הדרכים הטובות ביותר לחסוך כסף – גם אם אתם שופוהוליסטים אימפוסליביים

הדרכים הטובות ביותר לחסוך כסף – גם אם אתם שופוהוליסטים אימפוסליביים

האמת היא שישנם מיליון מדריכים באינטרנט, שמטרתם לספר לנו כיצד נוכל לחסוך כסף בחיינו. למרות זאת, רובנו עדיין מוצאים את עצמנו ממשיכים לבזבז, משום שאנו לא מחפשים את השורש, שהביא אותנו לקושי לחסוך כסף מלכתחילה.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

כדי להצליח ולחסוך כסף, אתם זקוקים לטכניקות שונות שיסייעו לכם לחסוך כסף. אבל… אתם זקוקים ליכולת ההתמדה, לשיטות שיסייעו לכם לשמור על “דרך הישר” גם כשקשה, למחויבות ולראש שנמצא במקום הנכון.

למה העבר שלכם מונע מכם לחסוך כסף

למה אתם כל הזמן חושבים על טעויות כלכליות שעשיתם? אם אתם דואגים להזכיר לעצמכם ולכעוס על עצמכם, על הוצאה שולית ומיותרת שאירעה לפני שנה, אתם ככל הנראה מעט מגזימים. זאת ועוד, המחשבות הללו בונות במוח שלכם דפוסים לא בריאים – שמונעים מכם לחסוך בטווח הארוך.

כאשר אתם “טובעים” בעבר ומתייחסים לעצמכם כמו אל השונאים שלכם, אתם שודדים מעצמכם את העתיד: שבו אתם חוסכים, ממושמעים ומצליחים. במקום להיות תקועים בעבר, נסו להגות בטעויות שלכם ולשאול את עצמכם – “מהו השיעור שלמדתי, ממה שקרה?”.

לא פשוט לאיש להפנים כי הוא לקח יותר מדי הלוואות, כי האשראי עבר את החריגה מזמן או שבזבזתם את הכסף של המשכנתא על “אפוני קסמים”, אבל זה קורה. אתם חייבים להטמיע את התובנה הזו בחייכם ולקבל אותה כחלק מההיסטוריה שלכם, כדי שתוכלו ללמוד ממנו ולהשתחרר ממנה.

לאחר שתקבלו את העבר שלכם בשלמותו, תוכלו להמשיך אל עבר כיוון נכון יותר, בעל מטרות כלכליות חדשות, איכותיות ומבוססות יותר.

לדוגמא, כאשר אתם מבלים את זמנכם במחשבה על החובות שלכם, אתם בעצם שוקעים בלחץ, בדאגות ופעמים רבות, אף פונים להרגל הבזבזנות כדי להירגע.

לעומת זאת, כאשר אתם בוחרים לקבל כי אתם בחוב עכשיו, אך יש לכם תכנית של שנה-שנתיים שלאחריה – תהיו נקיים מחובות, אתם תהיו נקיים מלחץ ואשמה, במהלך כל התקופה – משום שאתם יודעים כי אתם מבצעים צעדים נכונים, שיביאו אתכם למקום הכלכלי האופטימלי.

כיצד לעקוב אחר הבזבוזים שלכם ללא מאמץ

אנשים רבים מאמינים כי כל שהם זקוקים לו הוא “יומן טוב, שאוכל לכתוב בו את כל מה שהוצאתי”.

בואו נודה: כולנו קנינו את היומנים, כתבנו את כל מה שהוצאנו יום-יום במשך יומיים בדיוק ולאחר מכן, פשוט שכחנו מהיומן הפיננסי, שכל המטרה שלו הייתה למקד אותנו בחיסכון וכלכלה נכונה.

למה לכתוב הכול באופן ידני, כשאפשר להוריד אינספור אפליקציות, שיכולות לסייע לנו לנהל את עצמנו מבחינה כלכלית?!

כל שיש לעשות, הוא להיכנס לחנות האפליקציות ולהוריד את האחת, שתהיה נוחה לשימוש, שתתאים לצרכים שלכם ושתאפשר לכם לראות בדיוק “כמה אתם שווים” כלכלית, כיום.

יתכן כי המפגש הראשון שלכם עם האפליקציה, יביא אתכם לגלות כי אתם במצב יותר גרוע משחשבתם – אבל זוהי רק עוד מוטיבציה לדבוק בתכנית, להמשיך ולעבוד, כדי להצליח ולחסוך יותר. באמצעות הכלי הזה, תוכלו לאתר דפוסים של הוצאות מיותרות, לשים לב לחיובים מיותרים וחשוב מכל – לשים לב לכל שקל שאתם חוסכים!

