איך לצרוך חלבון – מאכלים המכילים שפע חלבונים

איך לצרוך חלבון – מאכלים המכילים שפע חלבונים

חלבונים הן אבני הבניין של העצמות והשרירים שלנו. הם מסייעים לבנות אותם כראוי, מייעלים פיתוח של מסת שריר ואף מקלים על אימונים ולכן, על ספורטאים לאכול הרבה יותר מהם.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

החלבונים גם משחקים תפקידי מפתח רבים בגופכם: ישנם חלבונים אשר מתריעים למערכת החיסון כי נשקפת סכנה או מחלה בהם עליה לטפל. ישנם חלבונים המהווים חלק מרשימת הרכיבים של ההורמונים והמוליכים העצביים בגופכם, כגון הסרוטונין, הדופמין, האינסולין, GABA ורבים נוספים. ההורמונים והמוליכים העצביים בגופכם הם קריטיים – הם מסייעים להשרות עליכם מצב רוח טוב ורגוע, תורמים לחדות מחשבתית ומייעלים תהליכים גופניים שונים. לדוגמא, האינסולין תורם לפירוק יעיל יותר של הסוכרים בגופכם, כך שתוכלו ליהנות מיותר אנרגיה זמינה.

כדי ליהנות מכמות החלבונים המתאימה, עליכם לאכול בין 0.8 ועד ל- 1.5 גרם חלבון על כל ק”ג שאתם שוקלים, שזה 30%-40% מהתזונה היומית שלכם. כדי לעשות זאת, מומלץ לכם לשלב את המאכלים הבאים ברשימה הקצרה שלכם.

 זרעי צ’יה

אם אתם באמת רוצים להיות אנשים בריאים מכל הלב שלכם, אתם לא באמת חייבים לשנות את התזונה שלכם ב- 180 מעלות. לפעמים כל מה שבאמת צריך הוא כמה זרעים ביום. זרעים באופן כללי עשירים בערכים תזונתיים, משום שהם מכילים את החומר המרוכז של הצמחים.

זרעי צ’יה בפרט הם כל כך בריאים… וואו. כמובן שהם מכילים 17 גרם של חלבון על כל 100 גרם אך מעבר לכך, הם מכילים שפע סיבים תזונתיים, מינרלים כגון ברזל, מגנזיום, אשלגן סידן וכמובן אומגה 3.

המגנזיום הוא מינרל אשר ייחודי וחיוני לגופכם. המגנזיום מסייע בתהליכי העיכול של השומנים, הפחמימות והחלבונים. מסייע בתהליך ייצור חומצות הגרעין של ה- DNA, חיוני לייצור אנרגיה עקב סיוע בפירוק הפחמימות לסוכרים בתוך התא (מסייע לייצר את הורמון האינסולין) ובשילוב עם הסידן תורם לפעילות תקינה של השרירים והעצבים – הסידן מכווץ, בעוד שהמגנזיום מרפה.

הזרעים לא עולים הרבה וניתן להוסיף אותם לכל מנה מסלט או יוגורט ועד לתבשיל או סלט אבוקדו או שייק. הזרעים קראנצ’יים ונטולי טעם, כך שמאוד נעים ונוח לאכול אותם וליהנות מכל הבריאות שלהם בלי להוריד מאיכות הארוחה שלכם. בדומה לזרעי הצ’יה, גם זרעי הפשתן וזרעי ההמפ עשירים בשפע ערכים תזונתיים, לצד כמויות יפות של חלבונים. כדאי לכם לשקול לשלב את כל השלושה בתזונה היומית שלכם.

טונה

הטונה היא דג שומני בריא מאוד, אשר אפילו בתצורת שימורים מכיל 26 גרם חלבון על כל 100 גרם! הטונה אף עשירה בשפע ערכים תזונתיים בריאים כגון המינרלים ברזל, מגנזיום ואשלגן. לאשלגן תפקידים רבים אך בין היתר, הוא תורם לעיכול תקין של הסידן בגופכם, אחראי על העברת נוזלים וחומרים שונים אל התא ומחוץ הלו, אחראי על תעברה תקינה של אותות עצביים הלאה. בנוסף, האשלגן דואג לשימור תפקודם של השרירים גם מבחינת העברה נכונה של פקודות ממערכת העצבים אל השרירים וגם על ידי פירוק של סוכרים ואגירתם בשרירים, מה שמעניק להם את האנרגיה לה הם זקוקים כדי לתפקד כיאות.

הטונה אף מכילה כמויות יוצאות דופן של ויטמינים מקבוצת A וויטמינים מקבוצת B בייחוד 12B – שמאוד חיוני לגופכם.

ביצים

ביצים ידועות כמאכל העשיר בכמויות אדירות של חלבונים. כל ביצה שאתם אוכלים שווה ל- 13 גרם של חלבונים בריאים וחשובים, המעשירים את גופכם בשפע בריאות.

בנוסף, הביצים מכילות כמויות יפות של ויטמין A, ויטמינים מקבוצת B כולל 12B ומינרלים כגון סידן ואשלגן.

