אכילה מושכלת – יתרונות ותרומות לירידה במשקל

אכילה מושכלת – יתרונות ותרומות לירידה במשקל

עד לעת האחרונה, לא באמת לימדו אותנו מה המשמעות של המזון שאנו אולי וכיצד כל מרכיב שאנחנו מכניסים לקיבה שלנו משפיע עלינו באופן משמעותי.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

נכון, כולם מכירים את פירמידת המזון, אבל לא לימדו אתכם איך לאכול. מסיבה זו הרבה אנשים כיום סובלים מהשמנת-יתר.

תזונה מודעת או מושכלת היא לא משהו שלומדים במוסדות לימוד, לכן אנשים רבים אפילו לא שמעו על כך, גם האנשים החכמים ביותר. לרוב האנשים, אוכל הוא מקור לעונג ולא לתזונה. הם נהנים לאכול כמה שיותר, בלי לשים לב למה שהם מעכלים. היום נלמד כיצד לשים לב למה שאנו אוכלים ולהבין את היתרונות הרבים והעוצמתיים של הפעולה הקטנה הזו.

תשומת לב לכל דבר בחיים שלכם תוביל לשיפור עצמי

בין אם מדובר בשינוי תזונתי או כל שינוי אחר, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להיות מודעים לבעיה עצמה. המודעות הזו דוחפת אתכם לשים לב להתנהגויות השליליות שלכם ועל ידי כך, לנסות ולעשות שינוי.

אנשים רבים פועלים לפי תורת המיינדפולנס – חשיבה פעילה, פתוחה ומלאת תשומת לב לרגע העכשווי ושום דבר אחר. באופן זה אתם בוחנים את מה שקורה מסביבכם ובתוככם, בלי לשפוט או לנתח שום דבר. אתם מאפשרים לרגע להיות ומאמצים אותו. לא יותר ולא פחות.

המטרה העיקרית היא לחיות את הרגע ולמנוע מהחיים פשוט לחלוף על פנינו, בעוד שאנו חושבים, שופטים, מנתחים או הוגים בדפוסים לא בריאים.

תזונה מושכלת תתרום לירידה במשקל

תשומת לב למזון שאתם אוכלים תתרום באופן משמעותי להיווצרות של הרגלי אכילה בריאים, שיתרמו לירידה במשקל. מחקרים רבים העידו כי אכילה מודעת תורמת לירידה במשקל לטווח-ארוך; עם הזמן ההרגלים הבריאותיים הפכו לחלק בלתי-נפרד מחייהם של המשתתפים במחקרים.

כאשר אתם אוכלים באופן מודע, אתם שמים לב לחשקים שלכם, לסממנים הגופניים שלכם ולומדים להבין למה הגוף שלכם זקוק או לא זקוק, במידה שאתם אוכלים יותר מדי.

תזונה מודעת תורמת לבריאות האדם

תשומת לב לאכילה תורמת לעיכול של מזון בריא יותר, שמסייע להאט את תהליכי ההזדקנות של גופנו, לייעל את פעילותו, להקל ואף למנוע מחלות שונות ולתרום להקלה על תופעות נפשיות ולרבות דיכאון, לחץ וחרדה.

תזונה נכונה מורכבת בעיקר מחמישה גורמים:

 • ירקות ופירות – הצבעוניים ביותר הם הבריאים ביותר. הירקות והפירות עשירים בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון המסייעים לייעל את תהליכי העיכול, ניקוי הרעלים וניקוי מחזור הדם שלנו. הם אף מסייעים להתמודד עם תופעת הרדיקלים החופשיים, לחזק את המערך החיסוני שלנו ולשפר את החדות הקוגניטיבית שלנו.
 • קטניות – פחמימות “ריקות” הקרויות סיבים תזונתיים, שתורמות כל כך הרבה לגופנו. הן עשירות בחלבונים – אבני הבנייה של הגוף החי. הן אף מסייעות לשמור על מערכת עיכול אקטיבית, תורמות לגופנו אנרגיה לאורך זמן ומביאות לתהליך עיכול איטי ונעים, שמביא לספיג יעילה יותר של ערכים תזונתיים בגופנו. בנוסף, הם תורמים לניקוי יעיל של מחזור הדם שלנו.
 • דגנים מלאים – החשוב ביותר בדגנים המלאים, הוא שערך הסוכר בהם נמוך בהרבה, לעומת הקמח הלבן. בנוסף, הם עשירים בוויטמינים, מינרלים וסיבים תזונתיים רבים.
 • דגים, ביצים, זרעים ואגוזים – עשירים בחומצות שומן בריאות כגון אומגה 3, אשר מסייעת לשפר את החדות הקוגניטיבית שלנו, תורמת לראייה שלנו, מסייעת לנקות את מחזור הדם שלנו ולייעל את תהליך העיכול שלנו.

