איך להיות פרודוקטיבי כל יום מחדש – בבית ובחוץ

איך להיות פרודוקטיבי כל יום מחדש – בבית ובחוץ

פרודוקטיביות היא איננה שיגעון חולף, כי עם אורח-חיים איכותי שמסייע לאדם ליהנות מהגשמה עצמית, ביטחון, גאווה ואיכות חיים.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

יתכן וכעת הדבר איננו נתפס בעיניכם, אך הכול הוא עניין של הרגל – מוכנים להטמיע את הפרודוקטיביות בחייכם בכל יום מחדש?!

שגרת בוקר איכותית

אתם מכירים את הבקרים הללו, שאתם מתעוררים חמש דקות לפני שאתם צריכים לצאת לעבודה? איזה בקרים מקוללים?! אתם בקושי מספיקים לצחצח שיניים, לפני שאתם כבר צריכים לנעול את הדלת ולרוץ לעבודה.

מה? כל בוקר שלכם מתחיל ככה? אם כך, אין פלא שאתם לא פותחים את הבוקר בכיף – מה זה כל הלחץ הזה?

הבוקר היא איננה השעה היפה ביותר של רוב האנשים בעולם: רובנו זקוקים לזמן להתעורר, לאכול את ארוחת הבוקר, להתארגן כיאות לעבודה ולספוג את היום. כאשר אתם דוחסים את כל הבוקר שלכם לעשר דקות ותחבורה, אתם מתעוררים בבוסט של קורטיזול ואדרנלין – הורמונים שמעניקים אנרגיה, אך גם מלחיצים, גורמים לחוש ברע ומזיקים לגוף שלכם. כפי שאמרנו, אתם כנראה תמשיכו לחוות את הלחץ לכל אורך היום.

ועם זאת, הבוקר הוא קריטי; הוא הבסיס של היום שלכם. אחת הדברים החשובים ביותר בבוקר הוא לאכול ארוחת בוקר מאוזנת ובריאה, שתעניק לגופכם אנרגיה למשך היום. אף מומלץ לשקול מוקדם ולהתאמן בבוקר, כדי ליהנות מתוספת אנרגיה הגונה.

כאשר הבוקר שלכם מתחיל מוקדם, יש לכם את הזמן ליהנות ממנו ברוגע, להתעדכן בנושאים חשובים ליום שלכם, לעורר את המוח שלכם (אתם גם יכולים לעשות תשחץ כדי להעניק לעצמכם אימון מוחי או לבצע משימות שלא הספקתם לעשות יום לפני) ולעודד משמעותית את רמות האנרגיה שלכם.

למה שלא תעניקו לעמכם את הזמן שמגיע לכם? אנשים מאמינים כי הם זקוקים לבין שעה לשעתיים, בממוצע, כדי להצליח להתעורר וליהנות מבוקר של כיף. נכון, רבים מכם מחמיצים עכשיו פנים למסך ואומרים כי אתם מעדיפים לישון את הזמן הזה. רגע לפני שאתם סוגרים את המחשב, חשבו על זה כך: עד היום, איך היה נראה הבוקר שלכם? כנראה שלא מספיק טוב. אז אולי כן כדאי לנסות ולשנות! אתם תופתעו לגלות כי שינה של שבע שעות, יכולה לעשות את שלה בדיוק כמו זו של תשע שעות. בנוסף, הזמן שתרוויחו בבוקר יסייע לכם להתעורר בכיף ובשלווה, שילוו אתכם לאורך כל היום.

חשיבות סדר העדיפויות

לפעמים אנחנו לא יודעים איך להיות פרודוקטיביים פשוט משום שאיננו יודעים מה לעשות או מאיפה להתחיל.

הדרך הפרודוקטיבית ביותר להיות פרודוקטיבי – היא פשוט לבנות שגרה: שגרת עבודה, שגרת סידורים, שגרת מנוחה… קחו דף ועט, פתחו את המחשב או הורידו אפליקציה ובנו לעצמכם לוח-זמנים לשבוע. לוח-זמנים יסייע לכם לדעת בדיוק מה עליכם לעשות בכל עת, כך שלא יהיה עליכם לבזבז זמן ולקבוע החלטות לאורך היום. באופן זה אף תדעו מה חשוב יותר היום ומה אפשר לדחות למחר, כך שלא תרגישו אשמים במידה ולא הספקתם לבצע את כל הרשימה.

