איך להוציא את המקסימום מיום שלם – איך למצות את כל היום

איך להוציא את המקסימום מיום שלם – איך למצות את כל היום

אתם הבטחתם לעצמכם שתקומו מוקדם היום, אך לפתע התעוררתם והשעה כבר הייתה עשר בבוקר. איך זה קרה?

הכנתם לעצמכם רשימה מסודרת של סידורים לעשות, אך פשוט צאתם את עצמכם מעבירים את היום מול הטלוויזיה. מה?

מרגישים שהעצלנות מכניעה אתכם? הימים שלכם קצרים מדי? הגיעה העת ללמוד כיצד למצות כל יום, כל היום – מתחילתו ועד סופו.

תשנו היטב לילה לפני

אם אתם באמת רוצים להצליח ולנצל את היום מהרגע הראשון בו אתם מתעוררים, כדאי לכם לנסות ולהתכונן אליו כראוי. הדרך הטובה ביותר להתעורר ליום שאתם יודעים שתמצו עד תום, הוא ללכת לישון מוקדם בלילה שקדם לו.

כאשר אנו ישנים, ישנם תהליכים רבים אשר מתבצעים בגופנו, כגון תהליכי התפתחות וגדילה, תהליכי בניית שריר, שריפת שומנים והמהותי ביותר – מנוחה ושיקום של הגוף.

כל יום, אתם הולכים, רצים, יושבים, מתעמלים ומעייפים את הגוף שלכם. השינה, היא שמעניקה לגופכם את הכוח לנצל את היום למחרת במלואו.

כאשר אתם יודעים שעומד בפניכם יום ארוך ומלא משימות, כיף ואקשן, נסו ללכת לישון מוקדם מספיק, כדי שתקומו חדשים ורעננים. ההמלצה הרווחת היא לישון בין שבע לתשע שעות בלילה, אך האמת היא שכל אדם שונה ולכן, כדאי לכם לנסות ולבחון לכמה שעות שינה אתם זקוקים, כדי להתעורר בצורה האופטימלית ביותר (לפעמים עודף שינה יכול להפוך אותנו לעייפים יותר). כשאי לכם לנסות ולישון לפחות שעתיים בין השעות עשר בערב לשתיים בלילה, משום שבשעות הללו, בדרך כלל, מתבצעים עיקר תהליכי הלילה, במידה ואתם ישנים.

תכננו לוח זמנים מראש

אם אתם באמת שואפים לנצל יום בשלמותו, כדאי להם להיות מעט קפדנים ולתכנן כל רגע ורגע ממנו, לפחות יום לפני: מתי אתם חפצים להתעורר? מה עליכם לעשות? מתי אתם יכולים לקחת הפסקות? האם ישנם אירועים שלהם שעה מדויקת או שהכול גמיש? מהן שעות הפתיחה של המקומות השונים? האם יש להתקשר לפני?

ככל שתקפידו לתכנן את היום שלכם בצורה מדוקדקת יותר, כך תימנעו מתקלות בדרך ולא תשכחו משום פרט.

קבעו סדר עדיפויות

אף על פי שתכננתם לוח-זמנים המתאר כל חמש דקות ביום שלכם, עדיין ישנם אירועים או סידורים המהותיים לכם יותר מאחרים, לכן כדאי ולחשוב כיצד לתכנן את לוח הזמנים שלכם לפי סדר עדיפויות מסוים.

כפי שאמרנו, ישנם מקומות עם שעות-פתיחה קבועות, תורים קבועים מראש, פגישות שנקבעו בשעה עגולה ואירועים שלא ניתן לדחות. מסיבה זו, הדגישו את האירועים שחשובים לכם במיוחד באותו יום.

באופן זה, גם אם נתקלתם בבעיה, לא תכננתן נכון או שהתעכבתם, עדיין תבצעו את מה שהיה הכי חשוב עבורכם. מה שניתן לדחות, פשוט יאלץ לחכות למחר.

ארגנו את הדברים שלכם מראש

אתם אנשים של בוקר? לא מפתיע, רוב האנשים לא. אם כך, אתם לגמרי מבינים את הקושי בלהתעורר מוקדם, להכין אוכל, להתקלח, לחשוב מה ללבוש, לסדר את התיק, לסדר את עצמכם ולצאת מהבית. ביום טוב, אתם יכולים לעשות הכול בשעה לכל היותר. אך בבוקר עייף ולחוץ? מי יודע מה יכול לקרות?

כדי להבטיח לעצמכם שתתחילו את היום כראוי, הכינו לעצמכם את כל ה”עזרים” מראש: הכינו את ארוחת הבוקר שלכם יום לפני, בחרו מה ללבוש לפני השינה והניחו את הבגדים במקום נוח והכינו את התיק שלכם עם כל מה שאתם זקוקים לו, כולל חטיפי אנרגיה ושתייה, כך שתהיו בטוחים שלקחתם הכול. אם ישנם דברים מיוחדים להם אתם זקוקים, בשל הכנה ליום עמוס, הכינו רשימה מסודרת, שתפרט את כל מה שעליכם לעשות טרם היציאה. לפני שאתם הולכים לישון, הקפידו לוודא כי ביצעתם את כל מה שהיה עליכם לעשות ברשימה.

