איך להתעורר עם חיוך בבוקר – טיפים שיהפכו את הבוקר שלכם למושלם

איך להתעורר עם חיוך בבוקר – טיפים שיהפכו את הבוקר שלכם למושלם

בוקר טוב! הציפורים מצייצות כמו בג’ונגל, הטל החל מתייבש על העלים והשמש קוראת להתעורר. כל שאתם יכולים לחשוב עליו הוא למה הכוח לעצור את הזמן לא בידכם כעת, משום שאתם כל כך לא סובלים את הבוקר.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

אם להיות כנים, רוב האנשים בעולם הם לא אנשים של בוקר. עם זאת, יתכן ויפתיע אתכם כי כל שאתם זקוקים לו, הם כמה שינויים קטנים שיהפכו כל בוקר ממדכא ומעייף לכיפי ומאיר פנים.

ליד מישהו שאוהבים

כל בוקר מאושר מתחיל עם חיבוק אוהב ממישהו שאוהבים. כשאתם מתעוררים בבוקר, הראש עדיין מעורפל ועייף, אתם עדיין “דף חלק” ליום הזה; שום דבר עדיין לא השפיע עליכם בשום צורה שהיא. איזה כיף זה שהדבר הראשון שאתם יכולים להיזכר בו הוא אדם שאתם אוהבים, שיגרום לכם לחוש שמחה ואהבה. אין כמו עוד כמה דקות במיטה בחיבוק דוב עם בני הזוג, הילדים או אפילו אחים שלכם.

האהבה שעמה התחלתם את הבוקר תלווה אתכם במשך כל היום. חיבוק על הבוקר, יגרום לכם להפריש מוליכים עצביים הקרויים סרוטונין ודופמין, אשר מטרתם היא לסייע לנו להיות שמחים ורגועים יותר. באופן זה, אתם מאושרים מאהבה ומאושרים עקב דחף גופני.

עם שעון מעורר כיפי

לצערנו הרב, רובנו לא מצליחים להתעורר באופן טבעי בבוקר, כך שאנחנו זקוקים למעט עזרה. הסיוג הזה בדרך כלל מציג את עצמו כהורה קפדן או שעון מעורר.

אם כבר להתעורר עם מנגינה על הבוקר, אז למה שלא תהיה ערבה לאוזן?

אל תתעצלו לשנות את הצלצול: כיום קיימים אינספור צלילים נעימים, ממוזיקה קלאסית ועד לקולות מהמצולות, שיכולים להעיר אתכם בבוקר.

כל שעליכם לעשות או להוריד את האפליקציה המתאימה או להעביר את השיר הנכון לפלאפון – ואתם מוכנים.

עם הגישה הנכונה

כשאתם מתעוררים בבוקר, אתם מתעוררים חדשים ונקיים לעולם חדש ונקי.

בואו נספר סיפור קצר, על מישהו שקם בבוקר וחטף מכה ברגל מהרגל של המיטה. הוא כעס, צעק וקילל בעצבים, פונה להמשיך את יומו. אתם יכולים לנחש שהיום שלו לא נראה כל כך משמח, מצחיק או מהנה בהמשכו וכל מה שהוא רצה לעשות – היה להגיע הביתה.

אך מה אם היינו מספרים סיפור שונה? בואו נספר סיפור על מישהו שקם בבוקר, חטף מכה ברגל מהרגל של המיטה וצחק על עצמו בקולי קולות, במשך שלוש דקות הגונות. לאחר מכן, הוא קם, דמעות צחוק בעיניו, מוכן להמשיך את יומו. כיצד אתם חושבים שהיום שלו יראה עכשיו?

מחקרים מאמתים כי אנשים אשר נוטים להתחיל את היום שלהם במצב רוח רע, בדרך כלל נוטים להמשיך את מצב הרוח הרע שלהם במשך היום. זאת לעומת אנשים שמתחילים את היום במצב רוח מאושר, אשר נוטים להמשיך ולהישאר מאושרים במשך היום. במחקר, אף נראה היה כי אנשים שפתחו את הבוקר נכון, גם היו קשובים יותר, מעוניינים יותר, מצחיקים יותר וחברותיים יותר בהמשך היום שלהם.

הסיבה שאנשים שמתחילים את היום ברע ממשיכים אותו רע, היא כי כאשר אנו קמים, המוח שלנו עדיין מתעורר; לעיתים הוא עדיין לא השלים את מחזור השינה שלו בכלל! כאשר אתם מתעמתים עם מצבים לא נעימים בשלב הזה, הרגש שאתם חווים עוצמתי יותר, משום שאתם עדיין לא “באמצע הסרט שלכם”; נעים בתוך השגרה שלכם בהרמוניה שכזו, שמה שקורה מסביב פחות מטריד אתכם.

לכן, הרגש של הכעס, העצב או הדיכאון משתלט ואתם מתקשים להמשיך את היום כראוי.