איש לא טוען כי מדובר בתהליך פשוט, אך אם תצליחו למצוא מערך שכיף לכם עמו ואתם מצליחים לעמוד בו, לפתע אתם תשימו לב כי יש לכם הרבה יותר זמן פנוי, שאתם יכולים לנצל בפרודוקטיביות נוספת. תזכורות וסדר עדיפויות נכון יסייעו לכם להתקדם בחיים שלכם בצורה איכותית יותר. כאשר המשימה תבוצע, הגוף שלכם יתגמל אתכם בדופמין – מוליך עצבי שגורם לנו לחוש מאושרים ואנרגטיים יותר.

כתוצאה מכך אתם תיהנו מפחות לחץ בחיים והרבה יותר אושר. ההצלחה בכל משימה תביא למוטיבציה שתסייע לכם להמשיך ולהיות פרודוקטיביים לאורך כל היום.

התמקדו בנושא אחד בכל פעם

אחד המכשולים הקשים בנושא הפרודוקטיביות הוא הסחות הדעת, שמרבות לקחת את תשומת לבנו כה מהר, שלפעמים אנחנו אפילו לא שמים לב…

לדוגמא, כאשר אתם רוצים להיות פרודוקטיביים – אתם עושים את המיטב: אתם מכינים רשימות, עושים סידורים, מנקים, אבל רגע… מה עם המשימה שבאמת רציתם לעשות? המשימה הקשה באמת? שכחתם ממנה, נכון? לפעולות כאלו קוראים “הסחות דעת”, שמונעות מכם לבצע את מה שבאמת רציתם, על ידי פעולה מוכרת וקלה שאתם יודעים בוודאות כי תבצעו כראוי. מסיבה זו היא לא מלחיצה אתכם. אתם חשים פחד, משום שאתם יודעים כי אתם תעמדו גם בפני משימות חדשות ולא ידועות נוספות, אירועים חדשים ואפילו אנשים חדשים. מה אם לא תצליחו במשימה? מה אם לא יחבבו אתכם? מה אם תיכשלו? אלו הן לא מחשבות שבהכרח עוברות בראשכם, אך הן בהחלט מהוות מניע לפחד המשתק, שגורם לכם לברוח מהמשימה החדשה הזו.

כמובן שלאחר שהפעולות מסיחות הדעת נגמרות, אתם חשים כי “עשיתם את שלכם” ופשוט מתחילים לשחק במחשב, לראות טלוויזיה, להיכנס לפייסבוק, לעקוב אחרי תמונות ולעשות כל דבר אחר – חוץ מהמשימה ה”מפחידה” הזו/המפגש הזה; לעשות פעילויות קטנות, שיביאו לסיפוק מהיר משום שאתם בטוחים כי תצליחו.

יש לציין כי גם צרכים כגון אוכל או שירותים עשויים להוות תירוץ להפסקה, לכן הקפידו להכין את עצמכם לפני המשימה: התקלחו, תאכלו, תשתו, תלכו לשירותים… כל מה שאתם צריכים לעשות כדי שלא תזוזו מהכיסא או מהמשימה עצמה.

אז הדרך הטובה ביותר להגיע למשימה, היא פשוט להימנע מכל דבר אחר ולהתמקד רק במה שעומד לפניכם: קבעו החלטה, כי ברגע זה אתם בוחרים לעשות את החדש, את הקשה ואת הלא-מוכר, על פני כל דבר מוכר אחר.

אתם לא תראו טלוויזיה, לא תשחקו במחשב, לא תעשו כל דבר אחר, שימנע מכם לעשות את המשימה שלפניכם.

פתחו סביבת עבודה

כדי להצליח ולבצע משימה לא פשוטה או להתמקד בדבר מה, בדרך-כלל תזדקקו לסביבה נוחה ומרגיעה, שבה תוכלו לאפשר לעצמכם להתרכז.

נסו למצוא מקום שקט, נעים ושלוו, שבו תוכלו להתמקד במשימה לפניכם.

