דברים שאתם צריכים לעשות לפני שאתם הולכים לישון כדי להתעורר לבוקר נפלא

ניסיון חינם לזמן מוגבל

דברים שאתם צריכים לעשות לפני שאתם הולכים לישון כדי להתעורר לבוקר נפלא

מוצאים את עצמכם מכבים את השעון שוב ושוב, עד שאתם מאחרים לעבודה? כן, רוב האנשים בעולם לא אוהבים להתעורר בבוקר. האם איי פעם שקלתם את האפשרות שהבעיה תמונה בליל ולא ביום? כדי להצליח להתעורר מאושרים ולשרוק עם הציפורים, להלן מספר שינויים שכדאי לכם לבצע בשגרת הלילה שלכם.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

להתנתק מהמסכים

המסכים הם הסחת הדעת הגדולה ביותר שלכם – אתם תמיד תרצו להישאר ערים “ממש עוד קצת…” כדי לראות פרק נוסף, לסיים את השיחה עם החברים, לסיים את המשחק במחשב או בפלייסטיישן… ואז לפתע אתם מביטים בשעון והשעה שלוש לפנות בוקר… איך זה קרה? אף אחד לא יודע, אך הנה אתם.

גם מבחינה פיזיולוגית, כדאי לכם לנסות ולהימנע מהמסכים: האור שהם מפיצים גורם למוח שלכם לחשוב עליכם להישאר ערים, כך שהוא מונע מכם להירדם כיאות.

כדי להבטיח לעצמכם שלא “תלכו לאיבוד בהנאת הטכנולוגיה”, נסו לקבוע לעצמכם גבולות ברורים מאוד: אתם יכולים לצפות במסכים עד שעה מסוימת ואז זה נגמר – שקט. אם אתם אוהבים ללכת לישון אל מול מסך, מומלץ כי תנסו להימנע מהאור שהוא מפיץ ותשתדלו לקבוע לכם שעת שינה מסודרת, כך שלא “תגלשו קדימה”. גם אם אתם צופים בפרק המעניין ביותר שראיתם בחייכם, אתם עדיין תאלצו להתעורר מחר בבוקר… ודאי שתרצו להתעורר עם חיוך ולא עם שני פנסים במקום עיניים, לא כן?! אז קדימה, למיטה!

להפחית בנוזלים

כמה פעמים קרה לכם מצב בו אתם מתעוררים ללכת לשירותים בכעס ומרור?! יותר גרוע – כמה פעמים קרה שהלכתם לשירותים, חרתם, הצצתם בשעון וגיליתם כי עליכם לקום ממש… עוד רבע שעה! הדקות המבוזבזות! איך זה קרה?! שלא לדבר על מצב שבו אתם קמים בערך בשלוש לפנות בוקר כדי להתפנות, שבים ולא מצליחים להירדם… אכזבה.

אלא אם כן אתם נושקים לגיל הזהב, הסיבה הנפוצה להטלת שתן במהלך הלילה היא פשוט שתייה מוגזמת של נוזלים: משקאות ממותקים, משקאות חריפים ואפילו שתיית מים בורה מוגזמת, עלולים להוביל אתכם לשירותים יותר מפעם-פעמיים.

מספר הפעמים הממוצע שבו אנשים אמורים להטיל שתן ביום עומד על שבע פעמים. נסו לחשוב עם עצמכם כמה פעמים אתם הולכים לשירותים, אולי אתם מגזימים בצריכת הנוזלים שלכם?! יש לציין כי משקאות מוגזים, ממותקים או חריפים בדרך כלל גורמים להטלת שתן לעיתים תכופות יותר.

כדי לישון שינה ערבה ורצופה, השתדלו לשתות רק מים לקראת השינה. כמובן שאין הכוונה שתפסיקו לשתות אם אתם באמצע טיול באוגוסט, אך ארבע שעות טרם השינה, השתדלו להפחית את צריכת הנוזלים שלכם ככל האפשר – הפעולה אף תעייף אתכם יותר, מה שיסייע לכם לישון עמוק יותר ולקום רעננים יותר.

