איך לחזק את היד הפחות דומיננטית שלך – 11 טריקים שכדאי לכם ללמוד

איך לחזק את היד הפחות דומיננטית שלך – 11 טריקים שכדאי לכם ללמוד

תמיד אומרים כי “טובים השניים מן האחד” והידיים שלנו הן דוגמא מצוינת להוכחה של הפתגם. הידיים שלנו עושות הכול, אך האם הן עושות הכול באותה רמה? כנראה שלא. רוב האנשים חשים כי יש להם יד אחת שחזקה יותר מהאחרת; לרוב היד בה כותבים.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

האמת? אין שום סיבה שהאחת תהיה עוצמתית יותר מהאחרת… כל שאתם זקוקים להם הם מעט אימונים ויצירתיות.

כדאי לאמן את הידיים לחוזק ומהירות פעולה, שכן באופן זה הן יוכלו לעבוד יחד ולהביא לתוצאות ותוצרים איכותיים יותר.

באיזה מצב אתם?

כשאתם רוצים להעשיר את הגוף שלכם בבריאות, אתם עושים בדיקות דם ובוחנים ממה יש יותר וממה יש פחות. באמצעות הבדיקה אתם יכולים להבין מהי רמת הבריאות של הגוף שלכם ועד כמה עליכם להשקיע, כדי לחזק אותו באופן אופטימלי.

באותו אופן, כדאי לכם לתהות כמה חלשה או חזקה היד הפחות דומיננטית שלכם: האם אתם משתמשים בה כיום ביומיום או שהיא פשוט עוד חלק מהגוף שלכם שפשוט תלוי שם?

כדאי לכם לנסות ולבחון עד כמה היד החלשה שלכם אכן חלשה: נסו להרים משקולות זהות בגודלן בשתי הידיים ונסו להרגיש את ההבדל, נסו לכתוב עם שתי הידיים ובחנו את רמת הקושי. ככל שתבינו מאיזו נקודה אתם מתחילים, כך יהיה לכם פשוט יותר לעבוד על היד שלכם, בלי שעמום או אתגר מיותר.

התחילו בקטנה

כמו כל פעילות חדשה שאתם מנסים, תמיד כדאי לנסות ולהתחיל בקטנה: נסו לבצע כל יום פעילות אחת עם היד הפחות דומיננטית שלכם: נסו לצחצח שיניים באמצעות היד החלשה שלכם, נסו להחזיק את השקים הכבדים דווקא ביד החלשה שלכם, נסו להחזיק את בקבוק השתייה או הפלאפון ביד החלשה יותר כשאתם הולכים, נסו להרים מוצר ביד החלשה, להרים כוס או פריטים כבדים עם היד הפחות דומיננטית, ללחוץ על מקשים עם היד הפחות דומיננטית, לפצח גרעינים עם היד הפחות דומיננטית… כל מה שאתם יכולים לחשוב עליו.

ככל שתחזרו על הפעולה יותר פעמים, כך תגלו שיותר פשוט לכם לעשות אותה גם ביד החלשה שלכם.

עבדו על החוזק

כאשר אתם משתמשים בשריר מסוים פחות מאחר, הוא הולך ונחלש. באותו אופן היד הפחות דומיננטית שלכם נחלשה עקב אי-שימוש. עכשיו כשחזרתם להשתמש בה התחלתם נכון, אבל עדיין יש לפצות על הזמן האבוד הקודם.

אתם יכולים לבצע שפע תרגילים, שיסייעו לכם לחזק את היד החלשה שלכם: הרימו משקולות, הרימו שקים כבדים, השתמשו בה לביצוע פעולות כבדות ב אופן קבוע במשך זמן מה, השתמשו בתרגילי לחיצה ונסו למתוח את היד לעיתים קרובות, כאשר כל מתיחה מחזיקה לפחות 30 שניות בכל פעם.

נסו לכתוב

הכתיבה היא החלק המשמעותי של שימוש ביד החלשה שלכם, משום שהיא דורשת הרבה אימונים, הרבה קואורדינציה והרבה עבודה.

נסו להתחיל בקטן גם כאן: כתבו משפטים פשוטים וכבחנו מהי רמת הקושי שלכם. לאחר שתבינו כמה עליכם לעבוד, נסו לכתוב עם היד החזקה שלכם והתמקדו באופן התנועה שלה. נסו להבין: עליכם לגרום ליד הפחות דומיננטית שלכם לנהוג בדיוק באותו אופן.

