איך לשמור על משיכה תמידית בין בני זוג

איך לשמור על משיכה תמידית בין בני זוג

שוב נדחיתם על הסף של המיטה. שוב אתם ישנים, כל אחד לצד שני, לא מחובקים. אתם יוצאים מהבית וקולטים שלא נישקתם את בני הזוג שלכם לשלום… מה קורה כאן? ככל הנראה איבדתם את המשיכה שלכם. משיכה במערכת יחסים היא חלק בלתי-נפרד ממנו, משום שהיא שומרת את האש ביניכם בוערת, את הרצון והצורך להישאר ביחד, לאהוב ביחד ולחיות ביחד, בשותפות. ככל שבני זוג מצויים במערכת יחסים לאורך זמן, כך יש לעבוד על עניין המשיכה יותר. כיצד יהיה ניתן להשיב אותה לחייכם ולהפיח חיים במערכת היחסים שלכם?

טפחו את עצמכם

חשבו על הרגע בו שמתם עיניים אחד/ת על השני/יה: בין אם המפגש אירע בחו”ל, ברחוב השכן לבית הילדות שלכם או בפאב השכונתי, ודאי נראיתם כמו שצריך, אלא אם כן מדובר באיזה טרק בדרום אמריקה… ובכל זאת, כאשר אתם מנסים למשוך את העין של המין המועדף עליכם, אתם יודעים כי עליכם להיראות במיטבכם: על השיער להיות מסודר, עליכם להריח טוב (לא להגזים עם הבשמים), אולי אפילו להתאפר מעט, להסיר שיער ולהתלבש כיאות; השתדלו להתאים את הבגדים שלכם אחד לשני ולאירוע שאתם הולכים אליו. אין הכוונה שתיראו כמו אתם בדרככם לחתונת השנה, אלא שפשוט תיראו טוב מספיק כדי שישימו לב אליכם באופן חיובי: “תראי איזה מהמם הוא!”, “וואו, מה זו הבחורה היפה הזאת שם?” – ודאי שגם אתם שואפים למשוך את תשומת הלב הזו.

שחקו את המשחק

ה”משחק” איננו מומלץ עבור פרטים אשר עומדים בתחילת דרכם במערכת היחסים, בעיקר משום שהדבר משדר חוסר אכפתיות ו/או חוסר רצינות שמתבטאים אצל בני הזוג כחוסר ביטחון לגבי הקשר. עם זאת, כאשר אתם מצויים במערכת יחסים זמן רב ואתם יודעים כי “זה-זה”, אתם עדיין יודעים כי העולם מלא בהפתעות, אך הלחץ והחשש מתפוגגים אט-אט ומאפשרים לכם לרדת אחד/ת על השני/יה ללא הרף. כמובן שהסיבה נעוצה בחלקה בעובדה שפיתחתם ביטחון לקשר ועמו אולי… מעט שעמום? ככל שבני האדם ביחד יותר, מתוודעים אחד לשני יותר, לומדים לאהוב, לבטוח ולהביע אמון, הם מתרגלים לחברות ולעיתים – הדבר מותיר את המשיכה, הריגוש, עמוק מאחור. אז נסו להיות מצחיקים ו”לרדת” על בני הזוג שלכם! כמובן שאם בני הזוג שלכם רגישים, מומלץ לבחון מהם הגבולות שלהם, כך שלא יעלבו. ה”ירידה” על בני הזוג, גורמת להם להרגיש כי הם במצב מצחיק ומלחמתי, מרגש, אשר מגביר את האדרנלין וגורם לחוש במרכז העניינים. אתם תביטו בבני הזוג שלכם ותחושו את החום.

צחקו כמו אין מחר

אין סיבה “לרדת” רק על בני הזוג שלכם: אתם יכולים לצחוק על מה קרה לכם היום, על האנשים בחייכם, על בדיחות ששמעתם פה ושם, על משהו שראיתם בטלוויזיה, על סרטונים באינטרנט, על הדמיון היצירתי שלכם… אין סוף לאפשרויות המבדחות. הצחוק עצמו, הוא מגרה, הוא גורם לתחושה של אושר, ריגוש והתלהבות. זוהי אף פעולה שבני אדם שואפים אליה באופן כללי, משום שהיא גורמת להם לחוש טוב יותר. ככל שתצחקו יחד יותר, תיהנו יחד יותר. אתם אף תחושו כי מערכת היחסים שלכם היא קלילה יותר, פחות רצינית ו”כבדה”, קשה. כאשר תחושו קלילים יותר בתוך מערכת היחסים, תוכלו לפנות מקום לנשום לרווחה ולחוש את המשיכה לאדם שאתם כה נהנים בחברתו 24/7.