השתמשו בחסכונות שלכם כדרך לדחוף את עצמכם קדימה: גם אם אתם מתקשים מעט, שימו לב לכל מה שהצלחתם לחסוך עד עכשיו. חשוב לזכור כי אתם חלק מתהליך, לכן אין לנטוש באמצע!

למה נכשלתם עד עכשיו?

חיסכון של כסף הוא איננו כיפי, איננו מגניב או קולי, איננו… פשוט אין לו את זה. אולי זו הסיבה, שרוב האנשים פשוט לא עושים זאת.

חלק מהאנשים הם חסכנים טבעיים, אבל רוב האנשים הם בזבזנים כפייתיים. אל תכחישו… אתם יודעים כי אתם חלק מהם – אז כדאי לאמץ ולחבק את עצמכם על כך!

אל תנסו לחסוך 60%-90% מההכנסה שלכם, אם החיסכון הזה יביא אתכם לחיים אומללים, עצובים וחסרי משמעות. חיסכון של כסף הוא איננו מירוץ, אלא מטרה: חיסכון יאפשר לכם ליהנות מימי הזקנה ללא דאגות. חיסכון יעניק לכם את היכולת לרכוש מותרות גדולות וליהנות מחופשות ארוכות. חיסכון יעניק לכם את ההקלה, כ”שנופל עליכם יום גשום” ואתם פשוט לא יודעים מאיפה להביא את הכסף.

אם אתם מתקשים לחסוך כיום, תנסו להוציא יותר כסף על פריטים נחמדים שאתם אוהבים. מדוע? משום שכשאתם מפנקים את עצמכם מראש, על בסיס קבוע, אתם תדעו להכליל את הנושא בתקציב הקבוע שלכם.

רוב האנשים נוטים להיכשל בעולם החיסכון, משום שהם מציבים לעצמם תקציבים בלתי-אפשריים עבורם. לאחר שהם שמים לב לחריגה, הם פשוט מוותרים ומבזבזים את שארית הכסף או פשוט ממשיכים בחייהם, עד לחריגה הבאה.

אם תהיו רציונליים באשר לתקציב שלכם: תזכרו על מה אתם לא מוכנים לוותר, תהיו ריאליים עם עצמכם ואל תתפשרו על עצמכם בצורה שפוגעת בכם – אתם תהיו בדרך נכונה יותר.

נכון, אולי התכנית הזו תעזור לכם לחסוך “רק” 500 ₪ כל חודש, אבל הם בהחלט עדיפים על ה- 1,000, שעדיין לא חסכתם.

כמובן שהשאיפה היא עדיין לנסות ולשמור על חיסכון ולכן, כדאי לכם לנסות ולחסוך לפחות 50% מההכנסה שלכם (לאחר ההוצאות השגרתיות: חשבונות, משכנתא/שכירות, ביטוחים…), תקנו פריטים נחמדים רק לאחר שכבר חסכתם סכום מסוים ותקבעו העברות בנקאיות קבועות לחיסכון שלכם, מידי חודש.

כתוצאה מכך, אתם תדעו כי סכום מסוים של כסף יעזוב את העובר ושב שלכם מידי חודש ולכן, כדאי שיהיה שם. זכרו כי אתם יכולים להרשות לעצמכם כל דבר, אבל לא את הכול. גם אם יש דבר מה שאתם ממש רוצים עכשיו, רוב הפעמים הוא (החופשה, הפלייסטיישן, המשחק, הטלוויזיה, המסעדה…) עדיין יחכה לכם, לאחר חודש-חודשיים.

כיצד להוציא את עצמכם מהחובות?

ניהול פיננסי-אישי הוא משחק: מצד אחד, אתם מרוויחים כסף ומצד שני, אתם חוסכים. אבל מה שבאמת נשמר בסופו של דבר הוא מה שתחסכו. המחקר מעיד כי רוב האנשים מבזבזים יותר, מאשר חוסכים.

אם כך, כיצד תוכלו להפריד את עצמכם מה-רוב הזה?

ראשית כל, כדאי שתנסו להימנע מצבירה של חובות נוספים. על ידי כך, יהיה לכם יותר כסף לחסוך ואף תוכלו להימנע ממחויבויות כלכליות קשות. זאת ועוד, אתם תעשו את הצעד הראשון בכיוון נכון עבורכם, שאינו הרסני או מלחיץ בעתיד.