אם החדר שלכם מבולגן, כדאי לכם לנסות ולסדר אותו כדי להשרות רוגע במקום. אתם יכולים להכין לעצמכם תה חם ומרגיע, לשים מוזיקה מרגיעה/ממקדת ללמידה וחשיבה.

אם אתם מרגישים שאתם מגיעים הביתה מיום לחוץ והבטחתם לעצמכם שתבצעו את המשימה, אין שום סיבה שלא תעשו זאת, פשוט העניקו לעצמכם זמן להירגע מהיום: עשו מקלחת חמה, לכו לישון לעשרים דקות-חצי שעה, הקשיבו למוזיקה מרגיעה בחדר חשוך, תצפו בסדרה קצרה…

מה שכן, הקציבו לעצמכם זמן מסוים, עמדו בו והבטיחו לעצמכם כי לא מדובר בגורם שיביא אתכם להשתהות – משום שהבטחתם לעצמכם ואתם שואפים להתקדם בחייכם.

כמובן שכולנו ייחודיים ושונים, לכן אם אתם אוהבים לעבוד עם מוזיקה מרעישה, בחוץ, בפנים, בעמידה או בישיבה, ביחד או לבד, עשו זאת – כל עוד אתם פשוט דואגים להגיע ל- V.

העריכו את חשיבות ההפסקות

הפסקות הן כן חלק חיוני מהעולם הפרודוקטיבי, שכן עבודה פרודוקטיבית 24/7 רק תוביל אתכם ללחץ, לתחושה כי אתם מקפחים את עצמכם ולפיתוח צורך לבסיסי ביותר כגון חברה, שינה ערבה, אוכל, זמן מנוחה למוח שלכם או לגוף שלכם ועוד. הבעיה היא שהפסקות הן גם שורש הבעיה של הפרודוקטיביות – בייחוד כאשר הן מתמשכות, לא צפויות ובמקרה הגרוע ביותר – מעייפות.

ועם זאת, ההפסקות הן קריטיות עבורכם ועבור הגוף שלכם: הן מעניקות לכם אנרגיה מחודשת, מאפשרות לכם להזין את הגוף שלכם, משחררות את הראש הכאוב על ידי מתן פוקוס חדש ומסייעות לכם לשוב לעבודה עם חיוך.

כדי להצליח ולנהל הפסקות נכון, כדאי לכם ללמוד ולתכנן את ההפסקות שלכם מראש: כפי שקבעתם זמן ספציפי ורגוע שבו תוכלו לעבוד והתכוננתם אליו, קבעו הפסקה שמתאימה לכם והתכוננו אליה:

ראשית, נסו לבחון לאחר כמה זמן שבו אתם פועלים באופן פרודוקטיבי, אתם מתעייפים – זהו הזמן לקחת את ההפסקות שלכם כדי לטעון מצבורים! בין אם מדובר ב- 20  דקות או 120, מה שחשוב הוא שבאמת תענו על הצרכים שלכם, לכן הקפידו להקשיב למוח ולגוף שלכם.

בהתאם, קבעו את ההפסקות שלכם אפילו חצי שעה לפני, כך שלא תמצאו את עצמכם במצב של תשישות ואפיסת כוחות, שידרוש מכם הפסקה גדולה יותר.

שנית, קבעו זמן ספציפי לכל הפסקה: הפסקת קפה לא אמורה להיות ארוכה כמו הפסקת צהריים, לדוגמא. הקפידו להכין את האוכל שלכם מראש, כך שלא תאלצו לבשל או לחפש אחר אוכל וכתוצאה מכך, לבזבז זמן יקר.

כדי להפוך את ההפסקה לאופטימלית, מצאו פעילות מרגיעה שתסייע לכם לשוב לעבודה מהר: אתם יכולים לקבוע לדבר עם מישהו שאתם אוהבים במשך רבע שעה, לראות פרק קצר של סדרה או חלק ממנו, לכתוב לעצמכם, לצייר, לעשות מדיטציה, יוגה במשרד או בחוץ, פשוט לשבת עם עצמכם ולחשוב, לצאת החוצה ולשאוף אוויר – כל מה שמסייע לכם להשיב אנרגיות.