על ידי כך, אתם תקומו בבוקר רעננים, רגועים ומוכנים ליום עמוס בהרפתקאות ושיגועים.

קומו מוקדם

אתם יודעים שאתם מתכוננים ליום עמוס מחר? אתם פשוט רוצים למצות יום כיף? רוצים לפתוח בשגרת יום קדחתנית, אך בריאה? אתם חייבים להתעורר מוקדם; הכוונה היא לא לחמש בבוקר, גם שבע-שמונה יהיה בסדר גמור.

כאשר אתם מעוררים מוקדם, אתם חשים כי היום שלכם ארוך יותר, משום שפתחתם אותו מוקדם מהרגיל וכל היום לפניכם. מסיבה זו, אתם חשים רגועים יותר ומנהלים את הבוקר שלכם בצורה שלווה יותר. בוקר רגוע מוביל ליום רגוע, בו אתם מתנהלים בצורה נעימה יותר, משום שפתחתם את היום בנעימים, במקום בריצות.

בנוסף, רוב האנשים שמתעוררים מוקדם בבוקר מספיקים לאכול ארוחת בוקר. ארוחת בוקר היא הארוחה החשובה ביותר ביום ממספר סיבות: היא מסייעת לכם להיות פחות רעבים בהמשך היום, היא מעניקה לגופכם את האנרגיה ההתחלתית שלו ליום, היא מסייעת לשפר את יכולות ההבנה והקשב שלכם, היא מעוררת והיא גם מסייעת לכם ללכת לישון מוקדם יותר (אם אתם קמים מוקדם ואוכלים מוקדם, אתם גם תלכו לישון מוקדם).

אז העניקו לעצמכם את הבוקר השקט והנעים, שתו כוס מים חמימים עם לימון ונשמו את אוויר הבוקר הצלול והשקט.

הימנעו מהסחות-דעת

בני-אדם נמשכים למה שהם לא צריכים, כך שמאוד קל לנו להימשך להסחות דעת שונות. לדוגמא, אם אתם באמצע סידורים ולפתע, מבחינים בפריט מלהיב באחת החנויות. באותו אופן, אתם יכולים לרצות לצאת מהבית ולפתע לראות משהו במחשב, לשקוע בו ולשים לב חצי-שעה לאחר מכן (!).

כאשר אתם רוצים למצות את יומכם במלואו מכל הבחינות, מחובתכם לתכנן כל רגע ורגע בו. אם אתם מתעכבים על החסות-דעת, אתם מאבדים זמן יקר.

כדי להימנע מהסחות-דעת, נסו להתמקד במה שלפניכם – המשימות, המטרות והיום העמוס. אם הוא באמת כה עמוס, אין שום סיבה שתישאבו להסחות הדעת הללו.

אם אתם מרגישים שאתם פשוט לא מצליחים להתמקד במה שאתם רוצים, אפשרו לעצמכם לקחת הפסקה של עד שעה, שמטרתה היא להעניק לכם אנרגיה ולשחרר את המוח שלכם, כך שתוכלו לשוב ולהתמקד ביום העמוס שלכם. מה שכן, הקפידו לא לחרוג מההפסקה שלכם, כדי לא לבזבז יותר מדי זמן.

התמחו בריבוי משימות

אתם צריכים ללכת לדואר, לדבר עם חברת האינטרנט שלכם ולהזמין משלוח מהסופרמרקט באינטרנט? אז לכו לדואר, ובזמן שאתם ממתינים על הקו לנציג משירות הלקוחות של חברת האינטרנט, בחרו את הפריטים שאתם רוצים לקנות בפלאפון או בחרו ב”קנייה שמורה”.

נשמע מעט מסובך? האמת שבכלל לא. כיום, במאה ה- 21 העמוסה והקודחת, לא רק שאתם זקוקים ליכולת ריבוי משימות – אינכם יכולים להסתדר בלעדיה.

לפעמים, ייעול קל של היום שלכם יכול לעשות שינוי משמעותי. לדוגמא, אם אתם חייבים לנכוח בפגישה שאיננה באמת חשובה, אתם יכולים לענות על מיילים תוך כדי, לקבוע תורים לרופאים דרך אפליקציות או כל דבר אחר שהטכנולוגיה של היום מאפשרת, דרך המכשיר הזה. דוגמא נוספת, היא לקחת מסמכים מכמה מקומות יחד, מאשר ללכת ולחזור בכל פעם.

נכון, זה לא תמיד “נשלף” ממוחנו, אך אם נמשיך לחפש הזדמנויות לעשות יותר, אנחנו נמצא אותן.

כמובן שאין להגזים: אף-פעם אל תנסו להרבות במשימות, כאשר הדבר מסכן אתכם כגון אם אתם בעת נהיגה.