להפחית במזונות

כאבי בטן ליליים הם אינם הנאה של אף אחד. עם זאת, גם לקום עם כאב בטן בבוקר איננו בדיוק הדבר הנחשק ביותר, כאשר אתם פוקחים את העיניים. אם אתם שואלים את עצמכם “למה?”, כל שיהיה עליכם לעשות הוא לחשוב על ליל אמש: כמה אכלתם? מה אכלתם? כמה זמן עבר מהארוחה השחיתותית והשומנית הזו ועד לשעת השינה שלכם?! בינגו.

טרם שעת השינה, הגוף שואף להיות הרבה יותר רגוע ונינוח, כמו מלון שעובד 24/7: ביום הוא שוקק אנשים, חיים ופעילות. אך בערב, הוא שקט, עדין ומוכן רק למקרי חירום. כך בדיוק גם הגוף שלנו: יש לו הרבה תהליכים שהוא מבצע אך ורק בלילה, אליהם הוא מייחל להתפנות. בנוסף, הוא חפץ בשקט ומנוחה, כדי שיאגור כוחות להתמודדות עם יום המחר.
כאשר אתם אוכלים הרבה מאוד מזון טרם השינה, אתם מעמיסים על מערכת העיכול בדיוק טרם ה”הפסקה” שלה. בנוסף, אתם אינכם זזים, כך שאתם רק מוסיפים להקשות עליה. במקום לבצע את מטלות הלילה, הקיבה והמעיים מוצאים את עצמם מפרקים מזונות ונוזלים שהם כלל לא מכירים, עובדים קשה ונלחמים לנקות את הגוף שלכם מכל ה”זבל”. כאשר הם מסיימים, מגיע הבוקר ואתם עייפים; יתכן כי המוח שלכם ישן, אך מערכת העיכול בהחלט לא והדבר נטל גם מכם כוח ואנרגיה.

אם אתם רוצים להימנע מכאבי בטן תהומיים בבוקר, השתדלו לאכול ארוחות קלות טרם השינה: ביצה עם פרוסת לחם וחמאה, סלט קטן, יוגורט, כל מאכל שהבטן נהנית ממנו ולא מתקשה לעכל אותו. הימנעו ממאכלים שומניים או כבדים כמו פיצות, המבורגרים, צ’יפס וכדומה. אף כדאי שבערך שעתיים-שלוש טרם שעת הישנה שלכם, פשוט תאפשרו לבטן לנוח. באופן זה, כאשר תלכו לישון, היא תהיה בדיוק במקום בו אתם רוצים אותה – בשלבי הניקיון וההכנה למשמרת הלילה.

להפחית בכמות הסוכרים

התהפכתם לצד ימין, עכשיו לצד שמאל… לא נרדמים. מדוע? מתי אכלתם שוקולד פעם אחרונה? אה, אוקיי. אז הנה הפתרון – די עם אכילת הסוכרים טרם שעת השינה; הם מונעים מכם להירדם. כדאי להפחית בצריכת הסוכרים שלכם בין שש לארבע שעות טרם שעת השינה, תלוי עד כמה אתם רגישים להשפעות הסוכר.

לכבות את האור

הזכרנו זאת מעט כאשר כתבנו על פרידה מה- “מסכים”, אך מדוע כה קשה לכם להירדם עם האור דלוק? האם איי פעם חשבתם על כך? מסתבר שיש סיבה פיזיולוגית מאוד פשוטה לכך והיא נעוצה המוליך העצבי שלנו – המלטונין.

מלטונין הוא מוליך עצבי אשר המוח שלכם מפריש, כדי שתצליחו ללכת לישון. הוא בעצם מה שמסייע לכל אדם בעולם להירדם. המלטונין מופרש יותר ויותר לכיוון שקיעת החמה או יותר נכון, ככל שהאור הולך ופוחת. המלטונין אוהב את החשכה, לכן הוא מגיע רק כאשר היא מועילה בטובה להגיע.

