איך בריאות הנפש משפיעה על בריאות הגוף – הגעה למצב האולטימטיבי

איך בריאות הנפש משפיעה על בריאות הגוף – הגעה למצב האולטימטיבי

בריאות הנפש ובריאות הגוף נדמות כשני תחומים נפרדים לחלוטין, אך אתם תופתעו מהאופן שבו הנפש משפיעה על הגוף: רבים הם הסיפורים בהם כוח רצון והתמדה הביאו להצלחה והחלמה. לצדם ישנם גם סיפורים רבים אודות אנשים שנכנעו ללחץ ולדיכאון וסבלו כתוצאה מכך, בדמי ימיהם.

אם תוכלו להכפיל את התפוקה שלכם, להגדיל את ההכנסה, לשפר את הכישורים הבין אישיים ולעצב את חייכם איך שתרצו, איך החיים שלכם יראו?

מהו הקשר בין הנפש לגוף? כיצד הוא מתבטא ומה יש לעשות כדי להתמודד עם ההשלכות? כל התשובות ממש כאן למטה.

בריאות הנפש

כשמתכוונים לבריאות הנפש, מתכוונים לתחושה הכללית הרגשית שלכם. נסו לחשוב אם במהלך היום שלכם אתם בדרך כלל צוחקים, מחייכים ומדברים באושר או בוכים, כועסים ונלחצים מכל דבר?

כל הרגשות של האדם הם תקפים וכדאי לכם לקבל באהבה גם את הרגשות השליליים כגון הלחץ או הבעתה, משום שהם חלק בלתי-נפרד מהחיים שלכם. יש לציין כי ככל התלמדו לחבק אותם ולנחם את עצמכם, כך תדעו להיפטר מהתחושות הללו מהר יותר, כדי לחזור לתחושות החיוביות של חייכם.

כדאי לכם לזכור כי ללא התחושות הרעות בחייכם, לא הייתם מצליחים לזכרו וליהנות באותה רמה מהתחושות החיוביות, לכן לפעמים כן כדאי לכם להודות כי הן חלק מהחיים שלכם.

האמת היא שדווקא מבחינה רגשית, כדאי לכם לקבל באהבה את הרגשות השליליים בחייכם, אך כאשר מתייחסים גם להיבט הפיזיולוגי, מקבלים פרספקטיבה אחרת: כאשר אתם חושבים על בריאות הנפש, אתם חושבים שבמקרה הגרוע ביותר אתם מחזיקים את הכעס בפנים, חיים יום של לחץ ומסתתרים מתחת למיטה, מחר השמש תזרח, הכול יעבור וליום הזה לא יהיו שום השלכות. האמת? זוהי טעות מרה!

אכן מאוד הגיוני שתחושו רע לעיתים, אך כאשר אתם חשים רע לאורך זמן – הגוף שלכם אף הוא חש ברע. בסופו של יום, כדאי לכם לזכור שהגוף שלכם הוא חלק מכם, כך שאם אתם סובלים, במיוחד לאורך, זמן, הגיוני כי גם הוא יסבול.

בריאות הגוף

הגוף שלכם מתחלק למספר מערכות קריטיות, אשר עליהן לפעול בצורה איכותית 24/7, כדי לשמור על תפקוד תקין של גופכם ולתרום לחיים בריאים לטווח הארוך: המערכת החיסונית שלכם, מערכת ההובלה, מערכת העצבים ומערכת העיכול.

בשגרה, הגוף שלכם פועל על בסיס של תהליכי חילוף חומרים: החומרים מובהלים על ידי אנזימים וחלבונים שונים אל התאים. באותו אופן, התאים מוציאים פסולת שמובהלת אל מחוץ לגופכם, עם הזמן. כך הגוף פועל עם כלל המערכות: מעשיר אותן בבריאות, מנקה את האזור ומווסת את הפעילות.

