איך להיות תמיד צעד אחד לפני כולם – טריקים שיוציאו מכם את המקסימום

איך להיות תמיד צעד אחד לפני כולם – טריקים שיוציאו מכם את המקסימום

מרגישים שהתעצלתם לאחרונה? רגילים לצעוד עם כולם באותה שורה ונמאס לכם? שואפים לטפס לפסגה?

אתם יכולים לעשות זאת בדיוק כמו כל אחד אחר, שכן “אחד אחר” כבר עשה זאת לפניכם, כהוכחה. כל מה שאתם באמת זקוקים לו כעת, הוא הכלים.

הילחמו בעצלנות

הקושי העיקרי של כל אדם בעולם, הוא להימנע מעצלנות נעימה ומרגיעה: לומר לא לטלוויזיה, לחברים, למשפחה, למשחקים, לשינה וכל מה שבין לבין. כולם אוהבים לנוח ולהירגע, אך זוהי לא הדרך להתקדם לשום מקום, לצערנו.

כאשר אתם רוצים לפתח את עצמכם ולא סתם לשפר את רמת החיים שלכם – אלא להיות התלמידים ברשימת המצטיינים, העובדים שאליהם מעבירים את המשימות המרגשות ביותר, האנשים שתמיד מכירים את הסיפור, תמיד מבינים את הקשר במשפט, תמיד מצליחים לעקוף את כולם ולנצח במרוץ! עליכם להימנע מעצלנות לחלוטין.

כמובן שכדאי לכם לישון בין 7 ל- 9 שעות בלילה, כדי לאפשר לגופכם לנוח, למוח שלכם לאסוף כוחות ולגופכם לבצע תהליכים מהותיים, המתרחשים רק בליל. אך כאשר אתם חוזרים הביתה מהמסגרת השגרתית שלכם? אתם לא יכולים פשוט לשבת ולראות טלוויזיה, לצאת עם חברים או לשחק במחשב, עד שמגיעה השעה ללכת לישון.

כדי להיות לפני כולם, יהיה עליכם להתאמץ, לתת מעצמכם, אולי אפילו לוותר על מעט ריגושים, כדי להכין את עצמכם לגדולה. איש לא מצליח “לטפס במעלה סולם ההצלחה” ללא שום עבודה והשקעה. לכן, מעתה ואילך כדאי לכם להשתדל לגרום לכל רגע בחיים שלכם להיות משמעותי, בעיקר מבחינה התפתחותית. אתם תופתעו לגלות, כי זו דרך הרבה יותר מרגשת לחיות. באמת.

התחילו את היום קצת לפני כולם

זהו לא סוד שכדי להיות הדגולים מכולם, אתם תזדקקו למעט יותר זמן מכולם. לכן, כדאי לכם לנסות ולהתעורר שעתיים מוקדם יותר משעת ההשכמה הנוכחית שלכם.

המטרה היא לא בהכרח ללמוד או להתפתח, אלא להתעורר לבוקר רגוע ונעים, שמכין אתכם ליום עשיר בידע, שאיפות והשגת יעדים. רוב האנשים מתעוררים, בממוצע, כשעה טרם שעת היציאה לעבודתם, מה שיוצר בוקר יחסית כאוטי, נטול ארוחת בוקר, אך מלחיץ מאוד. רוב האנשים שפותחים את היום שלהם בצורה מלחיצה, ממשיכים לחוות אותו בצורה מלחיצה: ההרגשה שלנו “נדבקת” לאירועים שהמשך היום שלנו ובמקום לתפוש אותם כנעימים או פשוט לתפוס אותם בצורה רגועה ומסודרת, אנו נראה אותם כמלחיצים מאוד.

אם נתעורר שלוש שעות טרם שעת היציאה לעבודה, יהיה לנו כל כך הרבה זמן להתעורר בנעימים, לאכול ארוחת בוקר מזינה, להתעמל, להירגע (מדיטציה/יוגה), להתקלח ולהתרענן לקראת יום חדש ומלא בהתחדשות. מי יודע? אולי אפילו תמצאו זמן לקרוא ולהתפתח כבר בבוקר, אף על פי שהוא יעניק לכם מספיק כוח לנצח את כולם במשך היום.