כדי להימנע מבקרים מעצבים שימשיכו לימים מייגעים, השתדלו ללמוד לשנות את הגישה שלכם ולקחת דברים יותר בקלות, להיות חיוביים, לדעת לנסות ולמצוא את הטוב בכל דבר ולראות את החיובי בכל מצב. גם אם היום הוא לא בדיוק היום שלכם ואתם יודעים את זה, אתם תופתעו עד כמה שינוי מחשבתי יכול לשנות את אותו יום בשנייה. הפרספקטיבה שלכם מכתיבה לכם כיצד היום שלכם נראה, אז חשבו כמה קל זה יכול להיות, פשוט “להזיז את המתג?”.

יתכן ובהתחלה יהיה לכם יותר קשה משתחשבו, אך כל עוד תקפידו להזכיר לעצמכם כי אתם שולטים ברגשות שלכם ובמחשבה שלכם – השמיים הם הגבול.

עם שפע של זמן לפניכם

אתם מכירים את הבקרים הללו, שאתם מתעוררים חמש דקות לפני שאתם צריכים לצאת לעבודה? איזה בקרים מקוללים?! אתם בקושי מספיקים לצחצח שיניים, לפני שאתם כבר צריכים לנעול את הדלת ולרוץ לעבודה.

מה? כל בוקר שלכם מתחיל ככה? אם כך, אין פלא שאתם לא פותחים את הבוקר בכיף – מה זה כל הלחץ הזה?

הבוקר היא איננה השעה היפה ביותר של רוב האנשים בעולם: רובנו זקוקים לזמן להתעורר, לאכול את ארוחת הבוקר, להתארגן כיאות לעבודה ולספוג את היום. כאשר אתם דוחסים את כל הבוקר שלכם לעשר דקות ותחבורה, אתם מתעוררים בבוסט של קורטיזול ואדרנלין – הורמונים שמעניקים אנרגיה, אך גם מלחיצים, גורמים לחוש ברע ומזיקים לגוף שלכם. כפי שאמרנו, אתם כנראה תמשיכו לחוות את הלחץ לכל אורך היום.

למה שלא תעניקו לעמכם את הזמן שמגיע לכם? אנשים מאמינים כי הם זקוקים לבין שעה לשעתיים, בממוצע, כדי להצליח להתעורר וליהנות מבוקר של כיף. נכון, רבים מכם מחמיצים עכשיו פנים למסך ואומרים כי אתם מעדיפים לישון את הזמן הזה. רגע לפני שאתם סוגרים את המחשב, חשבו על זה כך: עד היום, איך היה נראה הבוקר שלכם? כנראה שלא מספיק טוב. אז אולי כן כדאי לנסות ולשנות! אתם תופתעו לגלות כי שינה של שבע שעות, יכולה לעשות את שלה בדיוק כמו זו של תשע שעות. בנוסף, הזמן שתרוויחו בבוקר יסייע לכם להתעורר בכיף ובשלווה, שילוו אתכם לאורך כל היום.

ברוגע

לחץ איננו מתבטא רק פיזית, אלא גם מחשבתית: איזה מחשבות מלוות את הבוקר שלכם? האם אתם חושבים על אהובי לבכם? ההצלחות שלכם? בדיחות מצחיקות והרפתקאות משעשעות? או שאולי אתם מרבים לחשוב על חשבונות? לתהות מה יהיה עם הבעיה של הילד? “לתקוע את הראש בקיר” בנוגע לבעיה שאתם יודעים כי לא תצליחו לפתור?

כאשר אתם פותחים את הבוקר במחשבות לא נעימות, יהיה לכם הרבה יותר קשה להפסיק לחשוב אותן בשלב מאוחר יותר, משום שהן כבר נטועות במוחכם משלב כה מוקדם של היום. המחשבות המלחיצות הללו עלולות להשפיע על ההתקדמות של המשך היום שלכם וכמובן – על האופן שבו הבוקר שלכם יתנהל.

כדי ליהנות מבוקר שקט ועשיר במחשבות טובות, נעימות ובריאות, השתדלו להתנתק מהמסכים בשעות הראשונות של הבוקר, לא לקרוא חדשות, להקשיב למוזיקה רגועה ונעימה או אפילו לעשות מדיטציה. ככל שתתחילו את הבוקר בצורה שלווה יותר, כך תמשיכו את היום בצורה נעימה יותר.

עם כוס מים חמימים עם לימון

כדי שתתחילו את הבוקר בכיף, עליכם לרתום את הנפש ואת הגוף שלכם כאחד למשימה. כאשר אתם עדיין מתעוררים ומנקים את העיניים, כל שאר הגוף שלכם מתעורר יחד עמכם, כולל הקיבה. מערכת העיכול מתעוררת באיטיות, משום שהיא עובדת קשה בעת השינה; מעכלת מזון, מרוקנת מאגרי מזון, מנקה פסולת ומעשירה את הגוף בוויטמינים ומינרלים.

