איך לגרום לגברים להסתכל עלייך באופן שונה – כזה שיגרום להם לגשת אלייך

איך לגרום לגברים להסתכל עלייך באופן שונה – כזה שיגרום להם לגשת אלייך

כיום מאוד לא פשוט למשוך את תשומת הלב של גבר: עולם הטכנולוגיה גרם לרוב העולם לפנות לאפליקציות ולמה שקורה בטלפון, במקום בעולם האמיתי…

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

אבל את שם, יושבת ומחכה שהוא ישים לב אלייך. את רוצה לגשת, אבל את לא יודעת אם הוא מעוניין. כיצד תגרמי לו לשים אלייך, כך שכל שיהיה עלייך לעשות הוא לחכות שייגש?

תרגישי בנוח עם עצמך

השאלה האמתית היא איננה כיצד תוכלי לגרום לו להסתכל עלייך כעל בחורה מושכת יותר, אלא האם את חושבת שהוא היה נמשך אלייך? ישנן נשים רבות אשר משדרות חוסר ביטחון, רגשי נחיתות, מרגישות כי אינן יפות מספיק, חכמות מספיק, טובות מספיק כדי שישימו לב אליהן. בני אדם רגישים מאוד לתחושות שאנשים משדרים, כך שגברים חשים את התחושות הללו מכם – הם יודעים כי אינכן חשות בנוח “בתוך הקונכייה שלכן”.

נחשו מה? עד שלא תצליחו להרגיש בנוח עם עצמכן, לעולם לא תצליחו למצוא את עצמכן במערכת יחסים בריאה. זו האמת לאמיתה. כל אדם הוא מיוחד במינו, בעל אינספור תכונות מושכות, מיוחדות ומעניינות – גם אתן. נסו לזכור את כל מה שמיוחד בכן, בלו זמן לבד עם עצמכן ותאהבו את זה! עשו משהו עם עצמכן שגורם לכן להתגאות ותגמלו את עצמכן על כל הצלחה או הפגנת יכולת איכותית בחייכן.

נסו למנות את התכונות החיוביות בכן יום-יום ולהוקיר לעצמכן תודה עליהן. לצד זאת, כדאי לכן לנסות ולמצוא דרכים לשפר תכונות שאתן לא אוהבות בעצמכן. לדוגמא, אם אתן מרגישות שאתן זקוקות לחיטוב – תירשמו ליוגה, לחדר כושר או התעמלו בבית לפי סרטונים באינטרנט.

כאשר תרגישו כי אתן ראויות לעצמכן, אתן תאהבו את עצמכן ותחושו את הביטחון זורם בעורקיכן. רק אז אתן תשדרו את התחושות הללו הלאה, כך שהגברים יחושו בהן וימהרו לגשת.

פלפל

כל גבר יימשך לאישה מצחיקה, צינית, פלפלית כזו שתמיד כיף “לשחק” עמה. גם אם לא תודו בכך –  רובנו נותרנו ילדים, פשוט גדלנו בממדים: כולם עדיין רוצים לשחק עם החברים, לראות טלוויזיה כל היום, לצחוק וליהנות.

גם הגבר החנון שבחנונים ייהנה יותר עם בחורה שתגרום לו לצחוק עד כדי כך, שיוצאת לו בירה מאף. לכן, השתדלו להיות קלילות, נעימות ומצחיקות. אתן תופתעו כמה אתן יכולות ליהנות מעצמכן!

מה שכן, דעו שישנם בחורים ביישנים יותר, שיתכן ויירתעו מהפלפליות ה”מאיימת” שלכן ופשוט יימנעו מלגשת. אולי זה לא דבר כל כך רע: אם את כזו פלפלית, את כנראה תחפשי “פלפל חריף” משל עצמך.

תיהני בכל מקום שאת הולכת אליו

אם עד עכשיו זה לא קרה, בהחלט הגיע הזמן! כאשר את יוצאת – את נהנית. ההיגיון הכי פשוט בעולם. קודם כל והכי חשוב: כאשר את יוצאת לבלות עם חברים, כדאי לך להתמקד ברגע הזה ממש! מתי כבר יוצא לכולכם להיפגש וליהנות ככה?! אל תתמקדי בעובדה שאין לך בחור או ביום הקשה שהיה לך; פשוט תיהני מהחופש, האושר והאהבה שהחברים מסביבך מעניקים לך.

לא רק שתיהני כמו שלא נהנית מזה זמן רב, את גם תפרישי פרומונים ואנדורפינים, אשר גורמים לגברים להימשך אלייך באופן פיזיולוגי. במובן הרגשי של העולם – אנשים נמשכים למי שנהנה יותר וחפצים לשהות בחברתו. היי בטוחה שתתקלו בבר, ברחבת הריקודים או אפילו בדרך לשירותים.