אכלו היטב לאורך היום

המזון שאתם אוכלים הוא ה”דלק” שמעניק לכם את האנרגיה להמשיך את יומכם כראוי. מסיבה זו, לאחר שהבוקר נגמר, עליכם להמשיך ולהזין את עצמכם במזון, כדי להמשיך ולתפקד ביעילות.

ההמלצה הרווחת היא להכניס משהו לבטן שלכם כל שלוש שעות, כדי שמערכת העיכול תמיד תפעל. מומלץ להימנע מקפה, סוכרים, שומנים, מאכלים מעובדים או ממולחים מדי, משום שהם יוצרים תגובה של ערנות גבוהה, שאחריה מגיעה עייפות רבה. אם אתם מתמודדים עם יום עמוס, כדאי לכם לנסות ולשמור על ערנות אחידה, במקום מצבים משתנים.

נסו להזין את הגוף שלכם במינרלים, ויטמינים ונוגדי חמצון, שייעלו תהליכים גופניים בגופכם ויסייעו לכם לתפקד ביתר יעילות, בהמשך היום.

גם שתייה מרובה של מים היא מהותית, כדי שתמשיכו לתפקד כראוי.

מיותר לציין כי הימנעות ממים ומזון גורמת לסחרחורות, כאבי ראש, בחילות והקאות, אי-שקט, קושי להבין ולהקשיב לסביבה, עילפון והתייבשות.

שלבו עסקים ותענוגות

רוצים להרגיש שהיום שלכם פרודוקטיבי מכל בחינה אפשרית? אתם כן יכולים ליהנות מכל העולמות!

כאשר אתם מתכננים את היום העמוס שלכם או אפילו את השבוע העמוס שלכם, נסו ליצור איזון מסוים בין עבודה והנאה. על ידי כך, אתם מאפשרים לעצמכם להשקיע את המיטב שלכם בעבודה, בסידורים ובלימודים, להספיק הכול ולהעניק לעצמכם זמן ליהנות, לפגוש אהובים ולהירגע.

המנוחה מהעבודה היא הכרחית, משום שהגוף שלכם זקוק למנוחה והראש שלכם זקוק למשהו אחר להתעסק בו. אתם מכירים את זה, שאתם מתעסקים בנושא מסוים זמן רב ואז הראש שלכם מתחיל לכאוב? הסיבה לכך, היא שהמוח שלכם זקוק למנוחה. אל תמנעו אותה ממנו!

אם תצליחו למצוא את האיזון העדין הזה בין עסקים ותענוגות, אתם לא רק תחושו שמיציתם כל יום במלואו, אלא גם שנהניתם ממנו במלואו וחוויתם אותו בצורה האיכותית ביותר שיכולתם.

אמרו לא כשצריך

החיים הכאוטיים מלאים באינספור פיתויים, הצעות ועבודה נוספת, שיכולים להיקרות בדרככם. אם אתם מרגישים שהדבר יבזבז את זמנכם או שפשוט אינכם רוצים לבצע אותו – אל תתביישו לומר לא!

החיים הללו הם שלכם. הזמן הזה הוא שלכם. זהו.

למדו להאציל סמכויות

אם אתם מרגישים שאתם מעמיסים על עצמכם יותר מדי, אל תירתעו ממחשבה על האצלת סמכויות: לכולנו יש את החברים המשפחה, בני הזוג והילדים, שיוכלו ואפילו ישמחו לסייע לנו לבצע שלל מטלות, כך שנוכל לאפשר לעצמנו להירגע מידי פעם ופעם.

תגמלו את עצמכם

הצלחתם להעביר יום פרודוקטיבי במלואו, מההתחלה ועד הסוף?! כל הכבוד לכם! מגיע לכם פרס.

ישנו סגנון למידה מסוים, הטוען כי כאשר בני-אדם מקבלים חיזוק חיובי לאחר שביצעו פעולה חיובית, המוח שלהם ייצור את הקשר באופן אוטומטי וינסה לחזור על הפעולה לעיתים קרובות יותר.

מעבר לכך, עבר עליכם יום ארוך וקשה: הרגליים כואבות, העיניים עייפות והבטן מקרקרת. כעת הגיע הזמן להירגע וליהנות: שבו עם חברים, שתו בירה מפנקת, עשו מקלחת מרעננת… כל מה שעבורכם הוא תגמול מהנה ואיכותי.

אם תקפידו לתגמל את עצמכם בסוף כל יום ארוך ומייגע, אתם תרבו לבצע אותם בשל החיזוק החיובי, תחושת הסיפוק והתגמול עצמו.

ברגע שהצלחתם לנהל יום אחד בצורה אופטימלית, השאיפה היא להמשיך ולהמשיך, עד שכל הימים שלכם בנויים כמו מבני לגו מסודרים – בצורה איכותית, בטוחה וגבוהה.

ככל שתרבו לדבוק בשגרה ממוצת, תהיו גאים בעצמכם, תספיקו יותר, תרגישו שאתם ממצים את הימים שלכם ואת עצמכם בצורה הטובה ביותר ותיכנסו לשגרה שרבים היו מקנאים בה.

קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.