אנשים רבים סובלים מבעיות לא נעימות במערכת העיכול, כך שמים חמימים עם לימון יכולים להיות בדיוק הפתרון: הלימון מכיל חומצה ציטרית, שמטרתה לסייע לקיבה להתחיל לעכל את המזון. החומצה הציטרית מסייעת לחומצת הקיבה בתהליך העיכול ומעוררת אותה. המים החמים גורמים לקיבה להרגיש כמו היא שתתה יותר. החום אף מסייע לה להתנקות יותר בקלות ולהתעורר בנעימים, ליום חדש וחמים. מהותי להשיב את מאזן הנוזלים לגוף לאחר לילה נטול שתיה. מים חמים מסייעים לבצע את העבודה נאמנה.

גם תה ירוק עם לימון או תה עם קינמון, קמומיל או נענע, יכולים לסייע במשימה. הם אף יעניקו לכם שפע של ויטמינים ומינרלים, שיסייעו לחזק את גופכם.

עם אימון טוב

פעילות גופנית יכולה לסייע לגופכם בכל כך הרבה דרכים, במיוחד אם היא מתבצעת בבוקר! ידוע כי פעילות גופנית היא מעוררת, כך שמצוין לבצע אותה ישר על הבוקר. בנוסף, היא שומרת עליכם ערניים למשך חמש השעות הבאות של היום, מה שמעביר חצי מיום העבודה במהירות.

מעבר לכך, התעמלות מסייעת לכם להרגיש מאושרים ורגועים יותר, על ידי הפרשה של דופמין וסרוטונין.

בנוסף, פעילות גופנית מסייעת לסלק רעלים, להאיץ את מחזור הדם, להאיץ תהליכים מרובים בגוף ולחזק אותו, על ידי ייצור של מסת שריר.

מיותר לציין כי תתחילו ליהנות מלהסתכל במראה קצת יותר מדי.

עם ארוחת בוקר מושקעת

מי לא אוהב לקום בבוקר וללכת לאכול בחוץ ארוחת בוקר מושקעת?! אבל למה אתם צריכים לצאת בכלל? כמה כבר קשה להכין ארוחת בוקר מושקעת כל יום, בבית?

ארוחות בוקר, הן הארוחות הטעימות ביותר ביום. באופן מפתיע, הן גם הארוחות שהכי קל להכין: יש מעל למיליון מתכונים של ארוחת בוקר הכוללים מיליון סוגי חביתות, טוסטים, פנקייקים, סלטים, מרקים, דייסות, יוגורטים, מוזלים ועוד. אתם יכולים להכין “גלגל מזל” של ארוחת בוקר וכל יום לבחור ארוחה אחת אחרת ומיוחדת, שתגוון לכם את היום, תפתח אותו בטעמים טובים והנאה.

עם מוזיקה מרגיעה או מרעישה

על מוזיקה מרגיעה דיברנו. אם כך, מה היא המוזיקה המרעישה?

אם המוזיקה המרגיעה נועדה לסייע לכם להיכנס למקום נעים, שלוו וחסר דאגות, המוזיקה המרעישה דואגת להמריץ אתכם, להעניק לכם אנרגיה ושפע מוטיבציה ליום שלכם. נסו לשים מוזיקה שאתם אוהבים או פשוט מוזיקה ממריצה ומלאת מוטיבציה, שאתם יכולים למצוא ביו-טיוב או ברשימות השמעה אינסופיות.

אתם תופתעו מהאנרגיה שכמה שירים יכולים להעניק לכם.

כשאנחנו משקיעים בעצמנו

כשאתם קמים בבוקר, האם אתם עוצרים לרגע, כדי להביט במראה ולבחון את המראה שלכם? אם כן, האם אתם מרוצים ממנו? האם תשנו אותו כדי שתתרצו ממנו?

אנשים מרגישים מאושרים יותר בבוקר שלהם ובמהלך היום שלהם, אם הם משקיעים במראה החיצוני שלהם ובהיגיינה האישית שלהם. אם אתם לא מפנים לעצמכם את הזמן להשקיע בעצמכם, אתם יוצאים מהבית מיוזעים, מסריחים, עם שיער פרוע ובגדים לא נוחים… אין פלא שאתם לא נהנים לא מהבוקר שלכם ולא מהיום שלכם.

נסו ליצור הרגל בו אתם מתקלחים בבוקר, כדי שתתחילו את היום רעננים ונקיים. הקפידו להשקיע בעצמכם ולהיראות טוב, לא בשביל אחרים – אלא בשביל עצמכם. כשתביטו במראה לפני היציאה, תהיו מרוצים מההופעה שלכם ותרגישו שהעולם “בכיס הקטן שלכם”.

כשמפתיעים אותנו

איזה כיף זה שחברים טובים פשוט באים אליכם על הבוקר, עם כוס קפה ואוזן קשבת? איזה כיף שהם מרגישים שיש להם את האפשרות והיכולת לעשות זאת?

ידוע כי אנשים מאושרים יותר, כאשר הם מוקפים באנשים שהם אוהבים. תמיד כיף יותר לפתוח את הבוקר עם אנשים טובים שחשובים לכם, אז נסו להקיף את עצמכם בחיבה וליצור מדיניות של “דלת פתוחה” – בה כל האהובים שלכם מוזמנים להידפק על דלתכם בכל עת, גם אם זה רק לכוס קפה מעוררת וכיפית של בוקר.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.