חילוף חומרים – איך לשפר את תהליך חילוף החומרים (מטבוליזם) באמצעות תזונה נכונה

חילוף חומרים – איך לשפר את תהליך חילוף החומרים (מטבוליזם) באמצעות תזונה נכונה

חילוף חומרים הינו תהליך טבעי המתרחש בקרב כל היצורים החיים על פני האדמה. במהלך התהליך, נקלטים חומרים מזינים מהסביבה ומתחילים להיווצר תהליכים כימיים במטרה לקלוט מתוך החומרים המזינים אנרגיה עבור התאים, ליצור רקמות חדשות, לייצר תאי דם חדשים ומגוון תועלות נוספות. תהליך טבעי זה מושפע ממגוון גורמים, ובין היתר גם מתזונה נכונה. על ידי בניית תפריט מסודר המותאם למצב הבריאותי שלכם ורכישת הרגלי תזונה מסוימים ניתן לשפר במידה ניכרת את חילוף החומרים, ולתרום לבריאות איתנה לאורך זמן. במדריך הנוכחי בחרנו להציג בפניכם את כל רכיבי התזונה והמנהגים שיסייעו לכם לשפר את התהליך הטבעי בגופכם.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

רכיבי תזונה משפרי מטבוליזם:

מאכלים חריפים

שום, חרדל, פלפל חריף או חומץ- בפעם הבא שתכינו דגים או כל תבשיל פיקנטי אחר, זכרו שקבוצה זו של מאכלים חריפים תמריץ את חילוף החומרים בגופכם. המאכלים החריפים מכילים חומר בשם קפסאיצין. התחושה בזמן אכילתם היא של עליית חום הגוף (וזה באמת מה שקורה בפועל, בעקבות אכילה של מאכלים חריפים, עולה חום הגוף במספר מעלות). פעולה זו של חימום הגוף באופן הדרגתי מסייעת להגברת קצב חילוף החומרים.

קינמון

רבע כפית קינמון בתבשיל, על תפוח או מומס במים מפחיתה את רמות הסוכר בדם, ומובילה לפירוק יעיל יותר של שומן מהמאגרים שבגוף. איך זה בדיוק עובד? לקינמון יש השפעה מידית על רמות הסוכר בגופנו, והוא פועל בדומה להורמון האינסולין. התבלין מגביר את עיבוד הגלוקוז בגוף, וגורם לכך שהוא אינו מצליח לאגור שומן לאורך זמן. כדי להפיק את מירב התועלת מן הקינמון, קנו בשוק קינמון טרי או חלטו כפית קינמון בכוס מים עם דבש. אם אינכם אוהבים את טעמו החזק, תוכלו לפזר אותו על תפוחים, על דגני הבוקר שלכם או להוסיף אותו לכוס השוקו או התה שלכם.

אשכולית

האם אתם אוהבים לאכול אשכוליות? רוב האנשים סולדים מהטעם המריר והקליפה הגסה של האשכוליות (ובפרט האדומות שבהן), אך אנו ממליצים לכם בחום להתגבר על הסלידה כדי להנות ממגוון סגולותיהן הרפואיות. ככל שהאשכולית שתבחרו בשוק או בסופר תהיה אדומה יותר, כך היא תכיל יותר נוגדי חמצון ותהיה בריאה יותר עבור גופכם. האשכולית מכילה מגוון סוגים של נוגדי חמצון, ביניהם הנוגד נירנגנין המונע ניווניות של תאי הגוף ומנקה את השומנים המצטברים בדם. אותו נוגד חמצון רב עוצמה מתברר כמסייע לאיזון הסוכר בגוף ונמצא כיעיל מאוד במניעת סכרת. לפיכך, שלבו בארוחת הבוקר העשירה שלכם במהלך הדיאטה אשכולית טריה כשהיא סחוטה או שלמה, לשיפור חילוף החומרים והרגשה טובה יותר.

דגים שמנים

אכילה קבועה של דגים שמנים (קבוצת דגים שמקורה במי ים עמוקים) מעודדת את שריפת השומן על ידי הגברת יעילותם של הורמוני בלוטת התריס. כדי לעודד את קצב חילוף החומרים שלכם, העדיפו דגים מקבוצת הדגים שמקורה במי ים דוגמת סלמון, טונה או סרדינים באופן קבוע, על פני דגי בריכה. הסלמון נחשב לדג האיכותי ביותר מבין קבוצת הדגים הזו, היות והוא עשיר באומגה 3 ותמיד ניתן למצוא אותו כשהוא טרי או קפוא.