כאשר אתם לחוצים, מפוחדים או כעוסים, הגוף שלכם פועל כמו הוא במצב חירום, משום שהוא מאמין כי אתם “תחת מתקפה”; מאות אלפי שנים לא עשו את שלהן והאינסטינקט הבסיסי שלנו עדיין יאמר לנו כי צ’יטה רודפת אחרינו ולכן, הגוף מכין את עצמו למצב הישרדותי: הוא מפריש קורטיזול, גורם לכם לרצות להקיא כדי שלא יתעסק המערכת העיכול, מנקה את הראש שלכם ממחשבה ומכין אתכם למתקפה.

מצב זה הוא איננו מצב אופטימאלי לגוף שלכם ולאורך זמן, הוא מוביל לצרות צרורות כגון הצטברויות של שומנים בגופכם, האצה קיצונית של מחזור הדם, חיזוק תופעת הרדיקלים החופשיים, החלשת המערכת החיסונית, פגיעה ביכולות ההבנה, הקשב ועיבוד המידע שלנו ועוד.

ככל שנחוש יותר ויותר רע, כך גופנו ימשיך להפריש יותר הורמונים לא בריאים, ימשיך להזיק לגופנו, להעלות את רמות הדלקתיות בגופנו ולהוביל לאסונות לטווח הארוך.

אם תבלו את כלל חייכם לחוצים, עצובים, מבועתים או מפוחדים, אתם תבלו את השנים האחרונות של חייכם כאנשים הסובלים ממחלות רבות כגון אלצהיימר, פרקינסון, סרטן, אוסטאופורוזיס ועוד.

בריאות הנפש ובריאות הגוף

מעבר להשלכות של התחושות הרעות על הגוף לטווח הארוך, גם בטווח הקצר, אתם מזיקים לגופכם עקב שלל סיבות כגון: הזנת הגוף באלכוהול או עישון, מניעת מזון, קושי להירדם, חוסר טיפול בגוף שלכם, עייפות ועוד. כל אלו רק מחמירים את המצב שלכם בטווח הקצר ובטווח הארוך: תזונה נכונה, פעילות גופנית ושינה מרובה ועמוקה, הם חלק הכרחי מהחיים של כולנו, כך שנוכל לחיות חיים בריאים וארוכים.

תחושות הלחץ, הדיכאון והכעס מביאות לצורך שלכם להתאמן, לאכול בריא ולישון, אך הן גם מונעות מכם לבצע אותן כעת, כאן ועכשיו, כאשר אתם עדיין יכולים למנוע את רוע הגזירה.

מסקנות

כאשר אתם סובלים מתחושות או רגשות לא נעימים, אתם מגבירים את הסיכויים כי תסבלו מהשלכות לא פשוטות לטווח הקצר ולטווח הארוך, מבחינה פיזית: גם משום שאתם מזניחים את הבריאות שלכם בטווח הקצר וגם משום שהתהליכים שמתבצעים כאשר אתם חשים ברע, מובילים לתהליכים שלא בריאים לגופכם ועשויים לגרום לכם לסבול ממחלות קשות לעת זקנה.

התמודדות לטווח הקצר

כדי להימנע מהשלכות לא בריאות שכאלו, הגיעה העת “להפשיל שרוולים” וללמוד כיצד להתמודד עם תחושות לא נעימות מהרגע הראשון להופעתן.

כאשר אתם חשים ברע מכל סיבה שהיא, ראשית נסו לאתר את הרגש המדויק שאתם חווים: האם אתם כועסים? עצובים? לחוצים?

לאחר מכן, במקום לברוח מהרגש, כמו רבים נוטים לעשות, פשוט נסו להקשיב לעצמכם, להתקרב לעצמכם ולהרעיף על עצמכם אהבה: נסו להרגיש את מקור הכאב הפיזי של הרגש בגופכם והתחברו אליו, נסו להרגיש את עצמכם, להרגיש את עצמכם ולחשוב מחשבות חיוביות. אם אתם מרגישים שאתם שבים למחשבות שליליות, שאלו את עצמכם למד אתם חושבים כך?

התייחסו אל התחושה הלא נעימה כאל חברה שעליכם לנחם, משום שהיא בעצם זעקה שלכם מבפנים, כי אתם זקוקים לעידוד: חבקו אותה, דמיינו אותה באור חיובי, בצבעים בוהקים וזוהרים. התחברו אליה ולמדו כי היא באמת יכולה להיות חברה שלכם, אם רק תתנו לה הזדמנות.