סקרו את השטח שלכם ולמדו ממנו

כאשר אתם שואפים להצליח, כדאי לכם לנסות ולהתחיל בסביבה שלכם משלוש סיבות עיקריות: אתם מכירים אותה יחסית – לכן יהיה לכם פשוט להבין כיצד להתקדם. אתם מכירים אנשים = יש לכם קשרים במקום. אתם עובדים זמן מה במקום – צברתם ידע, כבוד וותק בעבודה, שיקנו לכם “רגל לעמוד עליה” בבקשות לקידום, לתוספת בשכר או כל הטבה כזו או אחרת.

כמובן שאם כיום אינכם בשוק העבודה שעליו אתם חולמים כיום, כדאי לכם לנסות ולנתב לעברו: אנשים לא חושבים על כך, אך ככל שאתה שוהה יותר בתחום שלך, כך אתה לומד אותו יותר; בין אם תרצה ובין אם לאו. גם אם תאלצו להתחיל בתור עובדים זוטרים לחלוטין בגיל עשרים, אתם תופתעו מהמקום בו תעמדו בגיל שלושים.

נסו לבחון מהן התכונות להן אתם זקוקים כדי להתקדם וחפשו אנשים, שאתם יודעים כי מוכשרים בהן – כדי ללמוד אותן מהטובים ביותר. גם אם הם עמיתים לעבודה לכל היותר, אין שום סיבה שלא תבקשו עזרה. האמת היא שעזרה מאדם לחברו היא הדרך הנכונה ביותר להתקדם: באופן זה, אתם מתפתחים באמצעות ידע שמועבר לכם ממקור ראשון, ב”שידור-חי”. הוא אף יכול להעיר לכם ולייעל את אופן הפעולה שלכם, כדי שתשתפרו.

כדי להצליח “לעמוד בראש הרשימה”, יהיה עליכם לרכוש סט של תכונות, שיקדמו אתכם בנתיב שבו אתם בוחרים; לא סתם אתם “ראשונים”. אתם אף יכולים לשקול ללכת להרצאות או סדנאות, אפילו ללמוד דרך סרטונים באינטרנט, כיצד אתם יכולים לשפר כל תכונה שתרצו; מכריזמה ועד למחשוב מתקדם.

עקבו אחר השאיפות שלכם

כמובן שבתוך כל הידע הזה, כדאי לכם למצוא את מה שאתם מתחברים אליו: כולם אוהבים ללמוד את מה שהם אוהבים, כך שיהיה לכם פשוט יותר להתחיל בלמידה של מה שמעניין אתכם, כדי לשפר את טכניקות הלמידה שלכם. אגב, כדאי לכם לשקול ללמוד טכניקות למידה, כדי למטב את היכולות האישיות שלכם.

כמובן שכדי להיות “צעד אחד לפני כולם”, בהכרח כדאי לכם לנסות “לצאת מאזור הנוחות שלכם” לאחר זמן מה, אך זוהי אכן “נחיתה רכה” ומעניינת.

תלמדו ותקראו הרבה יותר מכולם

זהו לא סוד: האנשים המצליחים ביותר בעולם – הם אנשים חכמים. הגיוני סך-הכול: אנשים חכמים מגיבים מהר, יודעים מה הם רוצים ורודפים אחריו, אנשים זקוקים להם, בשל הידע הנרחב שהם אוחזים בראשם. כמובן שלצד כל הידע הזה, כדאי לנו “לרכוש סט איתן של ביטחון עצמי”, אך על כך נדון בהמשך.

בספרים וכיום, באינטרנט הגדול והקסום, קיימות כמויות בלתי-נתפסות של ידע מכל העולם: בלחיצת העכבר, אתם יכולים ללמוד לבצע כל פעולה שתרצו, ללמוד אודות תהליכים, אירועים, טריקים, אפילו ללמוד איך להשתפר ולהיות “צעד אחד לפני כולם” בכל עת…

ידע הוא כוח, לכן כדאי לכם “לשפוך אותו למוח”: נסו ללמוד לפחות חמישה-עשרה דברים חדשים כל יום. כאשר אתם לומדים אותם, אל תלמדו “עובדה כיפית” או “עובדה לא חשובה”, תלמדו נושא ביסודיות, באופן שבו תוכלו ללמד מישהו אחר את אותו נושא. גם אם הוא ישאל שאלות – אתם תמיד תדעו כיצד לענות. אתם תופתעו כמה נושאים שנראו לכם כה שוליים בעבר, לפתע יקבלו משמעות הרבה יותר גדולה בחייכם. יתכן מאוד שבשל כך, כיאה לאדם שמצליח תמיד, אתם תפתחו תחביבים רבים, כישורים מבוססים וקשרים חברתיים, שיסייעו לכם להתקדם בעולם הגדול.

