איך להיפטר משומן בטני

ניסיון חינם לזמן מוגבל

איך להיפטר משומן בטני

כולכם מכירים את התחושה: הבטן עמוסה ולא נעימה. גם אם איננה מרגישה כבדה, היא נראית כבדה. לא כיף לכם להתלבש כאוות רצונכם, אתם לא כל כך רוצים לצאת כי היא מציקה לכם. למה היא בכלל הגיעה למצב כזה? מה עשיתם שהיא כה נפוחה? אתם לא בהיריון, נכון? לא, לא הגיוני. אז מה זה? כדי שתצליחו לדלות את המידע בקלות, ריכזנו כאן עבורכם עשר דרכים להימנע משומן בטני, אשר מסבירות מדוע יתכן ואתם סובלים מהתופעה וכיצד ניתן לשוב למישורים שטוחים יותר.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

שינה ערבה

רוב האנשים בעולמנו אוהבים לישון וככל הנראה יש לעובדה הזו סיבות רבות: שינה מסייעת לנו לחדש כוחות ומחזירה לנו את האנרגיה שאיבדנו יום לפני כן. בנוסף, היא מביאה לתהליכים רבים שמתרחשים רק בעת שינה, כאשר המערכת הפרא-סימפתטית פועלת בשיא הכוח. המערכת הפרא-סימפתטית היא חלק ממערכת העצבים האוטונומית, אשר פועלת בגופנו בעת שגרה. כאשר אנחנו ישנים, המערכת מביאה להפרשה של יותר הורמוני גדילה, מאיצה את התחדשות התאים ומאיצה את תהליך העיכול, משום שהיא יודעת שאיננו הולכים לשום מקום ואין סיבה לסכנה. היא עושה זאת באמצעות הפרשת המוליך העצבי שלה אצטילכולין. ישנם מחקרים רבים המגבים את העובדה, כי אנשים שישנים יותר מאבדים יותר משקל או פשוט שוקלים פחות, לעומת אחרים. ההמלצה הרווחת היא לישון לפחות שבע שעות בלילה, כדי להעניק לגוף את הזמן לבצע את כל התהליכים שלו, כולל שריפת השומן הבטני.

יש לציין כי גם איכות השינה משחקת כאן תפקיד: אם אינכם ישנים כיאות, סובלים מתופעה מסוימת כגון נדודי שינה או דום שינה, הגוף איננו מספיק לחדש את כוחותיו, בשל ה”הפסקות” המרובות, כך שמומלץ מאוד להחליף מזרן / כרית או לפנות לרופא בנושא.

השעות בהן מומלץ ללכת לישון כדי להביע לשריפה יעילה של שומן בטני היא בין השעות עשר בערב לשתיים בלילה, משום שהגוף מפריש הרבה מלטונין בשלב זה; מוליך עצבי שמסייע לנו לישון שינה עמוקה ואיכותית, אשר תסייע לביצוע יעיל יותר של התהליכים השונים בגוף.

תירגעו

לחץ, לעומת זאת, גורם בדיוק לתוצאות ההפוכות: לצד המערכת הפרא-סימפתטית, יש לנו מערכת עצבית נוספת אשר פועלת במישור מערכת העצבים האוטונומית – המערכת הסימפתטית. מערכת זו פועלת בעיקר בעתות של מצבי חירום, כאשר היא מרגישה כי הגוף בסכנה או כאשר הגוף עמוס בפעולות, לחץ או זקוק ל”דחיפה” קלה להמשך היום. אתם זקוקים לשתי המערכות, כדי לשמור על איזון בין הרגוע למתוח, אך מה קורה לכם כאשר האיזון מופר? אם אתם מרבים להילחץ, המערכת הסימפתטית שלכם עובדת שעות נוספות כדי לאזן את המצב הגופני שלכם ומעבירה לבלוטת יתרת הכליה להפריש כמויות גדולות יותר של קורטיזול מהממוצע. קורטיזול הוא מוליך עצבי, בדומה לאדרנלין, אשר מטרתו לשמור עלינו נמרצים וערניים למרות הלחץ והאובדן המהיר של אנרגיה. תופעות הלוואי של הקורטיזול כוללות, בין היתר, הגברה משמעותית של התיאבון ודחף לצבירת השומנים באזור הבטן. אנשים אשר סובלים משומן בטני, סובלים מהתהליך אף יותר מהרגיל, משום שהגוף כבר מורגל ללחץ ובחר בשיטה מסוימת להתמודד עמו. לדאבונכם, השיטה אולי גורמת לכם להירגע, אך גם מוסיפה לשומן הבטן שלכם. כדי להפסיק עם הנפיחות, הרבו לעשות בפעילויות אשר גורמות לכם תחושות של כיף, הנאה ורוגע כגון מדיטציה ויוגה.