כאשר אתם הולכים לישון עם האור דלוק, עם המסכים המאירים אתכם, עם מנורת הלילה הבוהקת, הגוף שלכם מקבל פחות מלטונין ולכן השינה שלכם היא קצרה יותר, פחות אפקטיבית.

אם אתם מתקשים להירדם ללא אור, כדאי לכם להדליק אור בחלק שמולכם או לחבר מנורה אשר רחוקה מכם לפחות מרחק של שלוש זרועות. מחשבים ופלאפונים?! מרחק זרוע אחת. השתדלו להימנע מתאורה כבדה בערך שעה טרם שעת השינה, כך שהמלטונין יופרש בכמויות גדולות בגופכם ויסייע לכם “לגלוש” לעולם החלומות בקלות.

להפעיל את הדמיון

החלומות שלכם הם תוצר של הדמיון שלכם והתת-מודע שלכם: המוח שלכם מנסה לתקשר אתכם מעבר לתודעה, בשטח אפור ובטוח בו הוא איננו חשוף לעולם החיצון. כדי להצליח לגרות את עולם הדמיון והמחשבה הגבוהה, נסו לעורר את הדמיון שלכם טרם שעת השינה: במקום לראות טלוויזיה, נסו לקרוא ספר; הטלוויזיה המחשבתית שלכם, נסו לצייר, נסו לנגן על כלי הנגינה שלכם… כל פעולה יצירתית שתנסו תשחרר את יצר הדמיון שלכם. כשתלכו לישון, כל כך הרבה מחשבות יאפפו את ראשכם, עד שפשוט תירדמו ברגע שבו הוא יכה בכרית.

לנקות את המחשבות

כאשר אתם עמוסים במחשבות ורגשות, אתם מתקשים ללכת לישון כראוי. השתדלו לנקות את ראשכם טרם ההליכה לשינה: אתם יכולים לדבר עם אנשים הקרובים אליכם כדי לחוש את תחושת ההקלה, אתם יכולים להסיח את דעתכם על ידי הטלוויזיה או המחשב או שאתם יכולים לנסות שיטות הרגעה.

להירגע (שיטות הרגעה – לא להתאמן, אולי לטייל קצת בחוץ)

כדי לקום בבוקר מחויכים, ראשית עליכם להירדם רגועים. כאשר אתם חשים את הלחץ של היום, של החיים ושל הסובבים אתכם, אינכם יכולים להצליח להירדם בשלווה. גם את תצליחו להירדם, המחשבות הרעות והמלחיצות שאפפו אתכם טרם השינה ימנעו מכם שנת ישרים, כך שתקומו תפוסים ומבולבלים – בהחלט לא בדרך הנכונה לבוקר של אור.

דווקא טרם השינה, מומלץ להימנע מפעילות גופנית ופעילות מאומצת, משום שהן מעלות את טמפרטורת הגוף שלכם ומותירות אתכם ערניים ועשירים באדרנלין לפחות לארבע-חמש שעות לאחר האימון.

כדי להצליח להירדם רגועים ונינוחים, נסו לעסוק בפעילות משחררות יותר כגון יוגה, מדיטציה, טיול קליל בחוץ, אפילו משקה חם ומרגיע. כל אשר מסייע לכם לחוש “נקיים” יותר בראש.

לצחצח שיניים

אשים שמקפידים לצחצח שיניים יומיום, גם טרם השינה, מתעוררים עם פה יותר נקי וריח פחות רע. אתם כולכם מכירים את התחושה המגעילה שגורמת לכם לרוץ לשירותים רק לכוס שתפיג את הטעם. לא עוד!

להתקלח

מקלחת מנקה. מקלחת מטהרת. מקלחת מרגיעה. המים החמים, התחושה של הניקיון על הגוף שלכם… פעמים רבות, אנשים חשים ממש כמו “אנשים חדשים” לאחר המקלחת.

