איך לצאת מחובות – 10 טריקים שיעזרו לכם לצאת מכל חוב

ניסיון חינם לזמן מוגבל

איך לצאת מחובות – 10 טריקים שיעזרו לכם לצאת מכל חוב

כסף, כסף, כסף. אנחנו המצאנו את הכסף, אך משום מה הוא שולט בחיינו. אנו זקוקים לכסף לכל דבר מהלבוש שלנו וקורת הגג שלנו ועד למזון שלנו. הכול כה יקר, כה קשה להצליח לסיים את החודש. חודשיים אנחנו חוגגים ולפתע אנחנו במינוס בבנק. זה באמת עד כדי כך פשוט. כמובן שאם חגגנו יותר או חלילה מצאנו את עצמנו במצבים שהובילו אותנו לחובות כבדים כגון פיטורין, גירושין או מחלה, אנחנו מרגישים כי מבחינת העולם, מהגג עברנו לגור במרתף. אז מה עושים עכשיו? מוותרים? ודאי שלא. החיים הם מסע וגם התקופות הקשות הן חלק לא פחות מהותי מהם. למען האמת, החוויות האלה הן ככל הנראה מה שעיצב אותנו לאנשים המופלאים שאנחנו היום. אם כך, מה עושים? מוצאים את הדרך לחזור אל המוטב.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

תזרים

כאשר אתם מצויים במצב ממנו כל שאתם שואפים הוא מעלה, מומלץ לבחון מידי חודש את ההוצאות, ההכנסות והפדיון החודשי שלכם בשבע עיניים. אנשים רבים בכלל לא בודקים מהן ההוצאות החודשיות שלהם או מחמירים את המצב ומחשבים רק את ההוצאות הגדולות, תוך כדי התעלמות מוחלטת מרכישות אימפולסיביות, הוצאות פתאומיות או הוצאות קטנות, אשר מתווספות יחד להוצאה אחת ענקית. כדי להצליח לנהל את עצמכם נכון, קנו יומן, הורידו אפליקציה בטלפון או השתמשו באשראי בלבד (רק אם אתם מגבילים את עצמכם למסגרת בה אתם יכולים לעמוד ויש לכם שליטה עצמית בעולם הצרכנות) כדי שתוכלו לבחון על בסיס יומיומי, שבועי וחודשי את הפדיון שלכם. באופן זה, תוכלו לראות כמה אתם מכניסים יחד כל חודש (נטו), על מה אתם מבזבזים הכי הרבה כסף ומה אפשר לקצץ. התזרים אף יסייע לכם להימנע מרכישות אימפולסיביות, משום שאתם תדעו כי אין באפשרותכם להוציא את הכסף הזה עכשיו; גם חולצה ב- 50 ₪ יכולה לעמוד במקום של חלק מהקניות שלכם בסופרמרקט, לדוגמא.

תכנון כלכלי

התכנון הכלכלי שלכם מדבר על השנה ועד חמש השנים הבאות שלכם. כדי להצליח להימלט מהחובות החונקים, יש להעלות על הדף תכנית מגובשת, אשר תסייע לכם להפחית בהוצאותיכם ולחמוק מהחובות עם הזמן. כדי לעשות זאת כהלכה, שבו עם בני הבית שלכם והשוו תלושי משכורת (נטו). לאחר מכן, חשבו את ההוצאות שלכם סך הכול. לאחר מכן, רשמו את החובות שלכם. כעת עליכם למצוא את הדרך להפחית את ההוצאות שלכם, כל אחד וביחד, כך שתצליחו להשאיר לכם יתרה שתסייע לכם להפחית את המינוסים, להחזיר את ההלוואות ולצאת מהחובות בעוד תקופה מסוימת. על ידי תכנון נכון וארוך טווח, אף תוכלו “להימנע מהפתעות” כמו חיובים שנתיים שלא נערכתם אליהם או אירוע ששכחתם ממנו, מה שיסייעו לכם להתכונן מראש ולהימנע מהגדלת החוב. ככל שתקפידו להיצמד לתזרים לטווח הקצר ולתכנון הכלכלי לטווח הארוך, כך יהיה לכם פשוט יותר לסגל שגרה בטוחה וידועה מראש שתסייע לכם לצאת מהחובות שלכם.

