום, מהו סך הפנסיה שלכם כיום באופן כללי והאם תוכלו להעלות את כמות הכסף שאתם מפקידים, יחד עם המעביד, לחשבון הפנסיה שלכם. אף פעם לא מזיק לשאול את המעבידים שלכם אם הם מוכנים להוסיף מעט כסף משלהם לפנסיה שלכם מידי חודש, אז אל תהססו.

אם המעבידים שלכם לא מוכנים להוסיף מעצמם והתהליך לא נראה מחמיא בעיניכם, אתם תמיד יכולים לברר באיזו חברת פנסיה אתם (מנורה, הראל, הפניקס…), להתקשר אליהם באופן אישי ולהפקיד עוד סכום מסוים מהמשכורת שלכם, מידי חודש.

החשיבות של קרן ליום גשום

בואו פשוט נודה – החיים הם בלתי-צפויים!

זה קרה לכולנו: המזגן התקלקל, פתאום יש נזילה, בעיה ברכב, הילדים צריכים X, הלימודים מבקשים את Y, פתאום נפל עליכם אירוע והכול בחודש אחד!

בלי חיסכון ליום גשום כמו זה, אתם פשוט תטבעו. כולם פשוט נלחצים ופונים לכרטיס האשראי, אבל מה אם הייתם רוצים לנהל עתיד טוב יותר, חכם יותר, בו אתם לא חיים ממשכורת למשכורת? ביום הזה אתם תפתחו קרן ליום גשום; משום שהיא ממש בונה או שוברת את העתיד הכלכלי שלכם, בהיעדרה.

זוהי לא תכנית חיסכון רגילה, השקעה כלכלית או חשבון עובר ושוב, אלא חיסכון נפרד לחלוטין שכל המטרה שלו היא פשוט לעמוד שם – עד לרגע המתאים.

מרגישים שיש לכם יותר מדי דברים בחשבון הבנק שלכם? תפתחו חשבון בנק נוסף! האמת? אתם יכולים לפתוח גם 5, העיקר שלכל אחד מהם תהיה מטרה חיובית כגון: כלכלה שוטפת, חיסכון שגרתי, חיסכון לעת חירום, חשבון פרטי מבני הזוג וכדומה.

קרן ליום גשום אמורה להתחיל מסביבות 5,000 ₪ בממוצע. עם הזמן, הקפידו לזכור אותה ולהפקיד בה סכום סמלי (500-1000 ₪) מידי חודש, בהתאם להוצאות שלכם. אם אתם מתקשים לפתוח קרן כה גדולה כה מהר, אתם תמיד יכולים להפקיד סכומים מעט גדולים יותר בפתיחת הקרן (1,000-2,000 ₪) מידי חודש ולאחר מכן, להפחית את הכמות לסמלית יותר.

יתכן ועדיין תאמינו כי זה קשה מדי, כי זה פשוט לא שווה את זה… אבל מה יקרה במצבים הקיצוניים באמת? מחלה, פיטורין, גירושין… כה שגרתי בימינו. כדאי לכם להכין את עצמכם עוד היום, כך שתוכלו לנשום לרווחה בכל מצב גם מחר.

קרן איכותית ליום גשום תכיל ממוצע של 20,000-40,000 ₪. גם אם המספר נקרא לכם אסטרונומי כעת, הבינו כי הזמן עושה את שלו – כל שיש לעשות הוא להתחיל.

כדי לעשות זאת, אחד הדברים החשובים ביותר שיהיה עליכם לעשות הוא להפחית את כמות ההוצאות שלכם למינימלית, לפחות בהתחלה. כלומר גם אם אנחנו אוהבים להוציא הרבה כסף בחגים או אירועים מיוחדים, הפעם אנחנו ניקח צעד אחורה בשביל העתיד שלנו.

כיצד נתכנן עתיד כלכלי טוב יותר?

כדי ליהנות מעתיד כלכלי טוב יותר, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להבין אם אתם חיים מעבר להכנסה שלכם. אחרי הכול, אם ההוצאות שלכם חורגות מעבר להכנסות שלכם, יהיה לכם מאוד קשה ואפילו בלתי-אפשרי לחסוך כסף.

שכירות ומשכנתא

מומחים רבים מסכימים כי אין עליכם לשלם יותר מ- 25% מההכנסות שלכם על משכנתא או שכירות.

כאשר אתם בוחרים לקחת משכנתא, זכרו לכלול גם את המיסים והביטוחים שלעיתים כלולים בתהליך ומביאים לתשלום חודשי נוסף.

בין אם מדובר בשכירות או במשכנתא, בארץ שתיהן מאוד יקרות והמחירים רק מוסיפים לעלות. ועם זאת, אם אתם שמים לב כי הן עולות על 25% מההכנסות החודשיות שלכם (כבית), כדאי לכם לשאול את עצמכם את השאלות הקשות:

 • האם אתם מאמינים כי תקבלו העלאה בזמן הקרוב? מישהו אחר במשפחה יקבל העלאה?
 • אם כן, כיצד הדבר ישפיע על אחוז ההוצאות שלכם?
 • אתם אוהבים את הבית שלכם? כמה?
 • אם אתם רוצים לשמור על הבית בכל מחיר, אתם תמיד יכולים לנסות להשכיר חדר, לדבר עם בעל הדירה או לנסות ולייצר הכנסה נוספת, שתסייע לכם לסיים את החודש יותר בקלות.