בתום התהליך, אתם תשימו לב כי אתם מרגישים הרבה יותר טוב, כי אתם מצליחים להתמודד עם הקשיים שלכם יותר מהר ויותר בקלות ומצליחים לשמור על קור-רוח, כך שתוכלו לקבוע החלטות קריטיות גם בעת תחושות לא נעימות, שנוהגות להיות גם מערפלות.

לאחר שתלמדו להשתלט על התופעה, אתם תשימו לב כי אתם מתגברים על הרגש השלילי הרבה יותר מהר. כתוצאה מכך, גם הנזקים הפיזיים שנגרמים בעקבות הרגשות הללו יתמתנו.

אתם אף תשימו לב כי ככל שתתרגלו את הניחום העצמי יותר, כך יהיה לכם פשוט יותר לנחם את עצמכם עם הזמן, עד לכדי מצב של שלוות נפש.

התמודדות ומניעה לטווח הארוך

התמודדות עם הרגשות השליליים מהר ובזמן, תסייע להפחית את הנזקים מהם אתם עלולים לסבול לטווח הארוך. עם זאת, עליכם לפצות על כל אותם ימים שבהם הלכתם כועסים ברחוב כל היום. בנוסף, אם אתם רוצים לשמר את הגוף שלכם בריא וחזק לטווח הארוך, יהיה עליכם לעשות יותר מאשר רק ללמוד לאהוב את עצמכם, יהיה עליכם גם להוכיח את האהבה הזו ולהשקיע בעצמכם.

פעילות גופנית

התעמלות היא הפעולה שהשפעתה תהיה הכבירה ביותר, אם תחליטו שהגיע הזמן “לקחת את עצמכם בידיים” ולעשות שינוי.

פעילות גופנית תורמת לגופכם בכל אספקט אפשרי: היא מסייעת להאיץ את תהליך העיכול בגוף ולנקות רעלים בצורה יעילה ומהירה יותר, היא מביאה להפרשה של מוליכים עצביים כגון הדופמין והסרוטונין, אשר גורמים לנו לחוש רגועים ומאושרים. היא מחטבת את המראה ומעניקה ביטחון עצמי וכל זאת – רק בזכות האצת מחזור הדם.

ככל שאתם פעילים יותר, כך הדם בגופכם זורם מהר יותר, היגיון פשוט. כאשר מחזור הדם מואץ, יותר דם מגיע לאיברים החיוניים שלכם כגון המוח, הלב והכבד. המהירות של מחזור הדם מביאה לרוב התוצאות החיוביות של הפעילות הגופנית.

מעבר לבריאות הפיזית שהיא מעניקה, הפעילות הגופנית תורמת לרוגע ושלווה: היא מסייעת להוציא אגרסיות, אנרגיות ולהירגע. בנוסף, הדופמין והסרוטונין, הם שני מוליכים עצביים שמטרתם לגרום לכם להרגיש מאושרים ורגועים ולתרום לפעילות תקינה של השרירים שלכם.

תזונה נכונה

תזונה נכונה ומסודרת היא מהותית, לשם שימור אורח חיים בריא ורגוע. כדאי לכם לדאוג לאכול מעט כל שלוש שעות, לעשות צום מידי כמה חודשים ולהימנע ממאכלים לא בריאים כגון סוכר לבן, מלח וקמח לבן, אשר גם ממריצים אתכם וגורמים לתחושה נפשית מאוד מרוממת, שאחריה עוקבת תחושה הרבה פחות נעימה.

אלו הם הערכים התזונתיים המהותיים ביותר שכדאי לכם לשלב בתזונה היומית שלכם:

ירקות ופירות – עשירים בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון, שיסייעו לשקם את גופכם לאחר שנים של תזונה לא נכונה ולרבות חיזוק המערכת החיסונית שלכם, ניקוי מחזור הדם שלכם וייעול התפקוד של מערכת העצבים שלכם. כמובן שתהיו עירניים ואנרגטיים יותר כתוצאה מכך, כך שהאימונים שלכם יובילו אתכם בקלות לאורח חיים בריא ורגוע.