תזונה נכונה

המזון שאתם מכניסים לגוף שלכם הוא גורם מרכזי לבטן הנפוחה שלכם: ככל שתרבו ביותר מזונות מסוכרים, משקאות ממותקים, אלכוהול, סיגריות ופחמימות, אתם תסבלו משומן בטני יותר ויותר. הסיבה לכך היא שמאכלים מהסגנון הזה לגוף שלכם יותר קשה לעכל, משום שהוא אינו בנוי לעכל אותם. הם רובם אף מכילים בעיקר כימיקלים אשר מזיקים לגופכם, במקום ויטמינים ומינרלים שיעשירו אותו. משום שלגוף נדרש זמן רב לעכל את המאכלים הללו, המזון מצטבר באזור הקיבה והמעיים ומדמה לנו את הבטן הנפוחה. יש לציין כי מזונות כאלו אף מביאים להצטברות של רעלים, שאף הם מוסיפים לנפיחות בבטן. ככל שתפחיתו במזונות שמזיקים לגופכם, כך תימנעו מהבטן הנפוחה או לפחות תפתחו בנתיב חדש שבו תוכלו לבנות בטן שטוחה.

פעילות גופנית

הפתרון הנכון והיעיל ביותר לבעיה שלכם בסופו של דבר, הוא פעילות גופנית. פעילות גופנית היא כה בריאה לגוף שלכם: היא מסייעת להאיץ את תהליך העיכול, מנקה רעלים, מביאה להפרשת מוליכים עצביים כגון דופמין וסרוטונין, אשר גורמים לנו לחוש רגועים ושמחים לאורך היום. פעילות אירובית בינונית או מאומצת במיוחד מתמקדות בדיוק בשריפת השומנים, בין היתר גם באזור הבטן. כדי להביא לאימון אופטימלי, מומלץ כי תשלבו גם תרגילי כוח שיחזקו את שרירי הבטן עצמם, אשר יחזיקו את השומן במקומו וימנעו ממנו “לגלוש החוצה”. אם תקפידו על לפחות 150-300 דקות של אימונים המתמקדים בבטן ובאימונים אירוביים, אתם תשימו לב לתוצאות מדהימות תוך חודש-חודשיים לכל היותר.

הרבו בחלבונים

אתם זקוקים לחלבונים כל הזמן, כדי לצבור אנרגיה, לבנות מסת שריר ולבנות חלבונים מסוימים בגון כמו הקולגן, לדוגמא. מחקרים אף מוכיחים כי אנשים אשר מרבים בצריכת החלבונים מפחות שומן בטני, לעומת אנשים שממעטים באכילת חלבונים. הסיבה לכך כנראה נעוצה בעובדה שאכילה מרובה של חלבונים גורמת לתחושת שובע לאורך זמן. הסיבה לכך היא שחלבונים מגרים את שחרורו של הורמון הקרוי PYY, אשר תפקידו היא להפחית את תחושת התיאבון בגוף. החלבון אף מאיץ את תהליך העיכול ותהליך חילוף החומרים בגוף, מה שמסייע לצבור את החלבונים כמסת שריר, בעת אובדן משקל. כדי להעניק לגוף שלכם את החלבונים להם הוא כה זקוק, הקפידו לאכול הרבה בשר, דגים, ביצים, אגוזים, מוצרי חלב או תוספי חלבון. כמובן שמדובר במזונות שחלקם מכילים הרבה כולסטרול, הורמונים ואנטיביוטיקה או אינם נחשבים כה בריאים לגופנו, כך שתנסו לגוון באפשרויות צריכת החלבונים שלכם והתמקדו בעיקר בביצים ודגים.

סיבים

סיבים תזונתיים הם רכיבים להם אנו זקוקים כדי להביא לתהליך עיכול תקין. יש לשים לב להבדל בין סיבים אשר מסיסים במים, לסיבים שאינם מסיסים במים. הסיבים התזונתיים אשר מסיסים במים מסייעים לנו לחוש תחושת שובע ולשמר את רמות הסוכר, הכולסטרול (הטוב והרע) וחומצות השומן, להן אנו זקוקים כדי לייצר צינורות מעבר בין התאים לחומרים להם הם זקוקים כגון הוויטמינים והמינרלים.

לעומתם, הסיבים התזונתיים אשר אינם מסיסים במים, מתעכלים מהר יותר משאר המזון, לכן מאיצים את תהליך העיכול. זאת ועוד, הם סופחים מים וקושרים אותם אליהם, מה שקושר יותר נוזלים לצואה ומנפח אותה. ככל שהצואה גדולה ורכה יותר, כך למעיים ופי הטבעת פשוט יותר להעביר אותה דרך מערכת העיכול והחוצה.

כדי להפחית את הנפיחות בבטן, מומלץ לצרוך בעיקר סיבים אשר מסיסים במים, משום שהם מביאים לצריכה נמוכה יותר של אוכל, מעניקים למערכת העיכול את הזמן לעכל את המזון ועל ידי כך מונעים בטן נפוחה.