הפתיעו ורגשו

אם הריגוש החל לצנוח, נסו להשיב אותו באמצעות איזה פרח, שוקולד, תכשיטים, יציאה בהפתעה, הכינו אוכל מושקע בבית במיוחד, בצעו את המטלות שלהם, למדו אותם משהו חדש שתמיד תכננתם, כתבו מכתב אהבה מרגש שגורם לבכי תמרורים… כאשר אתם בוחרים להפתיע את מושאי האהבה שלכם באושר, הם יודעים כי אכפת לכם מהם; לבם מתחמם בתגובה להפתעה המיוחדת. הם מעריכים אתכם יותר, הם רואים אתכם בריגוש ואושר והם גם נמשכים אליכם יותר, משום שהם עטופים כעת בביטחון ובשמחה שהשריתם עליהם. כמובן שיש לצפות לכביש דו-סטרי בנושא המתנות: גם לכם מגיע לחוש מוערכים, להיות מופתעים ולהתרגש עקב ההבנה כי בני הזוג שלכם אוהבים אתכם כל כך. אם מערכת היחסים חשה כמו כביש חד-סטרי, הקפידו לדבר על כך עם בני הזוג שלכם.

תקשורת!

זהו הדגש ההכרחי ביותר בכל מערכת יחסים: אתם חייבים לדבר, לעדכן, לספר ולשתף בכל מה שעובר עליכם. כל המטרה במערכת יחסים קרובה ומחייבת היא הידיעה שאינכם לבד בעולם עוד, שיש מישהו שאוהב אתכם יותר מכל דבר ויעשה עבורכם הכול, השותף שלכם, האחד שלכם, האהבה הבוערת שלכם. כאשר אתם עוברים יום שלם בלי לדבר, יתכן ולא יקרה כלום ומדובר ביום שגרתי ואפילו משעמם. עם זאת, יכול לקרות גם בדיוק ההיפך – אתם יכולים לפספס יום קריטי, בעייתי ומייגע שעבר על בני הזוג שלכם. אתם לא תישאלו, כי לא תדעו. הם לא יספרו, כי אין להם מצב רוח או פשוט משום שאינם חשים כי ברצונם לחלוק עמכם את המידע. ואז נוצר גלגל שמתחיל להתגלגל במורד המדרון, עד שהוא נמוך מדי מכדי להגיע אליו ואז מאוחר מדי.

אז כיצד נמנע את הקטסטרופה? נתחיל לדבר: נשאל לשלומם של בני הזוג, נקפיד להתקשר במהלך היום, לא רק לשלוח הודעות (אך גם לשלוח הודעות), נקפיד לוודא שאנחנו יודעים שהכול בסדר עמם: אפילו נעצור לרגע ונשאל אותם כיצד הם מרגישים? ואיך הם באמת? אם ישנה תחושה כי דבר מה “מכביד עליהם”, נסו למצוא את הדרך לדלות את המידע ולרומם את מצב רוחם. ככל שתדעו יותר, תראו יותר אכפתיות, אתם תחושו קרובים יותר לבני הזוג שלכם. הקרבה “מציתה” את המשיכה הנוחה, החמימה והנעימה. אמצו אותה קרוב ללבכם.

ובלילה…

יתכן כי זו המשיכה העיקרית המדוברת, שכן המטרה בבניית משיכה היא לרצות את בני הזוג בצורה קרובה ועמוקה יותר נפשית ופיזית. לפרוק את המשיכה בהנאה בחדר המיטות היא אחד האקטים המקרבים ביותר בכל מערכת יחסים: הוא גורם לכם לחוש פגיעים יותר בפני בני הזוג שלכם, הרבה יותר קרובים אליהם, מאוחדים אפילו, אוהבים, נאהבים ומשוחררים! ההנאה בונה את המשיכה העתידית – אתם תחושו ביום למחרת כי אתם נמשכים לבני הזוג אפילו יותר! גם אם החיים שלכם כיאותים ברמה של נשיא ארצות-הברית, אל תוותרו על הזמן הזה עם בני הזוג שלכם, משום שאתם תתרחקו עם הזמן. אין אפס, מין הוא חלק נכבד מכל מערכת יחסים והמחסור בו גורם לתחושה של תקיעות, של אפור, של שיממון. אם אתם חשים כי אינכם מקיימים יחסים בכמות הנכונה, זהו בהחלט נושא שכדאי להעלות על הפרק. כאשר תחושו כי אתם מקיימים די יחסים, אתם תבחינו באהבה, החום והמשיכה העזה שלפתע מתעוררת כלפיי בני הזוג. גם אם עברה חצי שנה, אל תירתעו להעלות את הנושא: אם אתם עדיין אוהבים – הכול אפשרי ולבטח הנושא עבר גם בראשם לא פעם ולא פעמיים. אתם תעשו לשניכם טובה.

זמן איכות

מעבר לזמן האיכות המיני, ודאי שאתם זקוקים לזמן איכות שלכם, שיעורר אתכם לעולם, לעצמכם ולבני הזוג שלכם: נסו לצאת למסעדה מידי פעם ופעם, צאו למוזיאונים, ראו סרטים ביחד, לכו לסדנה או הרצאה שתמיד עניינה אתכם, צפו בהצגה, צאו לשתות בירה או לרקוד עד השעות הקטנות של הלילה… כדי לבנות משיכה, עליכם ליהנות יחד. כדי ליהנות יחד, עליכם לפסוע הלאה מעולם השגרה של הבית-עבודה ולחיות את החיים היפים. כאשר אתם נטועים בשגרה יומיומית, אתם מתרגלים לראות את בני הזוג שלכם באור הביתי והמשעמם. כדי “לנער את העניינים”, נסו לגוון ולצאת למקומות בילוי שונים. אף מומלץ לא ללכת כל פעם לאותה מסעדה או בכלל, לא ללכת כל פעם לאכול – נסו “לחשוב מחוץ לקופסה” ולמצוא פעילויות חדשות, מרגשות ומצחיקות מהן תוכלו ליהנות יחד. גם אם אתם בעצם “אנשים של בית”, אתם תמיד יכולים להכין סעודת מלכים, להזמין סרט, לשחק משחקים וליהנות מחברתו של האחר. אם יש לכם ילדים, פשוט בקשו מחברים או משפחה שישמרו עליהם ללילה. איש לא ייהרג. זמן האיכות יעניק לכם תחושות של חום, קרבה, הנאה וריגוש, במקרה ארבע האבנים למשיכה.

מרחב נשימה

למרות כל האהבה שבעולם, כולם זקוקים למעט זמן לבד, כדי לעבד את המחשבות, להירגע, להתחבר לאני הפנימי של כל אחד מכם ולהצליח לנשום לרווחה. כאשר אתם מצויים במערכת יחסים, לא כל כך פשוט למצוא את האיזון הזה בין “לבד” ל- “ביחד”, פעמים רבות אחד מבני הזוג חש מתוסכל עקב כך. אם אתם חשים כי אתם “טובעים” בתוך הזוגיות שלכם, מומלץ לדבר על כך עם החלק השני שלכם, כדי לבחון כיצד לפתור את הבעיה ולהעניק לכם מרחב לעצמכם. כאשר תצליחו למצוא את המקום הזה שבו תוכלו “לטעון מצברים”, אתם תחושו הרבה יותר נינוחים ושלווים. אתם תעריכו את בני הזוג שלכם כל כך על מתנת השקט הזו, אך תתגעגעו אליהם בו-זמנית. אתם תמצאו את עצמכם נמשכים אליהם בביטחון וחום.

התרחקו מהכול

לפעמים שניכם זקוקים למחרב נשימה מכל העולם שמסביבכם. זהו הרגע לצאת לחופשה מהנה היכן שתמיד חפצתם. אתם יכולים לבחור בנופש ספא, חופשה על החופים או אפילו טרק במזרח או בדרום-אמריקה. המהותי ביותר הוא  שתמצאו מקום בו שניכם מתחברים בו לאספקטים מסוימים. החופש יעניק לכם זמן לחשוב, יעניק לכם זמן איכות ממחלקה ראשונה וזמן לעצמכם. המרחק מהכול, מאפשר לראש להיות חופשי, מוכן לכל דבר ופתוח. כאשר אתם מתרחקים מהכול, אפשרו לעצמכם להתקרב יחד, ליהנות יחד, לאהוב יחד, לחוות יחד. החוויות הייחודיות, המראות המשלהבים, הריחוק, כולם יתרמו למצב של קרבה, אהבה, חושניות ומשיכה עזה, שילוו אתכם לאורך החופשה ולאחריה.

התחברו לאחר

במערכות יחסים מעורבים שני אנשים, לא חמישה ולא עשרים, יש לזכור זאת: הגיוני כי לעיתים ייגמרו לכם נושאי השיחה, כבר תצחקו על הכול, תעשו הכול… תחושו כי אתם זקוקים לעוד מישהו… זה הזמן להכניס לעניין את החברים שלכם ובני המשפחה, אשר רק מחכים שתתקשרו אליהם. בילוי עם האנשים שאתם אוהבים יחד או בנפרד, יגרום לכם להתגעגע, לחוש מאושרים ואנרגטיים משום שאתם פוגשים באנשים שאתם אוהבים לאחר זמן רב שלא התראיתם… אתם תחושו את הריגוש, הצחוק וההנאה. אם אתם עושים זאת לד בני הזוג שלכם, אתם תתחממו מהיופי של החיבור שלהם ושל האנשים הקרובים אליכם, אתם תסתכלו עליהם צוחקים ומאושרים ולבכם יתחמם מאושר. אתם תחושו את המשיכה בוערת בתוככם שכנראה פשוט תרוצו אליהם באותו רגע, רק כדי לומר להם כמה טוב הם נראים היום ואיזה יפה הם התלבשו, אפילו שבאתם ביחד! גם אם תצאו בלי בני הזוג, אתם עדיין תתגעגעו אליהם. אין יותר מקסים מלשוב הביתה ולראות את בני הזוג שלכם ישנים חמודים במיטה. אתם תדעו כי נהניתם מאוד עם האהובים שלכם, אך האהבה מושכת אתכם לעבר המיטה.

משיכה היא איננה נושא של מה בכך – יש לפתח אותה ולטפח אותה לכל אורך מערכת היחסים. רק באופן זה תוכלו לשמור על התשוקה, על החיבה, על המגע ועל מערכת היחסים עצמה.

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.