כדי ליהנות משלווה, כדאי לכם לצרוך מאכלים שעשירים בעיקר במגנזיום וויטמינים מקבוצת B.

חלבונים – על האדם הממוצע לאכול כ- 0.8 גרם חלבונים על כל קילו שהוא שוקל.

אם אתם מתאמנים, עליכם לאכול כ- 1.2 גרם חלבונים על כל קילו שאתם שוקלים כלומר, אם אתם שוקלים 50 ק”ג, יהיה עליכם לאכול 60 גרם חלבון ביום.

אתם יכולים ליהנות מחלבונים בעיקר במוצרים מן החי כגון בשר, עוף, דגים, ביצים, קטניות ואגוזים.

סיבים תזונתיים – מדובר בפחמימות שלא מתפרקות בגופכם ולכן, הן מסייעות לשמור על קיבה אקטיבית ללא פעילות מאומצת, תורמות לתהליכי ניקוי הרעלים ממערכת העיכול ומחזור הדם שלכם ומשרות עליכם תחושת שובע לאורך זמן, שתתרום לתהליך של הורדה במשקל.

משום שהם מעניקים תחושת שובע, הסיבים התזונתיים אף מסייעים להשרות רוגע על הגוף. משום שהם מפרקים את המזון מאוד לאט, אתם חשים מאוד שלווים.

חומצות שומן בריאות – כדאי לכם להרבות בשומנים בריאים כגון אומגה 3, שמסייעים לנקות את מחזור הדם שלכם, לתרום לאנרגיה שלכם ולנקות את גופכם משומנים לא בריאים.

אומגה 3 אף מסייעת לייעל תהליכים קוגניטיביים רבים כגון קשב, הבנה, עיבוד מידע ושימור הערנות שלכם, אשר מסייעים ליום-יום להיראות הרבה יותר פשוטים ומסייעים להפחית את רמות הלחץ, הפחד והתסכול.

שינה מרובה

שינה היא חלק מהותי מתהליך ההתפתחות שלנו: במהלכה הגוף שלכם נח, מבצע תהליכי גדילה והתפתחות, מייעל את תהליכי שריפת השומנים, מתקן את רקמות השרירים, מייצר תאים ועוד.

השינה בעצמה היא אף מרגיעה מאוד: היא מסייעת לכם לעבד את היום שעברתם, לעבד מידע שיתכן והייתם זקוקים ליותר זמן כדי להבין, להירגע וליהנות ממנוחה פיזית ונפשית, שממנה תוכלו להתעורר רגועים ובריאים יותר.

משום שהשינה תורמת לבריאות פיזית ונפשית, כדאי לכם להקפיד על שעות שינה נכונות; כדי ליהנות מיתרונות השינה, כדאי לכם לישון בין 7-10 שעות בלילה.


קבלו גישה לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks, בחינם לחלוטין ל-14 ימים.

בתכנית תלמדו:

 • לעצב את איכות החיים שלכם ללא פשרות
 • להגדיל משמעותית את ההכנסה, לחסוך ולהשקיע
 • לשפר את הבריאות, לרדת במשקל ולהיכנס לכושר גם כשנראה שאין לכם זמן
 • לשפר את הכישורים הבין אישיים, לפתח מערכות יחסים חדשות ולשמר קיימות
 • לשפר את התפוקה, היעילות וכוח הרצון
 • להתגבר על חסמים פנימיים שמונעים מכם להצליח
קראו גם