אם אינכם אוהבים לקרוא, אתם תמיד יכולים לנסות “להתחיל בקטן”: ללמוד כל יום נושא אחד ביסודיות, לקרוא עשרה דפים בספר, לעבוד מעט על הפרויקט שלכם בלימודים או בעבודה… גם מעט יעזור, כל עוד “תגבירו את הקצב” עם הזמן.

כעבור מספר חודשים, כשאתם תבינו בכל נושא בצורה הרבה יותר מקיפה, לעומת האנשים סביבכם, אתם תחושו את ההבדל ותעריכו את התגמול.

תעשו הרבה יותר מכולם

כאשר הצלחתם להיפטר מהעצלנות, הגיעה העת לעשות עוד ועוד: תתחילו לכתוב, לפתור תרגילים, לקרוא והכול בשביל בכיף. יש לכם משימות בלימודים שיש לעשות רק עוד חודשיים? ספר שיש לכם את כל השנה ללמוד? בעבודה שלכם יש פרויקט ענק, עשיר בידע? אתם שואפים להתקדם בתחום שלכם וזקוקים לתוספת מידע? הגיעה העת להתחיל לעשות חברים – והרבה לפני כולם!

סיימו כל עבודה ראש, סיימו לקרוא את הספרים בחודש הראשון ללימודים, קראו את כל המידע שאתם יכולים על התחום שלכם ואפילו שקלו להירשם לקורס, שיעניק לכם הכשרה נוספת בתחום שלכם.

אם תסיימו את מה שנדרש מכם לפני הזמן, יתפנה לכם זמן רב ללמוד הרבה יותר, הרבה יותר מוקדם: ככל שתקדימו ללמוד את מה שכולם ידעו בסופו של דבר, לכם יהיה את הכוח הגדול ביותר בקבוצה שלכם.

כאשר הדרגים הגבוהים ישימו לב להשקעה ולידע הנרחב שברשותכם, הם יעריכו אתכם ויזכרו אתכם לטובה. אתם תופתעו מהמהירות בה תתקדמו.

טוו רשת רחבה

כמובן שיש לזכור – ברוב התחומים אנשים יכולים “לבנות” אדם ו”למוטט” אותו, בדיוק באותה מהירות. כדי להצליח להתקדם בחייכם, עליכם להיות “חברים של כולם”: של החברים שלכם, של הבוסים שלכם, של הבוסים של הבוסים שלכם, של הבוסים של החברה ממול, של האנשים החשובים של ארגון X והאנשים המוכרים מחברה Y וכן הלאה…

העולם מורכב מבני אדם, רק אנחנו באמת מניעים אותו לעבר הקדמה, לכן רק אנו יכולים לכוון אחד את השני, לכיוון חיובי.

השתדלו להיות אנשים מאוד חברותיים: קנו בורקסים לכולם בעבודה לפעמים, הקפידו להכיר את כולם גם ברמה האישית (לפחות מספר פרטים), זכרו לנכוח באירועים ש”דורשים נוכחות” ואף פעם אל תאמרו “לא” לבקשת עזרה (אינכם יודעים מתי תזדקקו לאחת משלכם).

כאשר תזדקקו לסיוע, בכל תחום או צורך, יעמוד לרשותכם “צבא” של אנשים שיוכלו לעזור לכם ולקדם אתכם.

הילחמו עבור עצמכם

כדי “לטפס לפסגה”, אתם תזדקקו למוח כבד, נכון. בנוסף, אתם תזדקקו לטלפתיים, ציפורניים או כלי כלשהו, שיסייע לכם בתהליך הטיפוס.