ישנם בחורים שהרבה יותר פשוט עבורם לגשת לבחורות כאשר הן מצויות בקבוצה של חברים או חברות (3-4). היתרון הוא שהחברים שלך ישבחו אותך ויסייעו לפתח את השיחה עם הבחור בו את מעוניינת, אך ידעו מתי הגיע הזמן שלהם ללכת ולהשאיר אתכם לבד.

חוש הומור הוא חובה

הצחוק הוא דבר קסום – הוא גורם לאדם לחוש מאושר, להפריש מוליכים עצביים כמו דופמין, אשר גורמים לכן לחוש מאושרות. הוא גם מושך אנשים אליכם באופן מדעי, בשל האנדורפינים והפרומונים שאתן מפרישות, כאשר אתן צוחקות.

אנשים אוהבים להיות בנוכחות של אנשים שצוחקים, משום שהדבר מעיד כי הם נהנים. לכן, צחקי במלוא ריאותייך עד מחר ותמיד היי מצוידת “רוח שטות”; לא רק שתיהני יותר, אף יהיה לך פשוט יותר למשוך את הגברים קרוב אלייך.

מעבר לצחוק, חיוך הוא כה מהותי בעולם המשיכה – רוב האנשים יאמרו כי הם נמשכים לחיוך של המין השני, לפני כל דבר אחר! תשמרו על חיוך שתורם להפרשה נוספת של פרומונים ואנדורפינים, תשמרו על אושר ושמחה מסביבכם, תעניקו תחושות של אושר לאנשים מסביבכם ובשילוב עם קשר עין נכון – תמשכו לעברכן את האנשים הנכונים.

שפת גוף

הרבה אנשים שוכחים לשים דגש על הפרט המרכזי הזה: בין אם שמתן לב לכך או לא, רוב בני האדם נוטים לפרש את ההתנהגות של בני אדם אחרים על ידי הטונים שלהם, המבטים שלהם, תנועות הידיים שלהם ואפילו האופן שבו הם הולכים. מילים משחקות רק תפקיד קטן בהבהרה של כל משפט שיוצא מפיכן.

נשים נוטות לעשות זאת לעיתים קרובות יותר, משום שהראש שלהן בדרך כלל מנתח פרטים הרבה יותר מאשר גברים. עם זאת, גם גברים מחפשים באישה סימנים שהיא מעוניינת. הבעיה היא שהם לא קיבלו מילון בכניסה, כך שהם זקוקים למדריך ועזרה מכן.

אל תנסו לסבך את הגברים: פשוט שלחו חיוך בטוח, שמח ומאשר, שמרו על קשר עין לאורך זמן, שמרו על יציבה פתוחה; זרועות לצדדים, רגליים נינוחות ועמידה זקופה (עמידה שפופה משדרת חוסר ביטחון, שעמום וחוסר עניין).

כפי שנאמר, גברים מתקשים לפרש שפת גוף, אז השתדלו להיות ברורות כל האפשר. אם אתן חשות כי אין תנועה לכיוונכן ואתן מרגישות כי באמת הבהרתן את עצמכן, תמיד ישנה אפשרות שהוא לא מעוניין. באותו אופן, יתכן מאוד כי קיים מקום לשיפור באופן שבו אתן מנסות להעביר את המסר… אתן תמיד יכולות לעמוד מול המראה ולבחון את האופן שבו אתן מציגות את שפת הגוף שלכן ואפילו להתייעץ עם ידידים; כולם מבינים בשפת הגוף באופן אוטומטי, כך שאתן באמת יכולה לשאול כל אחד ובתגובה, לקבל משוב איכותי ומקדם.

קשר עין

קשר עין הוא מהותי מאוד, כאשר את רוצה לתפוס לך בחור מסוים. בחורים אינם טובים כל כך בקליטת מסרים, כך שאת יכולה לנסות לעמוד על הראש ולעשות סלטות באוויר ויכול להיות שהוא אפילו יתלהב, אבל הוא לא יבין מזה שאת רוצה אותו.

כאשר את רוצה שהבחור ישים לב אלייך וייגש לעברך, עלייך להבהיר לו כי את מעוניינת שיעשה זאת. אין דרך יעילה יותר לעשות זאת מאשר עם מבט מחשמל, שתמיד יתפוס את תשומת לבו של הבחור. ברגע שאת מצליחה ליצור עמו קשר עין – שלא תעזי לנתק אותו! שלחי לו את תחושות הביטחון, הפלפליות, החיבה וטוב הלב, שיגרמו לו לחוש כי הוא חייב לגשת אלייך מיד.