הצטרפו למועדון החברים שלנו וקבלו עדכונים על תכנים מובילים

שתפו עם חברים

הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
רוצים יותר? השתתפו בקורסים של Lifehacks
הצטרפו להצלחה של מאות התלמידים שלנו ופרצו לדרך חדשה
קבלו גישה חינם
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שאנו שולחים על בסיס קבוע לחברים הרשומים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
נרשמתם בהצלחה !
חינם! הרשמה למועדון החברים של Lifehacks
אלה רק חלק ממאות המדריכים שתקבלו גישה אליהם כחברים רשומים במועדון החברים שלנו:
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
* אנו שומרים על פרטיותך!
הצטרפות למועדון
הצטרפו עכשיו למעל 20,000 רשומים כדי לקבל מדריכים, טיפים וטריקים ליעילות והצלחה בחיים לחברים בלבד.
מלווים אתכם להצלחה
קבלו קיצור דרך להצלחה בעזרת ליווי מהמומחים של Lifehacks
תוכן לחברים בלבד
הצטרפו חינם למועדון החברים הגדול בישראל להתפתחות אישית וכלכלית
קבלו גישה למדריך הזה ולעוד מאות מדריכים לחיים של עושר, בריאות והתפתחות.
תהפכו לשינוי
קבלו גישה לתוכן ועדכונים לחברים בלבד
כתובת אימייל
 • איך להצליח בכל תחום ולהפוך לגרסה משופרת של עצמך
 • 3 טיפים שיחסכו לכם 70% מהעלות של כל טיול לחו"ל
 • מה הוא חוק ה-80/20 וכיצד הוא יעזור לכם להצליח בחיים
 • איך להרוויח כסף באינטרנט: 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט
 • איך להימנע ממגוון מחלות כמו סרטן וסכרת על ידי תזונה נכונה
 • מדריך לשיפור הביטחון העצמי, כושר הביטוי וכישורים חברתיים
הצטרפו להקמת עסק אינטרנטי משלכם
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
30 ימים לגרסה הטובה ביותר שלכם
הצטרפו בחינם לתכנית השיפור העצמי שלנו בה אנו שולחים לכם מדריכים להתפתחות אישית, בכל יום.
בעל עסק? עזור ללקוחות למצוא אותך באמצעות שיווק חכם באינטרנט
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ חינם.
הזדמנות עסקית בתחום המזון
רשת מצליחה מחפשת זכיינים, השאירו פרטים למידע נוסף
נדל"ן אינטרנטי: בנו נכס אינטרנטי מניב והתחילו להרוויח מהשכרת שטחי פרסום לחברות ענק כמו גוגל ופייסבוק
הצטרפו למועדון החברים שלנו כדי לקבל גישה לתוכן לחברים בלבד, זה בחינם.
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
אוהבים את Lifehacks? פרגנו לנו בלייק
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGbGlmZWhhY2tzLmNvLmlsJTJGJndpZHRoPTExNyZsYXlvdXQ9YnV0dG9uX2NvdW50JmFjdGlvbj1saWtlJnNpemU9c21hbGwmc2hvd19mYWNlcz10cnVlJnNoYXJlPXRydWUmaGVpZ2h0PTQ2JmFwcElkPTUwNzc0OTEwOTIzOTk5OSIgd2lkdGg9IjExNyIgaGVpZ2h0PSI0NiIgc3R5bGU9ImJvcmRlcjpub25lO292ZXJmbG93OmhpZGRlbiIgc2Nyb2xsaW5nPSJubyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93VHJhbnNwYXJlbmN5PSJ0cnVlIj48L2lmcmFtZT4=
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
הצטרפו ל-Lifehacks Mastery
הזמן הטוב ביותר לשינוי הוא הרגע הזה. התחילו את 14 ימי הניסיון שלכם עכשיו.
נדרש כרטיס אשראי תקין כדי להירשם. לאחר 14 ימי הניסיון, העלות הינה 39.99 לחודש. ניתן לבטל בכל עת.
הפכו לגרסה הטובה ביותר של עצמכם ב-30 ימים. קבלו בחינם מדריכים להתעשרות, חיים בריאים, מערכות יחסים מוצלחות ואפקטיביות
הכניסו את כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם תוכן משנה חיים לחברים בלבד.
ברוכים הבאים למועדון החברים שלנו, שלחנו לך הודעה מיוחדת!
אנו ממליצים להוסיף את כתובת האימייל שלנו לאנשי הקשר כדי שלא תפספסו את האימיילים שלנו. אנו מפרסמים תוכן ייחודי גם בדף הפייסבוק שלנו, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו.
קבלו בכל יום, מדריכים להתפתחות אישית בחינם
קבלו גישה למדריכים הטובים ביותר שלנו. הזינו את האימייל אליו תרצו לקבל את המדריכים.
היחשפו להזדמנויות מיוחדות של Lifehacks להגדלת ההכנסה
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאנשים אחרים?
קבלו גישה מידית למדריך מעשי שישנה את הצורה בה אתם חושבים על כסף ומרוויחים כסף.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