הקפידו להזכיר לעצמכם כי ההפסקה היא איננה “חופש” וכי החופש האמיתי, יגיע רק בתום המשימה או יום העבודה.

התמחו בריבוי משימות

אז היום אתם צריכים להגיש 20 דו”חות לעבודה, לסיים ללמוד למבחן ללימודים, ללכת לדואר, לדבר עם חברת האינטרנט שלכם ולהזמין משלוח מהסופרמרקט באינטרנט? אז לכו לדואר, ובזמן שאתם ממתינים על הקו לנציג משירות הלקוחות של חברת האינטרנט, בחרו את הפריטים שאתם רוצים לקנות בפלאפון או בחרו ב”קנייה שמורה”. באותו אופן, קחו הפסקות בין למידה לעבודה, כדי לשמור על עניין בין משימה למשימה ולהקל על המוח שלכם.

נשמע מעט מסובך? האמת שבכלל לא. כיום, במאה ה- 21 העמוסה והקודחת, לא רק שאתם זקוקים ליכולת ריבוי משימות – אינכם יכולים להסתדר בלעדיה.

לפעמים, ייעול קל של היום שלכם יכול לעשות שינוי משמעותי. לדוגמא, אם אתם חייבים לנכוח בפגישה שאיננה באמת חשובה, אתם יכולים לענות על מיילים תוך כדי, לקבוע תורים לרופאים דרך אפליקציות או כל דבר אחר שהטכנולוגיה של היום מאפשרת, דרך המכשיר הזה. דוגמא נוספת, היא לקחת מסמכים מכמה מקומות יחד מאשר ללכת ולחזור בכל פעם, לבשל וללמוד תוך כדי או אפילו לסדר את הבית ולנהל שיחה עסקית.

נכון, זה לא תמיד “נשלף” ממוחנו, אך אם נמשיך לחפש הזדמנויות לעשות יותר, אנחנו נמצא אותן. גם כאשר אתם צופים בטלוויזיה אתם יכולים לעשות משימות קטנות שיקלו על היום שלכם מחר או אפילו משימות גדולות כגון ניקיון או הגשת דו”חות.

כמובן שאין להגזים: אף-פעם אל תנסו להרבות במשימות כאשר הדבר מסכן אתכם, לדוגמא אם אתם בעת נהיגה. אף יתכן כי יהיה לכם פחות פשוט לשלב משימות מסוימות יחד, לכן היו סבלנים – למדו מה אתם יכולים לקחת על עצמכם יחד ולמה עדיף להקדיש כמה שיותר תשומת לב באופן פרטני, כך שלא תפגעו באיכות הביצוע שלכם.

זכרו לתגמל את עצמכם וליהנות מכל חוויה

אתם רוצים להגשים את עצמכם, אבל אתם חיים פעם אחת. לכן, כדאי לכם לזכור ליהנות ואף לתגמל את עצמכם על הצלחות; קטנות או גדולות.

אם תיקחו אתכם רשימה לכל מקום, בכל פעם שתסמנו את ה”V” הזה אתם תחושו בעננים, משום שהגוף שלכם יפריש יותר דופמין. אף כדאי ומומלץ להעניק לעצמכם ערב חופשי מפרודוקטיביות או זמן פשוט לנוח ולהירגע עם עצמכם או עם האהובים שלכם, כדי לטעון אנרגיה נפשית שתסייע לכם לשמור על הסטאטוס הפרודוקטיבי.

כדאי שתגוונו את התגמולים שאתם מציעים לעצמכם בכל פעם שאתם מצליחים, גם אם מדובר בשינוי קטן; כך שלא יהפכו למשעממים ויאבדו מערכם.

בנוסף, כדאי לכם לנסות ולחשוב על היום שעבר עליכם, באופן של למידה: מה הרווחתם מהיום הזה? מה עשיתם טוב במיוחד? מה תרם לכם במיוחד? ממה עדיף להימנע? אתם יכולים לעשות זאת באמצעות המחשבה או לכתוב הכול באופן מסודר, כך שתוכלו ללמוד כיצד להיות פרודוקטיביים יותר ביום המחר.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.