בנוסף, מאכלים אלו עשירים בחלבונים שמאוד חשובים לקיום שלנו. הם מסייעים לבצע תהליכים בסיסיים בגופנו (כגון ייצור של הורמונים ומוליכים עצביים), תורמים לגופנו אנרגיה, מסייעים לנו לחזק את גופנו, לבנות מסת שריר, להתמודד עם תופעת רדיקלים החופשיים, לייעל אימונים גופניים ולהפחית סיכון לפציעות בעקבות אימונים אגרסיביים.

מזון הוא גורם להנאה ועונג, אך מטרתו העיקרית היא להביא לשובע ובריאות. זכרו זאת. שילוב של המאכלים הללו בתזונה היומית שלכם (באיכות טובה), ייעלו את הפעילות הכוללת של גופכם, יתרמו להורדה במשקל ואף יוסיפו מספר שנים לחייכם.

תתמקדו בצעד אחד בכל פעם

הרבה אנשים אוהבים להיות קיצוניים ופשוט להפסיק לאכול את כל מה שהיו רגילים אליו ביום אחד. עם זאת, רוב האנשים פשוט לא מצליחים להתמיד בתהליך שכזה, לכן כדאי לפרק אותו לגורמים: נסו “להיפרד” מכל מאכל בכל פעם, עד שתתרגלו לחיים בלעדיו.

תוך כדי התהליך, נסו למצוא לאותו מאכל תחליפים בריאים, שיסייעו לכם “להתגבר על האובדן”. כשתרגישו שאתם מוכנים, תמשיכו למאכל הבא. באותו אפן, אתם יכולים להתמודד עם הרגלים לא טובים: ראשית, תפסיקו לאכול ארוחות מאוחר בלילה. לאחר שמכן, נסו לפנות זמן לארוחת הבוקר המהותית.

דאגו לשבח את עצמכם על הצלחות במהלך הדרך והקפידו להמשיך ולשים לב להרגלי האכילה שלכם. אם אתם מועדים, דאגו לשים לב לכך ולעצור את עצמכם במהרה – לדחות סיפוקים בעזרת נחישות וכוח רצון.

לאחר שתסיימו לבצע את “מחקר הבריאות” שלכם ותרגישו כי אתם מסוגלים להיפרד מכל המאכלים הלא בריאים בחייכם נפשית ופיזית, רק אז הרשו לעצמכם להתקדם הלאה. אל תלקו את עצמכם על מהירות ההתקדמות שלכם – מדובר בשינוי לא פשוט, של אופן אכילה שאתם רגילים אליו כבר שנים. הבינו כי כל שינוי מצריך זמן וכל אחד מתקדם בקצב האישי שלו.

האטו!

יתכן ומעולם לא חשבתם על כך, אך גם האופן שבו אתם אוכלים הוא מהותי. האם אתם לועסים או “שואבים” את האוכל שלכם?

אכילה מהירה מכניסה את הגוף שלכם למצב של לחץ, מפחיתה את יכולת הספיגה של הערכים התזונתיים מהמזון ומובילה להצטברויות לא נעימות של תוצרי מזון שלא התפרקו בשלמותם, במחזור הדם או לאורך הגוף.

מומלץ להשתדל וללמוד לאכול לאט: אכילה איטית מקלה על הפעילות של מערכת העיכול שלכם כלומר, מאיצה ומשפרת את תהליך העיכול, מפחיתה גזים או תופעות לא נעימות בבטן.

אף מומלץ להשתדל ולאכול בשקט כלומר, ללא טלוויזיה, מוזיקה או אנשים. באופן זה אתם מודעים לחלוטין לפעולת האכילה שלכם ושמים לב בדיוק כמה אתם אוכלים ממה. יהיה לכם הרבה יותר פשוט לעצור את עצמכם כאשר אינכם ממוקדים במספר גירויים בו-זמנית. אם אתם משתעממים, אתם תמיד יכולים להתמקד בריחות של התבלינים ובטעמים של המזון, כדי ליהנות ממנו ברגע. זכרו להוקיר תודה על המזון שאתם אוכלים ולהבין כי יש להעריך אותו – הוא מקיים אותנו.

התמודדו עם הקשיים

אנשים רבים נוטים לאכול הרבה מכורח ההרגל ו/או מכורח ההרגל ליהנות מההקלה שהשובע מעניק להם; התחושה שאתם שולטים במשהו בחיים שלכם וכעת כאשר אתם מלאים, אתם מרגישים יותר טוב.

אכילה לשובע פעמים רבות תורמת להקלה על תחושות של דיכאון, כעס, דחייה או עצב. אנשים שסובלים מסערות רגשות פעמים רבות פונים למזון לשם נחמה.

הבעיה היא שכל האוכל שבעולם לא יפתור לכם את הבעיות, אך לכולם יש כאלו. מה הם עושים? הם מדברים על זה, הם מבקשים עזרה, הם מנסים להיות הגיוניים והם יודעים כי אכילה רגשית היא פתרון זמני בלבד.

כאשר אתם חשים כי אתם במצוקה, אל תשאירו הכול בבטן – היעזרו באהבה של הקרובים אליכם. “שפכו”, דברו, פתחו את התחושות שלכם ובקשו מהקרובים אליכם לעזור לכם להתמודד: ללכת אתכם רק למסעדות המגישות אוכל בריא, לנסות ולצאת יחד למקומות שפחות מתעסקים באוכל, להעיר כשהם מרגישים שאתם מגזימים וכדומה. אף ספרו להם כי כעת אתם מנסים להיות מודעים למה שאתם אוכלים ובקשו כי יתמכו בכם לאורך התהליך.

גם התמודדות אישית עם הקושי היא חשובה מאוד: הבנה כי הרגשות הרעים שאתם חווים הם חלק בלתי-נפרד מכם, כי אתם אנשים מיוחדים ומדהימים ואם כל בני האדם לא היו שונים – היה כאן מאוד משעמם ומיותר.

נסו להבין כי גם התחושות הרעות והמחשבות הרעות הן משהו טוב בסופו של דבר. אם לא הן – לא היינו מעריכים את הטוב, האושר והיתרון כפי שאנו מעריכים. אז חבקו חזק את עצמכם ואת התחושות הרעות שלכם ולמדו לחיות לצדן בשלום, משום שכל מה שהן עושות הוא להתריע לכם שמשהו מפריע לכם: יתכן והתפיסה שלכם מוטעית (אתם מדהימים, גם אם אתם חושבים שאתם לא, מבטיחים לכם!) ויתכן שהגיע הזמן להיות אקטיביים ולעשות שינוי.

תפסיקו לכעוס על עצמכם

רוב האנשים מנסים לייצר לעצמם מוטיבציה שתסייע להם להימנע מאוכל לא בריא או משמין על ידי אסטרטגיות על דרך השלילה: פחד, כעס, בכי וייסורי אשמה הם אינם רגשות שבאמת יסייעו לנו להצליח ולשנות את הרגלי האכילה שלנו.

כדי לבצע שינוי, דווקא כדאי לנו לנסות ולייצר מוטיבציה אופטימית וחיובית, שתסייע לנו להרגיש טוב עם עצמנו תוך כדי התהליך.

כאשר אנו מחליטים את ההחלטה לשנות את הרגלי האכילה שלנו, כדאי לנו להזכיר לעצמנו שאנו משפרים את החיים שלנו, בוחרים לדאוג לעצמנו ולהאריך את חיינו. כדאי לנו לשבח את עצמנו לאורך כל הדרך על ההישגים שלנו וגם אם אנו מועדים, להבין כי אנו בני אדם ודברים קורים. שום דבר לא נקבע לפי ארוחה אחת – התמדה היא המפתח.

הדבר החשוב ביותר – הוא לזכור להישאר ברגע במהלך כל ארוחה, לבחון את מה שאתם אוכלים, ליהנות מהמזון, להעריך אותו ולהוקיר תודה על כל ארוחה. באופן זה לא תהיה לכם סיבה לכעוס – תשומת הלב תסייע לכם לשמור על “דרך הישר”.

מרגישים את ההבדל?

היתרון הגדול ביותר באכילה מודעת הוא התוצאות: גוף בריא בנפש בריאה. התמדה לאורך זמן תסייע לכם ליהנות מתחושות של הישג, יכולת לבצע פעולות פיזיות יותר בקלות, פחת בתחושות של דיכאון, לחץ או חרדה, הקלה על נדודי שינה, מחלות או מניעה שלהן, דימוי עצמי גבוה יותר ובזכות מיינדפולנס – יכולת ליהנות מהרגע בין אם מדובר בארוחה טעימה, בריאה ודשנה, בחופשה בחו”ל או ביום רגוע בבית.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.