תפוח

מאז ומעולם התפוח היה אחד הפירות הבסיסיים והבריאים ביותר. אין אדם שלא אוהב תפוח, והבשורות הטובות הן שהתפוחים יכולים להיות חלק בלתי נפרד מן הדיאטה שלכם ואף להשביע אתכם. התפוח מכיל סיבים תזונתיים בשפע, בהם הפקטין. הפקטין נחשב לאחד הסיבים הבריאים ביותר לחילוף החומרים בגוף- הוא מאזן את רמת הסוכר בדם, מפחית את רמת הכולסטרול וממילא מסייע מאוד לירידה במשקל. לא לחינם יש ביטוי שאומר: “An apple a day keeps the doctor away”, כאשר אנו אוכלים תפוחים אנו חשים בריאים ונמרצים יותר ויכולים בקלות לוותר על מיני המתיקה שאנו כל כך אוהבים.

אבטיח

באבטיח יש הרבה פחות קלוריות ממה שאתם חושבים, ומגוון רחב של יתרונות בריאותיים. כתוצאה מאכילת האבטיח, נוצרת בגוף חומצת אמינו בשם ארגינין, שלא רק שורפת ביעילות שומנים עודפים אלא אף מונעת אחסון של שומן. מחקר שנערך בשנים האחרונות באחת האוניברסיטאות בארה”ב מצא כי חולדות שצרכו אבטיח במשך כמה חודשים כמעט ולא עלו במשקל, לעומת קבוצת חולדות שלא נהנו מיתרונותיה של חומצות האמינו. עד כמה שהוא בריא ומסייע לשיפור המטבוליזם, בכל זאת השתדלו לא להגזים. אם אתם בעלי נטיה טבעית להשמנה, סכרתיים או בעלי רמות שומנים גבוהות בדם אל תעברו את מכסת הפירות המומלצת. אם אתם מוצאים את עצמכם רעבים, תמיד תוכלו לשלב את קוביות האבטיח עם מזונות דלים יותר בסוכר ובקלוריות דוגמת חופן שקדים או גרעיני דלעת.

אצות

אצות הן פצצת חלבון ובעלות ערך קלורי נמוך במיוחד, מה שהופך אותן למרכיב העיקרי בכל דיאטה. בנוסף, כל אחת מאצות הים מכילה את הפיגמנט פוקוקסין המעשיר אותן בצבען הירוק חום האופייני להם. פיגמנט זה משפר את קצב חילוף החומרים בגוף ומסייע במיוחד לאנשים עם נטיה להשמנה.

מים

כמה פשוט, ככה יעיל. מים הם המשאב החיוני והנצרך ביותר בטבע, ולא בכדי. למים מגוון יתרונות בריאותיים ביניהם הפחתת כאבי ראש, אבנים בכליות, מניעת עצירות וכמובן שיפור המטבוליזם. שתייה מרובה של מים מדי יום מסייעת לקצב חילוף החומרים להיות מהיר יותר, והיא ממש עוזרת לנו להפחית במשקל ולנקות את הרעלים המצטברים מגופנו. כמה כוסות מים יש לשתות מדי יום? לגברים מומלצות 12 כוסות מים ביום ולנשים כ-8 כוסות. אם אינכם אוהבים את טעמם של המים, ניתן להחליף את הנוזלים בכוס תה צמחים ממותק או חלב, אך הבחירה הנבונה ביותר לשיפור חילוף החומרים שלכם תהיה פשוט לשתות אותם כמות שהם.

פחמימות מורכבות

קצב חילוף החומרים שלכם איטי? אינכם מצליחים לרדת במשקל? במקרה כזה לעולם אל תדלגו על ארוחת הבוקר. מחקרים רבים מצביעים על קשר בין אי אכילת ארוחת בוקר לעליה במשקל. אחת הסיבות האפשריות לכך היא המגמה של ירידה בחילוף החומרים במהלך הלילה, שנמשכת גם בשעות הבוקר. אם אתם מתקשים לרדת במשקל, אל תדלגו על ארוחת הבוקר, ושלבו בה פחמימות מורכבות המשפרות את קצב חילוף החומרים: יוגורט עם גרנולה, דייסת שיבולת שועל, לחם מדגנים מלאים עם גבינה ועוד.