גם אם את מרגישה כי קשה לך מדי לשמור על קשר עין לאורך זמן, השתדלי שלא להסיט את המבט, משום שיתכן והבחור יפרש את הבחירה הזו כחוסר עניין. גם אם את מסיטה מבט בטעות כאינסטינקט, נסי לשוב וליצור עמו קשר עין בשנית, כך שיבין שלא היה מדובר בצירוף מקרים.

לאחר שעשית זאת מספר פעמים, נסי להכניס את הגבות שלך לסיפור: הביטי בו, הרימי את הגבות לרגע ואז השמיטי אותן והביטי לצד בביישנות. באופן זה הוא ידע ששמת לב אליו ושאת מחייכת אליו. החיוך מאשש בפניו כי את מעוניינת ופתוחה לשיחה.

כבוד עצמי

גבר מחפש בחורה שיוכל לבלות עמו את שארית חייו, לכן הוא שואף למישהי שיכולה לעמוד בפני עצמה, כדי שהם יוכלו לייצר שותפות.

באותו אופן, הוא יימשך יותר למישהי שתציג יכולות של כבוד עצמי, של הערכה עצמית; כזו שלא מאפשרת לאיש לזלזל בה או “לדרוך עליה”, שיודעת “מה היא שווה” ולא מאפשרת לאיש לגרום לה להרגיש אחרת. הוא יחוש כי הוא רוצה לבוא ולשמור עלייך – כי מגיע לך.

חוכמה

כן, כן, לא הכול הוא המראה – גם המוח שלכן טומן בחובו הרבה חוכמה, שתגרום לכל גבר להימשך אליכן במהירות הבזק.

ישנם בחורים שנמשכים לבחורות חכמות במיוחד, בעוד שאחרים מעדיפים בחורה שתחשוב ב”רמה שלהם”, אך איש לא נהנה מבחורה שאי-אפשר למצוא עמה נושא שיחה מעבר ללקים ואודמים.

התגנדרי בהתאם

אבל אם כבר הזכרנו מראה… רוב הבחורות יודעות כיצד להיראות טוב ועם זאת, נעשה חפיפה קצרה: כפי שבחורה רוצה למצוא גבר נאה שאליו היא נמשכת, כך רוצה גם הגבר, אולי אפילו יותר מהאישה! לכן אם אתן רוצות למשוך אליכן גבר, ראשית עליכן להיות מטופחות: לסדר את השיער בסטייל, להיפטר משיער מיותר באזור הפנים והגוף, להקפיד על היגיינה אישית, ניקיון הפה, דאורדורנט, בשמים (ישנם ריחות שמפתים גברים כגון יסמין או ורדים) והחשוב ביותר… הלבוש!

למרות הסטיגמה, אין צורך לבחור דווקא בפריט חשוף וצעקני כדי לפתות גבר. האמת? את הכי יפה כשנוח לך! נסי למצוא בגד ש-יפה, נוח וגורם לך להרגיש חזקה וסקסית. התחושה שתשדרי תעפיל על כל בגד חשוף שתלבשי. בגדים חשופים גורמים לך להיראות “קלה”, בעוד שבגדים שגורמים לך לחוש עוצמתית ישדרו לגברים כי את בחורה עוצמתית. אין צורך להתלבש כמו נזירה, אך כל עוד את מרוצה – הם יהיו מרוצים.

באשר לנעליים… אם את יודעת ללכת על עקבים – מעולה. אם אינך יודעת ללכת על עקבים, מומלץ לוותר עליהם, במיוחד אם את הולכת לשתות אלכוהול. יש לציין כי בדומה ללבוש חשוף או זעקני, גם עקבים הם מיותרים, אלא אם אתן נהנות מהם.

ריח

בדומה למראה שלכן, גם הריח הגופני שלכן הוא חשוב מאוד: רוב הנשים מתקלחות אחת ליומיים לכל הפחות ועם זאת, אם אתן מרגישות שביצעתן פעילות גופנית אינטנסיבית או שאתן זקוקות למקלחת נוספת ביום, אל תתעצלו לבצע אותה. המקלחת מסייעת לתרום למראה השיער שלכן, מעניקה לכן ריח נעים ומעניקה תחושה של ניקיון מסביבכן, שמסייעת למשוך את הגברים אליכן.

גם ריח הפה שלכן הוא קריטי מאוד, במיוחד אם אתן מדברות עם גבר לראשונה: השתדלו להשתמש במסטיקים או תרסיסי פה והקפידו לצחצח שיניים לפחות פעמיים ביום. אם אתן מעשנות, כדאי לכן לשאת עמכן גם מסטיקים בתיק, לכל מקרה.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.