רק מזומן

לא סתם נאמר כי אשראי איננו בריא לאנשים שלא מצליחים להתנהל עם כסף כיאות: ראשית, משום שמדובר בכרטיס פלסטיק, אנחנו לא מרגישים את אותה תחושה שאנו חשים כאשר אנחנו מבזבזים מזומן; אין חרטה ולעיתים קרובות אין אפילו מחשבה – פשוט קח את האשראי ותגהץ. בעיה נוספת היא שחברות האשראי לרוב “שוכחות” להצמיד מגבלה לאשראי שלכם, אלא אם כן תאמרו להם אחרת. עקב כך, אתם יכולים להמשיך ולבזבז בלי לשים לב בכלל, כמו מעולם לא הוצאתם ולו אגורה צהובה אחת. בנוסף, חברות מחוץ לבנק שלכם בדרך כלל מנסות לפתות אתכם לרכוש כרטיסים נוספים להוסיף לארנק, אז החגיגה רק מתחילה… אינספור אפשרויות, כל אחת עם מסגרת אחרת… אתם על גג העולם? עד שתיפלו לחובות כבדים מאוד לפחות.

עקב כל הנסיבות הללו, מומלץ לגזור את האשראי כבר מעכשיו ולהזמין בנקט, אשר בכלל לא מציע את אפשרות הגיהוץ. כל חודש, בתאריך בו אתם מקבלים את הכסף שלכם מהעבודה, משכו כמות מסוימת של כסף ונהלו עמה את החודש. הריי בכל מקרה החשבונות והמשכנתא יורדים מחשבון הבנק שלכם, כך שהסיכויים הם כי תוכלו להסתדר גם עם 1500 ₪ ביד. אתם תופתעו כי כאשר אתם באמת מחזיקים את הכסף ביד, כמה קשה לכם להיפרד ממנו. בנוסף, משום שתמיד תמשכו כמות קבועה, תוכלו לדעת בקלות כמה כסף בזבזתם וכמה כסף נשאר לכם. נגמר הכסף מוקדם מדי? במקרה הזה, לצערנו, אין לכם הנחות; כדי להצליח לצאת מחובות, יש לדעת לתקצב את עצמכם. אם אינכם עומדים במשימה, עליכם לשאת בתוצאות ולהמתין לחודש הבא.

רגל בכל פעם

אם אתם סובלים מחובות כעת, קל להניח כי אתם מוציאים מעבר למה שאתם מכניסים הביתה. כדי להצליח לצאת מהחובות המקוללים, כדאי לבחון את התזרים והתכנון הכלכלי שלכם לעומק ולבחון מה חייב ללכת ומה חייב להישאר. הכינו טבלה מסודרת ותבחנו את ההוצאות החודשיות שלכם לעומת ההכנסה החודשית: כמובן שמשכנתא, חשבונות ומזון מהסופר נכנסים לקטגוריית החובה, כך גם ביטוח הרכב, בית הספר של הילדים… פה בערך זה נגמר. כמובן שתמיד תמצאו סיבה להוציא עוד כסף עקב חזרת הילדים לבית הספר, לדוגמא, אך אם תוזילו את ההוצאות שלכם מראש, בכל מקרה יהיה לכם פשוט יותר להתכונן להוצאות הפתאומיות או ההוצאות הכבדות. אל תוותרו לעצמכם, לכל משפחה, זוג או אדם בודד יש משהו ברשימה שהוא מיותר, אז תיפטרו מהתענוגות והמותרות למספר חודשים… כאשר תתחילו לחסוך כסף, אתם תוכלו לאפשר לכם תענוגות ברמה גבוהה יותר מהנוכחית וזה מה שעושה את כל ההבדל.

תמכרו

האם שמעתם על אתרים שמוכרים רהיטים ומוצרים יד שניה? ודאי ששמעתם, כיום, בעידן הטכנולוגי, קיימות אפשרויות בלתי-מוגבלות כאלה. לכולם יש חפצים בבית שפשוט נאגרו עם הזמן, לא היה כוח לזרוק או פשוט לא נעשה בהם את השימוש שחשבתם שתעשו. אם כך, מדוע לא למכור אותם? יתכן ומדובר בכמה מאות בלבד, אך ככל שתמכרו יותר – כך תרוויחו יותר. בסופו של יום, הזבל של האחד הוא האוצר של האחר, כך שבהחלט כדאי לכם לבחון את האפשרות.

דיי להלוואות

אנשים רבים, במיוחד בארץ, נכנסים למצבים של חובות עקב ההלוואות המקוללות. מה הן בעצם הלוואות? זה כסף שהבנק נותן לכם. כן, אך כל דבר מגיע עם מחיר, זאת כבר למדנו מזמן, כאן המחיר מיתרגם לסכום שלוויתם, בנוסף לריבית שמנה והגונה שתאלצו להחזיר בתשלומים, כנראה לאורך זמן. הרבה אנשים מאמינים כי זהו “הפתרון המושלם” עבורם: הרבה כסף כאן ועכשיו. עם זאת, יש השלכות לכסף הזה; אתם תאלצו להחזיר נתח גדול ממנו כל חודש. האם אתם מסוגלים לעמוד בהחזר הזה? האם תצליחו לנהל את ההלוואה שלכם נכונה, כך שתצליחו לצאת מהחובות? כנראה שלא, משום שאתם כבר בחובות. מה שקורה בדרך כלל הוא שאנשים מחזירים חוב אחד ופותחים באחר. כדי לשלם את החוב החדש… נכון, ניחשתם, הם פונים לבנק ולוקחים עוד הלוואה. הדבר גורם למחזור אכזרי של תשלומים שלעולם לא נגמרים, אלא אם כן אתם מצליחים להשיג את הממון ממקור אחר כגון חיסכון בעמל רב, ממון שנפל לידכם או מתן עזרה מהקרובים אליכם. כדי להימנע מהתהליך המייגע, המלחיץ ומדיר השינה הזה, ההמלצה הרווחת היא פשוט להימנע ממנו כליל. עדיף להישאר עם חוב אחד ולנסות למצוא את דרכי היציאה ממנו, מאשר לחבוק חוב חדש עם ריבית והרבה כאב ראש.

בקשו עזרה

לכולם ישנן תקופות לא פשוטות בחיים: עבור חלק הן בריאותיות, חלק הן זוגיות וחלק הן כלכליות. במקרים הללו, בדרך כלל נמצאים לצדנו אנשים שאוהבים אותנו ומוכנים לתמוך בנו בכל מצב. אם כך, מדוע לא כלכלית? נכון, איש איננו אוהב להיות “חייב”, במיוחד לא למישהו קרוב. עם זאת, האם כיף יותר להתחייב לבנק? ודאי שלא. אם אתם מכירים אנשים אשר גילו את הנתיב מעבר לקשת לסיר הזהב לפניכם – עד שתגלו אותו בעצמכם, בקשו ממנו לעזור לכם. גם אם אתם פשוט קרובים לאנשים אדר בעלי יותר אמצעים מכם ויכולים לעמוד בהלוואה, כדאי לכם לנסות ולבקש, אף פעם לא מזיק. אדם שכזה לא יחוש כי הכסף חסר לו. זאת ועוד, משום שהוא אוהב אתכם ואתם חשובים לו, הוא ישמח מאוד לסייע לכם ואף יראה בכך כמעשה טוב ומחוות אהבה. היתרון בבקשת עזרה מאנשים הקרובים אליכם הוא כי אתם מנסחים הלוואה בנקאית ללא הבנק, כך שבדרך כלל לא תוצמד לה ריבית. זאת ועוד, גם אם הקרובים אליכם זקוקים לכסף במידת מה, אתם יכולים לקבוע בינכם תשלום קבוע מידי חודש, אותו תוכלו לשלם להם. ההבדל הקטן הוא שאם לא תשלמו חודש או חודשיים, האהובים שלכם כנראה יגיבו בהבנה. זאת בניגוד לבנק, שפשוט ישלח אליכם את ההוצאה לפועל.

השלמת הכנסה

אולי הגיע הזמן להוסיף עוד מעלה לחגורת המיומנויות ולחפש עוד עבודה? כיום ישנן אפשרויות מרובות להשלמת הכנסה אשר ניתן למצוא בשוק. אתם אפילו יכולים לנסות להשלים הכנסה מהבית: שיחות טלמרקטינג, כתיבת מאמרים, תרגום מאמרים, תמלול מאמרים, עיצוב, מיתוג, בניית אתרים, מכירת מאכלים וממרחים שונים… ואלו רק המשרות מהבית. כאשר שוק העבודה כה רחב, יהיה לכם פשוט למצוא עבודה נוספת בשעות שמתאימות לכם גם מחוץ לבית. יתכן וזו לא תהיה משרה מרטיטה במיוחד, אך היא תוסיף לכם מספר מצלצלים לחשבון הבנק ואם תתמידו בעבודה, יתכן ותוכלו להתפטר ממנה תוך כמה חודשים, כאשר תסיימו להחזיר את החובות שלכם. עם זאת, מומלץ כי תנסו לצבור פלוס קטן בחשבון טרם העזיבה, כך שלא תשובו לנקודת ההתחלה.

סגלו הרגלים חדשים (די לצאת, איך ליהנות בבית)

אז מה, יוצאים היום? לא, אנחנו נשארים בבית ולומדים כיצד ליהנות כאן. כולם אוהבים לצאת: האווירה, האוכל שמכינים לך והאנשים שיושבים אתך וגורמים לזמן לעבור… הנה, הוא כבר עבר. הבעיה היא שכשמסיימים ליהנות, מגיע החשבון ואז העיניים שלנו משחירות. אז מה תעשו? פשוט תפסיקו לצאת לתקופה. נכון, זה לא כיף, אך ישנם הרבה דברים שכיף לעשות גם בבית: הזמינו את החברים לערב סרט, ערב משחקי חברה, פשוט שבו כולם ביחד ושמישהו יקנה כמה בירות. בקיץ, אתם אפילו יכולים להרחיק לכת ולנסוע לפעילות הזולה ביותר – לים. עם זאת, נסו לזכור כי מה שמשנה בסופו של דבר הוא לא המקום, אלא האנשים; הם אלו שבאמת עושים את החוויה לזוהרת כפי שהיא.

רגרסיה?

זהו איננו טיפ נעים. לפעמים צריך לחזור להורים. כן, זה כתוב ואי אפשר למחוק את זה עכשיו. איש איננו אוהב לשוב לבית ההורים; מהרגע שיצאנו לחופשי, איש איננו רוצה להילכד בכלוב מחדש. עם זאת, לפעמים מדובר בחובות כה כבדים, עד שאין ברירה אחרת. אם תעברו לבית ההורים גם לתקופה, תחסכו את התשלומים על הבית שלכם והחשבונות שלכם, כנראה גם תחסכו בהוצאות המזון מידת מה. ההורים בדרך כלל לא יבקשו מכם מאומה. להיפך – הם ירצו להכין לכם אוכל, לעשות לכם את הכביסה ולגרום לכם להרגיש רצויים ככל האפשר, משום שהם ההורים שלכם כמובן. בין אם אתם עוברים כאחד או כרבים, אל תירתעו מהמחשבה, היא נראית מאיימת הרבה יותר ממה שהיא באמת. בסופו של יום, מטרתכם כעת היא לצאת מחובות ואם לשוב לילדות למשפר חודשים יפתור את הבעיות שלכם, זוהי הקרבה קטנה ביחס לאפשרות האלטרנטיבית.

חובות הם מילה שרוב הישראלים מכירים מקרוב, רוב אזרחי ישראל נאבקים בחובות ובבעיות כלכליות שונות. גם אם אתם חשים כי אינכם מתקדמים, חשקו שיניים, חייכו חיוך גדול והישארו אופטימיים. כל תקופה בא סופה, כך גם אתם תמצאו בקרוב אור בקצה המנהרה. עשו כמיטב יכולתכם ותנו לזמן לעשות את שלו, אתם תראו שעוד כמה שנים אתם לא תאמינו שבכלל נמצאתם במצב הזה. מבטיחים.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.