מנהגי תזונה שיסייעו לכם להגביר את קצב חילוף החומרים:

צריכת 1300 קלוריות ביום

יועצי תזונה ממליצים לשמור בכל מחיר על צריכה של 1300 קלוריות ביום. צריכה של פחות קלוריות, עשויה לגרום לאפקט ההפוך והפחות רצוי – האטת קצב חילוף החומרים. מדוע? כאשר הגוף מוזן בפחות קלוריות, הוא עשוי לשמור את השומנים במאגרים במקום לפרק אותם ולסייע לנו להפחית במשקל.  אבל רגע, שימו לב מה אתם בדיוק מכניסים לפה. 1300 קלוריות ליום צריכות לכלול מגוון חומרים מזינים המסייעים גם הם להגברת קצב חילוף החומרים: שומנים בריאים (זרעים, אבוקדו, שמנים), סיבים תזונתיים, פירות וירקות וחלבונים רזים.

שנו את הרכב הקלוריות שלכם

אם בדרך כלל אתם צורכים מדי יום פחות או יותר את אותה כמות של קלוריות, גופכם עשוי להגיב בהפחתת קצב המטבוליזם. כדי לשפר את קצב חילוף החומרים שלכם, שלבו תזונה דלת שומן ומספר שבועות לאחר מכן נסו לשנות את הרכב הקלוריות שלכם ולהעלות אותו בהדרגה. לאחר כמה שבועות נוספים, תוכלו לחזור לתפריט מופחת קלוריות אך גופכם יוכל להפחית במשקל הרבה יותר מהר. בתקופה בה תוסיפו לתפריט תוספת קלוריות, חשבו באופן מושכל את כמות החלבון, הפחמימות והשומן.

אוהבים סלט? אל תוותרו על רוטב ויניגרט

כן, אנחנו יודעים שזה נשמע סותר, אך החומצה הייחודית ברוטב מעודדת את שריפת השומן ומשפרת את תהליכי חילוף החומרים בגוף. מחקר שנערך לפני מספר שנים בארה”ב הראה כי אנשים ששילבו מעט רוטב ויניגרט בתזונתם, נהנו מירידה מבוקרת במשקל והפחתה ברמות הכולסטרול “הרע”. אם תבחרו לחילופין לתבל את הסלט או את הסנדוויץ’ המושקע שהכנתם בכף מיונז, קטשופ, חרדל או כל רוטב אחר, תשיגו את האפקט ההפוך- תעלו במשקל ותאטו את קצב חילוף החומרים.

הוסיפו סידן לתפריט היומי שלכם

אינספור מחקרים מצביעים על כך שתוספת סידן מסייעת לנו להפחית במשקל ולהגביר את קצב חילוף החומרים. כדי להגביר את כמויות הסידן בתזונה, אל תוותרו על אכילת יוגורטים וקוטג’ מדי פעם גם אם נראה לכם שאתם מגיעים לקצובה היומית של סידן מאכילת מאכלים אחרים דוגמת סרדינים וטחינה.

אכלו ארוחות קטנות לעיתים קרובות

בחרנו לסיים את המדריך עם אחד מהרגלי התזונה החשובים ביותר לירידה במשקל ושיפור המטבוליזם. חשוב לתזמן היטב את הארוחות שלכם, כיוון שהדלק העיקרי של מוחכם הוא הסוכר, וכשאין די סוכר עבור המוח על מנת לתפקד הוא מפרק רקמות שריר איכותיות, מה שעשוי לפגוע בקצב חילוף החומרים. מה ניתן לעשות? פשוט להקפיד על אכילה לעיתים קרובות. אכלו מדי שלוש שעות ארוחות קטנות המכילות בין 100-200 קלוריות כדי לשמור על כמות סוכר נאותה בדם. מה מומלץ לאכול? כדי לשמור על קצב חילוף חומרים תקין, מומלץ לשלב בתפריט חטיפים בריאים: קרקר עם חמאת בוטנים, יוגורט גרנולה עם פירות, בננה עם דבש. כל אלו יסייעו לכם להגביר את קצב חילוף החומרים.

Lifehacks מדריכים


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.