ויטמין A מסייע לשמר ולשפר את בריאות העין שלכם, לתרום לחות לעורכם ולחזק את המערך החיסוני שלכם. ויטמינים מקבוצת B הם ויטמינים מהותיים בצורה יוצאת דופן, המסייעים לבצע שפע תהליכים בגופכם. ויטמין 12B בפרט מסייע לייצר את המיאלין, מעטפת תאי העצב המגנה עליהם ושומרת על פעילות תקינה שלהם. הוויטמין אף מהווה רכיב עיקרי והכרחי לייצור ה-DNA והתרבות תאים חדשים בגוף כגון תאי כדוריות הדם האדומות. הוא לוקח חלק בתהליכי המטבוליזם של השומנים, הפחמימות והחלבונים ומביא לפירוקם והפיכתם לאנרגיה בגוף בשיתוף פעולה עם ויטמינים אחרים מקבוצת B. 12B אף משתתף בתהליכי ייצור של מוליכים עצביים. ללא ויטמין B12 לא היינו נהנים מיתרונות החומצה הפולית, לא היינו ישנים, לא היינו מתקיימים.

בעבר היו מזהירים אתכם להימנע מביצים, אך כיום מומלץ לאכול שתי ביצים ביום – כל יום. אם אתם יכולים לשתות אותן טריות עם חלב או נקיות כמו גוגל מוגל, מומלץ לכם לעשות זאת.

אגוזים

אגוזים הם דרך טבעית בריאה ומצוינת ליהנות משפע חלבונים, שומנים בריאים, סיבים תזונתיים, ויטמינים ומינרלים.

האגוזים העשירים ביותר בחלבונים הם אגוזי השקדים, אגוזי המלך, אגוזי הלוז והקשיו.

השמנים הבריאים שהאגוזים מכילים כוללים בין היתר כמויות יפות של אומגה 3 – חומצת שומן בלתי רוויה, בריאה וחיונית לגופכם באופן משמעותי. אומגה 3 מסייעת לבצע שפע פעולות בגופכם: היא תורמת לניקוי כלי הדם שלכם, מייעלת את תהליכי חילוף החומרים השונים שלכם כגון ניקוי הרעלים, תהליך העיכול… אומגה 3 מהווה 40% מכמות השומנים במוח שלכם ו- 60% מכמות השומנים בקרנית העין שלכם, לכן חיוני כי תקפידו להיזון מהשמן הספציפי הזה יום-יום. מחקרים מאמתים כי אומגה 3 מסייעת להקל ואף למנוע הפרעות קשב וריכוז ומקדמת חדות קוגניטיבית ויכולת חשיבה גבוהה יותר.

אבקות חלבון

לצד הטבעי והמוכר, כיום ידועה החשיבות של החלבונים והצורך לאכול כמה שיותר מהם בגיל מוקדם ככל האפשר. אף קיימת ההבנה כי על פעילות גופנית להיות חלק בלתי-נפרד בחיינו, אשר תלוי בצריכת חלבונים – המסייעים לייעל את הפעילות של השרירים שלכם ולתרום לתיקון מהיר של הרקמות שלהם לאחר האימונים. מסיבה זו חוקרים ישבו וחשבו עד שהגו את רעיון אבקות החלבון: אבקות המורכבות מכמות יפה של חומצות אמינו (מהן גופכם מייצר חלבונים) ולעיתים גם פחמימות מורכבות בריאות, כדי לסייע ולהעלות במשקל ולייעל את תהליך הספיגה של החלבונים בגופכם.

אבקות החלבון לרוב מורכבות ממיי גבינה, קזאין או סויה וכדאי לכם לשלב אותם בשייקים שונים של חלבון, אם אתם סובלים מחסכים של חלבונים, תת-תזונה, צמחונים או טבעונים, מתאמנים 3 פעמים בשבוע או יותר או פשוט רוצים להעלות בקלות ובמהירות את ערך החלבונים בגופכם.

אתם יכולים לשלב את האבקות בשייקים בבוקר, בצהריים, טרם אימון או אחריו. אתם אף יכולים לערבב את האבקה עם מים קרים ולשתות, אם אתם דחוקים בזמן.

אם בחרתם לחפש אבקת חלבון, בחנו את האיכות של החברה, של הטעם ושל החומרים שהיא מכילה כדי שתוכלו ליהנות מהטוב ביותר שיש לשוק להציע.

קוטג’

גבינת הקוטג’ עשירה ב- 11 גרם של חלבונים לכל 100 גרם – כמות יפה מאוד למוצר חלב. החלבון שגבינת הקוטג’ מכילה הוא מסוג קזאין. החלבון הזה מתעכל בגופכם לאט ושומר על רמות יפות של חלבון לאורך זמן, לכן מומלץ לאכול ממנו והרבה.

הקוטג’ אף עשיר בשפע סידן, אשר נחשב למרכיב חיוני עבור בניית העצמות והשיניים, משפר את התקשורת בין השרירים והעצבים, מסייע בתהליך הפרשת הורמונים ומסייע בתהליכי הפירוק של השומנים והחלבונים ובכך, מפחית את רמות הכולסטרול בגוף.

קטניות

קטניות הן ל כך בריאות שהדבר גובל באבסורד! הן נחשבות למקור מצוין לחלבון המהווה בסיס לבניית מסת שריר, הורמונים, רקמות ואנזימים. זאת משום שהן מכילות כמויות גדולות של חומצות אמינו ומינים רבים שלהן. החומוס, השעועית, הפול, העדשים, האפונה, הסויה, המאש, התורמוס ועוד עשירים בכמויות יפות של חלבונים. כאשר אתם אוכלים קטניות, מומלץ לשלב אותן יחד עם פחמימות מורכבות. באופן זה אתם נהנים מחלבון מלא – שילוב של כלל חומצות האמינו החיוניות שעליכם לקבל וכתוצאה מכך, הזנת גופכם בכמות איכותית של חלבונים.

הקטניות אף עשירות בסיבים תזונתיים, אשר אכילתם על בסיס יומיומי מסייעת להוריד את הסיכון ללחץ דם גבוה ,לסוכרת ,להשמנת יתר ולדלקות המהוות גורמי סיכון למחלות לב. כדאי לצרוך בין 25 ל- 40 גרם סיבים תזונתיים ביום, מה שהופך פשוט בהרבה כאשר קיימים כל כך הרבה מהם בקטניות.

קטניות אף עשירות בוויטמינים רבים כגון ברזל, ויטמין E, ויטמינים מקבוצת B, אשלגן, סלניום ועוד.

ויטמין E הוא חיוני מאוד לגופכם: הוא פועל כנוגד חמצון ומסייע ללחום בתופעת הרדיקלים החופשיים, להגן על גופכם מפני מפגעים סביבתיים ולשמור על גופכם נקי ממוטציות, זיהומים או מחלות. ויטמין E ידוע כוויטמין מהותי לבריאות הלב, המסייע להקל על תופעות כגון קרישת יתר. הוא אף מסייע לנקות את כלי הדם, לייעל את פעילותן של חומצות שומן בריאות כגון אומגה 3 ולהזין את העור בלחות, בריאות והגנה.

סלמון

הסלמון הוא דג מאוד בריא, אשר עשיר ב- 20 גרם של חלבונים על כל 100 גרם. הוא אף עשיר בוויטמינים מקבוצת B, מגנזיום, אשלגן וכמובן – אומגה 3.

ידוע כי דגים שומניים ובייחוד הסלמון הם מאוד בריאים, עקב היותם עשירים ברמות גבוהות של אומגה 3. אתם זקוקים לאומגה 3 בגופכם, אך הוא איננו מייצר אותה ולכן, אתם מוכרחים לצרוך אותה ממקורות חיצוניים כגון דגים שומניים. מעבר להיות הסלמון מאכל בריא מאוד, הוא אף מעלה את כמויות הפרשת הדופמין במוח שלכם, מה שגורם לכם לחוש מאושרים יותר, ערניים יותר ומעלה את תחושות הגירוי המיני שלכם. ההורמון אף גורם לכם לחוש רגועים ובמצב רוח טוב יותר, מה שמסייע לנו להיראות מושכים יותר בעיניי אחרים.

יוגורט

למרות הנאצה שהחלה תוקפת את מוצרי החלב בשנים האחרונות, יוגורט עדיין תופס מקום של כבוד בעולם הבריאות: הוא עשיר בשפע חומצות אמינו וכ- 10 גרם של חלבון על כל 100 גרם.

היוגורט הטעים עשיר גם בוויטמינים מקבוצת B, בייחוד 5B, 2B ו- 12B. 12B נחשב לוויטמין מהותי במיוחד עבור הגוף.

היוגורט אף עשיר בסידן, אשר דואג לתהליך חידוש התאים שלנו ובין היתר, ייצור של תאי עור חדשים.

בנוסף, היוגורט מכיל חיידקים פרוביוטים המסייעים משמעותית לתהליך העיכול שלכם בגוף – מסייעים לשקם את פלורת המעיים שלכם, תורמים למטבוליזם מהיר, יעיל ותקין, מסייעים ליישר את דרכי המעי, לייצר צואה יותר בקלות וללחום בפולשים שונים, המנסים להזיק לגוף.

קינואה

הקינואה היא זרע שערכו שווה לחלבון מלא, לכן כיום היא משויכת בטעות למשפחת הדגנים. היא מכילה כמויות יפות של חומצות אמינו ואף כמות יפה של סידן, סיבים תזונתיים, נוזלים, אשלגן ומגנזיום, שיסייעו לתרום לתחושות הרוגע שלכם על ידי ייעול והאטת תהליך העיכול שלכם, הענקת תחושת שובע, שימור הנוזלים לשם תהליכי ניקוי הרעלים והגברת הפרשת מוליכים עצביים, כגון הסרוטונין.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.