יציאה מאזור הנוחות כמנוע לצמיחה אישית וכלכלית
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליציאה מאזור הנוחות. שנו את הדרך בה אתם מסתכלים על דברים, בכדי לשנות את הדברים עליהם אתם מסתכלים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור עם אנשים כימיה טובה ללא מילים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
הבעיה הגדולה ביותר שמונעת מאנשים להצליח היא חסמים אישיים.
למדו כיצד לפתור חסמים אישיים כמו דחיינות, עצלנות, חוסר מיקוד בכדי לשנות לחלוטין את התוצאות שלכם.
קבלו ייעוץ טלפוני על התכניות המתקדמות שלנו
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

תפוקת על: איך להוציא מעצמכם יותר
קבלו גישה מידית למדריך מעשי לשיפור התוצאות פי 7 בשנה הקרובה.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.

איך ליצור כימיה טובה עם נשים
קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות אישית.

קבלו גישה בחינם לסדרת מדריכים לירידה במשקל
כתובת אימייל
המידע שלך מוגן, אנחנו לא שולחים ספאם, רק מדריכים מעשיים להתפתחות עצמית.
כנס בניית הון באמצעות השקעות בנדל"ן. השאירו פרטים כדי לקבל מידע על הכנס.
קורס שוק ההון להגדלת ההכנסה הפסיבית והשקעה בביטקוין ומטבעות דיגיטליים
[חלק 1 מתוך 2]
קבלו גישה לקורס שופיפיי
קבלו פרטים נוספים על מסלול יזמים של Lifehacks ליצירת נכס אינטרנטי
קבלו פרטים נוספים על מסלול משקיעים של Lifehacks לרכישת נכס אינטרנטי
הרשמה מהירה לאתר
הירשמו בכדי לקבל גישה בלתי מוגבלת למדריכים מעשיים לפריצת גבולות.
קבלו גישה מיידית
גישה בחינם ל-14 יום לתכנית ההתפתחות האישית המתקדמת של Lifehacks שתעזור לכם לפרוץ גבולות אישיים, כלכליים, חברתיים וחיות את החיים של מימוש עצמי אמיתי.
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
הירשמו וקבלו גישה למיטב המדריכים של Lifehacks
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
היו הראשונים לדעת שהפרק בסדרה עולה לאוויר
מה כתובת האימייל אליה תרצו שנשלח לכם עדכון?
ההרשמה בחינם
אוניברסיטה תעזור לכם להשיג משכורת.
המדריך הזה יעזור לכם לבנות הון.
לאיזה כתובת אימייל לשלוח לכם את המדריך שלכם?
בחינם לזמן מוגבל
500 ש"ח במתנה לרכישת סלון חדש
בכל סניפי הרשת "עלמא עיצובים"
על שם מי לרשום את הקופון שלכם?
הטבה בלעדית לגולשי Lifehacks
קוד הקופון שלכם הוא: Lifehacks500
קבלו גישה מיידית
קבלו גישה למדריך המלא לביטחון עצמי של Lifehacks.
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
בחינם לזמן מוגבל
גלו איך להגדיל את ההכנסה
ולבסס נכסים מניבים שיוציאו אתכם לחופש כלכלי
למה אנשים מסוימים מרוויחים כפול מאחרים?
קבלו גישה למאגר ההשקעות שלנו שסונן בקפידה בכדי לעזור לכם לצאת לחופש כלכלי.
רוצים לפרוץ את הגבולות? קבלו מידע על הקורסים של Lifehacks
הזדמנויות להשקעות מניבות לקוראי Lifehacks
בדקו את זכאותכם לדרכון פורטוגלי בחינם.
בני עדות המזרח? ייתכן שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי.