איך תסגלו לעצמכם דבקות במטרה או במשימה כלשהי

איך תסגלו לעצמכם דבקות במטרה או במשימה כלשהי

החיים מורכבים ממשימות ומטרות, שהייתם מייחלים לבצע ולצלוח בססגוניות. לפעמים, אנשים עומדים בדרככם, אתם עומדים בדרככם ולפעמים פשוט אין לכם את כוח הרצון לעמוד במשימה.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

מרגישים שהכול גובר עליכם? לא יודעים כיצד תעמדו במשימה הזו? לא יודעים איפה להתחיל? הגיע הזמן לנסות למצוא פרופורציה וללמוד, כיצד ללכת בנתיב מתחילתו ועד סופו בהנאה.

למה?

למה אתם רוצים לבצע את המשימה הזו? כיצד היא נכנסה לחייכם? האם היא נובעת מהכרח או מרצון? מה היא תניב עבורכם?

כאשר “מגיעה לשולחן שלכם” משימה חדשה, היא חדשה לגמרי – אינכם מכירים אותה. לכן, כדי להפסיק לפחד ולתהות, כדאי לנסות להציץ פנימה ולגלות: נסו לאסוף כמה שיותר מידע על המשימה או המטרה ששמתם לעצמכם, כדי להבין איך לפתע, היא הפכה לחלק כה מהותי מהחיים שלכם.

באותו האופן שבו הבאתם אותה על עצמכם, יתכן והיא פשוט נכנסה לחייכם בתור קורס שאינכם אוהבים, בעיה שעליכם להתמודד עמה או אפילו דבר מה שתמיד רציתם לעשות – אבל פשוט השתהיתם לבצע.

גם במצבים כאלו, כדאי לכם לנסות ולהבין את הסיבה ל”סבל”: אולי הקורס הזה יוסיף לכם הרבה ערך מוסף, שיתרום לידע שלכם בתואר ככלל? אולי דחיתם את המטרה הזו עד עכשיו, משום שכעת זהו הזמן האופטימלי בשבילכם או שאתם בשלב המתאים בחייכם?

ככל שתמצאו יותר היגיון במטרה שלכם, כך תמצאו יותר רצון לבצע אותה, משום שהיא תורמת לכם משהו: ידע, כסף, אהבה, אושר, אפילו גאווה והתקדמות.

בנו ביטחון להצלחה

לפעמים, אנשים נמנעים מלדבוק במטרה, משום שהם משכנעים את עצמם מראש, כי הם לא יצליחו לעמוד במשימה. למה? ניסיתם פעם? מה גורם לכם להיות כה בטוחים בעצמכם?

אנשים אוהבים להתמקד בשלילי: להקשיב למחשבות השליליות שלהם, להרגיש נחותים, לעומת מי שהם. אל תהיו האנשים האלה! זכרו את כל הטוב שעצור בכם: כל החוכמה שלכם, האהבה שיש לכם לתת, האהבה שאתם מקבלים בזכות מי שאתם, היופי החיצוני והפנימי שלכם, הקבלה העצמית וקבלת הזולת שכדאי ותומכים בכם.

לכל אדם יש את המעלות שלו, את הכישרונות שלו, את הייחוד שלו – זו הסיבה שבני-אדם הם כה רבים ומגוונים; כה דומים, אך כה שונים.

כפי שאדם לפניכם הצליח לדבוק במטרה שלו – כך גם אתם. כפי שאדם אחר הצליח במשימה שלו – כך גם אתם. חד וחלק. השרישו את המחשבה הזו בראשכם, עד שאתם חשים את חום הביטחון עוטף אתכם, בהסכמה.

בנו מוטיבציה

כשהצלחתם להפנים כי אתם בהחלט אנשים מדהימים, שיכולים לבצע את המשימות שלכם ולדבוק במטרות שלכם כמו כולם, הגיעה העת להתרגש ולהתלהב מהעתיד שלכם: חלק גדול מהיכולת לדבוק במטרה, נובע מהמוטיבציה – דחף עז, שמרגש אתכם וגורם לכם לרצות להמשיך ולדבוק במטרה שלכם, כדי לראות את סופה, לצלוח אותה ולהמשיך להתקדם בנתיב שבו אתם הולכים.

אתם כבר מבינים את המטרה שלכם. אם כך, מה מרגש אתכם בה? האם היא מעניינת בעיניכם? תסייע לכם להגיע ליעד? תסייע לכם לשמח מישהו שאתם אוהבים? תסייע לכם להתקדם? תסייע לכם להתגאות בעצמכם?

גם אם אינכם אוהבים את המשימה עצמה, תמיד יש חלקים מהנים יותר ומהנים פחות: מה אתם מתרגשים לבצע, כחלק מהמשימה שלכם? מה הגשמת המטרה תניב עבורכם? מה גורם לכם לרצות להתחיל לבצע את המשימה שלכם, כאן ועכשיו?

ככל שתלהיבו את עצמכם יותר, כך תרגישו שאתם “מתים” להתחיל במשימה. מה שכן, אנשים רבים נוטים ליצור יותר מדי התלהבות כלפי הנושא ואז, לבזבז הרבה אנרגיה ועבודה על המשימה שלכם, רק בתחילתה. מוטיבציה היא רצון שכדאי לכם לשמר לכל אורך המשימה, כך שתמשיכו לרצות לבצע אותה לכל אורכה, בלי תחושות של שעמום, כי המשימה מייגעת והופכת למועקה בחיים שלכם, כאשר לפני רגע לא יכולתם לשלוט בעצמכם, מרוב רצון לקחת בה חלק.

לפעמים, מעניינת ככל שהמשימה תיראה לעולם החיצון, אתם פשוט לא תוכלו למצוא בה את מה שימשוך אתכם לבצע אותה. במצבים כאלו, כדאי לכם לנסות ולהיעזר באהובים שלכם, כך שיפיחו בכם את המוטיבציה שאתם מחפשים. בכל דבר בחיים יש את מה שמרגש ומעניין, לפחות מעט – אל תתעלמו. תמיד כדאי לכם לזכור שבסוף המשימה, כשתשיגו את המטרה שלכם, אתם לבטח תחושו גאים בעצמכם – מוטיבציה לא קטנה.

פתחו כוח רצון

כוח רצון הוא שילוב של שתי מילים: כוח ורצון. הרצון הוא המוטיבציה, הכוח הוא הכוח הפיזי, לבצע את המשימה הזו.

כדי להצליח לבצע משימה בהצלחה, עליכם להשקיע מעמכם ולפנות זמן, שבו תוכלו לעסוק במשימה שלכם: כדי ללמוד, כדי לחקור, לייצר, לחשוב על תכנית ולעבוד לשם הצלחת המטרה.

כדי לעשות זאת, כדאי לכם לנסות ולבנות שגרה מסודרת, בה אתם מפנים זמן במיוחד למטרה שלכם.

המוטיבציה אמורה להעניק לכם את היכולת להתמקד במשימה שלפניכם ולהשקיע בה, במהלך הזמן שפיניתם לעצמכם. כדי ליהנות מכוח פיזי, הקפידו לישון היטב ולאכול היטב טרם השקעת זמנכם במשימה שלכם. הבטיחו לעצמכם כי בכל פעם, אתם באמת תתקדמו מעט יותר.

גם אם אתם מרגישים כי העצלנות “מטפסת בעלי גבכם” ומנסה “לגרור” אתכם לטלוויזיה, מהרו להעלים אותה ולשוב להתמקד במה שבאמת מעניין אתכם – הדבקות במטרה וההצלחה במשימה.

כמובן שלכולם מגיעות הפסקות, אך ודאו כי אתם לא מבלים יותר זמן בהפסקה, מאשר בהשקעה.

דמיינו את עצמכם הולכים בנתיב שלכם

דרך מצוינת להרגיע את עצמכם, לסייע לעצמכם לפתח ביטחון ותחושה כי תצליחו במשימה, היא לנסות ולדמיין את עצמכם עושים אותה, עוד לפני שאתם מתחילים בכלל.

אתם ממש כמה רגעים לפני תכנון וכניסה לפעולה, אז למה לא לנסות ולחשוב איך זה יראה?

המוח שלכם פועל לפי דפוסים, כך שככל שתחשבו על המטרה שלכם יותר, כך הוא יזכור אותה טוב יותר, יתוודע אליה ויהפוך אותה לחלק מהותי מהחיים שלכם.

בנוסף, אתם תחושו רגועים יותר, כי אתם יודעים מה עומד בפניכם וכי אתם יכולים לעמוד בקשיים שיתכן ויעצרו אתכם בדרך.

אף על פי שדמיון מודרך הוא דרך מצוינת להכין את עצמנו לביצוע המטרה, היזהרו לא להשאיר את המטרה בעולם הדמיון בלבד.

הגדירו את הנתיב למטרה שלכם

אז איך אתם מתכוונים להצליח לממש את המטרה הזו? האם אתם יכולים לבצע אותה לבד? למה תזדקקו? כמה זמן יהיה עליכם להשקיע? מה יהיה עליכם לעשות בפועל? כמה פעמים בשבוע, יהיה עליכם לעבוד על המשימה הזו?

אתם יכולים להכין לעצמכם רשימות, לוח-זמנים מדוקדק, לתכנן את המערך של כל פעולה ואף את השלבים המתקדמים יותר, כך שתדעו בדיוק מהו כיוון הנתיב שלכם.

ככל שתצרו לעצמכם קו ברור ונגיש יותר, כך יהיה לכם קל יותר להצליח לייעל את תהליך ביצוע המשימה שלכם, המוח שלכם יחוש רגוע יותר ואתם תדעו כי בכל יום שעובר – אתם מתקדמים מעט יותר.

לכו בו

ברגע שסיימתם לתכנן, הגיעה העת “לקפוץ למים”; גם אם אינכם מרגישים מוכנים, גם אם אתם מפחדים וגם אם אין לכם כוח. אם לא תקבעו רגע שבו אתם מתחילים לפעול, הוא לעולם לא יגיעו.

אל תתביישו להתייעץ ולפנות לעזרה במהלך ביצוע המשימה שלכם, כדאי שתבצעו אותה נכון מאשר שתישארו באפלה.

גם כאן, השתדלו להפנות את גבכם לעצלנות ולהתמקד במטרה ויהי מה – גם אם אין לכם את הכוח הפיזי לבצע את המשימה שלכם כעת, השתדלו להתגבר על העייפות וכן להשקיע את הזמן. אתם תשימו לב כי ככל שאתם מקפידים לשמור על שגרה מסודרת ולתת מעצמכם – המשימה הופכת קלה יותר ויותר.

פרקו את העומס

מרגישים שעבור משימה אחת פשוטה, עליכם לעבור תהליך של חמישה חודשים אינטנסיביים? מרגישים שזה בלתי-אפשרי? למה לא לפרק לגורמים?

בעולמנו, ישנן שתי זוויות ראייה: מקרוב ומרחוק. כאשר אתם בוחרים לראות את התמונה הגדולה, אתם מבינים אותה כמכלול, אך לא רואים כל פרט ופרט שמכילה כל אחת מהתת-משימות, שיובילו אתכם להצלחה במטרה שלכם. יתכן ואתם אף רואים הרבה מטלות, הרבה פעילויות, שאינכם מבינים במלואן, שאתם מרגישים שיהיו קשות ולא מובנות עבורכם, עוד לפני שבחנתם אותן מקרוב. הראש מסתובב? אולי כדאי לנסות ולהביט פנימה.

כדי לייעל את תהליך העבודה שלכם, לאתר את כל הבעיות טרם שיאן ולהצליח להרגיע את עצמכם, נסו להבין את התהליך שעומד בפניכם מכל זווית אפשרית. ככל שתרחיבו את הידע שלכם בנושא, תבררו את הפעולות, תבינו מה נדרש מכם ומה עליכם לעשות, כדי להצליח – יש לכם את כל הסיבות להצליח.

אתם אף יכולים להרחיב את תכנון השגרה שלכם וממש לקבוע לעצמכם איזו פעולה אתם מבצעים כל יום, כדי שתדעו מראש כי אתם עומדים בקצב. יתכן ויהיו לכם לילות יותר ארוכים מאחרים, אולי פעולה אחת באמת תהיה קשה יותר משחשבתם, אך השילוב של כל ההשקעה, כל הפעולות, כל הבירור הזה, הסדר הזה, יובילו אתכם למטרה שקל לכם לדבוק בה ומשימה, שאתם יודעים מראש כי תצלחו אותה.

סיימו ללכת

היו כמה אירועים שלא צפיתם? מעט יותר קשה משחשבתם? לא בטוחים שאתם יכולים לעשות זאת עוד? אתם פשוט עצלנים מדי?

קחו נשימה עמוקה, שנסו מותניים ו”חזרו לזירה”! החיים הם לא תמיד פשוטים, לא מוגשים לכם על מגש של כסף ואיש לא אמר שהמטרה שבחרתם תהיה פשוטה לביצוע. עם זאת, בחרתם אותה מסיבה, אתם כבר באמצע הדרך, האם אתם “באמת רוצים לסובב את המכונית לאחור?”. חבל.

אם אתם מרגישים שאתם מתקשים, אתם תמיד יכולים לבקש עזרה, לקרוא ולחקור, לנסות להביט על המצב בפרספקטיבה חדשה ופשוט להמשיך.

גם אם אתם מרגישים שזוהי תקופה לא פשוטה עבורכם, כי המשימה הזו דורשת מכם הרבה כוח רצון וכי אינכם בטוחים בנתיב שלכם – כל שהמחשבות הללו אומרות, הוא שאתם מפחדים, שקשה לכם ושאתם לא בטוחים בעצמכם מספיק. שוב, קחו נשימה עמוקה, בקשו עזרה, “חשבו מסלול מחדש” והמשיכו ללכת. החיים הם “מסע” ארוך מאוד, בו ילוו אתכם הרבה מטרות, קשיים, משימות וצרכים. כבר עכשיו, סגלו לכם את יכול ההתמודדות הזו, שתסייע לכם לכבוש כל מטרה.

התחילו מסלול חדש

גם אם עברו שנתיים מהרגע שהתחלתם, הסטארט-אפ, החברה, בני הזוג, העבודה, התואר… הם שלכם כעת. מזל טוב! עשיתם זאת! למרות כל הפחדים, כל הקושי וכל העצלנות, הצלחתם לעמוד בכל המכשולים והגעתם לסוף.

עם זאת, זכרו כי החיים מלאים במשימות ומטרות נוספות, שרק מחכות לכם. כעת, אתם ודאי חשים בלתי-מנוצחים, אמצו את התחושה הזו עמוק ללבכם. ככל שתמשיכו להילחם, להתגבר על הקשיים, לדבוק במטרות ולעמוד במשימות, כך אתם תגדלו חזקים יותר, בטוחים יותר ותדעו כי כל שאתם רוצים, הוא במרחק נגיעה.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.