אנשים מסייעים אחד לשני, אך הם בדרך-כלל לא עושים זאת ללא בקשה, טחינה או הוכחה אישית: הבוס שלכם לא יקדם אתכם ללא סיבה, אתם לא תסיימו את הלימודים ללא למידה, אתם לא תעשו הון בשוק ההון – אם לא תשקיעו ואתם לא תכירו את כל הסיפורים – אם לא תקראו אותם.

אם לאחר שנתתם את כולכם, אתם עדיין מרגישים כי אינכם מוערכים, כדאי לכם לנסות ולהסב את תשומת לבם של הממונים עליכם: קבעו שיחה ודברו עמם על כך: הסבירו להם כי אתם רוצים יותר, כי אתם יכולים יותר וכי אתם שואפים ליותר. הציגו את הדברים בצורה בטוחה, אך לא תקיפה מדי. הקפידו לשמור על שפת גוף פתוחה.

גם אם בפעם הראשונה אתם שומעים “לא”, אל תירתעו לרגע: אתם תמיד יכולים להמשיך להשקיע ולתת מעצמכם. אתם גם יכולים לבחור לפנות למקום אחר, שיעריך אתכם כראוי או אפילו להקים עסק משלכם, להתפתח בתחום אחר… אתם ב”ראש הרשימה!”, בין אם הם שמים לב לכך ובין אם לאו. אל תאפשרו לאיש לעצור אתכם או למנוע מכם להתקדם; “העולם הוא הצדפה שלכם”, אתם תקבעו את הנתיב שלכם.

מצו את היום שלכם

כדי להצליח להרחיב את הידע שלכם, ליצור קשרים חברתיים ולהתקדם בתחומים שלכם ברמה האופטימלית ביותר, אתם תזדקקו להרבה מאוד זמן.

כדי שלא “יחמוק מבין אצבעותיכם”, הקפידו לתכנן את השגרה שלכם מראש, כדי שתצליחו לפנות זמן לכל התעסוקה הזו.

נסו למצות את הזמן שלכם ככל האפשר, בלי התפשרויות, מנוחות מיותרות או אירועים מיותרים (אתם יודעים מי ומה באמת חשוב, למה שלא – אין מקום בלוח הזמנים שלכם).

גם אם לא הצלחתם להספיק הכול בהתחלה – אל תלקו את עצמכם על כך. זכרו כי מדובר בתהליך ושבחו את עצמכם על מה שכן הספקתם. לאט-לאט, אתם תלמדו את היכולות שלכם ותוסיפו להשתפר, כך שתדעו כיצד להתאים את עצמכם בכל יום, כדי שתמצו את המקסימום.

זכרו לדאוג לעצמכם

כאשר אתם נוהרים להצלחה, אתם עסוקים מאוד ולעיתים, שוכחים לדאוג לעצמכם. אם תשכחו מטיפול עצמי, אתם עלולים להזיק לעצמכם, לחלות ו”לסכן את ההצלחה שלכם” (!). לכן, השתדלו להקפיד על תזונה נכונה, ארוחות מרובות ומאוזנות (אל תוותרו על ארוחת הבוקר!), פעילות גופנית ושינה ערבה.

בנוסף, כדאי לכם לנסות למצוא בלוח הזמנים שלכם זמן לנוח ולצאת לפעמים, פשוט כדי ליהנות. בסופו של יום אינכם רובוטים ומגיע לכם ליהנות מהחיים, לצד כל ההצלחה הזו.

סיימו את היום מוקדם

נוהגים ללכת לישון בארבע לפנות בוקר? פחות מומלץ.

כאשר אנו שואפים להצליח ולהתקדם, כדאי לנו לנסות ולקבוע שעות שינה קבועות, שיסייעו לגוף שלנו לישון כראוי, לנוח כיאות ולהכין אותנו ליום חדש ומלא בתגליות.

צעד-צעד, שעל-שעל, כל אדם מצליח להתקדם. המטרה שלכם מהיום היא ללכת כמה שיותר רחוק, כדי להמשיך להתפתח, להתקדם ולהגשים את עצמכם.

סדר עדיפויות נכון, המלווה בביטחון עצמי ושכל “כבד”, יסייעו לכם “לעמוד בראש הרשימה” בכל פעם מחדש.

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.