עם זאת, ישנם אנשים רבים אשר דווקא מתעוררים יותר לאחר מקלחת, כך שכדאי לכם לנסות ולבחון איזה סוג של אדם אתם ואולי אפילו להתקלח בבוקר, לפני שאתם מתחילים את היום.

אם אתם נהנים להתקלח טרם השינה, אך אתם חשים כי אתם מתקשים להירדם, כדאי לכם לנסות להתקלח בערך שעתיים טרם השינה. שעתיים לאחר מכן, אתם כבר תחושו עייפים שוב וכל עוד לא קבעתם אמבטיית בוץ לאחר מכן, אתם ככל הנראה עדיין תהיו נקיים. לילה טוב.

לעבד את היום

לאחר שאנשים מתחתנים, מולידים ילדים וחיים יחד כולם באותו הבית, הם נוטים לאבד את תחושת הפרטיות שלהם. הדבר מקשה עליהם לעבד את המחשבות שלהם, את היום שעבר עליהם, להגות בהחלטות שהחליטו, במעשים שעשו ובהשלכות שלהם. כדי שתצליחו ללכת לישון נקיים פיזיולוגית ופסיכולוגית, השתדלו לעבור על כל מה שהטריד אתכם במהלך היום; אפשרו לעצמכם להיות לבד, לעבד את היום שעבר עליכם, ללמוד ממנו את השיעורים, לזכור את מה שאהבתם, לחשוב כיצד לתקן את מה ששברתם… באופן זה תוכלו ללכת לישון כאשר אינכם מלאים במחשבות, דאגות ותהיות לגבי היום שעבר – כבר “הנחתם” אותו מאחוריכם; הגיע הזמן לצעוד קדימה.

לתכנן קדימה

כמובן שבני אדם לא אוהבים להתרכז בהווה, אלא בעבר או בעתיד. כדי שלא תמצאו את עצמכם עושים רשימות בראש וחושבים כיצד תנהלו את מחר באופן הטוב ביותר, נסו לרשום לכם הכול מראש עם דף ועט אמתיים. נסו לתכנן הכול מראש ולנהל את כל השיחות החשובות לפני כן. אל תדחו מטלות קריטיות למחר, אם היה לכם חשוב שיעשו היום. גם דברים קטנים כמו האוכל של הילדים, מה שתלבשו מחר… אם אלו מחשבות שמטרידות אתכם, פשוט פתרו אותן טרם שעת השינה! אתם אפילו תהפכו את הבוקר שלכם לפשוט יותר, מה שבוודאות יסייע לו להפוך למאושר יותר. ככל שתפחיתו את ה”כובד” שהמטלות, הסידורים וכל מה שעליכם לזכור מניח על ראשכם, כך יהיה לכם קל יותר ללכת לישון.

לעצום עיניים

העיניים שלכם אף פעם לא נחות; גם כשאתם הולכים לישון. העיניים שלכם תמיד זזות, מסתכלות ולצערכם – גם מתייבשות. עיניים יבשות הן עיניים עייפות ולכן ככל שתרבו לזלזל בבריאות שלהן, כך תחושו עייפים יותר.

נסו לקנות מגן עיניים ללילה, שתוכלו לישון עמו: כדאי שיהיה שחור וחשוך יותר ככל האפשר, רק באופן זה העיניים שלכם באמת נחות. בנוסף, אם אתם יושבים מול מסכים לאורך זמן, כדאי לכם לחשוב לרכוש משקפיים החוסמים את הקרינה והשפעת המסכים על הגוף שלכם: הדבר יקל על פעולת העיניים במהלך היום ולא יפריע לגוף להפריש מלטונין במהלך הלילה.

הלילה הוא העת ללכת לישון – זה הדבר הראשון שכדאי לכם לזכור, אם אתם רוצים להתעורר בבוקר כשאתם על 110%. אל תדחו את שעת הקץ, השתדלו להימנע מהסחות דעת ונקו את הראש שלכם היטב, כדי לישון שנת לילה דשנה. אתם תודו לנו בבוקר.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.