למזלנו, ברוב המאכלים קיימים שני סוגי הסיבים: אבוקדו, תאנים, אוכמניות, פטל, ארטישוק, קטניות למיניהן, במיה, אגוזים, קינואה ועוד. עם זאת, כדאי לכם לדבוק במאכלים אשר מכילים יותר סיבים מסיסים כגון פירות, בייחוד הפסיפלורה העשירה בהם מאוד יחסית לפירות אחרים, תפוחים ופירות הדר, ירקות, שיבולת שועל, זרעי פשתן, שעורה, פסיליום וקטניות – לרבות אפונה יבשה ושעועית יבשה.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא שמן בריא, טעים ואיכותי אשר, תאמינו או לא, ככל הנראה מסייע לכם להפחית במשקל. שמן הקוקוס מכיל חומצות שומן רבות ובריאות, כולל האומגות, בעלי קשרים שונים. לפי מחקרים, ניכר כי חומצות השומן הבינוניות מאיצות את המטבוליזם שלנו ומעניקות “דחיפת אנרגיה” מהירה ונשרפות מהר בגופנו, מה שמביא לשריפה מהירה יותר של שומנים ועל ידי כך מניעת הצטברות השומנים בבטן. מחקרים הוכיחו כי אנשים אשר עברו משימוש בשמנים צמחיים לשימוש בשמן קוקוס הורידו במשקל, ללא שום שינוי אחר באורח החיים שלהם. החומצה הבינונית המצויה בשמן הקוקוס היא החומצה הקפילרית, אשר אף ידועה בכך שהיא מדכאת השמנה ומסייעת להיפטר מחיידקים וזיהומים בגוף.

כדי ליהנות מהיתרונות של שמן הקוקוס, כדאי לכם לשתות שתי כפות של השמן ביום. אפשרות טובה יותר היא פשוט להחליף את השמנים הצמחיים שלכם בשמן הקוקוס. בלאו הכי, נקודת הרתיחה של שמן הקוקוס גבוהה בהרבה משל שמנים רבים אחרים, מה שהופך אותו לבחירה הבריאה והמרזה יותר, בייחוד בעת טיגון או בישול על אש גבוהה.

פרוביוטיקה

הכוונה בפרוביוטיקה היא לחיידקים החברותיים שלכם. כן, כן, יש כאלו, הם רק מחכים ש”תשחקו” איתם. החיידקים הללו מצויים באופן טבעי בגוף שלכם ומסייעים להאיץ את תהליך העיכול, להביא ליציאות מסודרות וקלות, לחזק את דופן המעי, מסייעות לייעל את תהליך הספיגה של הוויטמינים והמינרלים בגוף ואף מעצימות את פעילות המערכת החיסונית בגוף. מחקרים מוכיחים כי חוסר איזון מבחינה חיידקית בגוף אף הוא עשוי להוביל לבטן נפוחה. כדי להשיב את מאזן החיידקים לסדרו, מומלץ כי תאכלו יותר יוגורט ביומיום, אשר מכיל חיידקים פרוביוטיים בעצמו. אפשרות אחרת היא לרכוש תוסף פרוביוטי. החיידקים אשר מסייעים להפחית שומן בטני בפרט הם חיידקים ממשפחת הלקטובילוס הפרוביוטית (Lactobacillus). אם אתם רוכשים יוגורט בו מפורטים סוגי החיידקים או תוסף פרוביוטי, ודאו כי החיידקים מזן זה מצויים בהם, כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

דגים

מעבר לעובדה שדגים הם מקור מצוין לחלבון, הם אף מכילים חומצת שומן בריאה הקרויה אומגה 3, אשר יחסית חסרה בתזונה המערבית השגרית שלנו. למרות זאת, אנו זקוקים לה מאוד: אומגה 3 מסייעת לבנות את התא, מסייעת למחזור הדם להעביר לתאים את הרכיבים להם הם זקוקים להתקיים ומסייעים לתאים להעביר את הפסולת שלהם החוצה למחזור הדם, למערכת ההפרשה ומחוץ לגוף. בנוף, אומגה 3 מסייעת לעכל רכיבים שונים בגוף ביתר יעילות, מפחיתה את כמות ה- LDL בגוף (השמנים שאינם בריאים עבורנו בכמויות גדולות מדי), מגבירים את פעילות המערכת החיסונית ומפחיתים את השומן בגוף. הדבר, כמובן, מביא לירידה בהצטברות השומן הבטני שלנו. כדי להזין את עצמכם בהרבה אומגה 3, השתדלו לאכול לפחות שלוש פעמים בשבוע דגים כגון סלמון, הרינג, טונה, סרדינים, מקרל, אנשובי ועוד…

איש לא נהנה להסתכל על הבטן שלו ולהרגיש שהיא מעט “הריונית”, אך רוב האנשים בעולם סובלים מהתופעה הזו כיום, בעיקר עקב תזונה לקויה. הצעד הראשון הוא להפסיק עם המזון שקשה לגופכם לעכל לפחות לשבוע. אתם תבחינו כי הגוף חזק יותר פועל מהר יותר וכי לאחר ניקוי של מערכת העיכול, הבטן שטוחה למשעי. דרכים נוספות לשמר בטן שטוחה הם פעילות גופנית קבועה, שינה של לפחות שבע שעות ביום וניהול אורח חיים שליו. אמנם הדבר איננו כה פשוט במאה ה- 21, אך ככל שתתרגלו יותר לאמץ את הבריא, התחושה הנקייה תגרום לכם לחפוץ להישאר ולהתמיד.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.