נסו למצוא משפטים שמכילים כמה שיותר אותיות, כדי שתוכל להתאמן על כל הצורות והדרכים הקטנות בהן אתם כותבים כל אות.

גם אם כואב לכם בהתחלה או שאתם מרגישים שהפעולה מעט מסובכת, אל תוותרו – פשוט ביצעתם אותה מעט פעמים ולכן אינכם רגילים. עם הזמן הכול הופך לפשוט יותר.

מומלץ להשתדל ולעבוד על כתיבה ביחד הפחות דומיננטית במשך חצי שעה ביום בתור התחלה, כדי לגרום לה להתרגל. אם תעשו זאת במשך חודש, אתם תשימו לב לשיפור משמעותי.

כתבו בשפה אחרת

דרך נוספת לייעל את יכולות הפעילות של היד הפחות דומיננטית שלכם, היא לנסות לכתוב בשפה אחרת. אתם מאוד רגילים לשפת האם שלכם – היא זו שמנחה אתכם ביומיום ולכן למוח שלכם מאוד פשוט לשלוף אותה מהזיכרון ולהבין כיצד להעביר אותה לדף, גם אם לא עשיתם את זה יותר מדי פעמים באמצעות היד הספציפית הזו. שפה שניה שלכם תהיה שפה שלראש יהיה כקשה יותר לשלוף וכתוצאה מכך, גם לשחזר.

נסו לקחת את השפה האנגלית, לדוגמא, אשר אתם אפילו לא כותבים מימין לשמאל, כמו עברית. אם אתם מתקשים, אתם יכולים לנסות לכתוב את כל האותיות אופן מסודר בהתחלה, כדי לבחון באיזה אותיות אתם מתקשים במיוחד. נסו לחזור עליהן ככל האפשר ולשלב כמה שיותר וריאציות. באנגלית ישנם הרבה משפטים שמכילים את כלל האותיות, לכן כל שעליכם לעשות הוא לחפש.

אם תקפידו להתאמן, יתכן והכתיבה שלכם באנגלית או כל שפה שתבחרו תהיה אפילו יפה יותר ביד החלשה שלכם, משום שאימנתם אותה יותר לעומת היד החזקה.

ציירו

אומנות הציור היא דרך מצוינת לחזק את הפעילות של היד החלשה שלכם. נסו לחשוב כמה על ציור להיות מדויק ותבינו את הקונספט. בהתחלה, כדאי לכם לנסות לצייר ציורים מופשטים יותר או להתאמן על צורות וקווים ישרים. לאחר שאתם מרגישים שיש לכם יותר שליטה בנושא, תוכלו לעבור ולצייר אובייקטים.

כדי להקל על עצמכם, אתם יכולים לחפש סרטונים בהם מציגים טכניקות ציור ולחקות אותן. אתם יכולים לנסות ולצייר אובייקטים פשוטים כמו שולחנות וכיסאות או בקבוקים וכוסות. המטרה היא באמת לחזק את יכולת השליטה ביד החלשה שלכם, לכן מה שבאמת חשוב הוא שהציור יראה אותנטי, לא פיקאסו סטייל.

למדו ג’אגלינג

ג’אגלינג היא פעילות מצוינת המצריכה את שיתוף הפעולה של שתי הידיים שלכם ולכן, היא דרך מעולה לחזק את היד החלשה שלכם ולייצר קואורדינציה טובה יותר בין שתי הידיים.

אתם יכולים להזמין כדורים רכים מיוחדים שמותאמים לג’אגלינג או פשוט לקחת מספר בקבוקים ריקים, כדורי טניס או אביזרים נוחים לאחיזה בעלי משקל דומה. בהתחלה, מומלץ לפתוח בשני עצמים, שיאפשרו לכם להתרגל לפעילות. כשאתם מרגישים ששני עצמים משעממים אתכם, עברו לשלושה, ארבעה וכן הלאה. ככל שתהיו מהירים יותר, כך היד החלשה שלכם תתחזק יותר.

האמת היא שג’אגלינג יכולה להפוך לאומנות מרגשת בפני עצמה… מי יודע? אולי תמצאו עוד תחביב?

נגנו בכלי שדורש את שתי הידיים

גיטרה, כינור, צ’לו, תופים, פסנתר… הם כולם כלי נגינה שדורשים מכם הרבה יותר משמיעה מוזיקלית. כדי להצליח לנגן בהם כראוי, אתם תזדקקו להרבה זמן, סבלנות וקואורדינציה בין שתי הידיים שלכם.

רוב כלי הנגינה מצריכים מכם שליטה בשתי הידיים, שני אזורי המוח ושני סגנונות החשיבה. כאשר אתם לומדים לנגן, אתם לא שמים לב לכך אך אתם מפעילים את רוב הגוף שלכם ואזורים רבים של חשיבה והבנה קוגניטיביים, שעם זמן ועמל יהפכו לאינטואיטיביים.

כדאי לכם לנסות ללמוד בכלי נגינה בין אם אתם רוצים לחזק את ידכם החלשה ובין אם לאו: מוזיקה משמחת לבב אנוש, מסייעת לחזק את המחשבה שלכם, את החדות שלכם ותורמת תחביב ערכי לחייכם.

אתם תשימו לב כי אם תתאמנו חודש בלבד, אתם לא רק תישמעו יותר טוב, גם הידיים שלכם ירחפו על הכלי בצורה הרבה יותר נעימה ובטוחה.

היו יצירתיים

נסו לחשוב על פעילויות שאינכם עושים הרבה עם הידיים: משחק בפלסטלינה, תפירה, טניס, מסירות, כדרות, באולינג… יתכן ואינכם עושים אותן ביומיום, אך היד החזקה שלכם בהחלט תדע כיצד לתפעל את כל הפעילויות הללו, אז למה לא היד החלשה שלכם? כדאי לכם לנסות לגרום ליד החלשה שלכם להתרגל גם לפעילויות שלא מתרחשות הרבה, משום שהן יחזקו את יכולת השליטה שלכם בה אף יותר: כפי שהזכרנו קודם, הרבה יותר פשוט ללמוד לבצע פעילויות יומיומיות משום שהמוח שלכם רגיל אליהן ומאוד פשוט לו לשלוף אותן. חשבו כמה מאתגר זה יכול להיות לשחק מסירות עם היד החלשה שלכם… אם תתאמנו, לאט-לאט אתם תבינו שלא מדובר בקושי כלל, אלא צורך באימון.

שלבו אותה ביומיום שלכם

מרגישים שהיד החלשה שלכם איננה חלשה עוד? הצלחתם לתרום לה את החוזק והקואורדינציה שכה ייחלתם שתרכוש?! מצוין! כעת עליכם ללמוד כיצד לשמר את זה: הלוא בסופו של דבר, גם אם תתאמנו יום-יום במשך חודש, אם תפסיקו בבת-אחת – תוך חצי שנה השרירים יהיו חלשים ורופסים שוב.

כדי להצליח לשמר את החוזק של היד החלשה שלכם, אינכם חייבים ללכת כל יום לחדר הכושר… כל שאתם באמת צריכים לעשות הוא פשוט לבצע את אותן פעילויות יומיומית עם היד החלשה שלכם מעכשיו: במקום לצחצח עם היד החזקה, מהיום צחצחו שיניים רק עם היד ה”חלשה”. במקום להחזיק את הכוס יד החזקה. הקפידו להחזיק אותה דווקא עם היד החלשה שלכם…

אם תאצילו סמכויות ליד החלשה שלכם, היא תפעל באופן יומיומי וכתוצאה מכך, תהפוך לחלק חזק ובלתי-נפרד מחייכם. מזל טוב!

עודדו שילוב פעולה

לאחר שכל יד שלכם למדה כיצד לפעול לבד, כדאי לנסות לשלב את הפעילות שלהן יחד ולבחון איזה יופי יצירתי ופרודוקטיבי תוכלו להפיק בזכות זאת. בעודנו מקלידים במקלדת המחשב כעת, אנו משתמשים בשתי הידיים שלנו. האם גם אתם? עד כמה שתי הידיים שלכם מסונכרנות אחת עם השנייה? האם יש מילים שלוקח לכם מעט זמן למצוא על לוח המקשים או שהכתיבה פשוט “זורמת”?

זוהי רק דוגמא קטנה: שתי הידיים שלכם יחד יכולות להרים יותר, לבצע יותר בפחות זמן ולתרום לכוח של שתיהן, שכן כל אחת מהן מבצעת “חצי” מהעבודה. כשהידיים שלכם לומדות “לשחק יפה ביחד” אתם יודעים כי שתיהן חזקות באותה מידה ולכן, הן מוסיפות לחזק אחת את השנייה.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.