דרך מצוינת להפסיק לצבור חובות, היא באמצעות שימוש במזומן בלבד, עבור כל ההוצאות הכספיות שלכם.

אם אתם אנשים ש”מגהצים” כל היום, אין פלא שאתם מבזבזים; אתם לא מרגישים את הכסף עוזב את הידיים שלכם. לא רק שיהיה לכם פשוט יותר להפסיק וליצור חובות, אתם תהיו הרבה יותר מודעים, לכסף שאתם כן מוציאים.

לדוגמא, אתם תחשבו פעמיים לפני שתרכשו אוזניות ב- 800 ₪, אם יהיה עליכם לשלם עליהן במזומן.

אם אתם פשוט מכורים לאשראי, כדאי לכם לשקול להזמין בנקט ולגזור את הכרטיס. הוא כמו חטיפים וממתקים: אם הם בבית, בסופו של דבר אתם תאכלו אותם.

אם תגערו בעצמכם להפסיק לבזבז או תנסו להכריח את עצמכם לציית לעצמכם, אתם לא תצליחו לחסוך כלל. היו נחמדים לעצמכם, היו מודעים לעצמכם ונסו לעשות את מה שבאמת טוב בשבילכם.

נחסוך עד שנוכל לטוס לחלל

הדרך הטובה ביותר לחסוך – היא פשוט באמצעות ייצור של עוד כסף, שנוכל לשים בצד כל חודש בחשבון החיסכון שלנו, בלי להרגיש בו בכלל (משום שהוא מעולם לא היה שם קודם לכן). כסף חדש שעוד לא שמנו עליו את הידיים שלנו, הוא כזה שיהיה לנו קשה יותר לבזבז או לגרום לעצמנו להפסיק ולחסוך אותו על בסיס קבוע.

השאלה הקשה באמת, היא כיצד תוכלו לייצר עוד כסף?

אתם יכולים לעבוד שעות נוספות במקום העבודה שלכם או לבקש העלאה, אבל זוהי לא החלטה שתלויה בכם באופן מלא.

אז מה כן תלוי בכם? מה שאתם עושים עם הזמן שלכם, כשאתם מחוץ לעבודה. בזמן הזה, אתם יכולים לפתח תחביב, שיסייע לכם להניב עוד כסף לחיים שלכם: למכור פריטים שאינכם משתמשים בהם עוד, לעסוק בשיווק, כתיבת תוכן, גרפיקה, בניית אתרים, למכור מזון או תכשירים שאתם מכינים, להעביר שיעורים פרטיים ב- X… השמיים הם הגבול.

תמקדו את עצמכם בבנייה וטיפוח של התחביב, ייצור רווח וחיסכון של הרווח. הקפידו על שליטה עצמית – יש לכם יותר ממנה, ממה שאתם חושבים.

בתחילת הדרך, הסיכויים גבוהים כי לא תצליחו להרוויח הרבה כסף, אם בכלל וזה בסדר. כל דבר הוא תהליך ומשום שכבר יש לכם מקור הכנסה מסוים – אתם לא תהיו תלויים בהכנסה הנוספת הזו באופן קיצוני.

אבל מי יודע? אולי יום אחד, היא תוכל להחליף את העבודה הנוכחית שלכם?

למדו ליהנות בלי כסף

אז מה, יוצאים היום? לא, אנחנו נשארים בבית ולומדים כיצד ליהנות כאן ועכשיו. כולם אוהבים לצאת: האווירה, האוכל שמכינים לך והאנשים שיושבים איתך וגורמים לזמן לעבור… הנה, הוא כבר עבר.

הבעיה היא שכשמסיימים ליהנות, מגיע החשבון ואז העיניים שלנו משחירות.

אז מה תעשו? פשוט תפסיקו לצאת לתקופה: די לימי השופינג, די ליציאות המאוחרות ומלאות האלכוהול, די למסעדות היקרות ולאירועים המיותרים…

נכון, זה לא כיף, אך יש הרבה כיף לעשות גם בבית: הזמינו את החברים לערב סרט, ערב משחקי חברה, פשוט שבו כולם ביחד, תדברו ותצחקו. בקיץ, אתם אפילו יכולים להרחיק לכת ולנסוע לפעילות הזולה ביותר – לים. עם זאת, נסו לזכור כי מה שמשנה בסופו של דבר הוא לא המקום, אלא האנשים; הם אלו שבאמת עושים את החוויה לזוהרת כפי שהיא.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.