אם אתם באזור ה- 25% זה גם בסדר, אם אתם אוהבים את מקום המגורים שלכם. אם לא או שהתשלום שלכם עולה על 25% באופן משמעותי, כדאי לכם לקול לעבור. אם לא, יהיה לכם הרבה יותר קשה לחסוך כסף ולהתקדם.

חשיבות התקציב המוכחת

רוב האנשים שמצליחים מבחינה כלכלית מתכננים את עצמכם מבחינה כלכלית מידי חודש. אנשים רבים מבזבזים את הכסף שלכם ללא היכר ונהנים מהחופש שהאשראי נותן להם, אבל… כתוצאה מכך הם חיים ממשכורת למשכורת; בלי יכולת לחסוך.

כולנו היינו שם, אבל יש דרך טובה יותר! קחו דף ועט, הורידו אפליקציה או פתחו קובץ של WORD ותתחילו לעבוד!

תקציב למתחילים

כדי להתחיל נכון, על כל בעלי ההכנסות בבית להתכנס יחד ביום מסוים בסוף חודש X, כדי לדון בתקציב של החודש הבא. רשמו את ההכנסה הבטוחה הכוללת של כולכם בראש הרשימה ולאחר מכן, החסירו ממנה את כל ההוצאות הוודאיות שיש לכם החודש.

האידיאל הוא שההוצאות יאכלו את ההכנסות, כך שיישאר לכם מעט מאוד כסף זמין. זה לא אומר שאתם מרוששים, אלא שאתם מכוונים עם הכסף שלכם ויש לכם תכנית מוצקה, שבזכותה אתם יודעים לאן הולך כל שקל מהשכר שלכם.

לא כולם חייבים לנכוח בכל פגישה והגיוני שאחד מבעלי ההכנסות יהיה אחראי על התקציב קצת יותר מהשאר, אך חשוב לוודא כי כולם מסכימים על האופן שבו אתם מבזבזים את הכסף המשותף שלכם.

כדי להקל על התהליך, כדאי לכם:

 • זוגות נשואים או מחויבים לטווח ארוך – כדאי לכם לשלב את חשבונות הבנק שלכם למשותף
 • שלבו את כל ההוצאות וההכנסות יחד
 • החליטו יחד את כל ההחלטות הכלכליות
 • קבעו מכסת בזבוזים שווה, כך שהאחד לא יוכל לבזבז יותר מהאחר

כשאתם מסונכרנים עם בני הזוג שלכם ויש לכם תכנית מבוססת, אתם תופתעו מהקלות שבה תצליחו למצוא את המקום לחסוך כסף והנוחות שמערכת היחסים שלכם תרמה לכם.

הגיע הזמן לרסק את החובות

אף אחד לא נכנס לחובות בין לילה: הכול התחיל בהוצאה אחת גדולה, באסון שקרה ללא קרן ליום גשום שתציל אותנו, בטעות שעשינו שפשוט הובילה לסדרת טעויות נוספות או שפשוט נכנענו לקושי של היוקר במדינה.

בישראל אנשים רבים לאו דווקא חיים ממשכורת למשכורת, אלא מהלוואה להלוואה. זוהי פשוט מגפה: כולם לוקחים הלוואות כי אין ברירה, רוצים להתקדם, רוצים להתקיים… אבל במצב כזה כבר כדאי לעשות שינוי רציני.

לא, אתם לא חייבים לזכות בלוטו או לשדוד בנק, אבל אתם וכל בעלי ההכנסות בבית חייבים להיות יותר מכוונים בהוצאות שלכם ולהחליט כיצד לבזבז את הכסף שלכם בצורה נכונה.

משום מה לא מלמדים אותנו את כל זה בבית הספר, אבל עכשיו הגיע הזמן שתדעו זאת:

 • נעשה סדר בבלגן – נסדר את כל החובות שלנו (לא כולל שכירות או משכנתא) לפי גודל החוב מהגבוה לנמוך ביותר. בכל פעם, נתקוף את החוב הנמוך ביותר קודם, כדי לפנות אותו מדרכנו. לאחר מכן נתפנה לחוב הגבוה יותר, נסיים אותו, נעבור לבא וכן הלאה. כל הצלחה תשתול בכם מוטיבציה נוספת להמשיך וסיים עם החובות.
 • תתחילו במשכנתא – רוב האנשים כיום לוקחים משכנתא של 30 שנים ויותר. האמת? רוב האנשים עוברים מהבית לפני שהם משלמים אותה במלואה… במצבים כאלו אתם פשוט תקועים עם חוב מיותר. דמיינו מה זה לחיות בלי תשלום על הבית! לפתע במקום לשלם עוד 2,000-5,000 ₪ בחודש בממוצע, יש לכם כסף זמין לחיסכון, בזבוזים והשקעות.
 • לפעמים הלוואה עדיפה על משכנתא – כאשר מסיימים לשלם משכנתא מוקדם, נחסכת לכם ריבית עצומה, שלרוב נמוכה יותר במעמד הלוואה. גם אם ההלוואה דורשת מכם לשלם יותר כסף לטווח הקצר, אתם יכולים לחסוך 100,000 ₪ בקלות רק בריבית.

קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.